Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

marzena trzymam kciuki :) amerie jesli chodzi o butelki to kupuje dwie z aventu jedna mniejsza i jedna większa, do tego smoczki, i takie nakładki jakbym miała mleko np trzymac w butelce, wiecie o co mi chodzi takie płaskie płytki plastikowe. Jesli chodzi o podgrzewacz to chyba kupię taki tani tzn za ok 50zł uniwersalny, pasuje pod różne butelki (nawet pod te grubaski) no i słoiczki tez mozna w nim podgrzewacz jest tez opcja że wymienia sie końcówkę i mozna podgrzac w aucie coś :) A z laktatorem mam rozkminę, nie wiem czy na początek nie kupic taki ręczny (z aventu) a jesli okazałoby się że będzie potrzeba ściągania mleka i recznym nie dam rady to wtedy pomyślę nad elektrycznym (bo jednak on baaardzo drogi jest a ja nie chcę kupić a później się okaże że jednak nic z tego nie będzie) bo może ise okazac że jednak zerezygnuje z odciagania albo będę miała mało pokarmu albo mało wartościowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie dam rady kupić dzisiaj tego testu No ale nic, jutro to już na pewno kupię po południu i od razu zrobię, o ile będzie jeszcze szansa żeby się ludzić :o Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. Widze Agnes zagoscia w koncu na topiku:) ciekawe dlaczego mi jedzo jedna nie odp na sms-a ;p Ola ta twoja Kluska troche przegina...niech w koncu wychodzi a nie zarty sobie z nas stroi:) Asia czyzby Lenka byla juz na swiecie? Amerie synus sliczny i zdjecia zabojczo piekne:) Agnes masz racje Kacpero to caly tatun,nic nie ma po mnie:) chociaz niektorzy twierdza ze oczy ale czy ja wiem....ja tam widze calego Krzysztofa a on znowu mowi ze on nie widzi by byl do niego podobny hahah:) Maly to taki lobuziak kochany tylko chce opowiadac z zyrandolami i ciagle byc w centrum uwagi:) teraz w koncu spi a ja moge odpoczac jak K jest w delegacji to po caym dniu padam ze zmeczenia,teraz jestem u mamy ale po Chrzcinach waracam do domu bo wczesniej nie mam po co,bo wymieniaja mi okna i ocieplaja mieszkanie .Aha a Chrzciny mam 5 grudnia tak na Mikolaja:) A tak apropos prosze was o rade...miala ktoras z was u swojeje pociechy ze od urodzenia ropialo oczko? Mojemu Kacperkowi ciagle ropieje lewe oczko,pediatra dala jakies kropelki i rumiankiem kazala przemywac ale nic z tego dalej ropieje i nie wiem juz co robic....jutro chce zapisac go do okulisty ale choera jest koniec roku i terminy sa zabojczo dlugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja wierzę, ze jednak jakas mała istotka kiełkuje w tobie :) marzenka ja się na tym nei znam ale z tego co slyszałam to może byc problem z kanalikiem ... ale też niekoniecznie. pewnie najlepiej będzie to skonsultowac z okulistą jak nie na nfz to prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro bede dzwonila do Centrum Matki i Dziecka w Katowicach zapytam ile bede musiaa czekac na wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon tez ogladam:) Marzena trzymam kciuki w takim razie do jutra. Marzenka ja tez słyszalam o problemach z kanalikiem łzowym..musisz to sprawdzić koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i ząbki się nam już przebiły :) dwa naraz mu wyszły i są narazie takie maluśkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga jaki poważny mały mężczyzna :) chyba mały przystojniak wam rośnie :) no i brawa dla Misia za ząbki :) ale się nameczył z nimi - nie wiedziałam nawet że to tyle może aż trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babiczki :) Goda, Misu jest słodki, duży chłopak z niego :) marzena, trzymamkciuki i z napięciem czekam na wynik testowania :) Ola, Kluska to uparta jest ;) Dobrze jej w brzuszku. A z tym smażonym w moim przypadku było tak, że nie jadłam smażonego do ukończenia przez Asię pierwszego miesiąca. Po tym jadłam prawie wszystko, poza wzdymającymi. No i nie wiem kto Ci naopowiadał, że odpada wołowina, cielęcina, baranina. Jeżeli dziecko ma skazę białkową, to jest uczulone na białko mleka krowiego a nie na białko krowie. I wtedy odpada tylko nabiał a nie mięso. Ja normalnie jem wołowinę, Asi też daję cielęcinkę i baranine, wołowiny też próbowała i nic kompletnie jej po tym nie jest. Ale jak ja zjem np drożdżówkę z serem to jest wysypana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile jak się czujesz po obciążeniu glukozą ? a ty miałaś 50 czy 75 ? ja wróciłam z małego spacerku przy okazji zakupy zrobiłam ;) marzena i Aichaoao kciuki za wasze testy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety A mnie rozlozylo przeziębienie. W pracy mnie tak wkurzaja wczoraj miałam spięcie że z przerwy wracam 15 po a nie 10 