Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy błagam...

prosze o pomoc...

Polecane posty

nie wazne ile...wazne ze cokolwiek, tez mysle ze pomagajac pomagamy takze sobie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka Kiepska
Moim zdaniem wam wszystkim robi się lżej ale w portfelu :P Dzwoniłam dziś do MOPR w moim mieście i powiedziano mi, że zasiłek celowy na leki i leczenie osobom, które mają juz przyznany zasiłek rodzinny wypłacają "od ręki" w formie bonów do realizacji we wskazanych aptekach (ew. gabinetach jeśli chodzi o leczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne ile...wazne ze cokolwiek, tez mysle ze pomagajac pomagamy takze sobie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka Kiepska
Moim zdaniem wam wszystkim robi się lżej ale w portfelu :P Dzwoniłam dziś do MOPR w moim mieście i powiedziano mi, że zasiłek celowy na leki i leczenie osobom, które mają juz przyznany zasiłek rodzinny wypłacają "od ręki" w formie bonów do realizacji we wskazanych aptekach (ew. gabinetach jeśli chodzi o leczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
to nie jest podszyw,rozmawialam z ta dziewczyna i naprawde jest jej ciezko,ale i tak ja podziwiam.Naprawde trzeba jej pomoc. Ida swieta,trzeba sobie pomagac,kto nam pomoze jak nie my blizni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
zaglebiacie ile zarabia ,pomoc z Mops,zapewne jesli jest taka mozliwosc to z niej korzysta lub juz korzystala. Jej corcia nadal jest chora,dzis byla na badaniach w szpitalu.Miejmy nadzieje ze szybko wroci do zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak/
jest w takich osrodkach pomocy... wiem tylko, ze nie kazdy kiedy dziecko nagle zachoruje mysli o tym zeby tam isc, wszyscy wiemy ze pomoc od panstwa to przede wszystkim papierologia...moze masz racje ze od reki, nie wiem... ale nie wydaje mi sie zebysmy mieli zbiedniec od tych paru złotych , ktore i tak bysmy wydali na cos zupełnie niepotrzebnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawialas z nia przez telefo
n?jedz do jej domu,zobacz jak ma w domu i czy ten dzieciak rzeczywiscie taki chory,nasciemniac przez telefon kazdy glupi potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak/
a nie lepiej byloby pomyslec ze ktos tej pomocy tak po prostu potrzebuje??? sama jestem matka i wiem co to znaczy, jak dostene wyplate to jej cos wysle, na pewno jeszcze przed swietami... ot taki prezent:) nr konta sobie spisalam, chyba da sie zrobic wplate bez danych osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to absurd
jestesmy z roznych miejscowosci, sporo od siebie oddalonych... ot rzeczywiscie zajebista rada, az mi sie kurwa niedobrze robi... ale tak to w tym kraju jest, zamiast pomoc innym to sprawdzajmy, szpiegujmy... a moze on wcale nie jest biedna nie? kurwa, jakby miala kase to nie zawracala by sobie głowy proszeniem na jakims forum, napisala ze nie daje rady!!!!!!!!!!!!1 Pomozmy a nie wymyslajmy nie wiadomo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys musialam prosic
o pomoc, tez nie mialam na zyciee, ktos mi pomogł kiedy wydawalo mi sie ze nalepszym wyjsciem jest samobojstwo, nie mowie ze naciagaczy nie ma... ale sa takze ludzie uczciwi, ktorzy po prostu nie maja na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu jej tu nie ma
bo ja bym pomogla, ale jak sie skontaktowac z nia, tak slepo wysylac na numer konta, no nie wiem... moze sie wieczorem pojawi... chociaz moze w pracy jest, albo nie daj Boże dziecko czuje sie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ona nie wie, ze tutaj cos sie dzieje...ona juz wczoraj podziekowala za pomoc, otrzymala pewnie cos od kilku osob...jak dobrze pamietam to prosila o 80 zł na leki napisze jej na gg ze tutaj sa ludzie ktorzy chetnie by jej pomogli, moze sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko napisz z jakiej
