Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy błagam...

prosze o pomoc...

Polecane posty

Gość ejj...
po co pisac nieprawde, sa do tego inne topy, ona o takie sumy nie prosila chyba, jej pewnie ze 20 zł pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
co niektorzy jestescie beznadziejni.Skoro tu pisze to juz chwyta sie kazdej deski ratunku.Jest realny bo dziewczyna jest realna i jej problem. Lek zostal juz kupiony,wyslalam jej western union wiec dostala szybko pieniazki. Nie ma jej tutaj bo jest w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pomocy z MOPSów, to przypuszczam, ze nie wszędzie jest tak, że się dostaje od ręki, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
a pozatym troche wiary w innego czlowieka.Ci co nie wierza a psy wieszaja to niech poprostu opuszcza ten topik i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutka666
A ja wplacilam 3 zl i dostalam do banku laptopa w nagrode za pomoc potrzebójacym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedzialam ze cos tu smierdz
i i dobrze ze sie znalazlo zrodlo klamstw...i pomagaj tu innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedzialam ze cos tu smierdz
i zauwazyla,m tez ze jak autorka tak i ta sunny pisza jednakowo z przerwami akapitu i wielokropkami. tak to ta sama osoba !!! dzieki ze mnie oswiecilas bo juz chcialam jej wyslac 10 zł. a tak to se fajki kupie albo z 2 browary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie kryminalni!!!!!!!!!!!! tylko ze to ja dodałam ogłoszenie na białystok online, anie dziewczyna ktora tego potrzebuje... tez jestem z podlaskiego, widzac tutaj podobne tematy chcialam jej pomoc, dane dostalam od niej, bo potrzebowalam do przelewu!!!! zamiast szukac i bawic sie w sledczych to sie troche zastanowcie, nie ja jedna przekonuje tutaj zeby jej pomoc rozmawialam z nia wczoraj do 5 rano i wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedzialam ze cos tu smierdz
sunny ale ty pojawilas sie na topicu o godzinie 9 dziś rano a ogłoszenie zostalo umieszczone o 4 nad ranem wiec skad mialas dane? oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
normalnie sledczy sie znalezli. To ze podobne ogloszenie zostalo zmaieszczone na innych stronach,nie oznacza ze odrazu klamstwo i naciaganie.Dziewczyna pisze gdzie moze. Niech spadaja stad ci ktorzy nie wierza.Nic po was tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedzialam ze cos tu smierdz
olcia- to nie jest podobne tylko te same slepoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
dane sunny ma tak samo jak i ja,bo byly potrzebne do przelewu. To ze dwoje ludzi jest na internecie o tej samej godzinie to tez przestepstwo?Opanujcie sie ludzie ,jak nie macie czego tu szukac to sio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedzialam ze cos tu smierdz
sunny ma teraz 13 postow jesli po tej wypowiedzi bedzie miala 14 to moze byc nawet i ta olcią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
nie jest oszustwo,widzialam corcie jej nawet na nk,rozmawialam z nia,a jej tutaj nie ma teraz bo pracuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie tlumaczyc...wysłala do mnie meila, ktorego podalam pod innym nickiem z dokladnymi danymi, nie wierzylam jej i zapytalam czy moge zadzwonic...i sie rozwinelo...w koncu i ona i ja sie poplakalysmy opowiedziala mi historie, weszlam na jej nk, nie ma tam nic z czym by mnie oklamala i dlatego jej wierze!!!! i namawiajac was mialam nadzieje ze pomoge, jak widac zaszkodzilam tylko ehhh ( po to dalam te ogłoszenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
sunny,nie zaszkodzilas ,tym ze wyciagasz reke nie da sie zaszkodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedzialam ze cos tu smierdz
sunny ma 14 postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Zwróciłem też uwagę, że wszystkie osoby deklarujące pomoc (i tym samym zachęcające innych do pomocy) z pomarańczowymi nickami + Sunny96 nie uzywają polskich znaków diakrytycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
nie uzywam bo nie mam klawiatury takiej. A mzoe sunny ma tez 6letnie dziecko nie pomysleliscie co?Moze wlasnie ta ja tutaj do tego ogloszenia przyciagnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedzialam ze cos tu smierdz
Emmett Fitz-Hume - ty to jednak masz mózg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i się rypło czego to ludzie
nie wymysla dla paru groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki topik też mogę założyć
Od samego początku to mi śmierdziało.Sunny Ty beznadziejna kretynko. Zgłaszam to na policje. Oszustka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość org.p.b.l.
tak sie składa, że właśnie wy nic nie wiecie... Rozmawiałem z nią pół godziny temu, pracuje w galerii białej i co jeszcze wam powiem...to wszystko jest co tutaj napisała i opowiedziała to prawda i mowie o autorce, nie o sunny 96!!! sunny96 to dla mnie jakis paradoks, ale pani ktorej ta pomoc była potrzebna jest realna, jestem wolontariuszem Stowarzyszenia Droga, koleżanka mi powiedziała o tym forum i w ten sposób dotarłem do niej.Ma 23 lat, jej córka ma 6 i rzczywiście jest teraz chora, a ona przez to że musiała spłacić część długu w spółdzielni mieszk. i choroba dziecka do tego jeszcze i w ten sposób została bez grosza... Powtórze raz jeszcze sunny96- pewnie macie racje że to kłamczucha -chociaż nie wiem, ale autorka na pewno napisała prawde!!! Zwróćcie uwage, że jej ostatni post to słowa dziekuje za pomoc i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ NIKOMU NIE WIERZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość org.p.b.l.
Wiedziałem że tak własnie bedzie, nikogo kto by odpowiedział na coś mądrego.Wcale sie nie dziwie, i nie musicie już tutaj pisać, kilka osób stąd jej pomogły i one wiedzą czy dobrze zrobiły, a ja razem ze S.D wskazałem jej dużo wyjść z sytuacji o których po prostu nie wiedziała, jest młoda i miała prawo.Przykro mi tylko , że tak wiele jest osób które rzucają oskarżenia - prawdę mówiąc bezpodstawnie. nie znam zasad forum, ale większość nicków ma kolor pomarańczowy, to znaczy że każy za każdego się podszywa??? to tyle w temacie.dziekuje i żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nadaje na policje
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedzialam ze cos tu smierdz
mam wrazenie ze i ten org cos tam to tez sunny .pruboje teraz zamknac topic w dobrym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1301
Org.p.b.l fajnie ze sie pojawiles:) Jest tutaj jeszcze ktos normalny,kto wierzy ,ufa i moze pomoc. Dzieki wielkie za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×