Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr 19081986

komornik

Polecane posty

Gość Piotr 19081986

witam wszystkich serdecznie jakby ktos sie orentowal na zadane przezemnie pytanie to bardzo prosze zeby pisal a wiec tak jestem w zwiazku konkubinackim mieszkamy razem i mam dziecko z patnerka (ktora niema zadnych dochodow mieszkanie samochod i wszystkie sprzety w mieszkaniu sa na mnie )ktorej przyznano komornika za zyrowanie kredytu obcej osobie i czy komornik ma prawo przejac moj majatek i czy moze siasc na moja wypate bardzo prosze o odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może. Gdyby komornik zajął jakieś rzeczy, które są we władaniu dłużnika (do czego ma prawo), właściciel może wytoczyć powództwo ekscydencyjne przeciwko wierzycielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
a co komornik moze zrobic w takiej sytuaci mojej partnerce jesli ona niema zadnych dochodow i kredyt na sobie w wysokosci 20tys ktory pomagam jej splacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
a takie umozenie pewnie ciagnie sie latami a jak pojdzi do pracy za 2lata to wtedy moze komornik sisc jej na wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Filipa
blokers coś ty taki obcykany w prawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komornik działa na wniosek wierzyciela więc gdy wyczerpią się wskazane przez niego sposoby egzekucji i będą bezskuteczne, to umorzenie nastąpi niezwłocznie. Nie opłaca się nie rokującej sprawy trzymać komornikowi latami bo psuje mu ona statystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
a co z ta osoba ktora wziela ten kredyt bo moja dziewczyna jutro ma stawicx sie u komo0rnika a jesli ten chlopak ktory wzial kredyt sie niestawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
zeby tylko bylo wiecej takich osob ktore sie na prawie znaja bo moja partnerka cala w starchu przed jutrzejsza wizyta u jkomornika a te informacje troche ja uspokoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
czyli moge ja uspokoic ze nic komornik nie jest w stanie jej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komornika będzie interesowało czy posiada nieruchomości, wierzytelności, ruchomości podlegające egzekucji- słowem będzie ustalał majątek w trybie art. 801 kpc. Nie ma czym się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
nio z nia nic nieustali bo ona nic niema swojego a czy moze orientujesz si jak wyglada taka wizyta u komornika bo my niestety jestesmy calkiem nieswiadomin jak to bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda to jak przesłuchanie przez miłego Pana bo- wbrew pozorom- komornicy są mili wobec dłużników niewypłacalnych :) Komornik spisze protokół a dłużniczka go podpisze i po sprawie. Naprawdę nie ma czym się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
nio to moja partnerka musiala by chyba z toba pogadac bo od czasu jak dostala pismo ze ma komornika to nieda sie z nia dogadac a jesli komornik spisze juz wszystko to kiedy znow bedzie musiala sie u niego pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Filipa
blokers jesteś komornikiem :D w nie których tematach takie bzdety piszesz a tu proszę, proszę jaki mądry facet 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr 19081986, raczej nie będzie musiała więcej fatygować się do komornika. Jeśli chce pogadać, to niech zasiada do klawiatury :P Fanka Filipa, poka fote :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
nio tylko mozna byc mu wdziecznym jesli jest komornikiem i ze udziela na ten temat tak madrych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Filipa
fote? co ty chyba chcesz zasnąć jeszcze dziś :D😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
nio narazie to jeszcze niewrocila od kumpeli bo poszla sie odstresowac przed jutrem ale jak wroci jak jej powiem takie dobre wiadomosci to pewnie jutro bedzie z mniejszym stresem do niego szla a nawet chciala zabrac dziecko jutro do niego zeby pokazac ze ma trudna sytuacje ale teraz to bchyba mysle ze to nienajlepszy pomysl chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, że powie iż ma na utrzymaniu dziecko ;) Kancelaria komornicza nie jest dobrym miejscem dla dzieci bo różni ludzie tam przychodzą i zazwyczaj z ogromnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
a i chcialem sie dowiedziec czy moja partnerka ma mowic temu komornikowi ze zyje w zwiazku konkubinackim i ze partner ja utrzymuje zy ma moze powiedziec ze tylko mieszka u ojca dziecka ktory daje jej na dziecko 500zl na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Filipa
coś tu kręcisz Piotrze, pisałeś że twoją partnerkę uspokaja to co pisze blokers a teraz piszesz że dopiero jej powiesz. Czyżbyś dłużniczko pisała we własnym imieniu? :D Blokers w trosce o Twoje zdrowie psychiczne nie pokaże ci mojej fotełe 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to prawda, to powinna powiedzieć, że jest na utrzymaniu konkubenta, w którego mieszkaniu mieszka, wychowując wspólne dziecko i z tego też powodu nie osiąga żadnych dochodów. Fanka Filipa, spox. Nie ma foty- nie ma gadki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
Fanka Filipa jakbys mogla nieczepiac sie o naprawde szczegoly mam wieksze problemy niz jakies przejezyczenie gdybys pracowala tyle ile ja to bys inaczej gadala a moja dziewczyna ma jakies swoje forum na ktorym tez sie orietowala ale nikt tak jak blokeers nieudzielil jej takich fachowych porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
no wlasnie teraz sie zorientowalem ze jest jasno napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 19081986
a czy jak tak powie to niemoze komornik mi siasc na wypalte bo niepowiem ze zarabim malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×