jestes miejscowosci, jesli piszesz prawde, na pewno znajdzie sie ktpos, kto mieszka w poblizu i ci pomoze. Niestety tez byłam naciagnieta wiele razy, wiec musisz zrozumiec, ze poki sie nie widzi , to sie juz nie wierzy... Np ja moglabym ci powiedziec o rodzajach pomocy,ktora funkcjonuje w mojej okolicy,wiem o niej, bo sie tam udzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona napisala ze jest z Białegostoku, a ja wiem ze to prawda bo robilam przelew... napisala tez ile zarabia, ze ma zasilki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauwazylas ze pisza tu ludzie ktorzy sprawdzili jednak jej wiarygodnosc, nie tylko ja, inni tez... nie oszukuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny TY się lecz
przestań dziewczyno pisać głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny TY się lecz
przestań dziewczyno pisać głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny TY się lecz
przestań dziewczyno pisać głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka Kiepska
Moim zdaniem jest to ściema jak większość takich apeli w internecie. Czy odpowiedzialna matka szukałaby pomocy na forum żeby kupić lekarstwa dziecku? Przecież nawet zlecone przez was przelewy w nocy doszły dopiero około południa. Jestem pewna, że receptę na lekarstwa dla dzieci wykupiliby inni klienci w aptece gdyby tam poszła RANO czy nawet wczoraj wieczorem. Anonimowośc w internecie czy przez telefon nie pozwala zweryfikowac prawdziwości opowieści, ja tego nie łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pomogła ale dopiero
co wpłaciłam na zwierzeta ze schronisk i lecznic:( jestem juz spłukana:( nie wiem moze by sie dyszka i dla tej kobiciny znalazła...to przeciez moze sie zdarzyc kazdemu z nas...zreszta ja nigdy nie wpadłam na taki pomysł bo mi nie brakuje i wydaje mi sie ze ludzie z kasą nie wpadaja na takie pomysły tylko ludzie naprawde potrzebujący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszysiu Kononovicz
Ałtorka topika wali ze mną jabola za wasze datki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszysiu Kononovicz
Ałtorka topika wali ze mną jabola za wasze datki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djonizy eh...
a czemu ta sunny pisze głupoty... wlasnie przeczytalem caly topic i mysle ze jest realny... kurcze moze rzeczywiscie ma problem, spojrzcie ze temat zaczal sie w nocy, moze ... moze nie wiedziala juz co robic i jakos tu trafila, nie przypominam sobie tu podobnych watkow, wiec raczej prawda... poprosic w aptece, kurwa, dobre sobie...to chyba wole tutaj niz klekac w miejscu publicznym, cholera z tego co pisze zyje normalnie, jakos daje rade , nie prosila o wiele, co to jest te 80 zł podzielone na kilka osob - grosze!!!!! tak, chyba sie zdecyduje cokolwiek wplacic... a ty autorko, daj znac gdybys tutaj trafila i napisz czy pomoglismy i nie przejmuj sie debilami, takich caly swiat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../.../.../...
i po jaka cholere tacy jestescie!!!!!!!!!!!!!!! nie chcesz nie pomagaj, pozwol natomiast pomagac innym aborcjom nie bo to morderstwo, antykoncepcja nie - bo zakazana a jak dziewczyna urodzila, wychowala, poradzila sobie...i raz sie zdarzylo to zamiast pomagac , wspolczuc i ewentualnie podziwiac, to wy na niej psy wieszacie, zajebiscie, juz lepiej nie mozna ... najlepiej niech sie powiesi, bo przeszkadza, no nie?? masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleeeoo2121
Ja przelałam jej na święta 4 cyfrową sumkę;) Mi starcza na wszystko to i jej można pomóc.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../.../.../...
to prawda i wlasnie dlatego mysle ten temat sie od wczoraj trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli nie prawda
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj...
kleeeoo 2121 jesli to prawda to tak se pomyslalem ze chyba naprawde jestes dobra!!!!!!!!!!!!!! autorko napisz cokolwiek, czy ludzie pisza prawde i wysylaja ci czy tylko tak pisza, mam nadzieje ze to pierwsze, pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×