Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

CZESC mouje drogie koleznaki test negatywny:( pieprzyc wszytko, po co tylko zachodu biegania na prywatne wizyty , kosztowne badania ehhhh dzis juz nie płacze bynajmniej narazie ale daje spokój to bez sensnu , mam nadzieje,ze uda mi sie zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula bedzie dobrze...a takie rzeczy nie przychodza ot tak,bo teraz chcemy🌻 Jednym sie udaje od razu a inne(np ja) muszą dłuuugo czekać... Ja dzisiaj na badaniach byłam rano,jak wrócilam to padłam az zasnełam...Strasznie sie mecze ostatnio..obiad musze zrobić a nie mam siły wstać:( Banmon jesli coś bylo koloru bezowego to nic złego..ja po cytologii przestraszyłam sie tak jak Ty,ale wyczytałam ze tak moze być i juz wiecej sie nie pojawiło,trzymaj sie🌻 Goga Misiu to juz dwa miesiące skończył!!! 🌻 Trzymam kciuki zeby był dzielny na badaniu. Agnes mam nadzieje,ze Gabrys jednak jeszcze troszke posiedzi i wszystko skonczy sie dobrze...Ale Ty sie musisz ulatać po tych szpitalach🌻 Zobaczysz,ze wszystko zostanie Ci wynagrodzone... Reszte pozdrawiam,piszcie co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Sisetka- wpisuj sie do tabelki, bo głupio mi tak samej :P Andziula... co powiedzieć... i tak nic nie pocieszy 🌼 Agnes, będzie dobrze, może rzeczywiście jeszcze sobie posiedzi u mamy :) Banmon- dobrze, że juz jesteś spokojniejsza, a na kiedy masz wizytę? Dziewczyny- od kiedy Was bolały piersi? Bo mnie bolą od jakiegoś tygodnia, jak nigdy, racjonalnie uważam, że psychika nawet takie figle potrafi płatać, ale mimo wszystko mam nadzieję... Powróciłam do nakręcania się heh, nie da rady inaczej ;) Do tego mam upławy z leciutkim różowym zabarwieniem, ale minimalnie... Wariuję już... I już czuję to rozczarowanie, tak jak w tym cyklu to sie jeszcze nie nakręcałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile moze tobie sie poszczesci:) jak sie nakrece w rpzsyzłym miesiacu znów to sobiue juz nie wybacze tych kolejnych ciężkich chiwl, i tak siedze i sie zastanwaim jak to jest inne usuwaja po kilka razy, dzieci na smietniku!! patologie ehhh a my czkemay na cud... to niesprawiedliwe ktos powie nie nadszedł czas, nie czas na kogo na nas mamy ktore chca kochac?! nie zrouzmie tego nigdy, chialbym sie tylko z tym pogodzic ale szlag mnie trafia bo nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Niestety nadszedł kres laby i musiałam wrócić do pracy :( co mi na dobre nie wyszło bo strasznie sie tam męczę, dzisiaj urwałam się wcześniej bo miałam straszny ból głowy. Poza tym u nas wszystko w porządku, Ktosia szaleje w brzuszku i co chwilę kopie :) Pisałam Wam wczesniej że idę w PL do swojej ginki bo miałam bóle podbrzusza. Zostałam dokładnie zbadana (najbardziej bałam się że szyjka się skraca ale jest ok) i Ktosia również. Po raz kolejny została potwierdzona jej płeć :) i chyba bedzie mała Lili :D Banmon ja wierzę że u Ciebie i twojej fasolki wszystko będzie dobrze ale najlepiej idź do lekarza on najlepiej cię uspokoi i może zaczniesz w pełni korzystać z urlopu ;) a potem L4 i kichaj na ludzi z firmy, niech i nawet gadają. Agnes mam nadzieję że jeszcze chwilkę Gabryś poczeka a potem urodzi się zdrowy i silny. Mocno trzymam za Was oboje kciuki i myslami jestem z Wami . Goga Michaś to dzielny chłopiec, wszystko będzie dobrze :) Smile zmęczenie to normalka, niedługo przejdzie. Marta a mi się wydaje że ty przenosisz tą ciążę ;) Hope postaraj się mimo wszystko trochę odpoczywać. Andziula bardzo mi przykro że tym razem nie wyszło, trzymam kciuki za nastepne podejście. Joasia bardzo mi przykro, może po wizycie w klinice usłyszycie jakieś pomyślne nowiny, może wtedy do nas wrócisz. Siska witaj i dopisuj się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka mnie bolały parę dni przed datą @, ale bardziej charakterystyczne to chyba było pojawienie się żyłek na piersiach. W każdym będź razie zaciskam mocno kciuki, oby to było to :) Andziula z tym chyba nie można sie pogodzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chętnie bym sie dopisała tylko nie wiem gdzie tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fi0lecikowo
