Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

😡 nie wklejam suwaczków 😠 bo mi nie wychodzi :( dziś nie wiedzieć czemu mam nawet całkiem przyzwoity humor, może to przez pogodę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................34...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................24...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................13........................... ...................... Olka P........................9.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................?...............ok.16.12.2010......?............ tez nie umiem tych suwaczkow wklejac...:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się wpisałas 🌻 więc jeszcze raz GRATULACJE mi się ten stary suwczek jakoś udało wkleić a drugiego ie mogę, zły kod przepisuję 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni raz próbuję i mam nadzieję że mi wyjdzie :o popróbuj Asiaak ;) jest masa fajnych ciążowych suwaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby prosta sprawa ale tyle tych adresów podają że nie wiadomo który wklepać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja sie nie przenosze bo mi sie tamto forum nie podoba:) Najwyżej nasz topic upadnie,ale bardzo by bylo szkoda... Ja weekend spedziłam u rodziców,bo R. miał inwentaryzacje i nie chciało mi sie samej siedzieć w mieszkaniu...Dopiero wrócilam jesc mi sie chce a nie mam obiadu..czekam na R. to zjemy nie zdrowo na mieście;) Asiak jak samopoczucie? Banmon ja tez łapie doły...nie tylko Ty...Jeszcze sie okazalo ze mamy wesele w rodzinie w sierpniu a ja jak głupia se wyliczam w którym bym byla miesiacu jakby teraz w tym sie udalo:/ No jak tu nie myśleć o tym wszystkim???No nie da sie.... Pozdrawiam wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samopoczucie jak narazie dobrze:) tylko troche brzuch pobolewa... mam nadzieje ze te wszystkie mdlosci i zgagi mnie omina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda nie da się, czasami można delikatnie odpuścić ale i tak gdzieś myśl o dziecku się czai.... ja sobie dzis kupiłam sukienkę na wesele na 30maja jeszcze tylko buty i będę gotowa :) Smile w którym miesiącu byś nie była w sierpniu to nie ma co o tym jeszcze myśleć bo do tego wesela jeszcze masa czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ale przypominam sobie, że ja też wyliczałam w którym bym była miesiącu jak się dowiedziałam o ślubie ;) ale wiem, ze to nie ma sensu jakieś takie mam przeczucie, że tej wiosny się wam wszystkim dziewczyny uda :) u mnie na razie szans na ciążę nie ma i to nie jest kwestia odpuszczenia sobie i denerwują mnie troche takie porady żeby sobie odpuścić i nagle zajdę cudownie w ciążę.... mam nadzieję że nikogo tym nie uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak bardzo dobrze, że nie masz mdłości, obyś przeszła jak najłagodniej te 9 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ty niedługo chyba będziesz owulkę miała ;) kupiłaś sobie testy owu? marzena87 co u Ciebie ?? Hope??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu umieram, mam dość dzieci, myślałam ze z biegiem czasu sie do mnie przyzwyczaja, poczują jakis respekt, ale dzisiaj to sie aż popłakałam jak wyszłam z tego przedszkola, nie słuchają mnie, nie umiem nad nimi zapanować, najchętniej to bym już tam nie szła, ale co zrobić :( mam taki humor przez to wszystko, że najchętniej bym sie położyła do łóżka i nie wstawała, w dodatku wielkimi krokami zbliża się obrona licencjatu, znowu mnie koszmary zaczynają męczyć, o ile już mi sie uda usnąć, a jak sobie pomyślę, że przecież do ginekologa miałam iść, badania porobić, do normalnego lekarza tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena87 to nieźle ci te dzieciaki dają w kość, kto by pomyślał..... może za bardzo wnikasz i się wczuwasz a wydaje mi się, że wcale nie trzeba ;) licencjatem się nie przejmuj, 5 dostaniesz i po sprawie ;) wypisałas się z tabelki i nawet nie wiadomo kiedy kciuki zaciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się we wszystko niestety za bardzo wczuwam ale nie potrafię inaczej Muszę spróbować trochę "odpuścić", chociaż nie wiem, czy będę umiała Kciuków nie ma co zaciskać, bo chyba nawet nie ma takiego prawdopodobieństwa żebym zaszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem wyluzowanie jest dobre ale nie sprawi ze nagle zajdzie sie w ciaze.... zreszta ja ciagle myslalm o dziecku.... jejku jak mi sie chce do pracy :/ banoman a jaka kiecke kupilas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena87 a my znamy wszystkie taka jedną co to mówiła, że szans raczej nie ma :P :P :P amerie taką zwiewną, w kwiatki z ciepłą pora roku mi się kojarzy ;) ale może w jakiejś innej ostatecznie pójdę ;) różnie to bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to bywa banoman ;) taki jest wlasnie babski swiat zawsze cos sie moze odmienic hehe ja tez mam wesela w tym roku 3 ale tylko na jedno jade i tez kiecke bede musiala zakupic ale jeszcze troche czasu mam... wiecie co dziewczyny strasznie smutno i ponuro ostatnio u nas tutaj malo zagladamy malo piszemy nawet ja sama :/ kiedys to bylo.... zycze milego dnia wszystkim i oczywiscie pieknej slonecznej pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................34...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................24...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................14........................... ...................... Olka P........................9.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................?...............ok.16.12.2010 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, ostatnio mało się udzielam, ale regularnie Was podczytuję :) Kończymy z mężem remont i nie mam czasu ani siły na czynne udzielanie się. W tym tygodniu się przeprowadzamy i myślę, że na nowym mieszkanku znajdę więcej czasu na klikanie :) Tak szybciutko co u mnie...Mało brakowało i tydzień temu wylądowałabym w szpitalu, bo dostałam skurczy (nieregularnych), myślałam że to skurcze przepowiadające, ale po konsultacji z położną ze szkoły rodzenia dowiedziałam się, że na te jeszcze za wcześnie i że jak się powtórzą to biegusiem do szpitala :/ Na szczęście wszystko się uspokoiło i mam nadzieję, że tak zostanie do porodu. Ogólnie to moja gin jak byłam 1 kwietnia u niej to powiedziała, że mam wytrzymać jeszcze 4tyg, a potem mogę z czystym sumieniem iść rodzić (o ile mała będzie chciała). A mała jest coraz większa, rozpycha się niemiłosiernie, aż nieraz zasyczę bo boli ;) I lubi wchodzić pod żebra i mnie przyduszać ;P No nic, wkleję tabelkę iuciekam, bo zaniedługo Panowie przyjeżdżają z naszą szafą i trzeba ich przypilnować :) Pozdrowionka STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................34...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................34............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................24...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................14........................... ...................... Olka P........................9.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................?...............ok.16.12.2010 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Wróciłam już ale znów brak czasu. I jestem chora, chyba dziś pójdę po zwolnienie bo ledwo dycham. I jeszcze coś mi sie z autem stało i znów autobusy co przy moim trybie pracy nie jest ciekawe. I główny dół to to ze mój mąż musi pilnie jechać do polski w ten weekend a ja akurat mam te dni :( Banmon nawet nie próbuj nas opuszczać. Patrzę na górna tabelkę to są 4 osoby ja jak zawsze na końcu. Sorry za to smecenie ale mam dola jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×