Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

marzenka dziękuję ci za te slowa :) chciałabym żeby bylo dobrze, muszę zacząć pozytywnie myśleć, muszę i już :) no i trzeba się pozbyć strachu .... chociaż to na razie niewykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam ten test z allegro i bałam się że to może jakiś bubel jest i w bład wprowadza, nawet nei wiem jakiej czułości był....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja jestem zdania ze jesli mialby zle wskazac to tylko tak,ze przy ciazy wskazalby ze nie jestes...raczej nie slyszalam o przypadku ze pokazal wynik pozytywny w bledzie....pewnie sie tak zdazylo komus,ale na pewno nie tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do M zadzwoniłam rano jak jeszcze był w drodze do pracy i powiedziąłm mu o teście a zaraz po otrzymaniu wyniku bety też do niego zadzwoniłam :) M się boi, boi się cieszyć tak samo jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość '...........violet............
Banmon GRATULUJE!!!!!!!!!!!! uwierz, ze wszystko będzie dobrze!!!! Dziewczyny ja z Wami pisalam tak na poczatku poprzedniego topicu na forum, jak jeszcze pisalyscie na poprzednim topicu. Przestalam pisac w pewnym momencie ale powiem Wam szczerze ze Was podczytywalam. Ja sobie w sumie obiecalam ze nie bede pisac, ale jak przeczytalam o tym co napisala Banmon nie moglam sie powstrzymac:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violet dziękuję :) chyba cię kojarzę z pierwszych tabelek.... co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko!!!!!!!! Banmon popłakalam sie!!!!!!! Na serio!!!! Weszłam dopiero teraz,bo mecz nudny a tu taka wiadomość!!!!!!!!!!! W szoku jestem!!!!!!!!!!!!! Aż nie wiem co napisać,bo mi sie rece trzesą!! Ściskam Cię mocno i wierzę,że jak juz sie udało to juz bedzie z górki i ciąża sie utrzyma tym razem🌻 Nosz mam ochote Cie usciskać na żywo,serio!!! Ale pogoda taka,że nigdzie nie wychodze:):) Banmon wystarczyło odpuścić,prawda??? Taki banał,który u mnie też zadziałał...Strrrrasznie się cieszę!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dbaj o siebie teraz🌻 MUSI być dobrze...Pamietaj,że ja tez sie boje o moją ciąże,bo przeszłam to co Ty...Ale trzeba myśleć pozytywnie,u mnie dziś sie zaczął 9 tydzień i każdy kolejny sprawia,że mniej sie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta kreska to całkiem wyrazna wyszła..i jeszcze ta beta..na 100% CIĄŻA!!! Normalnie nie moge uwerzyć..przepraszam ze tak chaotycznie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................38...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................33...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................14..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................9...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile :) ja też nie moge uwierzyć :) moj M zresztą też :) boje się jak cholera z drugiej strony się cieszę i wierzę że będzie dobrze :) w sobote pójdę na bete zobaczyć czy przyrasta może sie wtdy uspokoję.... chociaż pewne nie :P :D miałam takie lekkie przeczucia że coś moze jest na rzeczy .... ale probowałam to wyprzeć z głowy, no a dziś nagle lampka mi ise zapaliła i musiałam test zrobić..... w szoku jestem ze test w 24dc okazał sie pozytywny..... dziewczyny ciesze się i boję ..... chcę żeby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a moge wiedzieć co to za lekarz do ktorego idziesz? I gdzie przyjmuje? Nie wiem,ale kurde ostatnio mam jakies watpliwości co do tej gin...nie mogę tego przeboleć,że mi usg nie zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze! A bete robilaś w omedze na jagiellonskiej? Ja sie tam wybieram na badania za tydzień krew,mocz,glukoza itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś objawy masz?? Czy tylko takie przeczucie było? Przepraszam za tyle pytań,ale strasznie sie ciesze i dlatego tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pójdę do swojego gina Rogula przyjmuje na Kościuszki prywatnie ale ma też praktyke w szpitalu na Kościuszki.....podobno dobry połoznik tak mi kiedyś dziewczyny z boćka napisały.... miałam przeczucia, a na przeczucia składało się kłucie jajnika takie specyficzne, nie ma dnia żebym nie czuła tego, może troche podbrzusze, piersi zaczynają mnie nieśmiało boleć od dwóch dni.... ale wcale nie mocno... normalnie jak dostawałm nieraz @ to piersi bywało że mnie o 100 razy mocniej bolały.... wiecej objawów nie mam, no może od dwóch dni mnie muliło rano tzn czułam się jakbym była na kacu ale myślałam że może jednak tak zaczynam reagowac na Bromka nawet dziś powiedziałam o tym M i jak to powiedziałam tak mnie nagle olśniło !!! :) no i od dwóch dni jak myję zęby to mi nie dobrze i raz zwymiotowałam w trakcie