Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr 19081986

komornik

Polecane posty

Gość a jajjaa jakim cudem została ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jajjaa jakim cudem została ż
jakim cudem zostałą żyrantem bez dochodu czy zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowy miąższ
[zgłoś do usunięcia] blokers i ławkers kokosowy miąższ, ten "nadal ściągany z jej pensji dług", to inny niż alimenty, tak? Chodzi Ci o to, że komornik egzekwuje inne świadczenie niż alimentacyjne i dopiero po jego potrąceniu przez pracodawcę kobieta płaci dobrowolnie alimenty? tak kobieta płaci dobrowollnie a komornik nie uwzględnia że płaci alimenty i potrąca jej z pensji. Czy tak wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara 300
Bkokers a mógłbyś napisać jakie prawa mają firmy windykacyjne np.Kruk?Czy u nich dług też kiedyś przedawni się albo zrezygnują z egzekucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara 300
Ach i czy firmy windykacyjne mogą zająć wypłatę albo zwrot podatku?I czy takie zadłużenie jest dziedziczne.Pytam bo mój ojciec miał dwa telefony,których nie spłacił.Zadłużenie poszło do Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara 300, firmy windykacyjne mają takie same prawa jak Ty gdybyś pożyczyła sąsiadowi kasiorę a ten nie chciał jej oddać ;) Dług się nigdy nie przedawnia- przedawnieniu ulega roszczenie o zapłatę. Działania firm windykacyjnych nie są egzekucją. W Polsce egzekucje roszczeń cywilnych prowadzą komornicy sądowi, za wyjątkiem spraw egzekucyjnych zastrzeżonych dla sądów. Zatem firma windykacyjna nie może niczego zająć dłużnikowi. Długi wchodzą do masy spadkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek1958
Witam.mam do zapłacenia 2 mandaty na sumę ok.700zł.Dostałem wezwanie do komornika w celu złożenia wyjasnień.Czy jest taka mozliwośc,że powiem mu,że stac mnie na zapłacenie ich po 50zł.miesięcznie.Dodam,że jestem osoba niepracującą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek1958
Zapomniałem do tego dodać,że mam darowiznę 1/3 nieruchomości oraz pobieram czynsz za dzierzawe lokalu w wys.1000zł.mies. Nie uchylam sie od płatności tylko chciałbym aby tą kwotę spłacac w ratach.Na początek powiedział bym mu,że dzisiaj wpłacam te 50zł.i tak co miesiąc.Gdyby to był okres letni to dałbym mu więcej,ale teraz te opłaty,gaz swiatło nie pozwalaja mi na to.Co zrobic w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie mirek
w takiej sytuacji zaplacic wszystko od razu. odsetki rosną, koszty rowniez z 700 zlo zrobi sie 1500 nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek1958
No tak dobrze powiedziec ale trzeba miec te 700zł. jak bym miał jakieś zbyteczne pieniadze to bym zaniósł i po kłopocie,ale z czegos przeciez trzeba żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mandatów nie ma odsetek. Możesz płacić poborcy skarbowemu (bo- jak rozumiem- egzekucję prowadzi Komornik Skarbowy a nie Sądowy) po 50 zł miesięcznie i nie powinien robić problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jakoś komornik nie kojarzy się ze złem koniecznym które stanąwszy na mojej drodze sprawi że będzie tylko gorzej. Jak miałam dłygi to trafiłam na tego komornika http://www.tarnow-komornik.pl/ i mogę powiedziec że pokazał mi ludzkie oblicze tego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik też człowiek, ale wiadomo, no należy działać szybko i skutecznie. Uważam, że ten jest naprawdę bardzo skuteczny http://komorniknowysacz.pl/. Działa dobrze i jest przy tym ludzki, bo przy odrobiny chęci można się z nim porozumiec. Polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka89

Komornik z komornik-koziel.pl jest naprawdę okej. Jeżeli potrzebujecie właśnie takiej fachowej wiedzy żeby rozwiązać swoje problemy, warto podjąć współpracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×