Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

kupiłam jedna wyprawkę i tam są właśnie spioszki, koszulka i kaftanik, rekawiczki i czapeczka. Do tego mam dwie dodatkowe czapeki i dwie pary skarpetek. Spioszków, koszulek, kaftanikow nie kupuję bo nie będę w to ubierać, tylko body i pajace, ewentualnie półspiochy, body i bluza ;) Agnes no to trochę zakupów narobiłas kobito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na body pajacyk .... albo półśpioszki i do tego bluza lub sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie do mnie te spioszki nie przemawiają i pajacyki mi sie bardziej widzą ;) marzena tak mniej więcej przeliczyłam to na 56 mam ok 6 kompletów a na 62 ok 16 kompletów więc myślę że powinno styknąć, jakby cosik to juz jak mała będzie to ewentualnie dokupie jesli uznam że jednak sie nie wyrabiam i bedzie potrzeba dokupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnnes19
dobrze banmon ze nie kupowalas duzo na 56:P dokupisz jak cos ale jak ci braknie to zawsze i 62 mozesz zalozyc:) ja teraz jak mi braknie bo pranie schnie, a teraz dlugo sie suszy to zakladam mu 68/74 czasami nawet 80 bo mam kilka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wąłśnei zawsze się jakiś numer dopasuje tym bardziej ze rozmiarowka rozmiarówce nie równa np jak porównuje ciuszki 62 z dwóch firm to się jednak różnią.... a zawsze rękawki mozna podwinąc jakby co. Ciekawa jestem jaka malutka się długa urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi juz sie chce smiac z ciuszkow od Kacperka...czasem jak zakladam mu bluzki to wszystko ma upiete...cale szczescie ze mamzapas wiekszych rozmiarow to wlasnie dzis odmetkowalam je... teraz chodzi w rozm 68 i 74. Jak sie urodi chlopczyk to bedzie mial po bracszku sporo a jak dziewczynka to znowu czekaja mnie spore zakupy,dzis jak byam w sklepie to widzialam takie cuda na dziewczynki ze chce miec tym razem moja mala laseczke:) Moj maluch padl o 19:30 i spiunia,ja czekam na brata az przyjedzie bo chce isc sie wykapac a nie moge isc teraz bo jak kacpero sie obudzi to bede mgiem wyskakiwac... Sisetka super ze serducho bije:) ciekawe ktora z nas szybciej peknie w tym wrzesniu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka a ile pochodził w rozm 62 ? bo ciekawa jestem na ile takie ciuszki starczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze jeszcze nosi czasem body w rozm 62...ale takie zwykle ciuszki gdzies do 3 miesiaca mial...W ogole body wychodza rozm innaczej....bo tak jak mowie body mam 62 i jescze nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2 miesiacu rozm 56 mial juz niekiedy maly -w zaleznosci jaki ciuch...takze wtedy juz zakladalam 62 i mial do 3 miesiaca no i body teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od ciuszka dwa od tego jak maly bedzie rosl...bo wiesz nie tyle ze na dlugosc ale klatka pierwsiowa tez sie poszerza i potem w tych mniejszych mimo ze na dlugosc sa ok to na szerokosc nie bardzo bo jest upiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnei ciekawa jestem jak to u nas będzie, zalezy wszystko od wyjściowego wzrostu i wagi. Mi się wydaje że ona jakaś wielka nie będzie no ale zobaczymy bo moge się zdziwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze ja już się jej doczekac nie mogę :) no ale wiem że jeszcze musi posiedziec w brzuszku. Ale wyliczyłamn ze od 16 lutego może się juz pojawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Joasia i Sisetka w końcu we właściwej tabelce :D gratuluję pięknych serduszkowych widoków ! Gzela gratulacje! chyba nikt tutaj nie ma do ciebie pretensji :) Agnes przykro mi że J jednak nie przyjedzie :O Banmon Pchła do tej pory nosi niektóre 56 ale większość 62. Wg mnie pajacyki są najwygodniejsze i na początku mała ubierałam tylko w pajacyki i kaftaniki, teraz zakładam raczej na noc. Jak była w szkole rodzenia? Marzena może jednak zapytasz lekarza o te zasłabnięcia, lepiej dmuchać na zimne :) A co do łapek niedrapek to nie założyłam ich ani razu, chociaż mała urodziła się z długimi pazurami, po prostu je obcięłam ;) Smile już niedługo brzuch przestanie ciążyć......:P Goga to się Misiowi upiekło z tym szczepieniem ;) Hope sprawdzałaś z tą podpaską co to za płyn? Malutka co u ciebie? Jak praca? Zdecydowaliście się już na starania? Marzenka jak się czujesz, jakieś dolegliwości ciążowe? Wczoraj mielismy paskudny wieczór, Pchełka strasznie płakała bo brzuszek ją bolał :( Jeszcze skończyły się nam kropelki probiotyczne i teraz czekamy na paczke od babci jak na zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka albo Twój Kacperek taki duży albo mój Misiu taki mały bo też nosi rozmiar 68/74 :p no i córeczki tym razem życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej kropelki probiotyczne ?! a coz to ? w ogóle wczoraj czytałam ze trzeba przy karmieniu piersią podawac wit K - nawet o tym nie wiedziałam .... zielona jeszcze jestem na maksa mam nadzieję że w SR mnie oświecą. Dzisiaj