Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

w sumie to mam 4 pary body na krótki rękaw, 4 pary na długi, 6 pajacyków bawełnianyc, 2 welurowe, bluzę, 3 pary skarpetek, 3 czapeczki, 1 łapki niedrapki ;) i to wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz już tylko 62cm bedę kupowac bo tych 56 chyba starczy, takie małe ciuszki to tylko przeprać w reku, chwila moment wyschną i mozna znowu ubierać więc mam nadzieję ze tyle zmian co mam to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po łóżeczko i chyba wózek też w styczniu sie wybierzmy tam na górną tak jak agnes radzi, zobacze co tam maja, od razu dokupie jakies inne rzeczy, pieluchy tetrowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,eraz nie mam czasu tu wpadac i wszystkiego czytac ale z tego co tak pi razy drzwi zauwazyam to Gratulacje dla nowow zaciazonych. Ja w sobote sie przeprowadzam bo dostalismy w koncu mieszkanie:):):) nasze wymarzone duze mieszkanko gdzie Kacperek bedzie mial swoj pokoj:):):):) jestem szczesliwa,tylko jedno mnie nie cieszy ze bardzo daleko od rodziny bo troche km jest niestety:( Agnes moj maly marudny bo dziaselka go zaczynaja bolec,wczoraj musialam dac mu czopka przeciwbolowego bo nawet spac nie potrafil no i masc na dziaselka juz w ruch tez poszla....Nic uciekam bo musze obiad robic ,buziaki i pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia jak dla mnie betka wporzo ;) :D wydaje mi się ze tego 27 to za wiele nie zobaczysz tzn serudszka na pewno jeszcze nie będzie ale moze będzie już pecherzyk płodowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marzenka no niestety juz sie zaczyna, ja tez malemu smaruje ale to guzik daja musze kupic to co Goga mi doradzila:P Gabrys wlasnie dorwal Kubusia Puchatka i go beszta:) Joasia betka wzrasta:P w styczniu juz powinnas Malenstwa podejrzec:) a ja mam lenia... czekam na pacazke od kolezanki ze szpitala bo pytala czy moze przeslac mi troszki ubranek:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja mu smaruje Bobodent-em i jak narazie pomaga ale pewnie dlatego ze to poczatek potem zobaczymy. Ja sie wasnie dowiedzialam ze jednak juz jutro sie przeprowadzamy tzn pakujemy wszystko bo rano w sob przyjedzie samochod po meble itd ...az strach myslec ile mnie czeka przed samymi swietami dobrze tylko ze swieta u mamy spedzamy,ciekawe jak Kacperek zareaguje na nowe mieszkanko.... Joasia betka super,wszystkiego dobrego dla Ciebie i malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) na poczatku Joasia GRATULACJE!!!:):):) a my dzis konczymy miesiac:D Lenka ladnie je, spi i ogolnie jest pogodnym dzieckiem:) dzis jedziemy do lekarza na wizyte kontrolna wiec zobaczymy co i jak:) no i wstawilam nowe fotki Leniny na nk:) milego dnia zycze mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joasia - to pewnie w tym roku tylko będziesz liczyć żeby świeta jak najszybciej minęły :P Asia - wstaw też tutaj chociaż jedno zdjęcie Lenki, ja sie tak zbieram do założenia tego konta na nk że sie zebrać nie mogę Marzenka gratuluję nowego mieszkania, rzeczywiście okres przedświąteczny będziesz miała podwójnie zabiegany, ale za to później jaka radość ;) Plamienia przeszły- przyszło przeziębienie Wczoraj miałam stan podgorączkowy, ale dzisiaj już nie, chociaż tyle, poszłam do apteki to mi polecili ten syrop Prenalen, piję, może pomoże, herbata z cytryną do tego i tak dalej, no ale zawsze coś gardło mnie boli i kaszel mam coraz gorszy, ja często miałam zapalenie oskrzeli i boję się żeby mnie teraz nie dopadło no bo co-antybiotyk teraz? :( No naprawde nic dobrego ostatnio się nie dzieje, mój chodzi zły jak osa bo w pracy nieciekawie, ja mam nie lepszy humor, szkoda gadać Wczoraj początek 10 tygodnia...Jeszcze trzy tygodnie i miejmy nadzieję drugi trymestr, jak ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka super ze sie przeprowadzacie na swoje - bo tak zrozumiałam :) zazdroszcze wam ;) Asiaaak lenka jest słodziutka i duza dziewczynka już z niej ;) marzena na ból gardła sa tabletki do ssania ziołowe, nie pamietam nazwy ale w patece na pewno ci podpowiedza. Ja tez na początku miałam przeziębienie ale leczyłam się domowymi sposobami (tyle że nie kaszlałam) to chyba jedna z przyjemności ciąży, natomiast zapchany nos mam od 12tyg ciąży .... :) i nic nie pomaga :) przyzwyczajaj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zatkany