Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pan Prototypowy

Zakupy świąteczne w Prototyp.pl

Polecane posty

Gość Pan Prototypowy

W imieniu zespołu Prototyp.pl zapraszam wszystkie Panie do zapoznania się z naszą platformą wyrobów unikatowych i sprezentowania swoim bliskim jak najbardziej wyjątkowych przedmiotów. Jeżeli jesteście pasjonatkami rękodzielnictwa to nasza galeria jest miejscem właśnie dla Ciebie. Zapraszam szczególnie teraz, kiedy obniżyliśmy wszystkie ceny o 10%. Od dzisiaj jesteśmy również obecni na Blipie - prototypowy.blip.pl ---> zapraszam do dodawania nas do obserwowanych, aby być na bieżąco z tym co się dzieje w Prototyp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animuska
O, ostatnio zrobilam tu zakupy. W swoim czasie szukalam galerii tego typu i zainteresowaly mnie wlasnie prototyp i pakamera (pakamera.pl). Prototyp.pl przemowil jednak do mnie tym, ze dzialaja bardziej jak Allegro (do ktorego nawyklam) - tzn. szukam tam przedmiotow po czym mam od razu kontakt z tworca, a moje maile nie przechodza przez jakas cenzure, nikt nie posredniczy w transakcji. Sama zreszta proboje robic troche wlasnorecznie rzeczy. Ostatnio zainspirowalo mnie robienie mozajek z potluczonych plytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×