mówilismy o jakis pierdach, jedyne co się ciekawego dowiedziałam to to że jak wody nam chlusna to żeby sobie siąść tak pod katem 45 stop czyli tak na półleżąco bo wtedy maluszek ładnie opada na dół i 'zatyka' tak jakby nam szyjkę. Poza tym było o wodach płodowych, czopie sluzowym upławach, jakiś dolegliwościach, diecie i cos tam jeszcze. Jutro będą ćwiczenia z rehabilitantka a później spotkanie z położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jeszcze dwa miesiące i mała będzie z Wami :) Ola to biedna malutka...mam nadzieje że sie już nie powtórzy... Misiowi sie nie nie upiekło a raczej odwlekło ;) Łapek niedrapek też nie używałam, jakoś okazały sie nam niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wszystkie jeszcze spią ;) ? ja dzis sama się musze pofatygowac do SR bo będą zajecia głównie dla kobiet a później może M się dołączy jak zdarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo🌼 to czekamy na relacje Banmon😘 Goga i jak dodzwonilas sie? Smile ja niecierpliwie czekam na eska jak zaczniesz rodzic:P wez no przyspiesz bieg zdarzen:) hihi.. Ciekawe czy Marta jeszcze sie odezwie:( Gabrys dzis byl na 4 minutowym spacerku pierwszy raz po chorobie:P a ja dzis zaspalam do urzedu jechac... Smile przypominam Ci Ciezarowko droga o profilu nk:P i reszcie takze:P a jak nie to powielam moj pomysl wspolnej galerii na ktory brak odzewu:P Marzenka dla Ciebie to dzis smutny dzien- przytulam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon 6 kompletów czyli 6x body i 6x pajace, tak? Ja się w tym pogubię :o w ogóle zastanawiam się już jak ubierać noworodka jak na dworze upał - a w lipcu można sie tego spodziewać... Niby gorąco, ale takiego zaraz po urodzeniu chyba nie ubiore w samo body na przykład :P I jeszcze pamiętam jak mój brat na początku często w rożkach był, jak takie dziecko do rożka włożyć jak tak gorąco? W ogóle miałam taki okropny sen dzisiaj, znowu mi się śniło że urodziłam córeczkę ale w 6 miesiacu, i ona była taka malutka i pełno rurek miała podłączonych, i wszyscy ją zostawili samą, nawet R. i sobie poszli, i śmiali się z niej że taka mała i że tyle rurek ma podłączonych :( I ten sen był taki realistyczny... Normalnie aż się obudziłam i się popłakałam, od 6 już nie śpię, głowa mi od tego płaczu teraz pęka... Codziennie mam ostatnio koszmary, ale dzisiaj to było coś okropnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pajace i body każdego po 6. marzena ja też mialam różne sny np. że zapomniałam małą nakarnic przez dwa dni albo że trzymałam ja w piekarniku !!! :D albo że zapominałam ja przewinąć przez parę dni ;) sny jak sny nie ma się co nimi przejmować ;) intuicja ci podpowie jak ubrac malenstwo, nie ma co przegrzewać dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no w piekarniku...wiesz co.. :D Agnes wczoraj sie czułam dokładnie jakbym miala rodzić...wszystko mnie bolało..az sie wczesniej położylismy..R. mi zrobił masaż i jakoś padłam..A taka piękna data była:D U mnie to chodzi o sam fakt zrobienia zdjecia...tak mi sie nie chce..i czuje sie jak slonica:( Bo profil to se mozna w moment zalozyć... Jutro 38 tydz...w każdej chwili może sie zacząć...szok..boje sie:/ Kości mi sie chyba rozchodzą bo boli jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to sie paskudnie czuje...u fryzjera byłam ostatnio we wrzesniu...odrosty jak nie wiem.. Ja nie wiem kiedy i jak coś ze soba zrobie...Depresja mnie ogarnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Pchełka właśnie zasnęła i ją położyłam do wózka. Spaceru dzisiaj nie będzie bo co chwilę pada :O później skoczymy na zakupy. W nocy zdecydowanie lepiej się czuła, przespała bez przerwy ponad 4 godziny :D Banmon powinno ci starczyć tych ciuszków. A kropelki prebiotyczne mała dostaje bo na początku miała duże problemy z brzuszkiem, bardzo ją bolał szczególnie wieczorem i jak robiła kupę to z płaczem mimo tego że kupy były normalne. Jak miała 2 tyg to wylądowaliśmy nawet z tego powodu w szpitalu , gdzie po badaniach i całonocnej obserwacji stwierdzili że to może być kolka bo z resztą jest ok. Kazali używać Infacol . Pomogło ale nie do końca. Wtedy moja mama poradziła się znajomej pediatry w PL i powiedziała nam że to prawdopodobnie niedojrzałe jelita i poradziła te kropelki. Zaczęliśmy używać i jakbyśmy mieli nowe dziecko :) A kropelki nazywają się Bio gaia i są bezpieczne i nawet jak nie pomogą to nie zaszkodzą. Marzena podobno w ciąży ma się ciekawsze sny, a twój może po prostu był projekcją twoich obaw i lęków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to może właśnie na poprawę nastroju wizyta u fryzjera? Bo później może czasu brakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Ola:( nic wczesniej nie pisalas... najgorsze jak nie wiadomo co dziecku dolega, ja bylam z maym 10 dni w szpitalu we wrzesniu wiec wiem jaki to stres:( i obawa.. Smille juz niedlugo bedzie po bolu i strachu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×