nos to ja mam od zawsze wręcz, nie wiem czy to zatoki czy alergia czy co, bo co lekarz to inna diagnoza...Dzisiaj krew miałam na chusteczce, czytałam że to normalne... A w ogóle dzisiaj mniej mnie bolą piersi, właściwie tylko jak mocniej dotknę, znowu sie boje o to :( Ostatnio jak byłam u gin. to pytal czy piersi są nabrzmiałe i drażliwe, bo to dobry objaw, dzisiaj już są mniej drażliwe i znowu panikuję, a przecież nie będę do niego znowu dzwonić w trakcie urlopu żeby zapytać o moje piersi! :( Tłumaczę sobie że przecież i tak bym nie szła zrobic 4 usg w ciągu niecałych trzech tygodni, bo bez przesady, ale wariuję znowu No mówię Wam, coś okropnego, już bym wolała nie wypuszczać kibelka z objęć niz nie mieć żadnych objawów Nie muli mnie już nawet, apetytu nie mam juz też, teraz te piersi jeszcze nawet nie bolą, co się uspokoję to coś zaraz się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co stosujecie do codziennej pielęgnacji skóry przy przewijaniu (żeby odparzen nie było) ? no i co jest dobre jak jednak te odparzenia isę pojawią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też krew leci z nosa odkąd mam zapchany ;) piersi raz bola raz nie nie przejmuj się tym, niektóre kobiety piersi wcale nie bolą, mnie bolały w kratkę raz mniej raz bardziej i to w zasadzie może trochę sutki.... generalnie jakos nie cierpiałam z powodu bolesnych piersi - co kobieta to inny przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Najchętniej już chciałabym wiosnę !!! Powiedzcie mi czy was też bolał brzuch na początku. Wczoraj np. mnie nie bolał a dzisiaj go czuję. Oszczędzam się, siedzę, leże, trochę pochodzę, ale tak to nie mam zamiaru szaleć, jestem ostrożna. Powiedzcie mi czy lepiej spać na plecach, czy można na boku? (może trochę głupie pytanie, ale jak wy spałyście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej na lewym boku, mnie na poczatku bolał brzuch tak jak na @ i byłam pewna że jednak jakims cudem @ dostanę więc chyba to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lewym boku zaleca się spanie jak brzuch jest już większy, bo wtedy macice uciska żyłę główną. Póki co Joasia możesz spać jak ci wygodnie, na plecach, na boku, na brzuchu. Ja dopóki brzuch mi nie zaczął się powiększać spałam głównie na brzuchu, potem było już nie wygodnie ;) A to, że brzuch pobolewa to normalne, macica się rozciąga :) Tak wogóle, śliczna betka :) Banmon, do dupci do pielęgnacji najlepszy alantan maść, a na odparzenia sudocrem albo zwykła zasypka (puder) :) marzena, jak masz kaszel to można pić syropy dla dzieci, ale te które nie zawierają kodeiny. Jak byłam przeziębiona to się wkurzałam w aptece, że nic mi nie chcą dawać poza właśnie tym śmiesznym syropem, który tak naprawdę g... daje :/ Poszłam do mojej gin, ta się wkurzyła, powiedziała że farmaceuci boją się ciężarnych i traktują je jak trędowaci no i kazała mi pić pini :) Antybiotyku się nie bój. W ciąży bez przeszkód można brać antybiotyki a grupy penicylin (Amotaks, Duomox, itp) Jak trzeba wziąć antybiotyk to trzeba, bo niedoleczona infekcja może doprowadzić do zapalenia wewnątrzmacicznego, a wtedy to może być niewesoło :( No i piersi nie bolą cały czas. Mnie bolały na początku, potem całkiem przestały :) I tylko spokojnie. To już 10tc, nie plamisz więc jest ok. Twoje nerwy mogą przynieść więcej szkody niż pożytku, musisz się wyciszyć. Grunt to pozytywne nastawienie :) No i nie masz co tęsknić za mdłościami i wymiotami. Ja non stop rzygałam przez bite 7 tygodni, nic przyjemnego... A na przeziębienie najlepsza jest herbata z sokiem malinowym, rutinoscorbin i odpoczynek :) AsiaAaK, no to super, że Lenka taka pogodna :) Wrzuć zdjęcie tu, niestety nie mam Was na nk :( marzenka, gratuluję własnego gniazdka. Małemu napewno będzie się podobać :) Dobra, wracam do roboty :/ Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za wsparcie i rady :) Staram się nie zwariować i nie denerwować, ale nie umiem...Jade dzisiaj do rodziców, bo z moim R. nie potrafię się dogadać, wczoraj się tak pokłóciliśmy że pół nocy nie spałam :( Fajne święta się szykują...:o Kaszel dalej mam, nie wiem czy iść do lekarza czy nie, bo gorączka się już nie powtórzyła, może się wyleczę domowymi sposobami Joasia mnie tak długo bolał brzuch jak przed @, więc to normalne, ale tak jak mi pamietam Banmon napisała - jak Cię nie będzie bolał to też się bedziesz martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wiecie to jest straszne, na początku człowiek pragnie zobaczyć dwie kreski na teście, a jak je zobaczy, to teraz każdego dnia myślę by wszystko było w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie martwcie sie..jak ma byc dobrze to bedzie🌻 Marzena do Świąt to Wam przejdzie zlość:) My sie raczej nie kłócimy a po slubie to juz w ogóle jakaś sielanka:D tfu tfu coby nie zapeszać...Ale to dlatego,ze ja w ciąży sie strasznie zmieniłam...na lepsze,bo R. od zawsze był oazą spokoju;) Ja wysprzatałam całe mieszkanie na błysk...no nie wiem co mnie napadło..ponad 2 godziny zasuwałam..Może to ten syndrom wicia gniazda?:D:D Ale raczej chyba dlatego,że w poniedziałek przyjezdza teściowa na obiad i jakoś instynktownie tak sie wziełam :) Tylko znając zycie do poniedzialku to jeszcze nie raz bede poprawiać:/ Z tymi sierściuchami sie nie da inaczej...Nie moge sie doczekać wlasnego domu z działką..wywale obydwie:D:D Padam z nóg a tu obiad trzeba zrobic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze stos papierów do zrobienia:/ Teraz mnie lenistwo wzieło i nawet ledwo stukam w klawiature:O Miłego weekendu dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja dopiero wstałam a w zasadzie jestem w łóżku :) Dzis oficjalnie zaczęłam macierzyński :-D już nie idę do żadnej pracy. Super uczucie ale zastanawiam sie co będę robić jakos tak pusto. Dziewczyny na początku zawsze się będziecie martwić, czy coś zaboli czy nie zaboli. Wszystko będzie dobrze, organizm zmienia cała gospodarkę hormonalna i wywraca sie wszystko. Już za niedługo 1 trymestr wam smignie i zleci. Mi tak zlecialo ze szok. Jeszcze 2,5 mca i będę mama a dopiero robiłam test. Więc bez względu na objawy cieszcie sie tym magicznym okresem bo może to tylko raz w życiu. Co do zatkanego nosa to normalne ja mam cały czas, i krew też mi sie pojawia. Za oknem wrzeszczą mi mewy a dziwne to jest bo niedaleko jest tylko rzeka nie ma morza, a te paskudy sie dra. Zaraz idę do sklepu coś może kupię. Wczoraj na pożegnanie dostaliśmy prezenty, w zasadzie babelek dostał słonika interaktywnego :) A co do pościeli mam pytanie; banmon dostałaś już paczkę? Fajna ta pościel? Bo z allegro jest ich dużo ale za kolorowe dla mbit i podoba mi sie z tej str co podslas ale nie wiem czy wziąść te mrówki niebieskie czy coś innego. W sumie chcialabym cos w seledynie bo mamy biała sypialnie a podłogę kremową z przebiciami seledynu. Miłej soboty kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi przekreca wyrazy :) mialobyc krowki niebieskie a nie mrówki :-D Smile ty pracusiu a ja jeszcze leze 11:45 u mnie. Jakbym miala teściową to tez chyba bym zaczynała już sprzątać :) Smile a ty mi sie kiedyś snilas, taka drobna szczupła kobietka jeszcze nie w ciąży ale nic już nie pamiętam. Wczoraj to wstałam o 2 w nocy i chciałam iść do pracy coś mi sie poprzestawialo. A teraz to zanim sie za coś zbiore to będzie wieczor bo jestem sama M wraca ok środy, chociaż na spokojnie sobie przygotuje coś na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja jak byłam przeziębiona to zamówiłam syrop dla kobiet w ciąży Prenalen, nie wiem czy coś pomógł ale jest na naturalnych środkach. Jedz codziennie ząbek czosnku np z chlebem i mleczko ciepłe, cytrynka same domowe sposoby. Jakos przetrwasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia mi w zasadzie spokoj przyszedł jak zaczełam regularnie czuć maleństwo i od tej pory nie wyczekuje juz usg ani się nie stresuję ;) Hope pościel przyszła mi juz dawno, według mnie jest fajna, zamowiłam tez do tego rożek i też wydaje sie być wporządku, pościel tylko dotykałam bo nei chciało mi się jej rozkładac :P ale rożek rozłożyłam :D a teraz wszytko w workach leży Dziś składamy komode !!!! :) ja od rana walczę z firankami, kupiłam proszek po którym miały być białe i nic - absolutnie nic to nie dało, teraz piore je po raz drugi w sodzie oczyszczonej - zobaczymy.... może choinkę tez dzis ubeirzemy Smile ja się nie dziwię ze się za sprzatanie wziełaś i to chyba nie syndrom wicia gniazda tylko syndrom odwiedzającej teściowej ;) :D Dagus dzieki za info odnoście alantanu :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no i gratuluje macierzyńskiego :D w końcu !!! teraz skupisz się na zakupach i tego typu pierdach i czas szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×