Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Dzisiaj poszłam na betę, wynik będę miała po południu, także albo będę płakać przez parę dni, albo nie dowierzać... tak bym chciała już mieć za sobą tą swoją złą passę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia trzymam kciuku, beta na pewno będzie ciążowa :) Smile no i jak kurier w końcu dotarł przez zaspy i sniegi ;) A my wczoraj do Tesco pojechalismy i kupiłam trzy cienkie pajacyki, jeden welurowy i trzy body na krótki rękaw, a to takie malutkie że trochę sie przeraziłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena no nie do wiary co za szpital i co za babsko... Byłas u gina? Jak jest dzisiaj? Joasia mam nadzieje że po południu będzieszz niedowierzaniem patrzeć na ładną betke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj w nieco lepszym humorze :) Joasia, czekam niecierpliwie na wynik bety, daj znać jak tylko się dowiesz Ja byłam wczoraj u lekarza...No i niby wszystko dobrze, "dzidziuś nam rośnie' jak to powiedział, serduszko bije, szyjka macicy zamknieta...Normalnie od wizyty jeszcze ani razu nie plamiłam, może będzie dobrze :) Brzuch mnie boli tak inaczej trochę na dole, ale już sama nie wiem, może panikuję... Mam cały czas leżeć, chyba że zacznę plamić czystą krwią to do szpitala mam się zgłosić, ten ginekolog ma teraz jak na złość dwa tygodnie wolnego, ale leków mam chyba na dwa miesiace, a w razie czego czeka mnie ten szpital, miejmy nadzieję że obędzie się bez niego Mam brać duphaston i luteinę, jak przestanę plamić to luteinę dopochwową i stopniowo odstawiać duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas się w końcu przepisać do środkowej tabelki :) Bo coś się pustki zrobiły, niedługo jeszcze Smile spadnie na dół to w ogóle :P STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................28...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU....................28...........ok.07.03.2011. chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............9..............ok. 20.07.2011...........???........ MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena super,że wszystko ok. Joasia trzymam kciuki za wielką bete:) Kurier był rano,ja jeszcze spalam ale R. na szczescie był i odebrał paczkę:) No..wystarczyło wczoraj napisać do sprzedawcy:D Tez byłam w tesco i sie troszke obkupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie mam laptopa, bo bym chociaż mogła sobie na internecie posiedzieć a tak już kręćka w tym łóżku dostaję, jakbym wiedziała to bym jakieś książki powypożyczała czy coś, a teraz nic z tego... A w ogóle w badaniach mam zleconą glukozę, teraz to chyba właśnie bez obciążenia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ciesze sie że wszystko dobrze :) leż, odpoczywaj i nie stresuj się, niech dzidziuś Wam rośnie zdrowo :) i mam nadzieje że wizyta w szpitalu nie będzie potrzebna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię nie straszę, nawet nie wiesz jak bym chciała być już na Twoim miejscu :D Ta reklama rzeczywiście jest nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena zdjęcia mam w aparacie bo ciągle mu pstrykam jakieś fotki ;) jak zgram do kompa to wrzuce ;) tylko najpierw leń mnie musi opuścić ;) Misiu teraz śpi, poza tym to czasem tak szaleje w chodziku że ucieka mi po całym pokoju :D Wczoraj wieczorem siedzieliśmy sobie i słuchaliśmy muzyki, ja czasem sobie coś podśpiewywałam i on też :D jak to fajnie wyglądało jak taki maluch śpiewa po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marzena będzie dobrze :) Joasia trzymam kciuki. Ja próbuje wybrać pościel do łóżeczka na allegro i ciezka sprawa. Większość jest za kolorowa dla mnie. Mam strasznego lenia, nie mam czasu na zakupy tylko leżeć mi sie chce. Ostatni tydzień pracy i w końcu będę mogła sie zająć kompletowaniem wyprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1,5 roku, po torbielach, laparoskopiach, obserwacjach cyklu, inseminacji, po 1,5 roku bólu i łez...płaczę..bo nie wierzę :) :) :) w czwartek mam sprawdzić czy rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek jak potwierdzę betę, umówią mnie na wizytę !!! Chciałabym bliźniaki, bo pewno drugi raz starając się o dziecko byłoby tak samo ciężko z endometriozą, teraz będę się bała, żeby ta endo nie naprzykrzała życia w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Joasia, super sie czyta takie wiadomości, zawsze rodzi sie nadzieja ze wszystkim nam kiedys sie musi udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia super :) betka na pewno będzie pięknie rosła :) trzymam za to kciuki :) Marzena dobrze że już nie plamisz :) no i w końcu w środkowej tabelce jestes :) Smile teraz jest taki kocioł z tymi przesyłkami że wcale sie nie dziwię że tak to się odbywa, ja do końca grudnia już nic na allegro zamawiała nie będę bo nie ma sensu bo się długo czeka na przesyłkę, w styczniu pozamawiam resztę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................29...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU....................28.........ok.07.03.2011. chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............9..............ok. 20.07.2011...........???........ MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 jutro zaczynamy 29tydz więc się uaktualnię póki tabelka na wierzchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia gratulacje 🌼 Sisetka, kolej na Ciebie, jeszcze Gzela, Aichaoao i zlikwidujemy górną tabelkę :P Co do allegro to ja nie będę miała jak kupić czegoś na mieście, nie chcę przesadzić i od razu biegać za prezentami, myślałam zamówić coś właśnie na allegro, ale widzę, że może być ciężko z dostawą więc już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia GRATULACJE!!! Ja również życzę bliźniaków :D marzenka leż i odpoczywaj, a książki niech Ci mąż załatwi ;) Najważniejsze, że już nie plamisz i jest wszystko w porządku. banmon, Hope qrcze to już 29tc??!! Qrcze jak ten czas zapindala...Jeszcze parę tygodni i będziecie tuliły maleństwa :D Smile, już niedługo Twoja kolej. Nic się nie martw będzie dobrze :) Ja podchodziłam do porodu tak, że nie mam innego wyjścia jak urodzić, jak weszło to musi wyjść :D Moja Asia w niedzielę skończyła 7miesięcy. Mała zdolniacha zasuwa na czterech po całym mieszkaniu i wstaje :D Mamy jednego zęba, drugi chyba nadchodzi, bo się straszna przytulanka zrobiła i marudzi i spać nie może. Wczoraj wojowała do północy, więc ja dzisiaj w pracy z oczami na zapałkach...Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej... My chodzika nie mamy, bo jestem na "nie" dla chodzików, ale pamiętam jak mój kuzyn zapieprzał w chodziku i obijał się o meble, więc pewnie Goga Ty masz to samo :D hehe Dobra wpadłam na chwilę i uciekam do mojego marudnika pospolitego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena jeśli myslisz cos zamówić na allegro czy przez jakiś sklep internetowy to mysle że należy się sprężać teraz może być wydłuzony czas realizacji zamowienia, poza tym słyszłam ze niektóre firmy kurierskie nie przyjmuja jiuz zleceń bo taki natłok maja Dagus 7 m-cy to dopiero wynik :) to juz bliżej niz dalej do roczku :D jesli chodzi o chodziki to też jestem z tych na 'nie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×