Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość Zuza1583
Juu- dziękuję za wyjaśnienie tematu o sms-ach :) Może i tak zrobił specjalnie, ale jak na moje odczucia to już jest za późno na odbudowę. Jeśli teraz docenia co miał i co stracił to dobrze, że chociaż teraz :) Ale za wszystkie jego wybryki niech se teraz chłopak w brodę pluje, bo swego czasu zawalił mi cały świat i całą moją wiarę w szczęśliwą miłość i wiarę w moją wartość. Oby se jeszcze życie szczęśliwie ułożył, a ja sobie - z kimś kto będzie wart miłości i starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdzówka
uuuujc juu a może to tylko jakaś koleżanka? Na pewno wygladali na kogoś wiecej? kurde nei wiem co mam ci powiedziec, sama mam uraz do takich "akcji" fak fak fak, faceci............:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Juu - nie wierzę w to co napisałaś :( Jak to z przytuloną panną? To po co do Ciebie dzwonił ? :( Bez obrazy chłopaki, bo Wy jesteście Wyjątkowi, ale Faceci to świnie :( Narobił Ci nadziei, opowiadał, że póno wraca z pracy i się uczy a tu fotka z panną? Na spotkanie z nią miał czas?? Nie rozumiem już nic z jego zachowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juu kurcze też nie wiem co napisać;/ pewnie przychodzą ci najgorsze myśli do głowy ;/ Nie wiem co poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdzówka
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ogolnie to byla jego kolezanka, kiedys z nia byl wiec jego była.. i jakis czas temu dostalam info na gg ze ponoc mnie z nia zdradza.. i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdzówka
bosh skąd ja to znam:o:o:o juu przytulam cię, dla mnie nie ma nic gorszego niz zdrada z ex albo powrot do ex-to cios ponizej pasa😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojebane to wszystko;/ aż mi się przypomniało jak sie dowiedziałem że moja kogoś miała;/ kurwa mać!! chyba trzeba tym wszystkim jebnąć!! Olać ich i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdzówka
dokladnie.takie coś po prostu rozpierdala. nawet ja sie wkurwilam bo myslalam ze all bedzie ok z wami. juu nie wiem co ci powiedziec.szok.ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
byl znia bardzo krotko.. jakis epizod.. w liceum jeszcze.. a ona chciala wrocic.. mieszala.. ale ja nei wierzylam ze mnie zdradzil.. moze glupia bylam..?> a teraz to zdjecie.. ogolnie ukryte bylo.. nie ze na widoku.. nie wiem czy sa razem czy to tylko zdjecie..> dół..;(((((((((((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra jakaś też taki wkurwiony siedze teraz;/;/ ja nie wiem co z tymi ludzmi się dzieje zero myślenia o uczuciach drugiego człowieka, I to od kogo tego wszystkiego doświadczamy od najbliższych ludzi na świecie, zero myślenia o drugim człowieku, ech szkoda że mojej byłej nie ma koło mnie bo mam taka ochote jej teraz każde słowo wygarnąć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jaki ja mam humor...nie mam sił!! póki co jestem zawalona książkami-zamkniętymi,bo nie chce mi sie!!jak mi się kurwa nie chce.caly czas mysle o czym innym...ja pierdole. widze juu...ze u ciebie tez zajebiscie,ja wyslalam wiad.ale nie odp:(:O już sama nie wiem,czy to nie jest wykreślenie mnie z życia!! kurwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Ja piernicze -Juu -współczuję :( Po prostu szok :( To wszystko popierdolone jest jak chuj :( Też Cię przytulam Juu :( Trzymaj się!! A nie wiesz od kogo dostałaś wiadomość na gg o zdradzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już..........