po i ciaza to nie choroba. Na 8 h pracy mam przerwę 30 min biorę 3 po 10 min. Wkurzylam sie i powiedziałam że może sie mam pytać ile min mam być w toalecie. Co za h...!!! Muszę iść do biura porad w sprawie macierzyńskiego czy mi sie należy z dwóch prac i zapytam też o przerwy bo to jest paranoja. I tak będę chodziła jak mi sie podoba.do końca roku popracuje i później zależy co mi powiedzą może w styczniu zostanę w jednej pracy do południa i koniec. Ale nie było łatwo od początku ciazy na dwie prace. Sama nie wiem jak wytrzymałam. Coś mi sie wydaje że Asiak już rozpakowana albo w szpitalu jest bo by sie odezwała. Marzena robisz test?? Goga Misiu jaki mały facecik sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety A mnie rozlozylo przeziębienie. W pracy mnie tak wkurzaja wczoraj miałam spięcie że z przerwy wracam 15 po a nie 10 po i ciaza to nie choroba. Na 8 h pracy mam przerwę 30 min biorę 3 po 10 min. Wkurzylam sie i powiedziałam że może sie mam pytać ile min mam być w toalecie. Co za h...!!! Muszę iść do biura porad w sprawie macierzyńskiego czy mi sie należy z dwóch prac i zapytam też o przerwy bo to jest paranoja. I tak będę chodziła jak mi sie podoba.do końca roku popracuje i później zależy co mi powiedzą może w styczniu zostanę w jednej pracy do południa i koniec. Ale nie było łatwo od początku ciazy na dwie prace. Sama nie wiem jak wytrzymałam. Coś mi sie wydaje że Asiak już rozpakowana albo w szpitalu jest bo by sie odezwała. Marzena robisz test?? Goga Misiu jaki mały facecik sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Jestem nowa na tym forum:) My z mezem staramy sie 5 miesięcy ale póki co nie wychodz:( niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Jestem już poddenerwowana, chociaz 5 miesięcy to nie aż tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope weź sobie chociaż dzień wolnego, nie ma co przesadzac i gnac do pracy z konkretnym przeziębieniem ja rozumiem że ciąża to nei choroba ale bardzo obciąża nasze organizmy i trzeba uważac i dodatkowo ich nie przemęczac bo to może zaszkodzić maluszkowi. Gzela 5m-c z jednej strony dużo z innej mało ;) dla mnie to było dużo, zresztą dla mnie to 2 nieudane cykle to już była przesada ;) więc nie dziwię się że się denerwujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Mam nadzieje ze z wami bedzie mi raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Może macie jakieś rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze przez czas jakiś przede wszystkim spokój, radośc z sexu i cierpliwość ;) według lekarzy po roku nalezałoby zrobić badania ale ja robiłam wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Do lekarza chodze co pół roku... ALE teraz jakoś nie mam ochoty, chyba troche sie boje... Mam siostre blixniaczke która jest w 8 miesiącu ciązy, a ktos mi kiedys powiedział że u bliźniaków to jest tak, że jak jedna zajdzie w ciąże to druga bedzię miała z tym problemy... chyba za bardzo wzięłam to sobie do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
ciekawe co tam u marzeny?? czy zrobiła juz ten test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela wybij sobie takie głupoty z głowy - jedno z kolejnych ludowych mądrości. W ogóle pierwszy raz słysze cos takiego ;) jesli na razie nei czuje potrzeby iść do lekarza to po prostu cieszcie się sobą i wykorzystujcie ten czas we dwoje bo to sie później zmieni ;) marzena pewnie jeszcze w pray siedzi ale mam nadzieję ze później się do nas odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Ja juz tak bardzo chciałabym zostać mama... A ty lie sie starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równo po roku zaszłam w ciąże ale pomógł mi w tym Bromergon, hsg i chyba jakis cud biorąc pod uwage wyniki nasienia ;) a może cud powinien byc na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
To pewnie dla ciebie jak wiecznośc! ja po 5 miesiącach fiksuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię ci że ja już po dwóch cyklach fiksowałam ;) a po jakis 7 miesiącach (tak plus minus) to nawet jakoś leciało bo wiedziałam ze nie ma aczej szans na naturalsika więc skupiłam się na wizytach w klinice i czas zleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Wszyscy mi mowia ze mam tak o tym nie myslec i wyluzowac... ale to sie tak latwo mowi, jak kogos to nie dotyczy... Probuje juz wszystkiego, nogi do gory "po", witaminy, zdrowe odżywianie... Może coś pomoże... Mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś pewna że dobrze okreslasz swoje dni plodne ? może spróbuj z testami owulacyjnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×