Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy błagam...

prosze o pomoc...

Polecane posty

Gość Pomocy błagam...

jestem samotna matka, znalazlam sie w tragicznej sytuacji, moja corka jest chora i nie mam za co wykupic antybiotyku, o jedzeniu i zblizajacych sie swietach nie wspominajac... pierwszy raz prosze kogokolwiek o pomoc, wczesniej jakos dawalam rade.niestety nie mam nikogo kto mogłby mi pomoc, mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi pomoze.... jestem z białegostoku i prosze o pomoc podaje numer konta: 49 1090 2587 0000 0001 1310 9061 BZ WBK jesli znajdzie sie ktos kto pomoze, to z góry bardzo bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
Prosze!!!!!!!!!!Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
nie wiem co robic...jestescie chyba moja ostatnia szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trq
napisz cos wiecej, chetnie pomoge ale nie chce wysylac komus kasy na fajki czy karte do telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUUUUUUAAAAAHAHAHAHA
podaj namiary na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne_niestety
niestety, na tym świecie jest zbyt wielu oszustów, by uwierzyć choćby w szczerą prośbę o pomoc na anonimowym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUUUUUUAAAAAHAHAHAHA
Idiotka. Do pracy sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
nie jestem naciagaczka!!!! naprawde potrzebuje pomocy... prosilas zeby napisac cos wiecej pracuje na pol etetu, moja coreczka ma szesc lat i niesety znowu zachorowala, wyplate dostane najwczesniej kolo 15 tego miesiaca i nie mam nikogo kto mogłby mi pomoc wlasnie dzis bylam z nia u lekarza, zapalenie oskrzeli, w portfelu mam 7 zloty, leki drogie i stad moja prosba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trq
ile kosztuja leki i skad masz na internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
do trq...jesli jestes w stanie mi pomoc napisz jak mam sie uwaiarygodnic, zrobie wszystko co pomogłoby mi w mojej sytuacji to nie jest zadna prowokacja ani tym bardziej oszustwo, choc macie prawo tak wlasnie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję,bo sama mam dwójkę dzieci na swoim utrzymaniu ..... ale nie mozesz liczyć na inna pomoc? ciotka?sąsiadka?znajoma?kolezanka z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
na ogół wystarcza mi na wszystko, zarabiam 550 zł w sklepie i mam zasilek... leki beda kosztowaly ok 80 zł te zapisane, albo ok.50 zamienniki... niestety w tym miesiacu juz chorowala i dlatego mi nie wystarczyło na wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Wypowiedź blokersa 🖐️ zamyka temat pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
nie mam alimentów, bo nie jestem w stanie ustalic adresu ojca mojego dziecka, mialam babcie ktora mi pomagala ale zmarla 2 lata temu, zostawila mi male mieszkanko i poza dzieckiem to moj najwiekszy skarb...tak wyszlo w tym miesiacu...nie mam niestety nikogo kto mogłby mi pomoc...moi rodzice nie zyja od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
pracuje w hipermarkecie i nikogo tu nie interesuje moja trudna sytuacja, naprawde!!! dlatego jesli ktos moze chociaz drobna kwota mi pomoc, to bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy błagam... brak adresu ojca dziecka nie jest ŻADNĄ przeszkodą w uzyskaniu wyroku zasądzającego alimenty i w konsekwencji świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego. Odnośnie do pomocy- napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trq
wyslij mi dane do przelewu, moze byc na maila trq6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
do trq... wysyłam ci meila, podam tez nr. telefonu, jesli zadzwonisz chetnie opowiem wiecej i bedziesz mogla sprawdzic moja wiarygodnosc, z gory dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda dziewczynaaa
zajdz kogos w twoim miescie i niech Ci wykupi tą receptę tak będzie łatwiej , jeśli ktos zobaczy tą receptę na własne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
Gdybym miala choc jedna osobe ktora moglaby mi pomoc nie pisalabym tutaj, to nic milego prosic i blagac o pomoc... wierzcie ze nigdy wczesniej mi sie nie zdarzalo i staralam sie zyc tak, by mi wystarczylo... Pomyslalalam po prostu ze moze ktos pomoze...i piszac to naprawde placze...nieraz jedynym moim posilkiem byla woda, z tym sobie poradze... a jesli chodzi o fundusz aliment. to owszem dostaje ...łacznie z zasilkiem daje kwote 230zł miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda dziewczynaaa, lekarstwa może przecież "wykupić" MOPR (MOPS) w formie zasiłku celowego na leki skoro autorka tematu spełnia kryterium dochodowe by otrzymac zasiłek rodzinny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
hey czy to wazne ile ma,mowi ile ma,malo ma,nie wystarcza jej,wiec potrzebuje pomocy.napisz do mnie na gg2891812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
gdyby chodziło o cos innego to tak...niestety na zasilek celowy z opieki spolecznej czeka sie min.7 dni, a ja lekarstwa potrzebuje od jutra rana i naprawde wykorzystalam juz wszelkie mozliwosci jakie byly... prosze pana, mowie do blokersa prosze podac adres email to wysle numer tel i bedzie mogł mnie pan sprawdzic, czy naprawde tak ciezko uwierzyc ze potrzebuje pomocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
ja ci pomoge,ale napisz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie tez napisz
napisz mi na gg 5462714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×