Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość ania 82
dziewczyny czy któraś podzieliłaby się tą dietą mogę się dołożyć do składki z góry dziękuję aniawska1982@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mi ten przepis..................... jak dam rade ,albo nie oszukujesz to masz reklame o demnie super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_2009
Czy mógłby ktoś wysłać mi tą dietę na maila? Będę bardzo wdzięczna klara_2009@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraleczka
Czesc dziewczyny czytam od jakiegos czasu wasze wypowiedzi chcialam sie dolaczyc do dyskusji ,jestem tez zainteresowana tematem wlasnie kupilam w piatek ten niby cudowny system nie przyszedl jeszcze na moja poczte moze w poniedzialek lub wtorek po zaksiegowaniu wplaty ,powiem tak mam w swojej kolekcji kilka fajnych dietek od dochudzania na zawolanie po diete turbo kupilam nawet alchemie odchudzania po ktorej schudlam w miesiac 5 kg.dziewczyny przerabialam wiele diet tylko silna wola cwiczenia chec do tego zeby schudnac moga pomoc ,ale babska ciekawosc wziela gore i kupilam ten system zobaczymy napisze wam jak zacznie dzialac pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem kupilam w piatek ale jeszcze nie przyszedl na mejla za niecale 21 zlotych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuuuuuula
hej ja takze zastanawiam sie nad kupnem tej diety ale nie jestem na sto procent przekonana. bo w gruncie rzeczy to jaką ja mam pewność ze po dokonaniu przelewu cokolwiek otrzymam w zamian??? czy ktos kogos z tego wogóle rozlicza i to sprawdza??? i najwazniejsze to na ile ten caly system sie sprawdza?? jakby ktos byl na tyle miły zeby ujawic rąbka tajemnicy bede bardzoooo wdzieczna:) gg 13995122, email asienka990@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jeszcze nie przyszla kupilam w piatek ale nie byly czynne banki przez wekend czekam moze jutro albo dzisiaj wieczorem jak sie wplaty zaksieguja .Super jest alchemia odchudzania schudlam na niej w miesiac 5 kg .niestety sa objete prawami utorskimi nie mozna ich kopiowac i rozsylac kosztuje ok 38 zl poinformuje o wynikach z brzuchem stop jak dojdzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER DIETA: 8.00 KAWA 10.00 2JAJKA 11.00 POMIDOR 13.00 10DAG SZYNECZKI+2OGÓRKI KISZONE 15.00 1JABŁKO 17.00 10dag SERA BIAŁEGO (CHUDEGO) 19.00 150ml KEFIRU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 14dni można schudnąć 10kg Od jutra będę ją stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia24281
Mógłby mi ktoś wysłać ten system? Mogę się podzielić dietą ONZ oraz turbo, magda24281@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym sie podzielila dostalam dzisiaj na mejla ale jest to zabronione calkowity zakaz kopiowania i rozpowszechniania system chroniony prawem autorskim ujawniajac informacje zawarte w tym systemie lamiesz prawo,konsekwencja moze byc odszkodowanie pieniezne lub proces sadowy,wiec dziewczyny nie wierze ze ktos kto kupil zaplacil i przeczytal regulamin podzieli sie z wami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby przysłać mi tą dietę na moją pocztę nina.stokrotka@interia.pl.proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby przysłać mi tą dietę na moją pocztę nina.stokrotka@interia.pl.proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misimisia
prawda jest banalna, tyje się od nadmiaru. Cudów nie ma.Jak się w siebie wsłuchać, to każda z nas wie kiedy przesadza w jedzeniu. wiemy ,że jeszcze jedno ciasteczko , to jest już o to jedno ciasteczko za dużo.Wiemy to, ale jesteśmy łakomczuszkami. Przekonałam się, że zawsze kiedy lekceważę tego mojego wewnętrznego strażnika - tyję. Koniec i kropka. Im mniej myślę o odchudzaniu się ,a skupiam na innych rzeczach , tym lepiej dla mnie.NIe wierzę w diety cud.NIe wierzę ,że da się bez skutków ubocznych zrzucić w kilka dni to na co "pracujemy" przez miesiące a nawet lata.Wierzę w umiar i sprawiający przyjemność ruch na powietrzu. Wiem,że kiedy czuję się szczęśliwa, wyglądam dobrze:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje ,gratuluje podejscia do sprawy ale kazda z nas chcialaby troszke schudnac i jest to mozliwe dzieki dietom tez ale trzeba naprawde silnej woli samozaparcia a tego nam brakuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ale jakoś nie wierzę, żeby tak było z tym sądem i w ogóle... Wydaje mi się, że dieta "Odchudzanie na zawołanie" i "Turbo" też nie mogły być rozpowszechniane, a przecież po pojawieniu się jej dziewczyny na forach zaczęły sobie je przesyłać nawzajem. Szczerze wątpię, by odpowiadały za to piractwo...Więc jeżeli mogę znajdzie się osoba z dobrym serduszkiem, to proszę o wysłanie mi tej diety na bunisia13@buziaczek.pl Chciałam po prostu spróbować, bo dieta "odchudzanie na zawołanie" trochę mi się znudziła, co prawda schudłam na niej 16kg, ale nie mam już siły na serki wiejskie lub orzeszki... Aha, dziewczyny, zagadzam się poprzedniczkami - ćwiczenia to podstawa! Pozdrowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYCHA 65kg
