Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

a mi sie podobaja nowoczesne wnetrza i meble tez..i wlasnie nie takie jak Agnes pokazała tylko zupełnie inne:) Ale to sprawa gustu,wiadomo.. Tez mam z hipa koperkowa i rumiankowa herbatke..moze sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie dowiedziałam że przychodzi dzisiaj własciciel (od razu zobaczy sobie efekty remontu sasiadów) i musze ogarnąć chatę :o a miałam takie plany ze będe lezeć i nic nie robic bo wczoraj sie nałaziłam.... Smile ja lubie połaczenie klasyki z nowoczesnością - sama nei wiem jak to nazwac dokładnie. Takie typowo nowoczesne wnętrza wydaja mi sie trochę chłodne, lubie jak sa ocieplone jakimis elementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie bawimy caly pokoj zastawiony:) mata zabawkami kocem i wozkliem:) maly teraz z podziwem prezentuje swoja golizne:P zaraz wam wkleje zdjecie jak sie pieknie bawil siedzac:) no i dzis pstawilam go obok fotela i stal sam:) a tak to sie trzyma narzuty:) wczoraj zaczal naijac ojej tata🌼 moj baczus😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jaki on maluski był :) a teraz prosze prawidziwy facet ;) no i jaki misiowy strój ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...wlasnie znalazlam chwilke bo K spi z Kacperkiem...dzis maly marudny bo po szczepieniu,ale byl dzielny zuch:) prawie w ogole nie plakala...tylko krzyczal na pielegniarke hehe.... a potem w poczekalni jak go ubieralam to zakochal sie w kolezance:) tak do niej nawijal ale mala nie kumala o co biega hehe:) mialam ubaw:) Przed wczoraj w nocy byla mala tragedia u nas na pietrze bo sasiadka zasnela i miala na gazie garnek posawiony i sie zaczal palic,czad itd....straz przyjechala i pogotowie i mojego Kacperka badali i chcieli go do spzitala wziac na obserwacje...bo nawet nasze mieszkanie bylo cale w smrodzie...ale straz przyszla z czujnikiem i na szczescie procz smrodu to nic sie nie dostalo...takze zakonczylo sie szczesliwie. Agnes jaka roznica na zdjeciach....miedzy tymi pierwszymi a terazniejszymi:) szok...tez sie rozmarzylam heheh:) Tak na codzien to sobie nawet nie zdaje czlowiek z tego sprawy a jak zajzy w zdjecia to dopiero zdziwienie jak ten czas szybko biegnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze rozmowa sie kreci :) agnes pytalas jak tam po zageszczaczu.... super ulewania sie zmniejszyly maly jadl mi co 3h czasami dluzej ale niestety kolki wrocily i odstawilam :( wiec teraz przebieram malego 5 razy dziennie bo ulewa jeszcze bardziej niz wczesniej :/ nie wiem co jest gorsze... przybiera na wadze dobrze 7100 pewnie pomyslicie ze sporo ale wielki z niego chlopak smile ciekawe kiedy sie rozpakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze amerie ale twój mały sie wymeczy, jak nie ulewanie to kolki :( podobno kolki po 3 m-cu mijają a ile w tym prawdy? i czy zawsze tak jest?.... no to nie wiem na zdjeciach sie wydaje na prawde sporym bobaskiem ale w sumie to najwioekszy maluch na naszym topiku ;) a ty taka drobinka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman sebek konczy 4 miesiace 13 wiec to nie jest raczej prawda z kolkami :/ oczywiscie nie sa to kolki tak straszne jak wczesniej ale sa... :/ malo tego maly ma ciagle uczuzlenie i tak sie drapie w nocy ze szok biedulek...ja juz jestem bezradna tak sie cieszylam ze przestal ulewac po tym zageszczaczu a tu dupa!!! i teraz mam do wyboru albo dziecko ulewajace albo dziecko z kolkami :/ ja sama czasami sie zastanawiam czy to moje dziecko bo taki wielki ;) ale wystarczy popatrzec na meza ;) dzisiaj bylismy na spacerku to maly padl o 17 jak zabity i juz spi na noc... moge sie zalozyc ze wstanie o 5 rano banoman ty bedziesz chudziutka po ciazy wszystko ci spadnie widac po zdjeciu ostatnim ja w tym tyg. to bylam taka wielka ze szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdjecie tak całkiem z profilu nie jest dlatego moze brzuch wydaje sie byc mniejszy... kurde to bidulek z niego :( juz chyba rzeczywiscie to ulewanie lepsze od kolki (jesli w ogole cos moze byc lepsze). Amerie a stosujesz te kosmetyki co Agnes poleciła ? mam nadzieje ze