Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Aaaaaa i jeszcze uaktualnię tabelkę STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................34...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................34............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................26............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................24...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................14........................... ...................... Olka P........................11.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................?...............ok.16.12.2010 ......?............ Amerie masz już datę scana? Joasie jak zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Ja już po pracy pogoda fajna ale jeszcze muszę w domu coś zrobić. Wiecie co w tym miesiącu nic z tego nie będzie, tak czekałam na to ale cóz. Mój M powiedział ze nie chce żeby dziecko było poczęte w nerwowce.Mamy teraz trochę problemów, on nie może wylecieć do pl bo ciągle są loty odwołane, ma następny lot na poniedziałek i nie wiadomo co będzie, poza tym ta tragedia w polsce też mnie jakos tak dobila, jeszcze wczoraj obejrzelismy Katyn i jak tu robić dziecko po takim filmie. Mam dziś 13dc i chyba już za późno, poza tym nie da sie na siłę jak człowiek myśli o czymś innym. Więc czekam na maj :-o I jestem już 2 tydzień chora więc chyba sobie zaaplikuje antybiotyk bo mi nie przechodzi a staranek nie ma to nie będę sie martwić ze zaszkodzi. Ola nie martw sie na zapas. Pozdrawiam was wszystkie i miłego weekendu :) Idę so sklepu może sobie jakaś szmatle kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci powiem Hope że kiedy nam się udało to ostatnie bzykanko było 11dc ;) więc sama widzisz różnie z tą owulką bywa, jak ma się udać to się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje dziewczyny :) Żyję, jestem po zabiegu, dochodzę do siebie: udrożnione jajowody (jeden był nie drożny do tego jajnika gdzie była torbiel), torbiel usunięta, po zabiegu krwawie, jak się skończy, kupuje testy i będę się z mężusiem KKKOOOCCCHHAAAĆĆĆĆ do utraty tchu :) Nie śmiejcie się ze mnie wolę już to brć na wesoło, Banmon uszy do góry, będziemy miały dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia super :) teraz jak cię 'przepchali' (sorki za określenie) to już wszystko elegancko pójdzie :D 🌻 ja też nabrałam ochotę na HSG dzięki tobie :) mam nadzieję, ze mi nie przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he banmon fajnie to nazwalas. Przepraszam ale śmiać mi sie zachciało. Joasia dobrze ze wszystko ok tyle sie wyczekalas. Teraz już musi być tylko dobrze. Musi sie nam udać. Mnie narazie to potrzebne są plemniki :-p ale chyba teraz to będą mutanty po kilkudniowej przerwie i od razu sie zrobi siusiak zamiast zygoty :-D :-p Oglądamy sobie filmek z mężem, upieklam mu babkę i sądzę piwko :) Trzymajcie sie laseczki. Uda nam sie wszystkim. Wiecie co brakuje mi tutaj takiej przyjaciółki albo dobrej paczki kobitek bo wszystkie dobre koleżanki są w polsce u kontakt jest taki sobie. Fajnie by było gdybyśmy mogły sie wszystkie spotkać i pogadać przy winku taki wypad babski kilkudniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak mi tez brakuje takiego babskiego wypadu :) ja juz drugiego reddsika obalilam i chcę jeszcze :P :D dziś z moim M się lekko pokłociłam tzn nie nawet żadnej sprzeczki nie było tylko jakoś tak każde z nas miało zly humor i tak się potoczył że się do tej pory do siebie nie odzywamy..... dziwna sprawa ;) ja sobie pojechałam dziś na zakupy co by sobie humor poprawić i zakupiłam sukienkę na wesele (jednak pójdę w tej dzisiejszej a tą co kupiłam parę dni temu będę miała na inne wyjścia) kupiłam sobie do tego bucik :) i jestem gotowa na tańce :) w pon wizyta u gina, jeśli przepisze mi tabsy to będę musiała się zastanwić od kiedy je brać ponieważ nie będę mogła się napić ani grama alkoholu no a na weselu to smutno mi będzie, na majówce zresztą też :o a poza tym nie wiem czy mogłabym sobie odmówic ginnessika ;) czekam do poniedziałku i zobaczymy co znawca tematu mi powie ;) jak na razie wydaje mi się że