Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Gość Aichaoao
Gzela ja tez tego nie rozumiem, to jest bardzo niesprawiedliwe na tym swiecie, Ci co nie chca dzieci to maja gromadki, Ci co bardzo chca musza sie wluczyc po lekarzach, leczyc sie, badac "stac na głowie" - robic wszystko zeby tylko zajsc w ciaze i doczekac sie upragnionego dziecka, to jest bardzo niesprawiedliwe, ale coz my mozemy na to poradzic, nie mamy na to wplywu, musimy byc dobrej mysli ze nam sie tez uda, musi sie udac i innej mysli nie dopuszczac do siebie ! absolutnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nas nie abije to nas wzmocni:) Ja absolutnie innej opcji nie widze, jak tylko chodzic z brzuszkiem a potem cieszyc sie macierzyństwem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam za was kciuki !!! Gzela jeszcze tylko pare dni... mam nadzieję że się udało w tym cyklu :) Sisetka Aichaoao jeśli chodzi o badanie hsg to nie ma się kompletnie czego bac ;) Aichaoao mam nadzieję ze ten twój jajodów jest drożny a jesli nawet nie to że ładnie go udrożnią :) A u nas cieńka warstwa śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
A u mnie za oknem ciemno , snieg raptem delikatnie w niewielkich ilosciach pokrywa dachy samochodów, nie ukrywam ze mnie to cieszy, nie zakupiłam jeszcze opon zimowych, a wogóle dziewczyny po co nam śnieg w mieście hihihihih ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Precz ze śniegiem. Nienawidze zimy!!!!!! Chce juz lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
dla mnie moze byc juz i wiosna :) a zime zostawmy w górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uda Wam sie na pewno..nie ma innej opcji:) No chyba pierwszy snieg spadł,wiec zaczeła nam sie zima..:/ Tez wole wiosne,ale to za pare miesiecy dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie bardzo lubie zimę, byłabym skłonna powiedziec że nawet bardziej niz lato - ale taka ze sniegiem. Tylko jak sie jest na miejscu kierwocy to nie jest tak fajnie już, teraz wprawdzie nie jeżdze ale mój M tak a ja to sie zawsze boję a jak juz snieg pada to całkiem mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jeden dzień mnie nie było a tak się rozpisałyście że czytam i czytam... Ola Kluska słodka :) i wcale nie taka Kluska.... Marzena piękna betka :) Dziewczyny napewno Wam się też uda bo na tym topiku wszystkim się udaje, jednym wcześniej a drugim troche później ;) Banmon ja poduszki poporodowej nie używałam, dla mnie nie była potrzebna bo na 3 dzień już siedziałam na dupsku i wogóle szybko się zagoiłam ;) Amarie biedny Sebastianek z tymi kolkami :( żal dzidziusia...mam nadzieje że szybko przejdą. No Smile teraz Twoja kolej ;) Co do kopru włoskiego to zgadzam się z Daguś, u mnie sie nie sprawdziła bo jak dawałam ją Misiowi to go po niej brzuszek bolał a tak to było ok, dostawał profilaktycznie esputicon w kropelkach ;) Kołderki też nie używałam jak była malutki bo wydawało mi się że go przygniecie :p ale teraz już śpi pod swoją kołderką :) Mój mały wczoraj dostał katarku :( taki biedny... U mnie też wczoraj spadło troszke śniegu ale dzisiaj już świeci słońce, tylko zimno... aaa i dosłali mi brakującą część krzesełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie boje o bezpieczenstwo w taką pogode,kiedy sypie i jest ślisko:/ A dzisiaj bez auta sie nie da funkcjonować... Ja lubie śnieg,ale tylko kiedy jest czysty:) No i szkoda,że w tym roku na narty sie nie wybierzemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak narty odpadają :( co najwyżej moj M bedzie jeździł a ja sobie popatrze - tylko nawet grzaniec odpada :( więc z herbata w reku Goga czyli trzymałas małego w rożku czy w spiwrorku ? ja się zastanawiam czy kupić kombinezon do wózka czy spiworek... ale chyba taki polarowy kombinezon kupię i bedę przykrywała kocem - w marcu powinno starczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że przysłali ta część i nei robili problemów, to Misiu teraz jak panicz bedzie siedział we własnym 'fotelu' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba dostane okres, bo już mnie brzuch zaczyna boleć:( I piersi bolą:( A niech to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela :) nie panikuj, nie wkrecaj sobie ani @ ani ciąży, teraz na prawde najlepiej jest czekac, co się miało zadziac to się już zadziało i nic teraz się nie poradzi - trzeba czekac na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede nic pisała do poniedziałku:) Nie bede juz tak o tym myslala, odezwe sie jak tylko bede cos wiedziala... Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisac możesz smiało :) tylko szkoda nerwów na takie rozmyslanie, niepotrzebnie się nakręcasz, sama wiem po sobie że na dłuższą mete to nie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon miałam rożek, ale w łóżeczku spał pod kocykiem bo wkurzało go jak był opatulony w rożku i nie mógł się swobodnie ruszać ;) Gzela kobietko cierpliwości ;) wiem że to trudne ale musisz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co ze mna ale przez ostatnie 3-4 dni chodze jakas taka nie w sosie że szkoda słów :( najchętniej bym tylko siedziała i marudziła. Znowu wróciło to uczucie z pierwszych miesięcy ciąży że zaraz eksploduje, przez dwa tygodnie miałam w miarę względny spokój z zapchanym nosem a teraz znowu ! źle mi się w nocy spi, nie moge zasnąć w ogóle, budze się wczesnie. Z zasypianiem to tragedia, ani na prawym boku, ani na lewym, ani na plecach. Jak leżę na jakimś boku to żebra mi sie gdzieś w mięsnie albo wnętrzności wbijają i kuje mnie 😠 chyba zakupię tą herbetakę rumiankową..... mozna ja bezpiecznie pić w ciąży chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie rumianek wypiłam.. Banmon ja coraz czesciej mam taki zly nastrój...po prostu jest mi juz naprawde cieżko a jak pomysle że to dopiero poczatek to wpadam w jeszcze wiekszy dół.. Tez w nocy nie spie,ciagle sie budze zeby sie jakoś ułozyc...Jak cos zjem to czuje taki ucisk w żoładku.. Ale musze to przetrwać..wiem ze juz tylko kilka tygodni mi zostało.. Dla mnie najgorsze jest to siedzenie w domu cały czas,bo nigdzie nie mogę wyjść..chociazby na zakupy..Jak R. wraca to co innego bo wszedzie jezdzimy autem..ale sporo czasu go nie ma i w tym czasie musze siedzieć na du.pie...wkurza mnie to,ale co zrobić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba zaczne robić liste z zakupami i jak najszybciej to zalatwić...Nie mam kompletnie nic jeszcze a czuje sie coraz gorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi jest juz ciężko skarpetki ubierac tzn jakies wygibasy robię, pod prysznicem zreszta też, i tez mnie to dołuję że bedzie już tylko gorzej - miałam nadzieję że później mnie to chwyci ;) ja to tylko do sklepu wychodzę..... tez całe dnie sama jestem, do 18 lekko. Czasami w weekendy :( teraz z soboty na niedzielę tez sama zostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też powinnam siąść i zrobic liste, tym bardziej ze się nudze i tak na prawde niewiele mam do roboty.....a nawet tego mi sie nie chce zrobić. jestem królową leni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Agnes Gabrys slodziutki :) ile ma zabawek. A ja sobie poprawiłam humor i kupiłam kapcie w kropki :) Byłam u położnej i pytałam o brzuch, oczywiście to normalne to mogą być skurcze Braxtona. Wczoraj a zresztą co wieczor M puszcza dziecku muzykę i tak mi sie brzuch napial jak kamień w jednym miejscu ale to chyba była główka. Pracuje w sumie jeszcze do końca roku i chyba mi sie będzie należał macierzyński z dwóch prac :) mam nadzieję. Dziewczyny kupcie sobie grudniowy nr Mamo to ja są ciekawe artykuły. Dziś zaczął padać śnieg :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tam zimy nie lubię, płaszczyk sobie muszę jakiś kupić, bo chodzę w jesiennej kurtce jeszcze, a nie chce mi sie chodzić po mieście i szukać...Myślałam żeby na allegro coś upatrzyć, ale boje się troche, zawsze lepiej zobaczyć na żywo, przymierzyć Dzisiaj mi coś niedobrze cały dzien, mam nadzieje że to mdłości, a nie jakieś choróbsko, tego by tylko brakowało, ale głowa mnie też pobolewa i katar się zaczyna, ech Też mam okropny humor ostatnio, ta obrona, nie umiem się zabrać do nauki, pogoda też do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to jest takie uczucie jakby się brzuch robił twardy ? mi tez czasami tak po jednej stronie nagle się jakas gulka zrobi ale myslałam ze to może mała się wypina.... kiedy Hope masz termin tego usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena obys nie miała takich mdlości i zwrotek jak ja, ja pamiętam jakmi sie to zaczynało to myślałam że jakas choroba mnie bierze no i wzięła na całe 8tyg !!! ja to chyba na twoim miejscu tez nie mogłabym sie skupić na tej obronie ;) a mi M kręci nosem i mówi że on nie chce żebym na basen chodziła :( bo boi się że jakiejś infekcji się nabawię :( ciagle pod górkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam się go co w takim razie kobieta w ciąży powinna robic to mi odpowiedział : zdrowo się odzywiac i odpoczywać :D o dżizessssss jakiś przewrażliwony ten moj M, czasami to jest fajne ale czasami nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas trzymasz w niepewności :) mistrzyni napięcia jak w kryminale :) ciekawa jestem strasznie, trzymam kciuki zeby maleństwo się ładnie ustawiło no i żeby dziurka była :) fajnie że jest szansa na podwójny macierzyński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×