Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marzena może bedziesz miała odwrotnie z tyciem jak ja:) Mnie zaczelo sie tycie dopiero w 6 miesiącu.. A dzisiaj tak mnie wybałuszyło;) że mam 99 w brzuchu..szok,ale gdzieś to małe musi sie podziać...pewnie ma juz ok2,5 kg jak nie wiecej troche... A tyć trzeba,bo organizm robi zapasy zwlaszcza u szczupłych osób jak Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam tyć od 14tyg a skończyłam w 23 Smile na siedząco sobie rób to co możesz zawsze to troche lżej może być. Łózeczko jak sobie złozycie po Nowym Roku to i tak zdąży się wywietrzyć. My jak złożyliśmy komodę to ja zapach do tej pory delikatny czuje ale na poczatku to masakra była, tzn M sie ten zapach podobał a ja nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciekawe czy aktywność dziecka w brzuchu przekłada się na ta po porodzie, moja mała zaczyna ostro szalec dopiero tak od ok 22 godz wczoraj chyba ponad 2 godziny dokazywała :) zastanawiamy się z M czy później też nas takie późne wieczory bedą czekac :D w ogóle słyszałam ze niby wtedy kiedy dziecko wykazuje największa aktywność to w tym czasie zacznie sie poród..... ciekawe czy to się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon widziałam juz te stronę, jak i wiele innych, no ale na jednej pisze ze można brać np leki homeopatyczne, na innej ze nie można i badź tu mądry Wolę naprawde poczekać do tej wizyty u ginekologa... Na razie piję ten syrop prawoślazowy, do ssania tantum verde, mleko z miodem i czosnkiem i herbatka z sokiem żurawinowym...Musi na razie wystarczyć Co do tycia to ja wiem, że będę tyć, no ale bez przesady ;) Mi te 6 kg juz by może wystarczyło do końca ciąży, a to dopiero się najwieksze tycie zacznie - chyba czeka mnie los siostry, czyli gruba beczka w lipcowym upale :P Smile moze odpuść sobie dzisiaj jednak to ciasto? Banmon niedługo sprawdzisz czy to się sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena wlaz pod koldre i lez:P wygrzac sie to najlepszy sposob:) u nas koszmar, ja niewyspana ledwo zipie, nawet usnelam ale gabriel rozplakal sie... teraz wreszcie usnal od rana... narazie aplikujemy sobie sol morska marimer mam nadzieje ze poskutkuje:( opatulilam malego i na moim lozku lezymy, jedynie podkladam do pieca.. a na domiar zlego... to okres mam.. przez 5 dni plamilam i juz kminilam ze chyba wiatropylna jestem... bo nigdy tak nie mialam, ale dzis rozkrecilo sie na calego i leci jakby kran nie zakrecili... a GABRYS SKRZECZY ja piszcze... zabije ta ciotke! a jak sie spotkamy to jej podziekuje za chorobe! malpa wredna! Smile fajne lozeczko:P jak ja bylam to takich nie bylo...:) nie wiem jaki ten Twoj wozek zapodaj linka na allegro:P ja sobie chwale moj, ale kazdy ma inny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bo pani w sklepie mowiła,ze dopiero od miesiąca takie są:) Jakaś nowość:) Marzena juz sie tak zawzielam,ze musze skonczyc to ciasto...bo dziś pół do mamy wezme a jutro przychodzi siostra R. z mężem do nas i też sie przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja sie wygrzewam już jakieś dwa tygodnie i nic :o :P Szkoda Gabrysia, Ciebie zresztą też, nie dość ze mały chory, to jeszcze @ wiedziała kiedy przyjść ... Smile jak już zaczęłaś to rzeczywiscie skończ Aż mi ochoty narobiłaś na ciasto... :P Ja miałam jakąś sałatkę chociaż zrobić, ale nie chcę wychodzić do sklepu, a R. wróci dość późno i nie będzie mi się chciało wieczorem jeszcze w kuchni siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego dziewczynki w 2011r !!!! A jak się czuję, ogólnie ok, piersi mnie bolą, mdli mnie przy myciu zębów, ale to już zauważyłam zanim test zrobiłam, ale wczoraj wieczorem to skończyło się spotkaniem z porcelaną :) A co do wpisu, to wpiszę się jak serduszko zobaczę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja prawie po każdym myciu zębów prztulałam sie z wc - bałam sie isc zeby myc bo nie dość ze zwrotki były od tak sobie to praktycznie dodatkowo jeszcze po umyciu zebów miałam zwrotke na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka, ja też nie miałam i nie mam, nie martw się bo zwariujesz :) ja do takiego wniosku doszłam, bo co ma być to bedzie, czy mnie piersi bolą mniej czy mocniej, czy wymiotuję czy nie - to o niczym nie przesądza Mojemu ginekologowi nawet ostatnio powiedziałam, ze wolałabym się z kibelkiem nie rozstawać niz nie mieć żadnych objawów, to się tylko śmiać zaczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja :) ja jedyne co mam to strasznie mi sie w brzuchu przewraca i burczy ale nie wiem czy to ma zwiazek z ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie tak przewraca :) Ja jak tak myślę to do objawów moge zaliczyć czkawkę :P Zanim wiedziałam że jestem w ciąży mnie tak męczyła i do tej pory dużo częściej mnie męczy niż przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Chciałabym zyczyć Wam szczęśliwego Nowego Roku, oby był jeszcze lepszy niż poprzedni :D a propos szykowania wyprawki to chciałam ostrzec przed nożyczkami dla niemowląt Tomme tippe są do d...., tak sobie pomyślłąm że o tym napisze , po co ktoś jeszcze ma sie nadziać :) A Marzena pytała co sądzę o tej chuście, więc polecam i żałuję że nie miałam jej wcześniej . Już nie mogę się doczekać jak będzie cieplej i pójdziemy tak na spacer :D Tyle że jest to chusta elastyczna, bez zadnych kółek ( czytałam na forach że te nie są za fajne) Agnes współczuję nie dość że choróbsko złapało waszą dwójkę, to jeszcze ta @, nieszczęście chodzą jednak parami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jak sie wali to z kazdej strony... oby 2011 byl lepsiejszy:):classic_cool: ja ogladam housa:P polecam na wieczor fajna komedie oswiadczyny po irlandzku:P super komedia romantyczna:) mama byla po recepte i Gabrys ma masc i flegamine brac, no i wygrzewac sie. Jakby J byl to juz inaczej by bylo:) wyprzytulalibysmy sie:) hihi:P znalazlam juz krzeselko i jezdzik na allegro jak planuje kupic pod koniec stycznia:P http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-pepe-active-2010-3-kolory-i1386953911.html http://allegro.pl/samochod-na-akumulator-chodzik-jezdzik-2-kolory-i1381940299.html no i mysle jeszcze o tym:P http://allegro.pl/ogrodek-zabaw-muzycznych-3w1-little-tikes-krakow-i1385446142.html jak mi wplynie przelew to sie zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to się teraz z tych zabawek nie wymysli, ale samochodzik fajny a takie krzesełko podobno rewelacyjna sprawa. Ola ale to chodzi o konkretnie ta firme czy ze nozyczki sa do dupy i lepsze cążki ? bo ja kupiłam nozyczki - jakies tanie baby ono czy coś ale się właśnie zastanawiałam czy lepeij nozyczki czy cążki :) A tą chustę to może byś zdjątko na nk dała bo jestem ciekawa czy to taka jak ja mam na myśli, kiedyś myślałam że to zbędny wydatek ale jak tak zachwalasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie Piccola już chłodzi w lodówce ;) normalnie szał ciąl na Sylwestra się szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon chodzi konkretnie o nożyczki tej firmy, potem kupiliśmy