Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

A mnie wkurwia dziś wszystko :( w jednej pracy idioci i w drugiej. Mój M ciągle sie martwi spr finansowymi jak to facet, ja nie wiem ile będę pracować tak jak teraz. I jeszcze sie wystraszyłam bo zrobiło mi sie mokro w majtach ale tylko sie spocilam bo duszno. Muszę zacząć sie cieszyć dzidzia a nie patrzec na same problemy. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon pogubiłam sie z tymi tygodniami. Ja liczę od dnia @ czyli 31.05, zresztą kalkulator za mnie liczy :-p ale czasem jak czytam że płód w 4 tc ma zawiazki organów to chyba chodzi od momentu zapłodnienia. Bo w twoim suwaczku pisze że sie zagniezdza dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego suwaczka to ja nie bardzo rozumiem, jutro bedę miała 4t1d i to już będzie 5tydzień, a tak na prawdę to dziś mi sie 5tydzien zaczyna i nie wiem czemu ten suwaczek tak to liczy, no ale mniejsza o wiekszość najwazniejsze zeby wszystko ok było :) ja czasami Hope tez mam schizy że dostaje @ jak mi cos poleci ale ja czasami upławy mam i to dlatego ;) romumiem ze twój M się martwi o finanse ale nie ma co popadać w przesadę, ty ciągniesz dwie prace i na pewno ciężko ci jest, dobrze chociaż że mdłości nie masz :) to dopiero byłaby jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek chyba zadzwnię i się na 19lipca umówię do gina bo powiedział żebym zaraz po urlopie przyszła.... tylko sie tak zastanawiam czy 19 iść do pracy ale chyba nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope oby Ci sie udało jakoś z tymi pracami... Ja to czesto schizuje na punkcie tego,że coś leci:) Na szczescie poki co to tylko upławy typowe w ciązy. Banmon ja mam wizyte 9 lipca i juz sie nie moge doczekać. Tyle ze Ty sie juz uspokoilaś,bo mialaś juz USG a ja nie.. Jakoś wytrzymam,ale boje sie coraz bardziej.. Dzisiaj taka pogoda,ze chcialo sie wyjść..poszłam se do fryzjera,a co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hope bidulko szkoda że nie możesz iść na zwolnienie bo te dwie prace to męczące napewno 🌼 Banmon napewno dostaniesz dalej zwolnienie więc nie ma sensu żebyś szła na 1 dzień do pracy ;) U mnie też piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile super że se nowe włoski zrobiłaś :) ja jutro na pazurki idę, musze se jakieś fajne na urlop zrobić :) 9 lipiec to już niedługo :)akurat usg to mnie nie uspokoiło bo tam przeciez nic nie było :P Goga a ty dziś na spacerku byłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miała juz czasu sie odezwac, bo cały zien latałam, zreszta jak zwykle... Byłam w szpitalu na wizycie, dzidzius jest juz duż 3130wazy, ale cos nei chce wyjsc na swiat. Nastepna wizyte ma wtedy co termin porodu i jesli do tego czasu nie urodze to albo 10 albo 13 lipca zostane juz na prowokacje :-) Tak szybko, bo zawsze czeka sie jescze tydzien po terminie Hope - mozesz stosowas juz kremy na rozstepy na piersi tylko poszukaj takiego ktory moze byc od pierwszysch miesiecy ciazy. Bo niektore sa od 4 miesiaca. Np ten palmers co ja uzywam mozna stosowac od poczatku ciazy. A jesli chodzi o antycelulitowe kosm, to raczej nie wolno, bo np. wiekszosc z nich jest na bazie kofeiny, ktorej akurat nie wolno w ciazy stoposwac. Jedynie nieliczne kosmetyki antycelulitowe mozna stosowac w ciazy, i na nich zawsze pisze ze sa przezanczone dla ciezarnych. jeden z nich wczoraj wkeliłam link - jest anty cell + na rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - a tak wogole, to ty dziewczyno wyluzuj, i nie zamartwiaj sie na zapas ,bo pamietaj ze dziecko to czuje! Wszystko sie ułozy dobrze, finansowo tez dacie rade, zobaczysz. Znasz powiedzenie, ze "jak Bóg da dzieci, to da i tez na dzieci". Coś w tym jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a ty spać nie mozesz?! jej tak wcześnie i już na kafe jesteś ;) w sumie i racja, do terminu jeszcze małej trochę zostało, to co się będzie dziewczyna spieszyć ;) ja sobie postanowiłam że z kremami na rozstępy poczekam do pierwszego usg, nie chcę nic wcześniej sobie kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon mam nadzieje że sie na urlopie odstresujesz i odpoczniesz :) U mnie ciąg dalszy ładnej pogody :) jak tak ładnie to śmigamy z małym na spacerki niech sie młody dotleni ;) później jeszcze siedzimy koło domu :) on w wózeczku a ja na leżaku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta śpij póki możesz a nie wstawaj tak wcześnie :p co Ty spać nie możesz ;) wiem że chciała byś już urodzić ale widać jeszcze troszke musisz poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga czyli cały dzionek na dworze jesteście, super, trzeba korzystać z takiej pięnej pogody :) u nas też ładnie :) Goga to ty już chyba trochę opalona jesteś :) ja co raz bardziej sie relaksuje i staram nie myślec o złych rzeczach, w piątek popołudniu już wybywamy w podróż ale trochę ją sobie przedzielimy bo zahaczymy o Łódz zawsze to 140km krócej będzie ;) no i w sobote z rana bedziemy ruszać :) ja dziś w ramach relaksu na pazurki smigam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babolki:P J wyprawilam do pracy i