odłożę sobie tabsy na zbicie prolaktyny a zrobie HSG..... metlik mam w głowie.... chyba mi wcale nie zależy tak bardzo na dziecku skoro mam takie rozterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko ze nie przy winku :/ dziewczyny odezwe sie pozniej bo teraz uciekam z domku na kIlka godzinek milego dnia i pozdrowiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, nie zastanawiaj się długo, do lekarza, ustal datę a reszta sama się potoczy. Ja tylko mam nadzieję że dochodzi do jajeczkowania... Ale o złym nie będę myśleć a z mężem będę się kochać a nie robić dzieci :) Nie możemy być pesymistkami, nie możemy o tym myśleć bo będzie blokada i co...i ...d..a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja się ciągle waham.... wypada mi że na weekend majowy bedę musiała brać ten metronidazol :o na prawdę ja chyba nie jestem dojrzała do bycia matką, tak mi się wydaje bo inaczej nei martwiłabym się że nie będę mogła się bronksa napić..... jutro idę do gina i przemyślę sprawę Joasia to sprawdź sobie tak dla pewności może czy pwulka teraz ładna u ciebie jest.... wczoraj znalazłam na topiku te twoje wyniki hormonów i w zasadzie nie ma powodu dla którego owulki miałoby nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, to dlaczego z lewym jajnikiem i lewym drożnym jajowodem do niczego nie doszło, nie wiem, zastanawiam się nad kupnem testów owulacyjnych i chyba tak zrobię, ale jak na razie mam szwy, jestem jeszcze słaba i krwawię po zabiegu, także testów na razie robić nie będę. Banmon teraz musisz myśleć o przyszłości, sprawy olać nie możesz, a na przyjemności jeszcze przyjdzie czas, teraz pozałatwiaj te sprawy, a potem będziesz się zastanawiać czy jesteś gotowa czy nie, by w przyszłości nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia z tego co wiem to czasami jeden jajnik np częściej ma owulkę, być może właśnie tam gdzie miałaś drożny jajowód to jajnik rzadziej pracował ..... mi np częściej owulka przypada z prawego jajnika.... jak miałam dwa razy monitoring to właśnie z tego prawego za każdym razem była.... ja chyba w tym cyklu zacznę brać tabletki i w maju pójde na hsg, już dzis były przytulanka ale z lateksem ;) co by późnej głupiej obawy przed tabsami nie było ;) Joasia ten cykl może sobie jeszcze podarujcie, niech się tam wszystko ładnie wygoi i od nastepnego do dzieła ;) a mam do ciebie jeszcze takie pytanko: czy miałas jakiś posiew robiony przed zabiegiem żeby sprawdzić czy nie ma zadnego stanu zapalnego ? czy przed laparo nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Banmon Oczywiście od dnia okresu zero tulania, tydzień przed laparo poszłam na wizytę kontrolną, usg i spr czy nie ma żadnej infekcji. A tak przed wszystkim to oczywiście te wszystkie: hormony, nasienie, chlamydia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja badania na chlamydie nie miałam robionego, nikt mi tego nie zlecił, a to się z krwi robi? popytam się jutro miejscowego gina co sądzi o hsg i jak to wygląda u nas w szpitalu.... ale chyba jak już to zdecyduję się na klinikę.... w klinice hsg ze znieczuleniem 500zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie na pewno nie zrobię chlamydi, nikt też mi tego nie proponował więc pewnie nie ma sensu.... ja czytałam, że chlamydie mozna robić poprzez wymaz ale z krwi też są robione..... więc są pewnie dwie szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze przed zabiegiem będziesz miała konsultację anestezjologiczną i będzie Ci kazał gin na nią mieć badanie krwi, moczu, oryginał grupy krwi, krzepliwość krwi, ekg, elektrolity sód i potas, ale wszystko Ci powiedzą, a i te wyniki to świeże muszą być. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba w szpitalu tak by było.... bo w klinice jak bedę robić to mam miec tylko ze sobą kasę no i musze wcześniej brać ten metronidazol.... nie jestem pewna w sumie czy to będzie pod narkozą czy tylko głupi jaś i znieczulenie miejscowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze banoman ze juz prawie podjelas decyzje... mysle ze idziesz w dobrym kierunku ;) ola ciagle czekam na wezwanie do szpitala.... ale cierpliwie ;) joasia teraz to juz bedzie z gorki ;) hope dobre zdrowe podejscie twoj maz ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................34...