nazwyklejsze nożyczki dla niemowląt w Tesco i są ok. Cążek nie próbowałam ;) Chusta elastyczna z Lenny Lamb. A co do szalonej sylwestrowej zabawy to my spędzamy w NOT (nocne ogledanie telewiizji) aczkolwiek jako że jesteśmy zawsze zmęczeni i niewyspani to nie wiadomo czy dotrwamy do północy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam te chusty na necie i dodałam do ulubionych w razie 'wu' ;) ciekawe jak te nozyczki co ja mam sie sprawdza... moja mama to mi normalnymi nozyczkami do paznikci obcinala - takimi cienkimi moja znajoma która urodziła 17 listopada zeszłego roku o 12 na Sylwka juz w łózku była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam złożyc Wam Najlepsze życzenia na Nowy Rok! Dla niektórych 2010 jest wyjątkowy dla innych 2011 będzie wyjątkowy a wszystkie chyba dalysmy radę :) Ola ja właśnie kupiłam te nożyczki :) a do cazek mam mieszane uczucia jakos nie lubię nimi obcinać paznokci. Taka huste już Dagus chyba zachwalala. Fajna sprawa bo można coś w kuchni robić z dzieckiem. Mój sylwek sie zaczął narazie przeglądam ebaya :) i patrzę może coś kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ dzis leniwy dzien jakiś... jak tam dziewczyny po Sylwestrowym wieczorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo spokojnie, przed 1 bylismy w domu i dzisiaj lezymy caly dzien a wiesz co, czlowiek to jest taki jakis głupi, naczytalam sie dzisiaj znowu o poronieniach i pustych jajach płodowych i zas mam dół :( mega dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka przestan czytac dr Google ;) chociaz ja tez na poczatku ostro wariowałam :) powiem szczerze ze ten czas do 15tyg był dla mnie koszmarem - serio, same stresy i nerwy i nie wspominam tego dobrze ale później juz było o niebo lepiej. Ty tez sie uspokoisz zobaczysz :) za niedługo zobaczysz serduszko i od razu się lepiej poczujesz :) kiedy planujesz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zobaczyłam w 49dc a owulka było koło 14dc... trzymam kciuki za piękne widoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🌼 ale Gabriel sie napatrzyl akurat sasiad kupil takie fajne petardy duze i kolorowe te chyba pakowane po 100, wiec widowisko bylo:P a dzis za to dopiero swiatlo nam oddali:) ciemnica byla jak w...:P J dzwonil wczoraj pojechal az do niemiec z holandii, jakies 430km bo brakowalo pracownikow pogadalismy i az lzej na sercu😘 sisetka teraz wszystko sie dluzy ale potem bedzie z gorki[cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o niani elektronicznej, albo tych monitorach oddechu? Muszę się wypytać tych już bardziej doswiadczonych :P Ola jak się wiążę tę chustę, łatwo? Bo ja juz dawno o niej myslałam, ale nie miałam kogo zapytać jak to sie sprawdza w praktyce Agnes dobrze że już humor lepszy 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Nie mogę sie przestawić, za dużo mam wolnego czasu. Chodzę spać późno, mały wiercipieta budzi mnie o 5, 6 rano jem wtedy jakieś mleko bo z głodu mi spać nie da, posiedze chwilę i znów zasypiam i dopiero sie obudzilam. Zamówiłam sobie taka poduszkę do karmienia w kształcie banana, zobaczymy czy sie sprawdzi. Też myślałam o tym monitorze ale może to sie sprawdza jak masz duże mieszkanie i np dzidzi jest na górze. Sama nie wiem. Dzisiaj już koniec lenistwa i biorę sie za układanie i spisywanie co mam a czego nie. Powiedzcie mi czy trzeba prac też nowe pieluchy tetrowe i pościel też przed założeniem? Jeszcze nie kupiłam pościeli bo ciągle mam dylemat która.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×