Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................35...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................35............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................27............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................25...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................15........................... ...................... Olka P........................11.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................6...............ok.16.12.2010 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u nas cholera jakos tak mroźno, słońce nawet jak swieci to i tak jest zimy wiatr i wcale sie nie chce na dworze przebywać :o Beacik !!!!! no weź nas przypadkiem nie opuszczaj.... co najwyżej daj sobie chwilke odpoczynku ale nie długo.... w tabelce pozostały więc tak na prawdę dwie staraczki :o ...... Hope mi dół jakoś powoli przeszedł, w każdym razie nie jest tak jak był jakiś czas temu .... nasiedzisz się jeszcze z dzidzią w domu i też będziesz dumnie smigac z brzucholkiem a później z wózkiem po mieście ;) trochę przekichana sprawa z tymi twoimi pracami :o w tej sprawie to niestety ne pomogę.... Asiaaak jeśli to taki zwykły ból to ok ale jeśli mocno boli i ciągnie na dół to sama nie wiem, nie chce straszyć, najlepiej odpoczywaj i nic nie dźwigaj a jak nie przejdzie jedź do lekarza 🌻 a mi dziś przysłali nowy telefon :D zadowolona jestem jak dziecko z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wywnioskowalam ze Marta nosi dziewczynkę:) Banmon a jaki tel zakupiłaś? bo ja sama plamuje zminic i nie wiem jaki wybrac:) Noo to piękna gorna tabelka została...caaałkiem pokazna..Troche mi smutno,ze tyle czasu a ja nadal u góry:( Banmon nie dwie tylko TRZY...całe trzy staraczki zostały..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej HopeU przerąbane z tymi pracami... Beacik ale mam nadzieje że nie odchodzisz od nas... 🌼 Asia sama nie wiem ale chyba lepiej to sprawdzić tak dla spokoju i jechać do lekarza 🌼 Smile oby ten bociek to była jakas dobra wróżba ;) tfu... tfu... nie zapeszam ;) U mnie tez pogoda niespecjalna :o niby słońce świeci ale wiatrem piździ :o jak w kieleckim :p ale i tak byłam na zakupach :) Dzisiaj jade wreszcie na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się już tyle bocianów naoglądałam tej wiosny, ze hoho :! w sumie ze starających się zosałaś ty Smile, Hope, marzenka87 i Beacik ale tylko wy dwie w tabelce jesteście... mnie nie ma co liczyć bo w tym cyklu się zabezpieczamy, nastepny też bo będę miała hsg a nie chcę zaraz po zabiegu próbować no i dopiero starania bedą mogły się zacząć w czerwcu... Smile trzymam kciuki może za parę dni ty zlecisz do dolnej tabelki :) ja kupiłam sobie Nokie 5230 uparłam się zeby miec dotykowy telefon no a że Nokii jestem wierna od kilku lat więc nie mialam dużego wyboru... ale w sumie jak na razie zadowolona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie byś jakieś wrzuciła Goga ;) kurdę ciekawe kiedy będziesz juz miała brzdąca przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie uparłam jakieś 3 miesiace temu na dotykowy...R. mi kupił iPhona,kupe kasy wydał i uzywałam go gora tydzień. Teraz lezy i sie kurzy aż mi głupio. NIGDY więcej dotykowców:) Musze go sprzedać i kupic cos niedotykowego. Umyslałam sobie SE T707 i raczej go teraz chce:) Ehh ma on ze mna żywot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest jeszcze nasza Joasia która zaraz znowu rozpocznie staranka ;) Banmon tez jestem wierna Nokii ;) Zdjęcia wrzuce jak juz brzdąca będe miała po tej stronie to się nim pochwale ;) bo teraz to nie mam co wrzucać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście Joasia zaraz ruszy pełną parą ze staraniami :) Goga nie ma jak Nokia :D Smile ja też chciałam iPhona ale jak dla mnie za drogi poza tym inne wydatki mi się szykują niestety 😭 mi jak na razie się ten telefonik podoba w razie co to mam swoją niezawodną Nokie 6300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bnamon też już od jakiegos czasu mam Nokie 6300 ;) i jestem zadowolona :) a ta Twoja nowa...no ciekawa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona z Noki 6300 mam ją już prawie dwa lata, czerwoną wersję ;) generlanie bardzo lubie te klasyczne Nokie, poza tym ta 6300 jest solidnie zrobiona jedyny minus to bateria mogłaby dłużej trzymac ale i to ujdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to mamy takie same bo tez mam czerwoną ;) A jak Twoje plany weekendowe? Kraków dalej aktualny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie..... doszłam do wniosku że ten weekedn sobie odpuścimy, ja w sobotę pójdę na miasto kupic może jakieś nowe okulary, poza tym w weekend majowy jedziemy na ten piknik i tam trochę kasy pójdzie więc kraków teraz sobie darujemy, postanowilismy że w czerwcu jak już pogoda będzie pewna to pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteście we trzy, tylko w cztery :) Wpisuję sie do tabelki, bo miałam odpuścić ale i tak nie potrafię... STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 Banmon...............26...............12................ . .......ok07.05 Marzena87...........23................10............................ok.19.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................35...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................35............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................27............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................25...