Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ja mam jedno okrycie kąpielowe z kapturkiem..w smyku kupowałam. Ale na pewno jeszcze jakieś dokupie,tylko wieksze.. No fajne są te z Aventu smoczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz wpadłam w ten wir zakupowy to mam nadzieje,że nie zapomne o niczym:) Trzeba pochodzić troszkę to i moze cos w oko sie rzuci ciekawego.. w ogóle to juz bym wiosne chciala:D No może po Świętach:) Jakoś mnie w tym roku nie cieszą,bo czuje sie jak slonica i nawet nie wiem w co sie ubiore.. Szczescie,że nic nie musze szykowac bo do rodzicow jedziemy na Wigilie i pewnie jeszcze wrocimy z załadunkiem jedzenia:) Planuje tylko chlebek zrobic teściowej i mamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tylko pewnie jakis obiad większy 20,bo teściowa wraca z Niemiec i na pewno przyjedzie nas odwiedzić... Bede musiała wymyslic coś fajnego+jakis deser... Ostatnio to czesto pisze mi sms-y ze znowu coś kupiła małemu fajnego bo sie oprzec nie mogła..Zwariowała już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no nie narzekam...Traktuje mnie jak córkę albo i lepiej:) No..póki co:D Ale wiesz..tak jest jak sie nie mieszka z teściowymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile rzeczywiście fajna teściowa :) ja jeszcze nie wiem co będziemy robic na Święta, pewnie zostaniemy sami w domu chociaz coraz częsciej się zastanawiam czy do mamy nie pojedziemy bo w sumie to nie chcę mi sie nic robic a tak to bym tylko swoje pierniki wzięła i to koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon pewnie,że tak..Pierniki beda jak znalazł:) Ja może jeszcze jakies ciasto zrobie i tyle..chlebka to nie licze,bo on sam sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole nie moge pojąć,że do Świat to juz bardzo blisko.. Chociaż jakąś tunike musze kupić,bo w koszulce i leginsach to nie bede wystepować:D Ostatnio R. kupowal sobie jeansy i tak mi sie zamarzyły,że sie doczekać nie moge kiedy jakieś kupie:) No oczywiscie jak juz zrzuce ta moją nadwagę na dupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się normalnie ubiore tzn jeansy albo leginsy i taki dłuzszy sweterek albo mam taka sukienkę bombke i ona jest na mnie dobra bo odcinana pod piersiami więc może ją ubiorę w sumie wszystko zalezy od tego czy zostajemy w domu czy jedziemy do mamy. Mi jakoś szybko ten grudniowy czas leci, może to przez to że te zakupy robię, zaraz w sumie Świeta, a później to już z górki, tobie zostanie tylko miesiąc ja będe sobie do szkoły rodzenia chodzic to tez mi jakos zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleci szybciutko, zanim sie obejrzycie, a dzieciaczki beda juz na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a powiedz mi czy ty dostałaś z tej poradni glukometr czy musiałas sobie kupic ? no bo to jakoś po posiłku trzeba zmierzyć poziom cukru zeby wiedziec czy taka dieta ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam w szpitalu na badaniach stwierdzajacych cukrzyce ciezarnych to dostalam od szpitala glukometr:) a u diabetologa to dostalam pena ale go nie uzylam:P Gabrysia strasznie swedza dziaselka ale to tak ze az ma problemy z usypianiem, wklada lapki do buzi i zaciska az czasami tak sie denerwuje ze az krzyknie:( szkoda mi go niech juz wyjdzie ten pierwszy!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogi Misiu też się z tym pierwszym zębem długo meczył :o Może Gabrysiowi sie niedlugo przebije i mu ulży i tobie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj dziewczyny mam pytanko....kiedy zmienic smoczek w butelce na wieksza dziurke? bo Kacperek jeszcze pije z tej 1 z aventa a kiedy przychodzi pora na 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzisiaj jest cala w skowronkach bo K przyjezdza:):):):) 5 dni go nie bylo ale sie stesknilismy za nim....idziemy dzis sie rozerwac do pubu ze znajomymi w lotki pograc:) mam nadzieje ze bedzie wieczorek udany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka ale ci dobrze bedzie :) nie dziwię się że ise cieszysz że twój luby przyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kurde dziewczyny nic a nic nie tyję - juz nawet zaczynam się martwić czy to normalne.... no chociaz zebym 1-2kg przytyła a tu dupa :( A tak w ogóle to gdzie Marta, Dagus, Goga, Amerie, Ola, Asiaak? no i nasze staraczki? marzena tez cos ostatnio milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie, Hope albo Ola czy w uk badaja obciążenie glukozą ? tak z ciekowości pytam bo jakos ciężko mi uwierzyć że tam tez taka jazda z tym jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja kompletnie nic nie czuję, ani bólu brzucha, ani ckliwe piersi, nic... ale wiecie co sobie uświadomiłam, że wolę tą nieświadomość z odrobiną nadziei niż zobaczyć (mam nadzieję że go nie zobaczę) negatywny wynik rujnujący nadzieję.... boję się zrobić HCG... dziś 7 dpt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon tam pewnie nie badają tak jak u nas...Jest chyba jakiś napój co sie go pije i potem bada cukier..a podobno nawet na czczo nie trzeba byc...nie wiem tak slyszałam.. Uwierz mi,że ja Ci zazdroszczę tego nie tycia:D Ja na wage sie boje wejść..Ale na Twoim etapie to chyba z 4 kg przytylam w miesiąc.. Zresztą kazda ciaza jest inna i ja nic nie poradze na to ze mi waga leci w góre..Wczoraj niby ta czekolada i pizza,ale pozniej jadłam tylko owoce..A dzisiaj juz zdrowo jem.. Ehh aż sie boje końcowej wagi..Jedne mówią,że pozniej sie juz tak nie tyje a inne ze tyją do samego końca i to najwiecej w 9 miesiącu! To jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon waga sie nie przejmuj...moja braowa przytyla 8 kg w ciazy i to najlepsze ze te 8 kg dopiero w 8 miesiacu wiec nie ma co sie martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a kiedy planujesz zrobic bete ? wiem że dziewczyna juz w 9dpt wychodziła ale chyba najczęściej robiły w 11dpt, trzymam kciuki nieustannie :) Smile to sprawa indywidualna, znam osoby co w całej ciąży przytyly 6kg ale 7kg a znam tez takie co przytyły 25kg :D rozkład przypierania był różny jedne tyły duzo na poczatku a kolezanka mojej kuzynki w ostatnich dwóch miesiącach wystrzeliła strasznie. Wszystki indywidulanie, teraz moja znajoma w 8m-cu schudła 2kg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak patrze w karte ciąży to najwięcej przytyłam między 14-19tyg ciązy bo aż 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×