Witam, prosze doswiadczone kobietki o zdanie:* Moje cykle zawsze trwaly ok 31 dni. Ostatnio bralam przez pare miesiecy tabletki antykoncepcyjne, ale z nich zrezygnowalam, bo uciazliwe bylo dla mnie pilnowanie czasu po odstawieniu myslalam, ze okres mi sie rozreguluje, ale dostalam rowno z cyklem 28dniowym okres. ostatni okres mialam 18 czerwca. do stosunku (ze skończeniem w środku) doszło 30 czerwca czyli 13 dc, nastepny raz 4 czerwca czyli 17 dc. Jestem ciekawa czy duze sa szanse na zajscie w ciaze. Podzielone sa zdania na temat tego, czy po tabletkach jest zajsc latwo czy trudno. Ja bralam tabletki kilka miesiecy. Dodatkowo zastanawia mnie ten regularny okres po ich odstawieniu, czy on moze wskazywac na ksiazkowy termin owulacji? Z góry Dziekuje za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - Lili jest super! kiedys jak mi sie uda to tez bedzie Lili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka oto tabelka STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................40...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................10.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................5...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Fajnie że podoba się Tobie imię Lili :) co prawda to pomysł Małża, ja zawsze chciałam Anastazję ale ostatnio jakoś mi przeszło. A jak ostatecznie bedzie się nazywać to się jeszcze okaże, mamy jeszcze 4 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spadam przychodni, muszę papiery do pracy załatwić. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to wpisuje sie STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 sisetka...............29.................3..............................22.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................40...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................10.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................5...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żyłek żadnych nie mam, ale ten ból jest nie do zniesienia, co chwilę sprawdzam czy obie bolą, bo jakby jedna bolała to z moją paranoją od razu bym na ostry dyżur jechała ;) Jedna może boli bardziej...Tyle, że to za wcześnie pewnie... Andziula- choćbyś sobie co miesiąc powtarzala żeby sie nie nakręcać, to i tak nie pomoże, przynajmniej ja bez tego nie umiem... Olka- Lili to Lilianna czy jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja ci powiem ze na cycki nie ma co patrzec,mnie np czasami cycki bolaly tak mocno ze w nocy sie przekrecac nie moglam i to zaraz prawie po owulce ze trzy razy takie cos mialam i dalabym se reke uciac ze w ciazy jestem. A np teraz cycki zaczely mnie niesmialo bolec dopiero w dniu malpy ale wiem ze czasami dziewczyny cycki wcale nie bola a innych znowu od samego poczatku,reguly nie mz. Postraj sie sobie nic nie wkrecac,nie sprawdaj codIennie bo oszalejesz;)cierpliosci a my tu wszystkie kciuki trYmamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi zaczeły bolec dopiero gdzies tak w połowie 2go miesiaca, dokładnie nie pamietam. W kazdym badz razie napewno nie miałam zadnych "objawow piersiowych" w miesiacu kiedy zaszłam w ciaze. Oczywiscie w poprzednich miesiacach kiedy to sobie wkrecałam ze moze jednak zaszłam, to wtedyu bolały mnie piersi, miałam troszke drażliwe, ale klształt i wiekosc miałam taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka LIlianna bardzo mi sie podoba :-D Andziula - nie dziwei sei ze jestes wsciekła, ze masz dosyc, bo to normalne. Szcegolenie jak sobei pomyslisz jakie to niesprawiedliwe, ze inni maja dziecko ot tak o, a inni musza sie napracowac! Ja tez miałam takie mysli. Szlag mnie trafiał jak widziałam młode szczyle kilkunastoletnie , takie lumpy, ktore to nie wiedziały zapewne kto jest ojcem ich dziecka, ktore cala ciaze piły i paliły, a mimo to dane było im zostrac matka. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe. Wiem za to jedno - po swoim przykładzie - ze to ze musiałam sie troszke nastarac o dziecko - nauczyło mnie cierpliwosci i wytrwałosci. Wiem, ze nie wszystko mozna sobie kupic lub piprostu wypracowa, wiem ze niektore rzeczy nie sa niestaty zalezne od nas w pełni, jak np. zdrowie i posiadanie potomstwa. Tym nas Bog obdarza albo i nie. To tak samo jakbysmy miały sie zastanawiac nad tym dlaczego jedni ludzie rodza sie ciezko chorzy, i całe zycie zmagaja sie z choroba, inni ulegaja ciezkim wypadkom, inni maja nieuleczalne nowotwory itp.Poniekad nie mamy na to wpływu. Nie jestesmy w stanie nic z tym zrobiac. Mi sie wydaje ze poprostu Bog zsyła nam takie problemy, ze tak powiem "taki krzyż" jaki jestesmy w stanie udźwignac. Wiesz Andziula ja jestem osoba wierzac, nie wiem jak Ty, ale ja stram sie sobie takie rezcy tak tłumaczyc... bo inaczej nie umiem. Tak soebi jescze mysle, ze np. gdyby takiej matce lumpowi urodziło sie np. dziecko chore, niepełnosprawne, to przeciez ona by oddała do domu dziecka w najlepszym przypadku, albo by wyrzucuiła na smietnik, a normalna matka zrobiła by wszystko zeby takiemu dziecku pomoc i obdarzyłaby je szczegolna miłoscia. Wiec pewnie dlatego tak sie dziec ze te co cpaja i pija rodza zdrowe dzieci, a te co cała ciaze uwazaja niestety czesto rodza dzieci z wadami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marzena niby wiem ale wiecie ,że pierwsze dni złosc góruje ;{ dajcei mi pare dni i powinnam byc mniej zmierzła:) do mojego urlopu pozostąło 13 dni w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula przykro mi że tym razem nie wyszło 🌼 a to już przesądzone? Dostałaś @? Agnes będzie dobrze :) czekam na wiadomości od Ciebie Banmon jak po wizycie? Marzena to czekamy co będzie i mocno trzymam kciuki 🌼 Ola fajnie że z Lili wszystko dobrze :) niech kopie mame ile wlezie ;) ładne imie :) U nas po wczorajszej wizycie wszystko dobrze :) bioderka i główka ok :) Misiu był dzielny ;) jutro kolejna wizyta u okulisty i już nie będzie tak lekko bo wiem już jak to badanie wygląda i już mi słabo :o a w poniedziałek następna poradnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga @ jest w drodze zaczęłam rano plamic:(, badanie olukistyczne to nicx strasznego nie obawiaj sie:) Ola Lilia pieknie :D ja zawsze marzyłam o Aleksadrze:D próbuje namówić małza na wypad nam morze raptem 3 dni do naszego Patrysia w odwiedizny:D jedzie na obóz harserski do Pogorzelicy, a on oczywisce , że nie bardzo kase mamy, ze on woli na budwoei popracowac matko to przeciz 3 lub 4 dni!!!!!!!!!!!!a ja nie ukrywam ,że tego potrzebuje i on o tym wie mam nadzije,że uda sie mi go namówic :D tym bardzije,ze pojechalibysmy jeszcze z dwojka rodziców innych dzieci w odowedziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula miesiąc temu mieliśmy już to badanie okulistyczne i jest nieprzyjemne bo wkładają mu do oka coś jakby rozwieracz druciany żeby nie mrugał :o i wtedy strasznie płacze :( Mam nadzieje że uda Ci się namówić męża :) napewno znajdziesz na niego jakiś sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście wszystko dobrze z oczkami ale jako wcześniak musi mieć badania i być pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Patryk tez jest wcześniakiem 34 tydzien tez z nim biegałam od specjalisty do specjalistyu na wszytko szczepiłam co było dostepne 12 lat temu, wtedy był taki alutki i drobniutki a teraz 156 wzrostu tylko dalej chudziutki bo 38 kg, ale zawsze mówili ze spokoj ie dogoni rówiesników baa nawet i ich przegonił :D twoj maluszek napewno tez przegoni rówieśników:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozwiałyście moje złudzenia- ale to dobrze ;) Goga- trzymam kciuki zebyś była dzielna podczas badania, bo o Michasia się nie martwię :) Andziula- na pewno go przekonasz, jak nie prośbą, to groźbą, a jak nie, to płaczem :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo też masz wcześniaczka :) to że chudziutki to nic, ważne że zdrowy :) ja jestem własnie na etapie zaliczania róznych poradni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płącz zawsze wychodzi mi najlepiej:D hiihih niewiem dlaczego zawsze sie broni rpzed kazdym wyjazdem, a potem mówi ale super te małże są jednak z Marsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena nie ma sie co nastawiać, zobaczymy za tydzień a teraz trzymamy kciuki 🌼 aaa i fajna metoda od prośby przez groźbe do płaczu :D coś musi zadziałać :D Andziula a ile Twój Patryk ważył po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2150 I DŁUGI 52, pnuktów dosłąt tylko 8 bo były porblmey z odruchami , nie wiedzli czy poradzi sobei z oddychaniem i dwie doby spedził w inkubatorze :( ale okazało sie ze silny chłopak:) i ciagłe kontrole tak jak u ciebie pokazywały ze nadrabia wszytklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×