ale myślałam że to nerwy bo w pracy miałam bardzo napiętą sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania robię zawsze w diagostyce laboratoryjnej na jagiellońskiej w budynku gdzie UPS ma swoją siedzibę, krew oddaje sie do 12 a wyniki są po 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG!!!!!!!! to dopiero wiadomosc!!! ile ja na nia czekalam!!!!! banoman moim zdaniem jak umowialas sie trzeba bylo zapytac babki w recepcji na temat brania tego czegosc.... no wiesz moze by wiedziala co robic. ale doslownie jestem w 7 niebie :D dobra wiadomosc na pobudke hehe no widzisz to jak ci tam coscik bolalo to moze wlasnie bylo "to" trzymam kciuki tak mocno jak tylko sie da :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba najlepsza wiadomosc :) kurde no nie moge doslownie czadowo :D dobrze ze jeszcze mialam okazje przeczytac ta nowinke przed moim wyjazdem :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) ech co za dzień :) mój M sie boi biedaczek :o cieszy sie i boi tak samo jak ja ..... ale przecież musi być dobrze.... w końcu jestem w ciąży :) no bo ta betka to razej na 100% ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam małe pytanko, co testów owulacyjnych. To po krótec moja historia. Mam 33 dniowe cykle. Ostatni cykl mam dość ciekawy , wyliczyłam sobie, że ok 19/20 czerwca będę mieć owulację. Testowałam to testami HL i rzeczywiście dwie kreski pojawiły się wieczorem 18 czyli w ciągu 24-36 h (wg instrukcji na opakowaniu) powinnam mieć owulacje. Więc sex oczywiście był . Temperatura wzrosła o dwie kreski czyli 36,7 i po owulacji utrzymywała się do 21 czerwca po czym spadła o jedna kreskę. A wczoraj i dzisiaj wzrosła do poziomu 36.9, Ja nigdy podczas owulacji nie miałam wyższej niż 36.9 czasami 37.0 ale rzadko. Tak się zastanawiam czy czasami nie miałam drugiej owulacji , ale to chyba niemożliwe. Trochę szczypia mnie sutki, ale piersi się nie powiększyły. Od niedzieli kuje mnie w podbrzuszu, trochę ból w jajnikach. Jak myslicie czy można mieć dwie owulacje w ciągu cyklu, czy test mógł sie mylić i dopiero 23/24 czerwca miałam owulację ? Pogubiłam sie w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman no wlasnie!!! masz dobre potwierdzenie ciazy... rozumiem zebys sam test zrobila.... chociaz test tez malo kiedy sie myli raczej w druga strone niz w ta ;) bedzie dobrze zapewniam ze stres bedzie wam towarzyszyl przez dluzszy czas ale to normalka przeciez tyle przeszliscie czekam z niecierpiwoscia na twoja wizyte u gin. a te objawy to bardzo ciazowe mialas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale wiadomości :D :D :D Banmon ogromne gratulacje!!! 🌼 i buziaki dla Ciebie :D Wiesz bałam się pisać że za Ciebie też kciuki trzymam bo miałam jakieś przeczucie że kolejny zabieg nie będzie Ci potrzebny i uda Wam się teraz :) ale nie chciałam Cię drażnić bo wiem że to był drażliwy temat ;) Uważaj na Was i będzie dobrze :) jeszcze raz gratuluje i baaardzo sie ciesze 🌼 aż się normalnie wzruszyłam ze szczęścia :) Teraz czekamy na Hope :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginek to raczej nic nie zobaczy ale chciałabym żeby mi duphaston może przepisał.... dr z kliniki powiedział żebym brała bromka do soboty i jeśli beta bedzie przyrastać to żebym odstawiła bromka, więc już spokojniejsza w tym temacie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Goga :) beatrycze owulki dwa razy miec nie mozna więc chyba trzeba się sugerować tymi testatmi owu.... co do tempki nie pomoge bo nigdy nie mierzyłam i nie obserwowałam tak organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dzisiaj z Misiem do szczepienia :o serce sie kraje jak sie patrzy jak kłują moje dziecko :( biedaczek :( ale dał rade, dzielny chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to złaź na dól do tabelki niech ta górna bedzie coraz mniejsza :) mam nadzieje że wkrótce zniknie bo wszystkie dziewczyny przejdą niżej :) Marta Ty też już byś mogła zejść niżej ;) rób miejsce w środkowej tabelce następnym ciężaróweczkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta już by mogła wskoczyć spokojnie na sam dól :) ja jeszcze się wstrzymam przynajmniej do drugiej betki.... 28 powinnam dostać @ i to podobno taki ciężki czas we wczesnej ciąży więc na razie chcę tylko żeby bylo dobrze a do tabelki się wpiszę jeszcze ;) no proszę jaki dzielny chłopaczek :) zdjęcie byś jakieś na nk wrzuciła mamuśko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon co za wieści !!!!!! GRATULACJE przeogromnie się cieszę, powiem Ci, że Twoja dobra nowin a:) najbardziej mnie ucieszyła, aż sobie dzisiaj piwko otworzę i wypiję za to że się udało. Szok w trampkach, super, trzymam kciuki by wszystko było dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×