szybko sie okaże na co ten wasz maluszek ma uczulenie. Lekarze pewnie zlewke na to maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie a twoj maly dostaje Gaviscon? Może to reflux zoladkowy. Mojej koleżanki mały to ma i lekarz jej kazał dawać ten gaviscon. Kurcze ja sie boję tych kolek. Amerie jeśli mogę spytać ile wazylas przed ciąża i ile przytylas? Bo nie wiem czy ja mam sie bać czy nie ze będzie duże dziecko. Zazwyczaj dziewczynki są drobniejsze więc banmon masz szczęście ze mało ci doszło. Gdybym miała kompa to bym teraz załączyła zdjęcia a tak to dupa. Przez telefon nic nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale to ile przybralismy nie ma znaczenia na wage dziecka ;) kiedy se tego kompa naprawicie ? bys konto na nk założyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman stosuje te kosmetyki... mam je nawet za darmo... 4 razy dziennie musze smarowac cale cialko sebka i tak robie... lekarka powiedziala ze to dzieciece AZS i ze niby on z tego wyrosnie... ja osobiscie myslalam ze jak bede stosowala ten krem to to zniknie na zawsze skora wyglada o wiele lepiej ale brzuszek ciagle jest suchy i podrazniony a najgorsze za zgiecia lokci nozek no i szyjka hope ja jestem pewna ze maly ma reflux mielismy gaviscon stosowalismy kilka dni ale nie bylo poprawy to odstawilismy i zapodalismy zageszczacz super pomagal ale chyba wole ulewania niz kolki tak jak banoman pisze chociaz ani jedno ani drugie nie jest fajne szkoda mi malego jak sie bawi a widac ze te ulewania go "blokuja" no i czasami placze jak mu sie mocniej uleje :/ hope ja wazylam chyba 54 jakos tak a pod koniec ciazy ponad 70kg. :D ale nie wiem jaka byla dokladnie ostateczna waga bo mialam to w dupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope tez slyszalam ze dziewczynki sa drobniejsze a czy mozesz zapytac tej kolezanki jak ona podaje ten gaviscon w jakich proporcjach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman maly jest uczulony na mleko krowie na bank dlatego poczatkow mial straszne kolki :/ jak macie zamiar karmic piersia to polecam przyjzec sie swojej diecie ;) oczywiscie niektore osoby moga jesc wszystko tak jak moja kolezanka nawet kapuste ale mi nie bylo to dane ;) nie wiem jak bedzie z wami ale zawsze lepiej byc ostroznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy ma z tego wyrosnac? ja poprobuje karmic piersia zobacze jak to idzie, jak ja sie bede z tym czula, jak mala bedzie reagowac... jesli ktorejs z nas to pasowac nie bedzie przejde na butle - nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Agnes jaka różnica! Jaki Gabryś był malutki a teraz kawał chłopaka :) Ostatnio też oglądałam zdjęcia małej Pchły gdzie tonęła w pajacyku, który teraz jest już za krótki :) Marta fajnie że się odezwałaś, może wstawisz jakieś nowe fotki Emilka? Daguś znalazłam cię u banmon i wysłałam zaproszenie :) Banmom super brzuszek i żadnych roztępów, zazdroszczę :P Hope jak było na baby market? U nas niestety czegoś takiego nie organizują, trzeba czekać na car boot :O oby do wiosny :) Amerie aż żal twojego Sebusia, biduś mały :O Marzenka jak samopoczucie? Goga co tamWas? AsiaAk mam pytanie : Ile Lenka spi w ciągu dnia i nocą? Hope , Smile, Marzena, Joasia i Sisetka zakładajcie konta Wasze maluchy też chętnie obejrzymy :D A ja dzisiaj wyczytałam o tzw lęku separacyjnym który wystepuje najczęściej ok 22-26tyg życia i trwa kilka tyg. Czyli u nas to będzie akurat jak będziemy w Pl :O No i mogę się pożegnać z myślą o podrzuceniu komuś małej na kilka godzin. Trzeba będzie przejrzeć repertuar multi baby kino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie czytam ze ciezko jest to wyleczyc i ze z tego sie raczej nie wyrasta.... sama juz nie wiem banoman niby musze wiedziec o tym jak najwiecej ale jak czytam to zaluje ze weszlam na ta stronke :/ mysle ze dobrze robisz a mala bedzie czula sie swietnie przy piersi zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jeszcze jest szansa zebym miala brzuch jak zebra ;) piersi juz mam, nawet widze ze juz nie sa takie czerwone tylko zaczynaja mi blednac Amerie moze WHO ma jakies zalecenia