Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość just a school girlllll
Chętnie wypróbowałabym diety, o której mówiła Bemula, ale nijak mi się ona nie chce zgrać z moim planem dnia. Wstaję o 5:00 i jem wmuszone śniadanie (mama nie wypuściłaby mnie na czczo z domu...). dodam, że nie lubię kawy. 6:20 wychodzę z domu. W szkole jestem od 7:00 do 14:30. Do domu wracam na 15:00 i wtedy coś jem. Moja mama wraca godzinę później i na ok 16:00 robi "obiad", a raczej kolację. Wiem, że wieczorem nie powinnam już jadać takich posiłków, jednak mama uparła się, że niby jestem za chuda!!! Owszem, jestem szczupła, ale mam okropnie wystający brzuch i cały czas chodzę na wciągniętym, ale to męczące, a poza tym wystarczy się na chwilę zapomnieć i... same wiecie:( Dodam jeszcze, że w szkole albo zjem jakąś bułkę, albo nie... Różnie to bywa... Dlatego zastanawiam się, co mogłoby mi pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassicca
witam goraleczka możemy razem spróbować wziać sie za tą dietke ale to dopiero po niedzieli bo mam córeczkę w szpitalu i do domu przychodzę tylko na chwilą więc w tej sytuacji nie jestem w stanie trzymać diety. Ale jak już będę z córcią w domu to się odezwe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy kasicca,a coreczce zycze szybkiego powrotu do zdrowia bemulko mam nadzieje ze dietka podziala a Ty jak po diecie sie czujesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszustwo
halinadasd- wyszukałam ich w internecie , bo przeciez nie jest podany żaden kontak do nich na tej stronie . Moj maz zadzwonił (bo ma lepiej gadane niż ja) i powiedział im wszystko a oni powiedzieli że są tylko pośrednikami !!! Mieli sie z tamtą "firmą"skontaktować i wyjaśnić , albo wysyłają to co konkretnie potrzebuję albo oddają kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się bardzo dobrze! Teraz ćwiczę rano 20 minut dziennie(przysiady,skłony,brzuszki itp.) żeby utrzymać figurkę.Co do jedzenia jem mniej o 1/2. A co do diety napewno zadziała(gwarantuje)tylko trzeba się sciśle trzymać i nie dojadać. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
a czy ktoś mógłby chociaż napisać, na czym polegają ćwiczenia tej diety brzuchstop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
mam pytanie do bemula... podałaś na forum diete 8.00 kawa 10.00 2 jajka itp właśnie zaczęłąm ją stosować i nie wiem czy te posiłki moge zamieniać na inne czy sciśle trzymać się tego co napisałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się trzymać ściśle.Można zamienić sobie kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rygorystyczna ta twoja dieta? Ma ktoś tą dietę brzuch stop? Czy możecie mi podać jakie tam są składniki do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaszek
HEJ DZIEWCZYNKI!!! Gratulacje bemula!! biore sie od jutra za Twoja dietke ;) moja wyglada nastepujaca i tez przynosi super efekty!!! 1 tydzien; 8:płatki owsiane górskie na mleku 11:kawa bez cukru i kromka chleba z chuda wedlina i pomidorem 13-14: ryz z gotowana piersia kurczaka (sporadycznie mozna dodac troche warzyw) 17:jabłko 19: 2 jajka bez żółtek z pomidorem do kazdego posiłku szklanka wody ale tylko w pierwszym tyg w drugim obiady mozesz zastapic ryba ale nie smazona i oczywiscie zmieniac kolejnosc posilkow w danym dniu. Dieta jest git bo nie tracisz miesni!!!!! a naprawde lecisz rozmiarami w dol.. Ja tym razem chce wyprobowac cos innego ;) Pozdrawiam dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
bemula twoja dieta jest super choć strasznie rygorystyczna, jestem na niej drugi dzień i o dziwo nie czuje sie głodna choć wcześniej naprawde sporo jadłam! jeszcze raz dzieki napewno napisze o efektach. a może znasz jakieś fajne ćwiczenia (moja waga 80-82kg przy wzroście 168 po 3 dzieci) będzie super jak zaczne spadać na wadze bo do zrzucenia mam ok 17kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za was kciuki!!! iwonna-przy tej diecie nie trzeba ćwiczyć bo i tak jest jak mowisz jest ona rygorystyczna . wystarczą tylko codzienne prace domowe i obowiązki.Jeżeli będziesz chciała stracić więcej i będziesz czuła się dobrze to stosuj ją dalej,albo zamień ją na dietę wyżej. A ćwiczenia dopiero po skończonej diecie. POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta25.2 mozesz jesc wiele roznych skladnikow prawie wszystko ale kalorie zostaly zastapione punktami obliczasz na podstawie wagi ile punktow mozesz zjesz i jesz co chcesz tylko pod warunkiem ze jesli zjesz batona lub ciacho zostanie ci malo punktow na naprawde zdrowy posilek nie mozna przekroczys ilosci punktow na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
