Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Fajnie że nadrobił i jest chłopak zdrowy :) Mój urodził sie w 37 tygodniu z wagą 2250 i 49cm, też dwie doby w inkuatorze spędził, narazie na wszystkich kontrolach wychodzi wszystko ok :) po 2 miesiącach waży już smok 4300 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie widze zdjęcia:( Dziewczyny to zmeczenie jest nie do wytrzymania,naprawde... Wczoraj to az sie poplakalam wieczorem,bo tak mi zle było..nawet nie wiem jak to okreslić..a biedny R nie wiedział co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie to pewnie nie jednej serducho złamie ;) zaczną Ci sie przeboje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ja nic meczacego nie robie...normalne czynności a od odpoczywania to juz mnie trafia... Czuje sie jak na kacu...Dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi sie chce pieczonego ciasta...Nie kupionego...a tak mi sie nie chce go robić... Przepraszam za marudzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam na usg u swojego gin, i to co wycieli mi z prawego jajnika, ta torbiel znowu się pojawiła :( Także mój zabieg o dupę rozbić..ból, cierpienie, kasa..na co to było... Prawy jajnik odpada, cyt:" z niego nic nie będzie". No i jeszcze potwierdza to na 100% fakt że mam endometriozę... czyli wielkie, wielkie problemy z zajściem i pewnie skończy się to in vitro... Wczoraj przewyłam cały wieczór... Także u mnie nic nowego.. Jutro jedziemy do kliniki leczenia niepłodności..i niech ze mną robią co chcą, byle bym miała dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ciezko tak z tymi naszymi odiecznymi kłopotami, ale masz racje działaj jak masz tylko na to siły to działaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia w klinice na pewno dadza radesobie znendometrzioza i z torbiela,nie takie ezeczy sie na bocku czytalo,trzymam za was kciuki baaaardzo mocno,wierze ze specjalisci pomoga🌻 Ja dzisz bylam w gina powiedzial ze widac jajo plodowe i pecherzyk zoltkowy ale zarodka jeszcze nie widac muwi ze w tym wieku ciazy tak moze btc i zarodek pojawi sie za dni pare. Zapytalam sie czy moze byc tak ze bedzie samo puste jajo plodowe i gin powiedzial ze to ze jest pecherzyk zoltkowy tego nie wyklucz. Powiedzial ze szjka ladna,nie ma stanu zapalnego i nic sie tam nie dzieje zlego i ta moja plamka to nie wiadomo skadi byc moze to bylo wgryzanie to blony sluzowwj macicy......wiec do gina mam isc jk wroce z urlopu i bedzie cos widac. Mam nadzieje ze reczywiscie wszystko bedzie ok Buzka dziewczyny Ja pisze z kom dlatgo tylko tak pobierznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to dobrze,że się uspokoiłaś..Rzeczywiście jest jeszcze wczesnie na dokładny obraz usg. Ja czekam do piątku jak na szpilkach... Joasia🌻🌻 Z tego co pamiętam to jest tutaj taka jedna co jej marne szanse dawali;) Bedzie dobrze,ściskam🌻 Musiałam trochę burna sie napić,bo łażę dzisiaj jak z krzyża zdjęta:/ A wychodzimy na obiadokolacje i nie chce gdzieś upaść..wiem,że nie można takich rzeczy pić z kofeiną ale juz nie wyrabiam:/ Wczoraj jak wyszłam z laboratorium,po pobieraniu krwi to myślałam,że upadne gdzieś po drodze..serio nawet nie widziałam do jakiego autobusu wchodze...Jak opowiadałam R to sie przestraszył,a sama sie uparłam ze sobie poradze...Ale mysle,że to dlatego ze nie jadłam nic,no bo nie wolno...Jeszcze taki gorąc był..nastepnym razem musze zrobić chociaż kanapke.. Kiedys miałam identyczną sytuacje w Kościele własnie jak poszłam bez śniadania.. Ja narzekam,ale