Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Gość Aichaoao
Witajcie kochane :) Jak tam u Was samopoczucie w ten zimowy, mrozny poranek ?? Dziewczyny czy ktoras z Was po przytulankach miała brązowe plamienia, bardzo sie tym zmartwiłam jak zobaczyłam wczoraj i dzis.. ?????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Sisetka Aichaoao ale z was ranne ptaszki :) Aichaoa ja nigdy nie miałam czegos takiego, jesli sie powtórzy to może warto to skonsultowac z lekarzem....a masz może nadżerkę ? bo chyba kiedys słyszałam ze przy nadżerce się takie cos może trafić ale na 100% nie wiem Sisetka a moze ten twój cykl jednak był owulacyjny tylko owulka była wczesniej niz przypuszczałaś ? bo chyba te bezowulacyjne są trochę dłużesze.... a może własnie nie. Mam nadzieje ze ta paczka jeszcze dojdzie (pamietam że raz list szedł ponad dwa tygodnei juz stracilismy nadzieję ze nic z tego a jednak sie pojawił) to sobie te testy porobisz chociaż i będziesz miała lepszy wgląd w sytuację ? a ty teraz na hsg idziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po hsg na pewno ci sie wynormuje :) no i mam madzieję że dzieki temu będziesz niedługo z brzuszkiem pomykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
banmon kochana ja już od rana w pracusi siedzie i klikam do WAs :) W domku szczerze powiedziawszy nie chce mi sie juz na komputer parzec, dlatego jestem z Wami od rana do 15 a po 15 sercem i myslami :):) kochana miałam kiedys nadzerke leczylam ja tabletkami dopochwowymi, byc moze ona nie jest do konca wyleczona :( trudno powiedziec, napewno jak sie powtorzy to udam sie do lekarza, zastanawiam sie tylko czy majac nadzerke mozna miec robione badanie na droznosc jajowodu, czy to jednak nie ma na to wpływu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie wiem :( trzeba by się bylo lekarza zapytać bo ja nic nie wiem na temat nadżerki tak na prawdę, nigdy nie miałam więc się tym nie interesowałam. Ale u nas biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys miałam cos takiego i lekarz mi powiedział, że to własnie od nadżerki.. ale mowił żeby sie tym zbytnio nie przejmować??:) oSTATNIO JAK BYŁAM U GINA (8.11) TO PYTAŁAM JAK TAM MOJA NADŻERKA, ALE DOKTOR MI POWIEDZIAŁ ŻE JEST ALE NIE BEDZIEMY JEJ RUSZAC- DOPIERO PO CIĄZY! Tylko kiedy..?? heh Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wqam! Aichaoao ja mialam kilka razy plamieia po przytulankach ale jak odywaly sie one przed miesiaczka to pare razy mi sie tak zdazylo i zaraz po tym dostawalam miesiaczki. Asia ta Twoja Lenka to taka slodka a ustczka jakie sliczne ma...mmm...:) Kurcze tyle sniegu nasypalo ze okropnie sie chodzi-dziewczyny brzuchatki uwazajcie na siebie,ja bez sniegu a potrafilam w ciazy wyrznac orla a co dopiero na sniegu. Jade dzis z kuzynka i Kacperkiem do Centrum Handlowego Silesia City Center-nie wiem czy slyszalyscie o takim,w kazdym badz razie wielkie centrum ze wszystkimi mozliwymi sklepami i restauracjami.Jade w poszukiwaniu czegos na Chrzciny,bo nie mam co ubrac,a jakos wygladac musze:) Kacperek juz kreacje swoja ma-wlaasnie dzis odbieramy,szczerze to jeszcze jej nie widzialam bo Chrzestna kupywala.Mam nadzieje ze jest to cos gustownego. Wczoraj bylam u gina bo jak miesiac temu bylam to jeszcze macica nie byla wystarczajaca skurczna,ale juz teraz jest wzystko ok,od nastepnej miesiaczki zaczynam brac tableki antykoncepcyjne,bo tak bez to przytulanki sa w strachu,bo jak narazie nie chce miec drugiego dzidzi-dopiero jak maly sie troche usamodzielni to bedziemy sie starac::) Agnes ja tez mam akie miesiaczki obfite,ciagle siedze w wc i zmieniam podpaski bo leje sie nieziemsko,ale moje sa niebolesne cale szczescie:)chyba porod sprawil ze bole ktore mialam przed ciaza to tylko niefajne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba cos słyszałam o tym centrum silesia .... marzenka na pewno cos fajnego znajdziesz dla siebie - w takim ogromie sklepów nie ma innego wyjścia :) u nas dzis niby -10 tak w samochodzie pokazywało brrrrr, nigdzie sie nie rusze do puki M nie przyjdzie i chyba będę musiała zacząć nosic leginsy pod spodniami bo wczoraj mi tyłek zmarzł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się nastałam ! robiłam w końcu te pierniki ;) tera pierwsza partie mam w piekarniku - zobaczymy co z tego wyjdzie bo piekarnik mam do d.... i temperatury nie mogę w nim utrzymac :o przypuszczam, ze termometr też jest popsuty więc pewna nie jestem jak mocno mi się ten rzęch nagrzewa :o plecy mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie paraliż totalny śniegu tyle, wczoraj byłam w domu bo praca zamknieta, rano tylko szef po mnie przyjechał. Ogólnie to mam kapę, bo będziemy mieć chłopca podobno wg usg. Niby to było 3d ale płeć pokazywała w czarno białym. Coś odstawalo. O tyle. Wiem ze nie można wybrzydzać bo dzieciatko jest zdrowe ale moje marzenie gdzieś odeszło :( nie wiem