Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Czesc wszystkim. Dopiero mam chwilę żeby zajrzeć bo cały dzień chodziliśmy po sklepach. Do jutra sie musimy przenieść więc trzeba kupić rzeczy do domu. Pól dnia byliśmy w Ikei a ja sie wybrałam w szpilkach :) i myślałam ze padne, tak mnie nogi bolą. Jeszcze M musiał wnosić wszystko sam bo nie mogę dźwigać więc biedny teraz jest. Kupiliśmy trochę rzeczy do kuchni a jutro sprzęty. Upatrzylam sobie czarna dwudrzwiowa lodówkę. Całe życie mi sie taka podobała więc stwierdziliśmy ze dołożymy trochę i będzie taka jaka chcemy, a np kuchenkę elektryczną na początek dostaniemy bo akurat znajomi szkoci robią remont i wymieniają z płyta ceramiczna więc nam sie trafiło :) Przypomniało mi sie co do kosmetyków dla dzieci: są jeszcze z Ziaji, Dax Cosmetics ma serie hypoalirgiczna i inne. W Pl jest duzy wybor. Ja na początku nie będę myć pupy husteczkami tylko woda żeby nie uczulic dzidzi. A w uk można zamówić te kosmetyki na www.twojekosmetyki.co.uk Jutro mnie czeka ciężki dzień bo muszę przewieźć parę rzeczy i posprzątać mieszkanie a to drugie jest w stanie trochę surowym więc przez najbliższe kilka tyg będę mieszkać na walizkach prawie. Zaczynamy remont od kuchni. Amerie wstaw chociaż jedna fotkę :) jak się sprawuje twój wózek? Jesteś zadowolona ? Miłego weekendu, szkoda ze tu nie ma wolnego 1 ego :-o Aaa przecież dłużej śpimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak chcecie to moge wam przeslac fotki ale na prywatna poczte bo tutaj to raczej nie nk tez odpada wiec jesli podacie swoje adresy to postaram sie jutro przeslac o ile wam to odpowiada.... dajcie znac :D tutaj w niedziele tradycyjnie cicho ;) ola ty juz w sumie mozesz sie rozpakowywac ;) zawsze to bedzie ciekawiej ;) trzymam kciuki !!! hope z wozka jestem bardzo zadowolona fakt to nie jest wozek na jakies lesne trasy (tak jak bylo w opiniach) ale ja i tak miastowa kobieta jestem wiec super ;) hope mam nadzieje ze remonty szybko zleca ale super bo wszystko bedzie takie nowe :) a dzieki ze podalas ta stronke przyda mi sie :) ja myslalam o kosmetykach nivea pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Tutaj znowu cisza, ale co sie dziwić pewnie wszyscy dzisiaj groby odwiedzają. Mam nadzieje że chociaż pogoda Wam dopisuje. Amerie a może założysz sobie takie fikcyjne konto na nk , jak niektóre z nas? Mam jeszcze do ciebie pytanko :) Swój poród opisałaś od momentu odejścia wód płodowych, a czy wcześniej też coś się działo nietypowego? Miałaś przeczucie że niedługo się zacznie? Hope remont w domu to nic fajnego ale potem jak przyjemnie się mieszka :) No i jeszcze uaktualniona tabelka :D STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................39..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................35...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................21...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................21............ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 W sumie od jutra mogłabym już się rozpakowywać , bo mam obawy że Kluska swoją wagą zawstydzi nawet Sebastiana Amerie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ myślałam, że sie tu będzie trochę działo ;) Ola ciekawe ile ta twoja Kluska będzie ważyć ;) może wcale nie aż tak duzo... Ja dziś cały dzien spie i spie jakaś nie do życia jestem. Weekend spędziliśmy w Krakowie i było naprawdę fajnie :) teraz powrót do szare rzeczywistosci :o no i musze się przyznac że kupiłam pierwszą rzecz dla panienki ;) takie malutkie body ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wychodzic z ukrycia, juz po dlugim weekendzie ;) ja przez tą zmianę czasu budze sie z rana i zasnąć nie moge - mam nadzieję że mi się to unormuje bo zanudzę się w tym domu. Goga jak na weselu było? teściowa zdała egzamin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak w nowym domku? Ola Ty już właściwie możesz się zbierać na porodówke i ogłosić nam nowine bo sie doczekac nie moge :p Co z Wami dziewczyny i z tym Waszym spaniem? Tylko ja miałam takie spanie w ciąży i spałam do południa ;) Na weselu było bardzo fajnie :) Misiu był w siódmym niebie jak orkiestra grała :) tańczyliśmy przy "puszku okruszku" :D i ani mimo zmęczenia ani myślał iść spać więc o 19 zawieźliśmy go do domu bo był już padnięty a jak tyle ciekawych rzeczy naokoło to nie zaśnie. Zostawiliśmy go teściowej uśpionego ale jak się obudził do jedzenia to ona zamiast