tak naprawde wszystko zniosę,żeby tylko z dzidzią bylo wszystko dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz czuje,że mi lepiej po tym napoju...szkoda,że nie mozna go codziennie pić...A z kawy zrezygnowałam,bo mi nie podchodzi..Tylko w niedziele wyjatkowo mi smakowała w kawiarni..pewnie dlatego,że z ekspresu.. My sie ciagle czaimy na ten ekspres ciśnieniowy,ale chyba kupie dopiero po ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze Wam tak zanudzam,ale czekam na R. i nie mam co robic chwilowo:) Dziewczyny a co u Was? Hope jak samopoczucie? Ja mam nadzieje,nie bede juz dzisiaj ryczeć:/ Jak ja panikuje teraz jak mi zle to co dopiero bedzie jak mi przyjdzie rodzić..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon cieszę się że trochę się już uspokoiłaś :) Teraz korzystaj z urlopu a po powrocie zobaczysz małe bijące serduszko :) goga aż żal twojego Misia, bidulek. Dobrze że wszystko ok. Smile pocieszę cię że to zmęczenie niedługo minie, no i jesteś w o tyle dobrej sytuacji że nie musisz pracować poza domem i od - do określonej godziny ;) Andziula syn to naprawdę przystojny chłopak :D Marzena Lili od imienia Liliana albo Lilia (raczej pierwsza opcja jak dla nas) a tymi cyckami to sie nie przejmuj, prawda jest taka że wszystkie objawy zbliżającej się @ mogą byc również objawami ciąży Ja i tak trzymam kciuki za 2 kreski :) Joasia bardzo mi przykro , mam nadzieję że w klinice szybko uzyskacie niezbędną pomoc i już niedługo będziecie się cieszyć swoim maluszkiem. Marty od rana nie ma , może godzina 0 wybiła ? ;) MA ktoś wiadomości o Agnes? MAm nadzieję że wszystko dobrze. AsiaAk, Daguś gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon cieszę się że trochę się już uspokoiłaś :) Teraz korzystaj z urlopu a po powrocie zobaczysz małe bijące serduszko :) goga aż żal twojego Misia, bidulek. Dobrze że wszystko ok. Smile pocieszę cię że to zmęczenie niedługo minie, no i jesteś w o tyle dobrej sytuacji że nie musisz pracować poza domem i od - do określonej godziny ;) Andziula syn to naprawdę przystojny chłopak :D Marzena Lili od imienia Liliana albo Lilia (raczej pierwsza opcja jak dla nas) a tymi cyckami to sie nie przejmuj, prawda jest taka że wszystkie objawy zbliżającej się @ mogą byc również objawami ciąży Ja i tak trzymam kciuki za 2 kreski :) Joasia bardzo mi przykro , mam nadzieję że w klinice szybko uzyskacie niezbędną pomoc i już niedługo będziecie się cieszyć swoim maluszkiem. Marty od rana nie ma , może godzina 0 wybiła ? ;) MA ktoś wiadomości o Agnes? MAm nadzieję że wszystko dobrze. AsiaAk, Daguś gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon cieszę się że trochę się już uspokoiłaś :) Teraz korzystaj z urlopu a po powrocie zobaczysz małe bijące serduszko :) goga aż żal twojego Misia, bidulek. Dobrze że wszystko ok. Smile pocieszę cię że to zmęczenie niedługo minie, no i jesteś w o tyle dobrej sytuacji że nie musisz pracować poza domem i od - do określonej godziny ;) Andziula syn to naprawdę przystojny chłopak :D Marzena Lili od imienia Liliana albo Lilia (raczej pierwsza opcja jak dla nas) a tymi cyckami to sie nie przejmuj, prawda jest taka że wszystkie objawy zbliżającej się @ mogą byc również objawami ciąży Ja i tak trzymam kciuki za 2 kreski :) Joasia bardzo mi przykro , mam nadzieję że w klinice szybko uzyskacie niezbędną pomoc i już niedługo będziecie się cieszyć swoim maluszkiem. Marty od rana nie ma , może godzina 0 wybiła ? ;) MA ktoś wiadomości o Agnes? MAm nadzieję że wszystko