Ja się właśnie rozstałam z facetem. 10,02 mieliśmy wziąść ślub. Wszystko było ładnie i pięknie aż do poniedziałku kiedy to oznajmijł mi że jego była jest z nim w ciąży. jeszcze jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdzówka
:( smutno sie zrobilo.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia masz racje!i tu sie zgadzam.powinni nas wszystkich pozamykac:P ale byśmy dali czadu:D nie wiem co mam robic...znowu sobie coś wkrecam i uczyc mi sie nie chce przez to...kurwa!a może ja sobie wcale nie wkrecam.moze to,ze jest ok to jeden wielki wkret. przedwczesna radość:O juu...a moze dodal po prostu zdjecie??po co by do ciebie dzwonil?bo chyba nie po to zeby sie pochwalic!ja jestem za głupia chyba na doradzanie skoro samej mi nie idzie. ale moim zdaniem nie powinnaś sie poki co martwic! skoro to był epizod w jego zyciu to tylko nim moze pozostac.skoro nie bylo nic dluzszego to po co mialo by byc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
nie.. podejrzewalam wlasnie ja.. on powiedzial ze nigdy mnie nie zdradzil.. uwierzylam bo nie mialam podstaw by nie wuierzyc.. zawsze byl szczery.. zreszta to wyszlo na jaw juz po zerwaniu.. nie wiem, myslicie ze tak szybko by sie otrzasnal i z nowa spotykal?? moze to jest prowokacja z jego strony zeby zobaczyc moja reakcje? no juz sama nie wiem.. a moze oni sa razem? te tego nie moge wykluczyc.. kurwa zalamakam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdzówka
już....ja pierdole co za historia. powroty....ahh te powroty!!!!:o żal dupe sciska:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
No i humory wszystkim padły :( A z dziwkami tak jest, że będą się kręciły aż wlezą na chłopa :( Jeśli to prawda, że Cię zdradził to masakra :( Po jakiego chuja tacy ludzie wiążą się z drugim człowiekiem a potem go w dupie mają i nie zwracają uwagi na jego uczucia?? Pojebane to życie :( Koleżanka mi kiedyś mądre słowa powiedziała - " Własnego szczęścia na cudzym nieszczęściu nie zbudujesz " - i niech tak będzie u wszystkich, którzy w chuja lecą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu...ale jak by z nia był to po co by dzwonil do ciebie??to by było nielogiczne ale w sumie to oni sa NIELOGICZNI!!! Ja juz sie załamałam...nie ogarniam tego:O:O:O trzymajcie mnie ,bo nie wyrabiam najpierw wszystkie sie cieszymy,potem wszystkie wielki płacz.i na co nam to???może nas przyjmą na oddział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
no wlasnie tez sie zastanawialam.. po co by dzwonil? po co byl ten sms dobranoc? poco mi opowiada co u niego itp?? po co "sie tlumaczy" ze czasu nie ma itp? no po co pytam?? ja kurwa juz nic nie wiem.. wszystko bylo pieknie do czasu wejscia na ten jebany profil.. a najlepsze jest to ze dodal zdjecie wczoraj o 10:30 a o 14 dzwonil do mnie.. czyli juz po tym jak dodal.. no ja w to uwierzyc wprost nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Już... - współczuje :( Twoja historia jest chyba jedną z najsmutniejzych tutaj? Była w ciąży tuż przed Waszym ślubem?? Szok :( A z drugiej strony to chyba lepiej, że do ślubu nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi się nie zrozumie;/ moja też jak szybko dała się omotać jakiemuś kolesiowi, wiecie co ja chyba się z nią spotkam i powiem jej to wszystko w twarz;/ Ale niektórym to brakuje wyobraźni, robią coś i nie myślą o drugim człowieku, ale może jest jakaś sprawiedliwość na świecie. Moja dostała już chyba nauczkę, myśle że przez moment na pewno poczuła to co ja.. jak ją tamten wystawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już..........
Nawet jej nie winię skoro polazł do niej to nich i tam zostanie. powiedziałam mu ze jego miejsce jest teraz przy niej, ja sobie poradzę a ona potrzebuje go bardziej. Jest mi tylko potwornie smutno............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moze chcial prawdzic twoja reakcje.kolejna prowokacja? jak ten sms!!nie martw się!!!z głupkami nie wyrobisz!!!czekaj co wymyśli dalej ja już nie mam chyba na co czekać!! agresor mi się włączył!!:P mam ochote nawrzucac,a nie moge.i co najlepsze kurwa nie mam ochoty na nauke,a mam tyyyyyyyle egzaminów,ze nie wiem...chyba pojde na kolanach do Częstochowy-tylko to mi zostało.albo zaczne smarować głowe wodą święconą mojej babci...może zmądrzeje:D:D o matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już..........
ja juz nie mam nadzieji na Jego powrót. Nawet nie chcę. Tylko czuję że podeptał naszą miłość, nasze plany, wszystko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam te wszystkie historie to az się smutno robi:( i jak tu komuś znowu zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ja sie tak zastanawiam ...my chyba tu do 60 bedziemy pisać jak tak dalej pojdzie...codziennie cos nowego i rownie "ekscytujacego" jak czytam jacy ci ludzie sa pierdolnięci i co wyrabiją to szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Juu- ciężko wyczuć o co mu chodzi. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. A po facetach to można się wszystkiego spodziewać (bez obrazy chłopaki) Skoro dał zdjęcie a potem dzwonił to może faktycznie prowokacja? Sprawdzenie Twojej reakcji, wywołanie zazdrości. A z drugiej strony może chciał wyczuć czy już się pozbierałaś, bo on właśnie już pozbierany śmiga z inną?? A zauważyłaś czy to zdjęcie aktualne z teraz czy z wcześniejszych czasów?? Oni mają gdzie się spotkać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Niebanalna - dobra jesteś :) Jak tu będziemy do 60 pisać to kiedy pójdziesz do Częstochowy na kolanach?? Ze o egzaminach nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×