Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość miracle67
Ja tam stosowałam tą dietę przed świętami tydzień. Schudłam 7kg, ale po świętach znów mi się przytyło 4kg(ale sporo jadłam). Później znów wróciłam do diety i do dziś schudłam 6kg. Czyli póki co schudłam 9kg. Ogólnie dietę brzuchstop(www.brzuchstop.pl) można stosować cały czas, ale dodatek "piramidowe odchudzanie" tylko przez jakiś czas. Ja mogę powiedzieć, że daję tej diecie 5+. Oczywiście ma trochę niedopracowań, ale jak każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi23
miracle67 czy mogla bys mi przeslac ta diete. nie stac mnie w tej chwili a bardzo bym chciala schudnac 15kg. bardzo bylabym wdzieczna!!!moj e-mail justyna_jarych@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella_
a może złożyłybyśmy sie jakoś i odkupiłybyśmy od którejś z forumowiczek tą dietę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMonikowa
Tak ja też jestem za Tym żeby się poskładać. Jeśli byłoby więcej osób chętnych to będzie po mniejszej ilości kasy do składki. Powiedzmy, że możecie pisać do mnie, ustalimy ile osób będzie i po ile się poskładkujemy, im więcej osób tym mniej będzie wynosiła składka. Co i jak obgadamy mailowo, albo podam do siebie kontakt ale to już na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmon
nadal aktualna ta składka ?? wyslijcie na @ prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befit1986
wiecie co, mam wątpliwości kto pisze te wpisy o schudnięciu - myślę, że pracownicy z brzuchstop. Ja jestem 7 dzień na tej diecie, stosuję się do niej w 100%, ćwiczę rzetelnie, nie mam żadnych grzeszków i tak: -przed dietą ważyłam 65,5 kg (170 cm wzrostu), ale to było 2 DNI przed okresem, a zawsze przybieram w tym czasie, -na dzień dzisiejszy ważę 63,8 kg - trzeba wziąć pod uwagę, że okres się skończył i waga samoczynnie spada. Tak więc nie ma spektakularnych wyników. Jedynie brzuch jest twardszy, nie słodzę kawy, nie piję coca coli (zawiera 6 dużych łyżek cukru) -ziemniaków nie lubię, więc nie musiałam rezygnować, a chleb jadłam bardzo rzadko więc i jego mi nie brakuje, jednak ćwiczę te 30 min dziennie i jest to o 30 min dziennie więcej niż przed dietą - coś na pewno się spali - nie jem słodyczy, jem regularne posiłki więc chcąc nie chcąc na pewno waga po 14 dniach musi być niższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha_ Martha271wp.pl
ja tez bym sie złożyła jak najszybciej nawet,wiec jesli ktos jest chetny to prosze również o cynk na e mail : martha271@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaxxx
Ja też chce ta dietke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem z Wami jeśli chodzi o wspólny zakup diety. Dajcie znać co, gdzie i za ile. Bardzo proszę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
To ja przebiję i zaproponuję za 5 zł i żeby nie było że zarabiam na cudzej naiwności to możemy się umówić że osoby kupujące zamiast mi kasę wpłacać, zalicytują jakąś aukcję charytatywną na biedne zwierzaki na allegro, przyślą mi mailem potwierdzenie zalicytowania (potem sobie kasę na to wpłacą) a ja im wyślę dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
Na podstawowej byłam 2 tygodnie idealnie przestrzegana, schudłam... uwaga! 1 kg. Potem byłam 20 dni na piramidowym i jak wcześniej pisałam straciłam 5 kg i 4 mi wróciły w święta mimo że jadłam poniżej swojego zapotrzebowania. Jak pisałam, może jak ktoś teraz je ponad normę, i niezdrowo to ta zwykła o niskim IG zadziała, ale jak ktoś na co dzień zdrowo je i ćwiczy to dieta jest gówno warta. Pisze uczciwie, po przetestowaniu ale jakoś nikt mi nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
unnoticed ----> 3 minutowe i ONZ też mam (kupiłam :P) i testowałam. 3 minutowe to porażka, może działać tylko na "kanapowca". Ja ćwiczę 6 razy w tygodniu po około godzinie ( w tym interwały co drugi dzień) więc dla mnie te ćwiczenia są po prostu śmieszne. Na ONZ byłam 3 razy, za pierwszym razem spadłam 3,5 kilo, za drugim 2,3 kg, za trzecim waga nie drgnęła. Więc dieta niby skuteczna ale na krótką metę. Ja mam do stracenia jeszcze jakieś 15 kilo i bardzo mi zależy żeby do Wielkanocy stracić chociaż z 10. Ale jak widzę to nie na brzuch stop :P Schudłam już ogólnie 37 kilo więc tak łatwo to nie idzie. Tak się teraz nad Dukanem zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o przeslanie jakby ktos miał podaje adres jolkapor@interia.eu Barszo bardzo wielkie dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś z was byłaby tak miła i mogla przesłać dietke mi na maila.. to byłabym bardzo bardzo wdzieczna... nie wierze troche w nia ale chcialabym sie przekonać co za cuda tam wypisują.. i zastosować sie do niektórych rad... eliza3city@gmail.com dziękuje z góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac
Prosze o wyslanie mi tej diety na moj emial: aveshanx@o2.pl mam nadzieje, ze znajdzie sie jakis laskawy pan/i ktory/a mi pomoze! bardzo was o to prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella_
do TO JEST TAK. napisz proszę Twoje gg na mojego meila to się dogadamy :) poruszyło mnie to że to 5 zł chcesz dla zwierzątek :) jestem z Tobą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi22
kto mi pomoze!!! mam to 3 minutowe odchudzanie a nie moge tego otworzyc. w jakim programmie to trzeba???? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejej
dziewczyny - nie warto. Szkoda kasy i nadziei - mimo ze jestem na diecie 11sty dzień - schudłam pół kilo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o przesłanie diet na maila. W ciągu dwuch lat siedzenia w domu i pracy w sklepie przytyłam 14kg. Jestem niestety "kanapowcem" i " kanapKowcem" co tam jeszcze chcecie. Przed Świętami robiłam dietę kapuścianą i troszkę pomogła, ale Święta zrobiły swoje i kilogramy wróciły z naddatkiem. Muszę coś z tym zrobić. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa ..