czy będziemy mieć więcej dzieci. Szczerze ludze sie ze to pomyłka bo jakw googlach wpisalam o pomylkach to byłam w szoku. Nie widzieliśmy jajek tylko coś niby jak siusiak a piszą ze dziewczynki mają popuchniete wargi sromowe tak że wyglądają czasem jak siusiaki. Uwierze dopiero w marcu, nastawiam sie na chłopca ale mam nadzieję mała. Napisze wam później dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie bede powtarzac,że najważniejsze zdrowie maluszka bo to wiadomo... Ja Cie rozumiem. Zawsze jak coś idzie nie po naszej mysli to pojawia sie zlość... Tylko nie wiem co gin miał za sprzet skoro nie było widać worka mosznowego...Kazda mama chłopca na pewno na usg dokładnie mogła zobaczyć ten narząd,bo jest dużo większy niż sam siusiak...Wiec jeszcze jest nadzieja:D🌻 Ale sie wziełam za sprzatanie...jak tak bede szalec to urodze,bo zmeczyłam sie strasznie... A w planach mam zaraz robienie naleśników z serem;) Banmon podziwiam Cie za zapal..mnie sie zwykłego ciasta nie chce zrobić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniki gotowe :) pieknie pachnie w domu :) pochłonęłam już dwa ale reszta jest w pudełeczku i czeka na lukrowanie, zrobiłamw sumie 105 pierniczków :) Hope z tego co wiem to juz po 25tyg narządy są w miarę normalne i nie ma tego 'opuchniecia' tak czytałam i tak ginka mojej koleżance mówiła... mi gin też sprawdzal płec na normalnym usg a nie na tym 3d. Wiadmo pomyłki sie zdarzają, najwaszniejsze żeby maluch się cały i zdrowy urodził a może rzeczywiście niespodziankę będziesz miała Smile a ja dziś nie sprzątam, te pierniki mi ponad 3 godz zajęły i mam dosyć ;) wczoraj z lekka ogarnęłam mieszkanie i do jutra musi wystarczyć ;) no powiem wam, ze zapach jest obłędny przez te pierniki w całym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przsadziłam z naleśnikami...Zjadłam 3 i ruszać sie nie mogę... Narobilam tyle,ze pewnie sie zmarnuja bo nawet mój naleśnikowy potwór(czytaj R.) ich nie ogarnie:D A pierniczki uwielbiam:) Banmon że też Ci sie chcialo az tyle robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś tak mnie naszło :) 3 godzinki i po sprawie, piekny zapach wszystko wynagradza ;) za jakies dwa tyg je polukruję - jesli będę umiała ;) Ja też ostatnio robie duże ilości nalesników, ale nawet jeśli ich nie zjemy od razu to później na drugi dzien sobie podjadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie..najwyzej na jutro bedą.. Ale poszalałam...miałam nic na allegro nie kupować,ale jednak to strasznie wygodne...Pozamawiałam troszke rzeczy dla maluszka no i dla siebie do szpitala... Wszysko z takich drobnych rzeczy..A wieksze czyli łóżeczko,wanienke i ubranka itp. kupimy na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze 8 miesiąc to najwyzszy czas na takie zakupy...Mimo wszystko mam jakieś obawy czy nie za wczesnie? Jakoś tak czasem trudno mi uwierzyć w to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pwno nie za wczesnie :) myślę że warto to juz kompletować, później zostaje tylko spokój i błogie oczekiwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam troszkę pieluszek tetrowych,bo sie przydaja przy maluchu,zestaw smoczków do uspokajania,aspirator do noska(czytałam,że bardzo pomocny) termometr do wanienki,szczoteczkę do włosków wszystko za naprawde małe pieniadze.. dla siebie takie majtki z siateczki,podkłady poporodowe,2 koszule do szpitala..nawet pas poporodowy:) Może sie przyda a nie był drogi...Ztego co pamietam w sklepie duzo wiecej takie rzeczy kosztują.. No i kupowałam u dwóch sprzedawców to beda 2 przesyłki.. Pisze z pamieci,wiec pewnie coś pominęlam,bo troszke mi zajeły te zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a jakie sobie koszule wybrałaś ? mi jakoś żadne nie wpadły w oku.... chyba że teraz cos doszło to musze popatrzeć. Ja też własnie takie rzeczy planuję na allegro kupować - chyba jeszcze stanik kupie do karmienia tylko mam problem z rozmiarem bo nie wiem jaki nosze :D ten aspirator to Fride wziełaś ? z tego co słysze to bardzo popularny i w sumie bardzo tani jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa :) jakie czaderskie :) ja ,myślałam że tylko te flanelowe pieluszki są kolorowe a tetrowe to zawsze białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam te koszule, wiesz Smile one są bardzo popularne bo jak byłam w szpitalu to co druga, trzecia dziewczyna je miała, więc prawdopodobnie sa dobre.... mnie tylko te aplikacje wnerwiają - wolałabym jednolite jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak fride ok 10zl taniej niz w smyku była.. No fajne są te pieluszki:) A do karmienia stanik tez jeden wziełam.. http://allegro.pl/biustonosz-stanik-do-karmienia-rozm-75-c-czarny-i1332273588.html Taki dokładnie...Taki rozmiar nosze teraz i taki mam ciążowy,ale bez odpinanych miseczek to myśle,że ten sie przyda...a tani jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×