jestem:) Marta moze Twoj bobas terminowy bedzie??:) a wage ma ksiazkowa😘 Banmon odpoczywaj i ciesz sie, progesteronem nie musisz sie juz martwic a luteinka na zas sie przyda:P Goga porob troszki zdjec Misia na dworzu i zapodaj, Jego genialne zdjecie lsni u mnie na puppicie, J wczoraj sie nim zachwycal i wpatrywal i mowil jaki fajny i slodki:D ja dzis zabieram sie za pakowanie, juz doszlam do siebie- dzieki Ci Gogus moj Kochany😘- i zaczynam od nowa🌼 Gabrys rano probowal sie znowu wydostac tym razem celowal pod pepek, wsciekal sie jak nie wiem co, reka J tylko podskakiwala, ale poszedl spaciulki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie dzis sobie robisz???? ja tez mialam dzis robic ale wyczytalam ze przy cesarce nie wolno miec nawet pomalowanych i poczekM do wizyty u ginki i sie upewni i jak cosik smigam 13:P jak wrocisz to wklej zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes miło się czyta ze nabrałaś znowu siły i pozytywna energia znowu od ciebie bije :) jeszcze nie wem jakie se robie, cchę jakieś krzykliwe, w koncu są wakacje a że mam urlop to mogę i nikt w pracy krzywo patrzeył nie będzie ;) dziewczyny wy też się bałyście wymiotować czy tylko ja tak mam ?! nie zdarza mi się to często ale dziś przy myciu zębów cały serek grani chyba poszedł :o ja tam mogę pawie puszczać z miłą chcecią bo czekałam na to ale się bo ze brzuch się wtegdy napina i że..... no wiecie jakieś glupie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prada przy cesarce albo przy porodzie żelków mniec nie można, paznokcie musza być czyste bo jakby się coś działo to pierwsze oznaki właśnie na paznokciach widać, ja jak miałam zabieg to też musiałam mieć zmyty nawt bezbarwny lakier, takie wymogi mają szpitale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dopiero po porodzie zrobie sobie:( jakos przezyje:P i pewnie krzykliwe na lato super!! ja mialam robic swinki na bialo rozowym zelu:) ja to kocham takie wypasne😘 ja Banmon nie umiem wymiotowac i jak rzygalam to sie tak nameczylam ze szok bo to chce wyjsc a moj organizm blokuje... i nie bylo ciekawie, ale.. przeszlo poszlo;) tak do 14 tyg mozesz meczyc sie, ja dopiero w 3 trymestrze przestalam wymiotowac, da sie przezyc:P jak poczujesz pierwsze bulgotania w brzusiu to zapomnisz o wymiotach😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................39...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................34...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................9...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! to pojechałas z tymi pazurkami :) niezły pomysł :) jeśli się nic nie zmieni to w kielcach, to jescze tyle czasu że o tym nie myslę ale na dzień dzisiejszy beda to kielce w szpitalu na Kościuszki a ty gdzie agnes bedziesz miala cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciotka tam rodzila i masakra... i to w tym roku!!!! a 4 lata temu bylo jeszcze gorzej bo lezala zamiast na sali poporodowej to najpierw na sali gdzie sie rodzi w wodzie obok boksow rodzacych a potem na patologii gdzie lezaly rozne przypadki, szczegolnie poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ile ludzi tyle opini, ja znam własnie dużo złego z prostej i dziewczyny z boćka odradzają ten szpital .... każdy po prostu widzi sytuacje na swój sposób, mój gin pracuje tez w szpitalu a kościuszki i dlatego między innymi tam będę rodzić, ale to jeszcze daleka przyszłośc, nie chce nawet na ten temat myśleć bo ostatnio myślałam i wyszło jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a ty przez ciąże miałaś tipsy czy nie ? pomysły na wzorki masz niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kazdym razem jak lezalam w szpitalu to spotkalam dziewczyny ktore tam rodzily i rowniez narzekaly, a na czarnowie to tez papraja robote, 3 tyg temu prawie zabili dziecko kolezanki bo jakis kretyn ustawil zle cisniienie w urzadzeniu i rozwalil plucko zuzi, dobrzeze przewiezli ja na prosta i polozna nawet kolezanka pokazala mi ktora uratowala jej zycie, mala miala dren, byla pod respiratorem ale przezyla i juz sa w domu, a co najgorsze jak zuziaa dotarla do prosta to po niej przyjechalo jeszcze troje w takim samym stanie... straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam i mam cala ciaze robie:P teraz to juz mam takie odrosty ze szok, bo w szpitalu bylam i wizyta mi przepadla;( kazdy ma swoj rozum, na prostej tez bym zmienila pare rzeczy, ale nawet lekarza zmienilam na ginke ktora pracuje na prostej i jestem zadowolona;D a i polozne sa fajne bo zdarzylam przez te trzy razy poznac je;) maja tez jedynki, pokoje jednoosobowe, porod rodzinny kosztuje 200zl i masz pokoj taki;) ponadto polozne czesto zabieraja dzieci, mozna odpoczac i lekarze od noworodkow sa mili, jak dziecko ma zoltaczke to do pokoju dostajesz wozek z lampa a nie biora dzidzie a i wanienki sa w pokojach one kapia i mozna zobaczyc i w ogole jestem na tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale zeby ludzie byli tak nieodpowiedzialni?? rozumiem gdy raz sie zdarzy cos a nie 4!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×