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................15........................... ...................... Olka P........................11.............ok 08.11.2010..................... AsiaAaK.....................6...............ok.16.12.2010 ......?............ Wczoraj pół nocy przeryczałam i dzisiaj już mi lepiej... ;) Dzisiaj też mój R. mnie wysyłał na te badania, ale odwlekam jak głupia a później co miesiąc płacz i zgrzytanie zębów, sama na siebie jestem zła, ale boję się zebrać i iść... Też się zastanawiam co u Marzenki, jak jej się to wszystko ułożyło... Ja nie widziałam jeszcze żadnego bociana, pewnie to dlatego sie nie udaje, muszę się chociaż zdjęć naoglądać, może pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena87 ja bym ci radziła iść zrobić te hormony podstawowe chociaż.... co ci szkodzi, moze tam jest cos ne tak i po tabsach by przeszło.. lepiej jednak cos zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co d bocianów to mi nawet spanie w gnieździe by nie pomogło :D ja się tyle naoglądałam bo jeżdże po wioskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wreszcie mam chwile:) ja juz jestem sama, tzn. janusz pracuje w Bytomiu i caly tydzien go nie ma a ja powoli sie przyzwyczajam:) spi u mnie mama czasami i fajnie jest janusz dzwoni codziennie:) biedny teskni caly czas:P Gabrys caly czas rozpycha sie rano a potem cicho sza chyba ze wieczorem mu sie zachce:) ale ranki najgorsze bo jak Maluch sie rozpycha to czuje sie fsatalnie, ale wszystko zniose zeby tylko fikal, brylak i skakal na calego:) pichce sobie w domku i mam pocieche bo dziedek wpada, ciocie wujki i do babci mam blisko:) brzuszek juz taki ze sie go ukryc napewno nie da i nie mam zamiaru:) wszyscy mowia ze coiaza mi sluzy, ja jednek pztrzyc na siebie nie moge!!! Mam nadzieje ze szybko zlikwidujemy gorna tabelke:) Ja tez stawiam ze Dagus pierwsza urodzi bo stwierdzam to po Twoim samopoczuciu, a Asia napewno da sobie rane jesli nawet wczesniej sie wykluje:P do Marzeny dodzwonic sie nie moge ciagle ,mowi mi ze zly numer nie wiem co jest grsane, jak dasz rade to odezwij sie bo martwie sie:( zmykam na Majke bo u siebie telewizora nie mamy a u babci sobie obejrze, jutro musze cos super przygotowac bno na powrot meza, ale go zacaluje jeszcze tyle sie nie widzielismy:( ale musi zarobic na Gabrysia:) bo wyporawka jeszcze nie pelna:) pozdrawiam i w wolnej chwili napisze:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy, no miałam was ochrzanić, ale przypomniałyście sobie, że ja też jestem :) i będę się starać, ale na razie jeszcze nie, mąż się jeszcze boi mnie dotknąć ;), ale tak na serio to nie nadaję się jeszcze do figli :) Wiecie mam nadzieję że ten zabieg przyniesie efekt, bo aż boję się pomyśleć jak nie.... A tak całkiem niedawno życzyłyśmy sobie dzidziusie pod choinkę i co...Wielkanoc nas zastała i guzik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes fajnie, że się odezwałaś, widzę że wszystko się ładnie układa, J znalazł pracę, macie mieszkanko ... :) oby tak dalej :) Joasia czyli na kiedy teraz masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Banmon:) trzeba doceniac co sie dostaje kazdego dnia bo nie wiadomo ile to trwac bedzie:( zycie jest kruche;) powiem Wam ze teraz rozumiem ten czas oczekiwan na dzidzie, bo ona pojawia sie w odpowiednim momencie, choc my sadzimy inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Banmon żebym to ja wiedziała jak to będzie po zabiegu? Ostatnio miałam 2 kwietnia, ale po zabiegu krwawiłam, także wydaje mi się że ta pierwsza po zabiegu nie wiadomo kiedy nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mam lenia giganta a tu jutro wpadnie właściciel domu naprawić prysznic i trzeba by trochę posprzątać :O Plus jest taki że przywiezie paletę barw, ponieważ niedługo jeśli będziemy chcieli to przemalują nam ściany wg naszych upodobań. Zastanawiam się nad kolorkiem w pokoiku Ktosia :) Amerie na szczęście w tym szale obuwniczym trochę rozsądku mi zostało i staram się kupować butki w różnych rozmiarach ;) Co do płacenia za zdjecia ze scanu to u nas wyrażnie to zaznaczyli w liście, nawet podali że maszyna gdzie możesz sobie te zdjęcia kupić przyjmuje monety jednofuntowe. Banmon gdzie jedziecie na weekend majowy, chyba mi umknęło. Też bym sobie gdzieś pojechała chociaż na weekend. Smile oby ten bociek zwiastował konkretne zmiany :D Hope przerabane masz z tą pracą, współczuję. Ja swojej nie za bardzo lubię ale przynajmniej stałe godziny, piątki tylko do południa i cały weekend wolny. Goga jak tam usg? Marta fajnie że z maluszkiem wszystko ok. Chyba się nastawiasz na dziewczynkę, nie? Agnes fajnie że się odezwałaś, ciesię się że zaczęło się wszystko układać :) AsiaAk może lepiej zadzwoń do lekarza, niby brzuch może boleć ale lepiej dmuchać na zimne. Trzymam kciuki żeby było dobrze. A tak w ogóle drogie staraczki to termin na styczeń nadal do przejęcia, koziorożec nie taki zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena nie zwlekaj tylko idź zrób badania :) Agnes wpadaj tu częściej :) Ola napisz na jakie kolorki sie zdecydowaliście :) U mnie po usg w sumie dobrze, mały mieści sie we wszystkich normach tylko troche chudziutki jest :( waży 2200 ale do porodu może jeszcze około 1 kg przybierze. Moja chudzinka ułożona jest główką na dół, pił sobie wode i tak fajnie poruszał usteczkami :) przytulony do lożyska i nie chciał się od niego odsunąć nawet jak go lekarz szturchał i mówił : dzidziuś przesuń się :D i maluszek siedział sobie po turecku :) Dzisiaj niestety nie chciał współpracować z panem doktorem :D W środe mam wizyte i będe miałą robione ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×