dać mu mleczka i poszedł by spać dalej to do niego gadała i go rozbudziła a później uśpić nie mogła więc pomęczyli się obydwoje :o ale o 2 go wziełam do siebie i maluszek spał już spokojnie przy mamusi :) wybawiłam sie aż mnie nogi bolały, do domu wróciliśmy przed 2 więc bawiliśmy sie krótko ale intensywnie i aż sie boje co będzie na filmie bo bez wygłupów i udziału w zabawach sie nie obeszło :o a że kamerzysta okazał sie naszym znajomym więc skutecznie wychwytywał co "lepsze" kawałki ;) :o A i pogoda jak na tą pore roku wyjątkowo piękna była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja;) Dopiero mieszkanie ogarnęłam...po takich długich weekendach jakiś sajgon sie robi sam z siebie..no koszmar.Teraz musze odpoczac,bo chyba przesadziłam z wysiłkiem. Goga fajnie,że sie wybawiliście;) Ola ja tez czekam na te radosne wieści;) Pogoda rzeczywiście cudna...listopad sie ładnie zaczął.. Niech tak bedzie jak najdłużej.. My wczoraj w rozjazdach byliśmy i dzien zleciał szybko..dzisiaj obiadu nie gotuje,bo mam bigos od mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda była wspaniała w Krakowie cud miód :) najważniejsze że wszyscy wyszli z tego eksperymentu z tesciową cało ;) mi jakos dokucza ta zmiana czasu chociaż nigdy nie robiło to na mnie wrażenia :o równo o godzinke szybciej sie budzę co mnie wkurza bo dłużej się będę nudzic sama w domu, dziś zresztą mój M wyjechał i wraca jutro późnym wieczorem więc juz zupelnie zanudzę się na śmierć. Goga super, ze sie wybawiliście do 2 to i tak kupa czasu na zabawę, wcale nie trzeba dłużej zostawać w ogóle parę dni temu miałam dziwny sen, snilo mi się że Ola pisała na topiku że juz 39tydz zleciał a ona nadal w dwupaku i że ile to jeszcze potrwa....47tyg, 57tyg,87tyg ..... :D a ja jej odpisałam że może 100tyg bo to taka okragła liczba i byłoby całkiem fajnie :D:D:D uśmialam się rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to odpoczywaj teraz cały dzień :) mam to samo bo też mi sie bałagan sam zrobił i musze to doprowadzić do ładu ;) Banmon ale sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Na mieszkaniu fajnie ale wszystko do robienia. Na sprzęty trzeba czekać ok 4 tyg mam pozyczona stara lodówkę zanim przyjdzie nowa i stara kuchenkę, pralkę dopiero kupimy. Wszystko sie sypie , moje auto wczoraj coś strzelilo dziś odbieram znów wydatek, teraz policja zapukała i przejeżdżali i w aucie m niby opona jest przetarta i nie może jechać dopóki nie wymieni. Tutaj policja zajmuje sie takimi rzeczami :-o Ciągle wydatki a gdzie tam jeszcze do końca. Nie wiem za co się zabierać, jestem zmęczona wszystkim i muszę do pracy chodzić. Scanu jeszcze nie zamówiłam bo nie mam chwili żeby zadzwonić. Spadam robić obiad Ola chyba już sie rozpakowsla :) Daj znać jak było. Banmon my jeszcze 4 mce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! JA nadal w dwupaku :D i na porodówkę sie dzisiaj nie wybieram hehe Za to niedługo śmigam do położnej. Troche sie babka zdziwi, ponieważ ostatnio tylko gadała o tym że jak do tej wizyty się rozpakuję to nie mam sie przejmować odwoływaniem wizyty , bo oni dostana cynk z porodówki itp Odniosłam wrażenie że nie spodziewa się mnie więcej w swoim gabinecie. A tu zonk :P Banmon 100tc? - ja w 39 mam dosyć ;) Fajnie że weekend udany, też mi sie marzy nawet jakiś króciutki wypadzik, ale niestety nic z tego :O Małż by stresu nie wytrzymał. Goga no to Misiu ma pierwsze weselicho zaliczone :) A teściowa pewnie chciała dobrze. Smile odpoczywaj sobie, należy się po takim sprzątaniu. Hope z remontami czesto bywa że to studnia bez dna, a tu jeszcze dodatkowe wydatki :O Pomyśl sobie jak to fajnie będzie na Święta na odnowionym , świeżym mieszkanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to opowiedz jak tam po wizycie było, może coś powoli się szykuje.... ;) teraz to rzczywiście lepiej na wyjazdy się nie wybierać :D ale długie spacery owszem czemu nie ;) Hope te remonty to jest najgorsza sprawa ale pamietaj, że nagroda bedzie wspaniala :) nie ma to jak na swoim i po swojemu ;) trochę się przemęczycie ale dacie radę ;) 4m-ce mi się wydaje tak dłuuugo ale myślę że od grudnia to już poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................39..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................35...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................22...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................21............ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ze do grudnia skończymy ale wątpię. Jak już siare w zrobionym domu to pewnie mi wody odejdą i tyle odpoczne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola i jak tam po wizycie? no chyba, że już coś się zaczęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nadal nic się nie dzieje ;) po prostu byliśmy na zakupach. Z Kluską wszystko w porządku, brzuch znowu niżej i dalej nic. Zaproponowała mi na następnej wizycie, jeśli nadal mała sie nie pojawi, masaż szyjki macicy co może wywołać poród, a jest znacznie lepsze od wywoływania w szpitalu poprzez zastrzyk. Sama juz nie wiem :O Tak myślałam ze jak sporo przenoszę i mała będzie juz całkiem duża to zmienie zdanie i pojadę jednak do szpitala i poproszę o zzo. A i jeszcze postawili dzisiaj tablice na drodze przed tą porodówką z wanną że będą zmieniać tam nawierzchnię i droga będzie zamknięta przez 4 dni , po prostu pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakiś objazd chyba zrobili ? w końcu trzeba się jakoś do szpitala dostac.. moze M niech ci szyjke masuje ;) spróbujcie z sexem może pomoże, chociaż dzidziuś i tak wybierze sobie sam odpowiedni moment, myslę że to już niebawem nastapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jesteś jeszcze przed terminem więc jako tako jest luz....a zważyła wam dzisiaj Kluskę czy nie było usg? ciekawe co tam u Asiaak w końcu 3cm rozwarcia to nie w kij dmuchaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety więcej usg już nie będę miała :O tylko pomacała i zmierzyła tętno. Co do sexu to chcieliśmy to zostawić właśnie na po 38tyg ale Małż ostatnio cały czas podziębiony i troche boje się zarazić, ale chyba już mu w tym tyg nie odpuszczę :P A co do drogi to coś wymyślimy, zrobimy desant ;) No, jak sobie pomyślę o Amerie która po kilku godzinach skurczy pojechała na porodówkę i okazało sie że ma 1cm rozwarcia, to te 3cm AsiaAk to wcale nie mało. Mam nadzieje że posłuchała sięlekarza i dużo leży i odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prawidlowo nie odpuszczaj ;) może to cos pomoże a jak nie to przynajmniej się odprężysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLka co u Ciebie? Dalej w dwupaku? Ja i tak coś w kościach czuje ze urodzisz troszke po terminie, zreszta mówiłam juz to kiedys :-) Zobaczymy? A jak tam Twoje spanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Banmon Hope wy juz macie połowę ciąży za soba - ładnie to zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi trochę przyspieszyło od 15tyg ale teraz chyba znowu ciągnie się to wszystko już bym chociaż grudnia chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a mnie grudzien przeraża..sama nie wiem czemu..Z jednej strony juz bym chciała miec to wszystko za sobą..a z drugiej sie boje jak to bedzie.. Coraz cieżej mi sie robi i czasem łapie doła z tego powodu..plecy mnie bolą,spać nie mogę..i z założeniem butów mam problemy juz...A gdzie jeszcze 3 miesiące,na dodatek te najgorsze:( Ale mnie na narzekanie wzieło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to normalne że sie obawiasz i masz takie hustawki nastroju ;) ja od jakiegos czasu jestem na etapie podekscytowania i nie moge się tego wszystkiego doczekać ;) a z butami też mam problem :D zakładam je jeszcz sama ale musze się nieźle rozkraczyc ;) w nocy tez spi mi sie różnie ale to od poczatku ciąży tak mam zreszta teraz to chyba nawet jest troche lepiej, wiadomo nie ma opcji żeby sie nie przebudzic przy przewracaniu na bok, wc raz albo dwa w nocy no i czasami ciężko mi później zasnąć ale sie staram nie denerwowac bo wiem że moge spać do której chcę bardziej mi M szkoda jak się tak turlam po łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przepraszam że się wcinam ale mam pytanko : miałyście coś takiego : 5 dni temu miałam owu, śluz ekstra,ból w podbrzuszu, no i od następnego dnia ból piersi. więc wątpliwości nie mam. no i przez 3 dni po owu miałam ciągnący śluz, jednak już nie przeźroczysty, taki pół na pół z białym. nigdy mi się to nie zdażyło.. no i do tej pory boli mnie brzuch jakby @ zaraz miała przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez sie zawsze budzi jak wstaje siku;) Zawsze mi kołdre podnosi do góry zebym się wpełzła:D A ja sie staram jak najciszej wstać żeby go nie budzić...Codziennie sie z tego śmiejemy.. Chyba juz cicho wstawac nie umiem,czuje sie jak słonica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×