dobrze. AsiaAk, Daguś gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jestem jestem dalej w dwupaku :-( Coś to moje dziecko złosliwe bedzie chyba po mamie. Nie rozumie ze juz bym chciała je zobaczyc. Strach przed porodem jest mniejszy niz chcec zobaczenia dziecka na żywo po tych 9ciu miesiacach. no nic czekam do soboty i mam nadzieje ze gin zostawi mnie na prowokacje... Banmon - Ty chyba wczoraj miałas urodziny . Jesli tak to wszystkiego najlepszego. A zreszta co ja gadam - to co najlepsze i wytesknione już Ci sie spełniło. A wiesz, ze ja na dwa dni przed moimi urodzinami ostatnimi dowiedziałam się ze jestem w ciązy?Wogole to fajnie ze jestes juz spokojniejsza. Hope co u Ciebie? jak objawy, nudności? Dziewczyny co wogole sie dzieje z Amerie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon- no to wszystkiego naj :D Andziula- no, no, ciesz sie synkiem ile mozesz, bo jeszcze kilka lat i Ci go któraś zabierze :P Smile- zrobiłaś w końcu to ciasto? ;) Olka- Lilia wg mnie nie bardzo, Liliana- owszem :) ja w razie czego będę miała problem z wyborem imienia dla dziewczynki- dla chłopca mam wiele pomysłów, dla córki jest mniej ładnych imion... Marta-do soboty zleci ;) Goga- jak tam po wizycie? Joasia... w końcu sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczęły sie upały, w weekend ma być 45 stopni w słońcu .... Ale i tak wolę takie pogody niż deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena akurat mi sie chciało robić to ciasto:) Na smaku sie skonczylo,ale zaraz mi przeszło bo po jedzeniu na miescie nie miałam juz ochoty na deser:) Nie strasz tymi upałami..tez slyszałam i juz mi słabo..Wybieramy sie nad morze po weekendzie na kilka dni,wiec troche ochłody nas czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja zdecydowanie wole deszcz od upałów. Serio. Mnie to strasznie męczy..no chyba ze jestem nad basenem w tropikach albo nad jakimś morzem..to wtedy jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta na porodówce i tak Ci będzie gorąco, choćby na dworze na minusie było :) a w sumie to lepiej, że będziesz już wypakowana, nie będziesz z brzuchem sie męczyć ;) Smile- ja też się wybieram nad morze na kilka dni, ale nie wiem kiedy dokładnie- pewnie jak pojedziemy, to będzie lało :D Ja wolę mimo wszystko takie upały, jak tak pada albo zimno jest pare dni, to w ogóle nie chce mi sie z łóżka nawet wstawać... chociaż mój R. odwrotnie- też woli deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no dasz rade jeszcze troszeczke i kruszynka bedzie w twoich ramionach:D u mnie tez nadchodza u pały a i dobrze w koncu lato jest takei krótkie niech jest lampa:D ja romaiwłam a raczej strałąm sie romzaiwac z M o adopcji ze jak jzu wybudujemy dom to rpzeciz trzeba go zapełnic trojka to troche mało:( ale usłyszłam jedno krótkie NIE :( nie dosc ze mi ciekzo to on jeszcze nie uąłtwia .no i cozywixscie nie chce jechac na 4 dni nad moze :( Smile smaki rzadza:) Goga czekmay na relacje z wizyty Banmon jak tam sie urlopujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia wierze że w klinice Ci pomogą wkońcu to specjaliści 🌼 trzymam kciuki Banmon dobrze że wizyta Cie uspokoiła :) teraz odpoczywaj :) My juz po wizycie i z oczkami wszystko dobrze :) za miesiąc kolejna wizyta... aaa ktoś tu ma dzisiaj urodzinki :D Banmon wszystkiego najlepszego!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula czemu myślisz o adopcji, przecież sama urodzisz dzidziusia 🌼 nie poddawaj sie tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×