Proszę prześlijcie mi to na mojego e-maila .To dla mnie bardzo ważne. marcia181@op.pl błagamm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa ..
Proszę prześlijcie to na mojego e-maila . To dla mnie bardzo ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapi
czy któraś z dziewczyn mogłaby mi przesłać przykładowe jadłospis jaki stosowały w trakcie tego systemu. zakupiłam tą dietą i nie mogę się za bardzo dowiedzieć jakie ilości można jeść np serak wielski cały czy tylko jedną porcję tzn łyżkę, warzywa na patelnię to całe opakowanie czy np 1/2, pieczarki marynowane, smażone itp z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijaka0
....heh jakby jednka znalazla sie na tym forum jakas jedna dobra dusza i podzielila sie ta dieta to beloby mi barzo milo nijaka0@interia.pl bede czekala , aczkolwiek wiadomo jak to w zyciu jest - nikt nigdy bezinteresownie nie daje drugiej osobie nic za free, dlatego nie licze na wielki oddzwiek mojego posta tutaj....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanessa34
Zastosowałam djete Brzuchstop.pl kupiłam ja w internecie i nie żałuje ,to rewelacyjne! Nie chodziłam głodna i mało cwiczyłam a moje ciało chudło ,poczułam się swietnie i to bardziej mnie motywowało by dalej to prubowac .A najlepsze jest to że djeta jest bez żadnych tabletek i bardzo tania! Tabletki odchudzające są bardzo drogie ,a djeta tania i mozna ja stosowac kiedy sie chce wystarczy poczytac wskazówek i tego jakie robimy błedy zaczynając się odchudzac? To bardzo mądre!Prubowałam wiele razy sie odchudzac i wyprubowałam wiele djet i wiele tabletek zjadłam ,ale to rewelacja Polecam tym którzy nie wieża w djety cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , i własnie na takich naiwniarach jjak wy tacy oszuści nabijaja sobie konto!!!!!Jak osoba bez żadnego przygptowania i żadnej wiedzy medycznej może mówić coś , do czego nie doszly jeszcze najmędrsze umysly i specjaliści w tej dziedzinie!!!!A tekst tej przemowy to zwykła rozmowa handlowa!!!!na kazdym szkoleniu w firmie , ktora zajmuje się sprzedażą bezposrednią naucza was takiego gadania!!!!!czyli mów dużo , ciagle o tym samym tylko zmieniaj formę i nie daj klientowi dojść do slowa!!!!Przestańcie wreszcie prosić o maile z ta dietą , bo nikt wam tego nie wyśle!!!!!nie robcie z siebie takich idiotek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkkwroclaw
Ja tez ja stosowalam i schudlam 12kg, ale miałam ta nowa wersje diety ta punktów. Mogę ja z czystym sercem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzii33
Proszę niech któraś z was prześle mi tą dietę na e-mail to dla mnie bardzo ważne .Chciałabym schudnąć a z kasą u mnie nijako plis jestem w depresji ,nie cierpię mojego brzucha i nie chcę żeby koleżanki się ze mnie nadal śmiały! proszę niech ktoś z was tą dietę mi prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_u
Witam wszystkich. Jestem zainteresowana ta dietą tylko nie bardzo stoje teraz z kasą. Czy ktoś mógłby przesłać mi tą dietę na maila? martaidaniel@o2.pl. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak właśnie
Nie ma kasy? To do roboty i zarobić. Co kogo obchodzi że kasy nie macie?i Ja tez nie mam a nie żebrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzii33
Ale chciałabym chociaż zobaczyć tę dietę !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×