Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

mózg mi sie w tej ciąży kurczy albo już go wcale nie mam, byłam w sklepie dwa razy a i tak zapomniałam kupic cukru pudru :( po raz trzeci nie pójdę, dziś więc pierników nie będzie, wieczorem mieliśmy jechać do tesco to tam kupię co trzeba i jutro zrobię te pierniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas wszystko w porzadku, Lenka je, spi, rzadko placze i w ogole jest grzeczna;) i glodomorek z niej:) ja tez juz duzo lepiej sie czuje, mleczko juz mi tak nie cieknie (ufff). w srode byla u nas pielegniarka, z Lenka wszystko w porzadku i u mnie tez sie goi tak jak powinno:) ale u nas straszna zima...;/ szczegolnie dzisiaj strasznie wieje i sypie, brrr przepraszam kobietki ale nie jestem w temacie, bo jakos nie mialam czasu wczesniej zeby pozagladac tu do Was ale sprobuje to nadrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas zasypało:/ Wczoraj kupiłam troszke rzeczy w smyku..m.in zestaw butelek z aventu i takich troszke pierdółek,ale potrzebnych:) Tak wiec juz cosik mamy:D Najgorzej to zacząć to wszystko kompletować.. a dzisiaj chyba siąde na allegro i zamówie coś dla siebie do szpitala,jakąś koszule i reszte,bo za tym nie chce mi sie łazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia fajnie,że wszystko u Was ok:) Ja nadal nocami nie śpie...usypiam nad ranem i śpie do 11:/ Juz mnie to meczy i dzisiaj w nocy to mi sie ryczec chciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzis mam 26 dc i dostałam brudnych plamień.. przy moich 31-35 dniowych cyklach to raczej dziwne moze te zioła ojca sroki regulują cykl, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a jakie te butelki kupiłas tzn rozmiar ? co tam jeszcze nakupowałaś :) ja piżamę chyba też na allegro kupię - tylko jedna mi sie podobała jak kiedyś przeglądałam.... no i pościel, prześcieradło, rożki, butelki, laktator ręczny - to tez z allegro, majtki poporodowe też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka domyślam sie że paczka nie przyszła 😡 nie wiem co to mogą być za plamienia.... może implantacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon nie przyszla, dzisiaj podejde na poczte spytac czy czasem nie lezy, a to byl zwykly list czy polecony? a implantacyjne to napewno nie bo nie mialam owulacji w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był priorytet.... nawet musiałam wypisywac karte wrazie jakby paczka nie doszła to zeby odesłali 😠 ..... nie wiem co mnie podkusiło, jesli już coś wysyłam to poleconym daje wtedy raczej dochodza te listy, no złodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szkoda wielka, myslalam ze moze polecony to czasem na poczcie zalegają a listonosz nie da awiza, ale jak nie polecony to raczej na poczcie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jest taki zestaw startowy z aventu..na allegro też widziałam..m.in są tam 2 butelki małe i 2 większe.. Kupiłam jeszcze taki zestaw z termometrem,nożyczkami i takimi duperelkami.. Jeszcze reczniczek z kapturkiem i malutkie skarpetki,taki pięciopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje kupić jedną mała butelke i jedną większa na poczatek, widziałam właśnie takie zestawy też na allegro ale ja nie chce kupic całego zestawu :) to powoli zaczynasz kompletować wyprawkę :) teraz to już się posypie, najgorzej jest zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 12.11.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................31...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................26...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................25...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?...........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sisetka, a hormony masz w normie? Ja jak miałam takie brudne plamienia, to winna była prolaktyna i progesteron, bo po bromergonie i luteinie przeszło U nas też zima na całego, zmarzłam dzisiaj jak nie wiem :( Porobiłam co najważniejsze i biorę się za naukę Tak sobie myślę, że ja to nie czuję żebym w ciąży była i znowu się martwić zaczynam...Lekko mnie piersi bolą i to właściwie wszystko, brzuch czasem lekko boli, czasem nie, mulenie przeszło, już naprawde bym wolała mieć mdłości porządne, ech We wtorek za tydzień do lekarza pójdę i mam nadzieję się uspokoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena lepiej zebys nie miała mdłości tylko sie cieszyc ze tak dobrze znosisz ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zdecydowanie bliżej niż dalej :) teraz to chyba szybko zleci i będziesz się rozpakowywać a i kompletowanie wyprawki trochę ci czas wypełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia sliczne minki robi Wasza Lenka:P a dzis zdycham, 3 dzien @ i umieram...:( trzeci okres od porodu a boli jak cholera a leje sie ze mnie jakby karan nie zakrecili!!!!! na noc wkladam wklady poporodowe bo mam jeszcze kilka!!! a tak fajnie bylo bez okresu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile pocieszyłaś mnie trochę... Już tak mam, martwię się zawsze i zawsze znajdę powód do tego, a teraz to już zupełnie panikuję, choć staram się tego nie robić dla dobra maluszka Aż się siostry wypytałam, ona też żadnych mdłości nie miała, a jej córa ma już 6 lat :) W ogóle nie pisałam Wam chyba, ale nie mogłam się powstrzymać i powiedziałam mamie, że jestem w ciąży już tydzień temu... Oczywiście miało być w tajemnicy, a nie zdążyłam dojechać do domu (pół godziny!!!) a już miałam gratulacje od sióstr aż się pobeczałam normalnie, szok I mój R. oczywiście też się już pochwalić swojemu znajomemu, więc wie już sporo osób, oczywiście wszystko w tajemnicy i "tylko nikomu nie mów" Agnes - musisz się postarać, żeby znowu @ zniknęła na jakiś czas :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 12.11.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................31...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................26...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................26...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mielismy nikomu nie mowic ale sie pochwalilismy:) ze szczescia jezyka nie mozna utrzymac;) wiesz Marzena ja nie moge, nawet gdybym chciala to mi nie wolno! mialam za trudno ciaze i ginka mi zabronila!! napewno bym nie donosila a i ja moglabym bardzo sie rozchorowac, wiec Ania w planach dopiero za dwa lata;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mielismy nikomu nie mowic ale sie pochwalilismy:) ze szczescia jezyka nie mozna utrzymac;) wiesz Marzena ja nie moge, nawet gdybym chciala to mi nie wolno! mialam za trudno ciaze i ginka mi zabronila!! napewno bym nie donosila a i ja moglabym bardzo sie rozchorowac, wiec Ania w planach dopiero za dwa lata;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam się udało utrzymać ciążę w tajemnicy do 15tyg :) hihi a ja na spacerku byłam, ślisko strasznie momentami ale M się mogłam złapać - tak to bym chyba orła wywinęła ! szłam tak szrywno ze teraz mnie całe pachwiny bolą :D mam nadzieję że jutro się nie wywalę bo ma być jeszcze więcej śniegu i niezły przymrozek :( mój M dzis 50km jechał w 1,5godz - drogowcy jak zwykle przygotowali sie na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry z samego ranka :) u mnie @ na całego, od 26 dc, co w moim przpadku dziwne teraz to nie wiem co mam w stopce wpisac, kiedy nastepna @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................31...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................26...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................26...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×