Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy błagam...

prosze o pomoc...

Polecane posty

Gość dsDd
to moje gg 5383174, jestem gotowa cos przeslac, ale boje sie zupelnie w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy błagam...
Dziekuje tym, którzy nie pozostali obojetni i postanowili mi pomóc. Wierze w ludzi, na szczęście sa osoby dla których nieszczescie innych nie jest obojetne.Mam nadzieje ze tez kiedys bede mogła pomoc i w ten sposób sie odwdzięczyć.... DZIEKUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos
ludzie pomóżcie tej dziewczynie...ja postaram sie jutro wpłacic, ale sama niewiele moge... kurcze jakie straszne zycie maja niektórzy... czytam i ci wierze kimkolwiek jestes....i przede wszystkim życze zdrowia dla córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mialam i nie bede miec
kurcze poplakalam sie :( wspolczuje takie sytuacji. sama mam nie lepszą :( w tym miesiacu wyplaty 560 zl, a tyle wydatkow.. gdybym miala to bym ci wyslala jakies pieniadze :( pozdrawiam, trzymaj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz pomoglam tyle razy
Juz kilkakrotnie pomagalam w podobnej sytuacji. Za kazdym razem bylam po prostu naciagnieta. :( Ale nie trace nadzieji, ze sa tez uczciwi ludzie gdzies tam Mam nadzieje, ze to co pisalas jest prawda i mam nadzieje, ze zdobylas pieniadze na lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo...
zachęcić was do pomocy innym...to chyba nie jest zadna prowokacja, wszystko brzmi bardzo uczciwie... Pomóżmy, szczególnie teraz w okresie przedswiatecznym... zobaczcie ze ona nawet nie mowi o prezencie dla coreczki, a przeciez kazda matka chcialaby cos dac dziecku... POMóżmy bo chyba warto!!! a moze to ja nie mam racji? sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo...
wpłacilam wlasnie 20 złoty, niewiele, ale wiecej nie moge.... moze ty tez cos wpłac...szkoda mi tej dziewczyny i jej corki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j2034cj
To musi byc dla tej kobiety upokarzajace prosic o pomoc, sama chcialabym ci pomoc ale niestety mi samej nie starcza na rachunki. Kiedys gdy mialam troszke wiecej to pomagalam ludziom ktorzy zbieraja na przerozne operacje swoich chorych dzieciatek. Oby cos w twoim zyciu zmienilo sie na lepsze. Zdrowia zycze twojej coreczce. Dzieki Bogu nikt cie bardzo nie zbesztal na tym forum i znalazly sie osoby ktore zrozumialay. Pozdraiwam cie i trzymam kciuki za wyzdrowienie twojej coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j2034cj
To musi byc dla tej kobiety upokarzajace prosic o pomoc, sama chcialabym ci pomoc ale niestety mi samej nie starcza na rachunki. Kiedys gdy mialam troszke wiecej to pomagalam ludziom ktorzy zbieraja na przerozne operacje swoich chorych dzieciatek. Oby cos w twoim zyciu zmienilo sie na lepsze. Zdrowia zycze twojej coreczce. Dzieki Bogu nikt cie bardzo nie zbesztal na tym forum i znalazly sie osoby ktore zrozumialay. Pozdraiwam cie i trzymam kciuki za wyzdrowienie twojej coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam ale...
może wy macie i możecie pomóc?? przeczytałam i strasznnie mi przykro że jest tej dziewczynie i jej córce tak cieżko, słusznie ktoś wyżej zauważył - sa swieta - chociazby z tego powodu, niech pomogą ci co mogą chociaż odrobine, prosze wszystkich o dobrym sercu... sama mam ciezko, ale chyba nie az tak... Pozdrawiam dobra mame i coreczce zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam ale...
widze że nie ma odzewu....HALOOOOOOOOOO czy jest tu ktos kto pomoze....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....smutne.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam ale...
poruszyło mnie to, pomożecie kafeterianie...mozna na was liczyc????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomogę, mam nadzieje ze dobrze robie...tej dziewczyny chyba tu nie ma... Myslicie ze moge zrobic przelew bez danych osobowych, moze po prostu zrobie wplate w tym banku...jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa zarty mysle, wiec panie " ktos" mie zartuj z takich tematów, chcesz pomóz, nie chcesz nie wypowiadaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ludziska.../...