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................34............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................26............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................25...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................14........................... ...................... Olka P........................11.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................?...............ok.16.12.2010 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola będzie dobrze 🌼 Joasia dochodź do siebie szybciutko i do dzieła ;) a my będziemy czekax na efekty ;) fajnie że się tak szybko zdecydowałas na zabieg i już masz to za sobą :) teraz już z górki... Banmon widze że Cię zabieg Joasi zmotywował do hsg ;) U mnie dzisiaj pogoda ładna była więc troche pospacerowaliśmy sobie z mężem :) tylko te uroczystości w Krakowie... i wszystko u nas pozamykane dzisiaj więc nawet loda nie było gdzie kupić... no ale wreszcie mogłam iśc na spacer bo mnie noga przestała boleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................35...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................34............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................26............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................25...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................14........................... ...................... Olka P........................11.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................?...............ok.16.12.2010 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my planujemy w sobotę się wybrać do Krakowa :) tak na jedną nockę ;) jutro chyba zadzwonię i nocleg zarezerwuję .... mam nadzieję ze będzie ładna pogoda bo jak nie to nie pojedziemy i nocleg odwołam Goga dzsiaj rzeczywiście ładnie było, u nas słoneczko świeciło ale my się nigdzie nie wybraliśmy bo cały dzień TV ogladalismy i pogrzeb.... Z M postanowiliśmy, że od tego cyklu biorę metronidazol i w następnym idę na hsg, jesli jutro ginek mi przepisze tabsy na zbicie prolaktyny to też je zacznę brać..... a później musimy sobie dać trochę czasu..... nie powiem zebym szczególnie szczęsliwa z tego powodu była bo wiadoma sprawa że to boli ze nie możemy mieć dziecka od tak poprostu jak inne pary.... doły łapię z tego powodu bardzo szybko.... i nadal nie mogę się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon zależy jaka klinika ja też miałam prywatnie i kazali mi to zrobić, chyba że ta Twoja ma własne lab, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie w końcu dwie kreski sie pojawiły w weekend,ale zwalili sie nam goście i dupa wyszla ze staran:( A wczoraj jak juz bylismy sami to zlapalam takiego dola ze nic mi sie nie chcialo..zla bylam,pewnie prolaktyna to siegnela zenitu...Jak trzeba to ja mam blokade..no nie umiem..Jest coraz gorzej bo kiedys nie przejmowalam sie tak jak teraz...Jeszcze zaczelam obwiniac R. ze on tak naprawde nie chce miec dziecka...no nie wiem co mi sie podziało:( Przeryczałam poł wieczora i tyle z calej atmosfery... Jak tak dalej pojdzie to NIGDY nam sie nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon pewnie im szybciej tym lepiej, będziesz mieć to już za sobą przynajmniej, a tak to jakieś powody żeby to przełóżyć można wymyślać co miesiąc ;) będzie dobrze 🌼 Smile może dzisiaj będziecie w lepszym nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile to dzisiaj do dziela ja 3 dni sie stralam od pierwszych 2 kreseczek i ponoc do zaplodnienia doszlo w ten 3 dzien... ja dzisiaj dziewczyny jestem taka przymulona ze szok :( mialam cala noc jakies durne sny :/ banoman zobaczysz czas szybko leci zaraz bedzie po zabiegu i wszystko wroci do normy mysle ze dobrze robisz ola mam nadzieje ze dasz znac jak tam scan??? ostatnio malo sie odzywasz :/ goga w koncu przeszly ci te bole :) dziewczyny a jak u was z waga jest??? sporo przybralyscie na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×