Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no Marta brzuch marzenie !!!!! to nawet nie chodzi o to że mozna miec ładny brzuch bo ciąży bo wiem że mozna, moja kuzynka jest tego świetnym przykładem tak samo jak ty..... ja po prostu nie wierzę ze moj bedzie tak świetnie wyglądał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uwierz! Wiem, ze łatwo powiedziec, bo ja sama myślałam przed porodem tak jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmno stosuj sie do moich rad, to i twoj brzuch bedzie podobnie wygladał :-) Zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zobaczymy sama jesem ciekawa jak to będzie i czy mocno moje ciało po tyłku dostanie.... szukałam wczoraj jakis fajnych ćwiczeń dla kobiet w ciąży ale nic mi nie podpasowało, moze jakąś płyte sobie zamówię z ćwiczeniami.....bo koszmar pierwszego trymestru minął teraz czuję się na prwde fajnie imyslę że można by to było wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmnon pamietaj 3 zasady : - przytyc jak najmniej - nawilżać nawilzac i jescze raz nawilzac skore ( oczywiscie srodkami przeciw rozstepom plus ew. jakies balsamy oliwki ) - pelingi i to takie "mocno trace" skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę się stosuje bo smaruję się w miarę często, peeling jest dwa razy w tygodniu albo raz .... no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tyciem myślę że bedzie gorzej :( myslalam ze uda mi sie max 13kg przytyc a teraz juz w to watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon powiem ci ze ciał po ciazy rzeczywiscie dochodzi do całkowitej formy przez tyce co trwa połóg np. biodra schodza sie w tec 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile do tej pory przytyłas? pamietaj ze najwiecej idzie kg na plus w drugim trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 7kg !!!!!!!!!! ale tak szczerze to teraz mi tak skoczyło, no od 18-19tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dosłownie tyję z dnia na dzien bo codziennie się waże i widze to, akas masakra jak tak dalej pójdzie to bedzie baaardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie masz sie czym martwic. Tyle to ja tez przytyłam bedac w połowie ciazy. No moze dokładnie o ile dobrze pamietam to 6 kg. A przypomne ci ze do konca ciazy miałam niecałe 10kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no zobaczymy :) ja osbie czesto powtarzam, ze później juz tyle tyć nie powinnam ;) powiem wam za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczny strasznei mi zaczęły wypadać włosy podobno to się zdarza w ciąży i w okresie karmienia taka burza hormonów ale chyba będę musiała iść do fryzjera żeby je trochę podciąć i zakupię jakies odżywki dobre, może macie coś do polecenia? Ola jesli nei rodzisz to odwiedzaj nas codziennie bo my tu wyczekujemy czy już się coś dzieje czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jesstem na etapie poszukiwania czegos dobrego do wlosów...Prawie codziennie uzywam cementu termicznego z Kerastese,bo prostuje wlosy,ale nie wiem czy on taki rewelacyjny jest.. W ciąży mi sie stan wlosow poprawil,bo sie nie przetluszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nic u fryzjera czytałam dziś artykuł odnośnie szamponów do włosów i wszystko to ściema na maksa, no może z odżywkami jest inaczej, chyba najpierw spróbuje cos z takich domowych sposobów, może olejek rycynowy se zakupię..... smakowy koktajl :) ja sobie ostatnio z brzoskwiń robiłam i jogurtu też dobry był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................39..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................36...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................22...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................21............ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 hej. u nas wszystko w porzadku;) tylke leze, jem, spie i tak w kolko:P juz niecaly mies do terminu nam zostal wiec jakos wytrzymam;) a jak tam Ola? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak a ja już się zastanawiałam czy Oli nie wyprzedziłaś :P jeszcze troche leżenia i zaczniesz znowu smigać ;) może Ola już się rozpakowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Niestety nic z tego , wciąż w dwupaku :) Dzisiaj był długo spacer, schody umiarkowanie a wieczorkiem będzie sex :P może coś z tego będzie hehe Banmon jak ci włosy bardzo wypadają może warto sprawdzić poziom TSH, fT3 i fT4 , wiem że często spada w ciąży nawet u osób które nigdy z tarczycą nie miały problemów, a wypadanie włosów i zmęczenie to pierwsze objawy :O AsiaAK dobrze że wypoczywasz, na pewno dasz radę już tak dużo nie zostało :) Marta brzuch marzenie :) Smile narobiłaś mi smaka na ten koktajl, jutro na pewno zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to ty Ola na porodówce będziesz ;) czytałam właśnie na ten temat i okazuje sie że dużo jest przyczyn wypadania wlosów, poziomu hormonów nie chce mi się robić, najpierw popróbuję z odzywkami i fryzjerem. Czytałam też że od 38tyg ciąży szyjka staje się wrażliwa na prostaglandyny zawarte w nasieniu więc moze trochę ci to pomoże ;) no i niech się przytulanie skonczy wielkim 'O' ;) mój M miał dzisiaj wrócić ale się spóźnił na samolot ! niezła akcja chyba będzie z kumplem na lotnisku kimał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to o czym że on myślał,że sie spóznił:D hehe No zdarza sie;) Ola koktaj był pycha...sam jogurt i 2 banany..ten zakup robota to strzał w 10:D Nawet nie wiedziałam,że to takie dobre wyjdzie...musze kiedyś spróbować z innymi owocami. Teraz musze wymyslic jakąś lekka kolacje...Musze sie garnąć z tym jedzeniem,bo jak patrze na brzuch Marty to mam motywacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strajk metra jest i dlatego, pociag sie spoznil dodatkowo i jakos tak wyszło, dzisiaj dzieki temu lotniska maja dobry dzien bo nie oni jedni nie zdarzyli a ja sobie wlasnie wafelka jem z karmelem - skoro mowa o zdrowym odzywinaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ola - tyle sie starałaś żeby być w ciąży, a teraz jakieś starania żeby szybciej urodzić, no weź sie zdecyduj :P Asia - śpij, jedz, nabieraj sił bo masz juz "tylko" miesiąc ;) Banmon - wydaje mi się, że badania jednak warto zrobić najpierw, bo jeśli to rzeczywiscie wina hormonów to działanie od zewnątrz odżywkami wiele nie da...Mi też włosy wypadają ostatnio mocno, ale to standard jesienią Smile - narobiłaś mi ochoty na koktajl, dzisiaj juz mi sie nie chce iść do sklepu, ale jutro sobie zrobię :) Goga - fajnie, ze wesele się udało i nie było większych problemów z Małym i teściową, a raczej głównie z teściową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×