Pomagajmy, bo jak widac wszelkie akcje typu pajacyk i tym podobne nie trafiaja do wszystkich potrzebujacych.... proponuje, by kazdy wplacil nawet po głupie 10 zł....moze warto poprosic o adres tej dziewczyny i wysłac np.paczke swiateczna, mysle ze bylby to mily gest, a taka paczka wcale nie musi kosztowac wiele.... zobaczcie ze prosba o pieniadze na leki byla moim zdaniem tylko wolaniem o prawdziwa pomoc!!!!!!!!!! sama kiedys bylam bardzo biedna i mi tez ktos pomogł!!!! wazne by wyciagnac reke....Pozdrawiam wszystkich majacych dobre serducha, szcególnie gdy za oknami i wsercu zblizaja sie swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ludziska.../...
zero odzewu!!??? HALO odezwijcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo widze ze sa dobrzy ludzie i topic nie poszedl w zapomnienie... rozmawialam z ta dziewczyna, otrzymala pomoc o ktora prosila, podziekowala...jak slusznie ktos zauwazył moze wartoby jeszce jej dodatkowo pomoc w formie niespodzianki ej ludziska...ma racje kilka drobnych kwot mogłyby byc fajnym prezentem na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...no tak ...lepiej gadac o głupotach nie majacych sensu... mimo to lizce ze ktos sie przylaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki topik też mogę założyć
Kobieta ma internet,telefon(to kosztuje -zrezygnuj z tego co?) Nie bardzo chve mi sie wierzyć w te bajki ,które opisujesz. Wydaje mi się ,że szukasz naiwnych. Popieram BLOKERSA w 100%- brawo chłopie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne najlepiej zeby sie wyprowadzila pod most albo do domu samotnej matki... czytalas troche, ona jest po studiach, poradzila sobie ze wszystkim a wiem bo z nia rozmiawialam, wiem tez ze jest wiarygodna!!! kazdemu sie moze tak zdarzyc ze bedzie potrzebowal pomocy obcych ludzi, łatwo tak ferowac wyroki co?? gdyby nie telefon, to jakby zadzwonila po pogotowie?? dlaczego ma nie miec internetu, w dzisiejszych czasch to koszy 30 zł!!! jak mozna byc tak nieczułym i wrednym??? oby tobie nigdy sie noga nie powinela, wtedy sobie człowiek przypomina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki topik też mogę założyć
sunny to oddaj jej swoją wypłatę i spadaj!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jak mozna byc tak nieczułym, chyba zrezygnuje z tego forum, najlepiej wszedzie weszyc spisek... czuje sie zrezygnowana, az boje sie pomyslec co by bylo, gdyby mnie spotkala podobna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jej pomoglam, nie chodzi o wyplate tylko o drobna kwote... a spadac stad mozesz ty...nie pasuje to sie nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraaaaj
obserwowalam ten temat i teraz zrobilo mi sie głupio ze sie nie odezwalam, myslalm ze to zwykly podszyw... wlasnie zrobilam przelew, tylko 30 zł, ale zawsze...tak sobie mysle, ze warto pomagac mi sie zrobilo lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka Kiepska
Moim zdaniem wam wszystkim robi się lżej ale w portfelu :P Dzwoniłam dziś do MOPR w moim mieście i powiedziano mi, że zasiłek celowy na leki i leczenie osobom, które mają juz przyznany zasiłek rodzinny wypłacają "od ręki" w formie bonów do realizacji we wskazanych aptekach (ew. gabinetach jeśli chodzi o leczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze wyslalas... masz racje ze pomoc innym to pomoc takze sobie... nie wazne ile, ja mysle ze liczy sie gest!!! tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka Kiepska
Moim zdaniem wam wszystkim robi się lżej ale w portfelu :P Dzwoniłam dziś do MOPR w moim mieście i powiedziano mi, że zasiłek celowy na leki i leczenie osobom, które mają juz przyznany zasiłek rodzinny wypłacają "od ręki" w formie bonów do realizacji we wskazanych aptekach (ew. gabinetach jeśli chodzi o leczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka Kiepska
Moim zdaniem wam wszystkim robi się lżej ale w portfelu :P Dzwoniłam dziś do MOPR w moim mieście i powiedziano mi, że zasiłek celowy na leki i leczenie osobom, które mają juz przyznany zasiłek rodzinny wypłacają "od ręki" w formie bonów do realizacji we wskazanych aptekach (ew. gabinetach jeśli chodzi o leczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×