Bemula czy stosujesz tę super dietę - są efekty?isi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowi_22
hej dziewczyny, stosowałam tyle diet że głowa pęka. efekt jojo zawsze był. jedyną dietę i uważam bardzo skuteczną jest ruch. przez 3 miesiace ćwiczyłam systematycznie (zazwyczaj siłownia albo fitness) schudłam 15 kg. potem zaprzestałam ćwiczen i zaczęłam stosować te wszytskie diety cud o które tak prosicie. po dwóch latach spokojnie moge napisać że te 15 kg które schudłam dzięki ćwiczeniom nie wróciły natomiast te kilogramy które straciłam dzięki dietom cud wróciły. dlatego od miesiąca znów postawiłam na ruch. Już widzę efekty zwłaszcza po nogach :) dziewczyny idzie wiosna, zacznijcie sie ruszać, dużo zaoszczędzicie a jeszcze więcej zyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK w cztery dni schudłam 3 kg Super się czuję POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa pisząca
nikt się nie wykaże gestem i nie wyśle tego na mail? mogę komuś w zamian napisać wypracowanie, podanie, list motywacyjny, cv, cokolwiek chcecie! to się nazywa desperacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, no właśnie..Ja tak bardzo proszę, dla nie których to może być deska ratunku. Może jednak ktoś się taki znajdzie.. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypseudonimowana
Moje miłe panie! Nie wierzę, że tylko dwie osoby stosowały tę dietę a reszta zagląda tu tylko po to by bez kosztów ją zdobyć. Potrzebujemy przede wszystkim szczerej opinii. I odwołuję się do sumień tych, którzy na naszych brzuszkach chcą zarobić: proszę serdecznie byście choć raz odpuścili i dali nam wysłuchać czy są jeszcze szanse na szybką (mnie osobiście bardzo zależy na czasie ze względu na zbliżającą się imprezę :P) utratę zbędnych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja kupilam brzuch stop ale jeszcze nie zaczelam stosowac wiec nie wiem czy dziala natomiast moge polecic alchemie odchudzania schudlam na niej w styczniu 5 kg i teraz mimo normalnego odzywiania kilogramy nie wrocily pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie a jak podadza mnie do sadu podzielimy koszy grzywny, watpie czy ktos na to sie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nic nie powiem nic
A ja mam takie głupie pytanie. Mianowicie: jestem jeszcze zależna od rodziców, dlatego o kupnie przelewem czy pocztą nie ma mowy:( mam za to odpowiednią kwotę na koncie w telefonie (mixplus) i tak się zastanawiam czy da się jakoś smsem zapłacić albo coś w tym stylu? Wiem, że brzmi głupio, ale to dla mnie bardzo ważne... Może ktoś mógłby mi pomóc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę wydaje mi się, że w ten sposób to nie bardzo... :( Ale poszperam w necie, to może znajdę tę dietę, bo nie wierzę, że nie ma takich osób, które by wysłały tę dietkę lub napisały na czym ona polega.. Cholera, strasznie być niepełnoletnim człowieczkiem i jeszcze na dodatek bez kasy. Rodzice powiedzieli mi, że nie dadzą mi na nią pieniędzy. Oni uważają, że to pieniądze wyrzucone w błoto.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaszek
Rany czytam i czytam i podziwiam.. ;) tez mam straszny problem z nadwaga.. po ciazy zostalo jakies 20 kg. od przyszlego tyg wybieram sie na fitness i stosuje dietke wysoko bialkowa ktora juz kiedys mi pomogla!!! dziewczynki nie wierzcie w te bzdury!!!! naprawde stosowalam juz wiele specyfikow i diet itd.. i teraz wiem ze ruch i regularne ale male posilki naprawde pomagaja!!! Najgorsze jest to ze wwiem a sama nie moge sie zdyscyplinowac!!! SILNA WOLA I DO PRZODU!!! Latwo mowic, gorzej zrobic. mysle ze wiekszosc z nas ma ten problem i kazda mowi.. to ostatni kawalek czekoladu lub tp od jutra zaczynam....i znow sie kusi zeby do porannej kawki wziac ciasteczko ;) och jak ja to kocham!!! ktora ze mna zaczyna??? zmobilizujmy sie razem!!! Gwarantuje efekty! wiem ze beda bo juz kiedys tak jadlam-efekty sa i zero glodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylaszek podaj kilka szczegółów tej Twojej diety i może jakies zestawy śniadaniowe i obiadowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×