Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marzena to teraz zaczniesz folik brać i wszystko będzie dobrze :) nie stresuj się tym. Ja też przed zajściem folik brałam rzadko, bo taki bunt miałam że się nie udaje ;) A stresować się będziesz jeszcze wiele razy ale wzruszać ze szczęścia też :) równowaga musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wychodze za 10 minut z pracy, podbudowana, kazdemu sie udaje to i mi sie w koncu uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka ten mail to mi się wyswietla to nie jest moj, tzn tlen mi tak ustawił ale ja tam nie mam konta ..... może podaj nr na gg to się odezwę do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym miesiacu nie mam pecherzykow, na usg nie bylo widac wiec szans nie ma :( ale moze w grudniu po hsg bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka no pewnie że w końcu się uda...Pewnie wtedy jak będziesz pewna, że sie nie udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon faktycznie, wrocil mi mail to podam Ci mojego maila, napisz cos a ja wieczorem odpisze sisetka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana po HSG to wystrzelisz jak z procy :D wszystkie tu będziemy za to trzymac kciuki, wy z M zrobicie swoje a testy resztę zadziałają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile go brać, jedną tabletkę czy więcej? W ogóle do lekarza kiedy? Bo tak na samym początku to jest sens, czy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena do lekarza sie umów za jakieś 2 tyg..wczesniej nie ma sensu..i oszczedzaj sie tam:) A folik wystarczy jedna tabletka dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się boję, nie cieszę, tylko boję :( Ten brzuch cały czas boli, boję się że dostanę okres i tyle z tych dwóch kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena po jednej tabletce, mi gin kazał brac folik do 18tyg a po 18tyg dopiero przejść na witaminy i brać je co drugi, trzeci dzień. Ja u gina byłam w 47dc i była mała fasolka i serduszko :) sisetka w takim razie jutro wysyłam bo dzis mi sie nie chce iśc już na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folika z tego co pamiętam 1 tabletka, a do lekarza to chyba lepiej poczekać bo na samym początku może ci tylko powiedzieć że masz rozpulchnioną macicę ;) Najlepiej iść chyba ok 7-8tyg , wtedy powinno już być widać serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 47dc byłam u gina przy czym owulke miałam zdaje się 14-15dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że wszystko będzie dobrze :) Nie przemęczaj się , dobrze odżywiaj i dużo odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik na poczatku wystarczy a pozniej tak jak Banmon pisze jakieś witaminy..Nasz gin własnie każe brać co dwa,trzy dni bo mówi,ze sie dzieci strasznie duze rodzą jak sie przesadza z witaminami:) Ostatnio stwierdził,że ja jestem drobnej budowy ciała(haha chyba byłam 10kg temu:D i lepiej rodzic mniejsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli poczujesz ból brzuszka to połóż się na chwilkę, możesz tez no-spe brać smiało :) jesli będa bolec pachwiny to sie tym nie przejmuj to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek musi boleć,bo wszystko sie tam rozciąga..to wszystko normalne...Zle jest wtedy jak bóle beda skurczowe..ja tak miałam w pierwszej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam zamiaru nikomu mówić, na razie tylko wie R. i Wy :P nawet w domu chyba nie powiem na razie nikomu... Jak to się liczy te tygodnie? Od daty ostatniej miesiączki czy jak? Oj będę musiała zmienić jedzenie, przestać popalać... Na betę iść Dzisiaj to mam już sutki jak krowa heh, ale myślałam, że sobie wmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja już piszę głupoty :P 13 października miałam ostatnią @,a cykle mam 28 dniowe... A te bóle skurczowe to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena liczy się od dnia ostatniej @, wklep sobie w jakiś kalkulator ciąży to ci wyświetli który tydzień, pełno tego na necie. No i fajki koniecznie ida w zapomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie te bóle skurczowe to ciężko opisac ja sama nie wiem czy mam takie czy nie i czy umiałabym poznac więc jesli poczujesz się po prostu zaniepokojona bólem brzucha to dla świętego spokoju możesz se polezeć a jak cos to no-spe łyknij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja miałam co jakiś czas takie mocne skurcze w pierwszej ciąży i zle sie to skończyło. Bolało gorzej niz okres,ale Ty sie nie stresuj bo tego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się boję tego, ze w przedszkolu jak to dzieci - któreś skoczy na mnie, uderzy albo co... Ale to już chyba za bardzo panikuję, po prostu będę bardziej uważać Wpisałam w kalkulator jakiś i wyszło mi tak: „długość ciąży od miesiączki 36 dni 5 tygodni i 1 dni 1 miesięcy, 1 tygodni i 1 dni ale wyżej jest wiek dziecka od poczęcia, więc już nie wiem, no i termin na 20 lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×