odnosnie tej przypadłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola moze twoja mala nie bedzie przez to przechodzic i okaze sie towarzyska istotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam nadzieję . Troche sie boje bo ona tutaj nie ma za dużo kontaktu z ludźmi i jak nagle "napadnie" na nia cała moja rodzinka to będzie dla niej niezły szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak byc ale mam nadzieje ze dobrze zareaguje.... ja tez sie troche cykam ze moja mała moze byc małym dziczkiem bo bedzie tylko z nami .... byc moze na poczatku wasza malutka bedzie oszołomiona ale szybko przypomni sobie babcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie bardzo mam jej jak spytać bo wyjechała do pl z małym bo jej mama jest chora i nawet nie mogła przylecieć żeby wnuka zobaczyć. To ja już nie wiem co mam myśleć, wazylam przed ciąża 54 przy wzroście 168 a teraz 70 a do porodu 5 tygodni buuuuuu Jutro dopiero idę na baby market mam nadzieję bo ze sklepu mają też przyjechać zabrać pralkę która zwracamy i M wyjeżdża rano a ja chce iść tam. Banmon nie opłaca nam sie naprawiać laptopa :-o koszty naprawy mijają sie z celem, kupimy chyba stacjonarny bo te laptopy są do bani. Dwa lata miał i używany tylko do poczty, oglądania filmów przeglądania, nic nie sciagalismy a coś sie przepalilo. Marzy mi sie IMac ale teraz to inne wydatki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z M mamy Acer'y i jak na razie moge polecic i moj i jego sie (odpukac) dobrze trzymaja, nawet jego mimo ze starszy lepiej smiga ale mój tak zamuli przez Viste :o to ty jestes wyzsza ode mnie o 2 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wróciłam właśnie z marketu i kupiłam tyle ubranek ze mogę mieć bliźniaki :-D teraz już jestem spokojna ze mi nie braknie. Trochę więcej kupiłam tych małych do 3 mcy jakos głupio mi było kupować np na 3-6 mcy. Mogę stroic moje dziecko 3 razy dziennie nawet nie wiem czy założy wszystko. Ale kupowalam całe paki niektóre były np 20 sztuk różnych rzeczy od 0-3 mc za 5 funtów :) i wcale nie zniszczone a kilka takich wyjściowych rzeczy z metkami też mi się udało :) No a z większych rzeczy tylko mam podgrzewacz do butelek z aventu. Pewnie jakiś bujaczek bym kupiła ale musiałam wyjść w międzyczasie bo dzwonili ze po pralkę będą więc jak wróciłam drugi raz to te większe rzeczy już poszły. Jestem zadowolona bardzo :-D ale gdzie to pomieszcze teraz to nie wiem. No i już nie łapę sie co mam tzn nie pamiętam tych ubranek dosłownie :) A za tydzień następny market tylko trochę dalej może wyciągnę M. I u mnie następny jest w kwietniu już więc znów szaleństwo. A wydałam może z 25f na wszystko :-D to lubię w tym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no to miałaś dzisiaj żniwa :P Szkoda ze u nas czegoś takiego nie ma.... Juz pytalam kiedyś, ale właśnie ile macie/ miałyscie takich ubranek na 56? No bo na 62 chyba wiecej niz tych mniejszych potrzeba, czy się mylę? Ciebie Hope nie pytam skoro masz tyle że się gubisz :P Marzenka - dobrze ze skończyło się tylko na strachu! Agnes - rzeczywiscie różnica ogromna, jeszcze niedawno taki mały brzdąc był z Gabrysia, a teraz proszę :) Amerie - szkoda Sebka, jak nie jedno to drugie :o Ola co w końcu z tym kotkiem? A małą się nie martw, pewnie ten lęk separacyjny to bedzie Ciebie dotyczył, bo córcia będzie tak rozchwytywana przez wszystkich, że będziesz sie o nią prosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no to zaszalałaś :) w takich okolicznościach to mozna kupowac ;) Ja aż tak duzo rzeczy to na bank nie mam ;) Ola tak sobei pomyślałam ze u nas chyba po 22tyg to sie do pracy po macierzyńskim wraca i z tego co dzieciate znajome mówiły to jesli wystepuje taki lęk separacyjny to raczej u mamy :D ;) bo dzieci ładnie znosiły rozłąkę ;) Marzen aja mam moze 6 komp na 56 ... kiedys pisalam a teraz już nie pamietam A my chyba jednak nei kupujemy wózka bebetto holland bo dzis oglądaliśmy Taco Warrior i wydaje sie byc lepszy, jutro jeszcze ten bebetto zobaczymy i jesli się zdecydujemy jednak na taco to w pon kupujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×