Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

witam nowa kolezanke:P i Tobie sie uda:) banmon czekam na relacje:P marzena rob tesciora:P ciekawe jak tam Asiak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być ale emocje ;) A Małż zawsze ze mną chodzi, chociaż już mi nie robię usg, ale lubi sobie posłuchać bicia serduszka :) myślę że tak też rodzi się między nim a córką więź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska życzę spokojnego okresu oczekiwania 🌻 dużo zdrówka dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nastepny dzieciaczek w brzuszku jest:P gratuluje:)))))))))))) jupi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię na jagiellońskiej badania tam gdzie jest biuro UPC, w takim razie wezme ze soba małą wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena nie bój się , będzie dobrze :) A te testy to faktycznie magiczne, nawet na odległość działają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena najlepiej tak z zaskoczenia..Ja też byłam w szoku jak dwie krechy zobaczyłam:) Bo sie kompletnie nie spodziewałam:) Ale fajnie,bo juz za długa przerwa była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena w takim razie już zaciskam kciuki za serduszkową wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena gratulacje!!! teraz zostałam sama na placu boju, ale mam nadzieje ze to sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no magiczne :D więc kto nastepny chciałby paczuszkę dostać ? może Sisetka ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka jest jeszcze Aichaoao, Gzela i Joasia no i Andzia ale jej już długo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na Jagiellońskiej to jest..To nie wiem czy to to samo:) Marzena poczatki są trudne zawsze..masz duuzo czasu,żeby sie przyzwyczaić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie to samo, Omega jest zaraz obok ja robię w diagnostyce laboratoryjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te testy to rzeczywiście magiczne :D Boję się, bo to dopiero początek...I jak pomyślę ile stresów przede mną o maluszka...No nie wierzę!!! A przecież w tym cyklu to naprawde nie wiem kiedy mogłam zajść, ale te plamienia w 10 dc to może jednak było jakieś zagnieżdżanie ale tak wcześnie? Ja to nie wiem co teraz, co robić, przecież nawet kwasu foliowego przez ostatnie miesiące nie brałam, dopiero teraz od dnia spodziewanej @... I non stop chora jestem, co to będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i patrzę w test, chyba go w ramkę oprawię... ;) Jak co miesiąc miałam tysiąc objawów świadczących o ciąży, tak jak już zaszłam to ani jednego... No normalnie szok, to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena a mi się wydaje że te plamienia w 10dc to raczej na owulkę były ;) sisetka w takim razie musze mieć twój adres i wysyłam paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena organizm jest tak zaprogramowany,że nic na poczatku nie zaszkodzi..Niektóre kobiety piją alkohol,bo nawet nie wiedzą jeszcze o ciąży a wszystko jest ok. U Ciebie tez bedzie:) A no to nie wiedziałam,ze Omega to co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie na co by te plamienia nie były to najwazniejsze ze się udało :D:D:D super nareszcie kolejna mamuśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w tym miesiącu się nie kochaliśmy przed połową cyklu, w ogóle rzadko się kochaliśmy przez tą pracę licencjacką i moje przeziębienia... Ja to też się pobeczałam jak głupia, ani nie umiałam R. powiedzieć że są dwie kreski...Teraz już się tylko trzęsę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×