bemula ja mam do zrzucenia ok 17kg myslisz ze jest to możliwe na tej twojej diecie? ile czasu na to potrzeba... staram sie dodatkowo jezdzic na rowerku stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonna-przy tej diecie i przy ćwiczeniach możesz dużo stracić na wadze,myślę że Ci wystarczy 3tygodnie. POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wyscie powariowaly w 3 tygodnie 17 kg w 3 tygodnie to mozesz stracic ok 4 kg wyjalowisz organizm pozbedziesz go witamin skladnikow mineralnych i efekt bedzie jojo 2 razy wieksze. dieta bemuli jest ok ale na jeden skok na krotka mete zeby troszke skorczyc zoladek ,przemysl to szkoda zdrowia i powrotu do podwojych kilogramow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki goraleczka:) A masz tą dietę? Powiedz mi czy warto ją kupować? Mam już dość tego mojego wielkiego brzucha po ciąży:( Wyglądam jakbym była drugi raz w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to jest jeden chwali drugi gani moim zdaniem to ograniczenie kalori zdrowe jedzenie i cwiczenia na miesnie brzucha nic szczegolnego jeszcze raz bym nie kupila nie bylo tam nic czego bm nie wiedziala ale jesli moge ci poradzic to kupilam alchemie odchudzania jest ok schudlam w miesiac 5 kg nie bylam glodna fajnie opracowana duzo posilkow duzo wiadomosci pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
a gdyby tą diete bemuli troche urozmaicic.. np czasem jakaś sałatka czy ryba zamiast którejś pozycji co myślicie? jestem zdesperowana pomóżcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko jesli chcesz zdrowo schudnac zrezygnuj z bialego pieczywa slodyczy sokow w kartonach napojow gazowanych jedz zdrowe bialko warzywa ser bialy ryby ciemne pieczywo makaron i najwazniejsze zero glodowki 4 do 5 malych posilkow o w miare stalych porach sukces gwarantowany uwierz glodowki ograniczenia kalori nic nie dadza organizm nie da sie oszukac cudowne diety maja swoja cene uczucie sennosci glod oslabienie brak energi musisz rozkrecic swoj metabolizm aby pzeksztalcil sie w spalanie a nie magazynowanie to wlasnie glodowki sprawiaja ze organizm bojac sie ze nie bedzie mial zapasow zaczyna gromadzic pod skora tluszczyk na gorsze czasy tylko dostarczajac mu pozywienia bedzie spalal na biezaco ale pod warunkiem zze bedzie to zdrowa zywnosc bialko i zdrowe tluszcze i zdrowe weglowodany bialko jak wyzejpisalam w postaci sera mleka jajek ryb zdrowego miesa tluszcz ale zdrowy nie trans i weglowodany w postaci ciemnego pieczywa makaronu kasz tylko w ten sposob schudniesz odchudzanie to nie kolejna dieta cud ale zmiana nawykow na cale zycie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
dziewczyny czy któraś stosowała aquaslim? to sie dodaje do wody mineralnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, czy może ktoś mi przesłać na maila program diety "brzuch stop", już próbowałam wszystkiego i nic nie pomaga, bądź w mizernych postępach, byłabym bardzo wdzięczna, mój mail ania617@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enili
Czy ktoś to stosował i może potwierdzić skuteczność tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
dziewczyny jutro będzie tydzień jak jestem na diecie bemuli... moje wyniki z wczoraj to w pasie minus 4 cm, w biodrach minus 3, w udach minus 1 w biuście minus 1.... bemula wielkie dzieki.... planuje diete utrzymac do świąt minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam że zrezygnowałaś z tej diety.Bardzo się cieszę że masz takie wyniki.nie martw się o efekty jojo,tylko trzeba pamiętać że po dietach trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe.Jedz małe ilości a częsciej,a efekty jojo nie wrócą. POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bemula jutro biore sie za Twoja diete bede pisala efekty jak oczywiscie beda;)Nie pije kawy wiec zastapie ja zielona herbata no i o 18 zjem jeszcze Actiwie bo ja bardzo lubie i wiem ,ze pomaga.Piszcie o swoich efektach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enili
To nie ma nikogo ktoby stosował ten program brzuch stop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×