Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość pączeeek
Hey, ta składka nadal aktualna ? jak tak, napiszcie na maila: szostak.sonia@wp.pl pozdrawiam . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak proponowałam możemy w kilka osób, zawsze to będzie taniej, ale potrzebne jest zaufanie. Chętne -piszcie na mój e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dołączam się do prośby większości: gdyby któraś z Was była tak miła i przesłała tą dietę na maila phu.nata@op.pl to będę wdzięczna:)!!! PS: do niektórych "uprzejmych". To nie jest żebranie tylko prośba a sposób w jaki się wypowiadacie niestety świadczy o waszej kulturze. Ja należę do tych naiwnych (niestety), które wierzą jeszcze w ludzką bezinteresowność!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezinteresowny
Siema koleżanki:) wiecie co ja mam propozycje!!!!!! tak widze te wasze prośby o przesłanie za darmo diety to mi przychodzi do glowy jedno!!! ja wam kupie i powysylam za malego lodzika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naftalka
Hej! Legalnie nabyłam dietkę ONZ i TURBO ;-) chętnie wymienię je na "Brzuch stop". Jeśli znajdzie się chętna to zapraszam: naftalka13@wp.pl Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. p/s niestety na e-maile odpowiadam z opóźnieniem więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututu
jesli chodzi o akcje na te zwierzaki to poprosze e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asameneo2.pl
Tak to jest podaj email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirta27
pomysł ze zrzutką całkiem niezły.Jestem za:)) Jeżeli ktoś naprawdę wypróbował i wynik go zadowolił niech nie będzie sknerą tylko niech wyśle innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherubin-ek
kaloria piszę do Ciebie w sprawie składki ;) Wiem, że ktoś, kto zapłacił za to nie bardzo jest zainteresowany oddaniem za free WY BYŚCIE PRZESŁAŁY DALEJ? ja za darmochę nie, więc rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lueva
A ja chętnie się wymienię dietą "Odchudzanie na zawołanie" na dietę punktową. Proszę piszcie na adres partner79@o2.pl. Będę wdzięczna i polecam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga_72
Prosze o wyslanie mi tej diety-płaski brzuch na moj emial: goga_72@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwwa
ja wlasnie czekam na moja diete i od jutra zaczynam, mam nadzieje ze efekt bedzie choc troche widoczny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixtynine
domyślam się, że nikt nie skusi się na dobry uczynek wobec swoich towarzyszek niedoli.... ale gdyby jednak... sixtynine@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaleo
witam jak ktoś by mógł to proszę o przesłanie mi tej diety i jak ją stosować będe bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla TO JEST TAK, tez jestem zainteresowana "odkupieniem" tej diety od ciebie. To jest mój adres e-mail kinga2703@o2.pl prosze, napisz dokladnie jak ma to wygladac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno urodziłam dziecko mam ślicznego synka jednakże po ciąży zostało mi 15 kg nie przejmowałabym się tym może tak bardzo ale niestety mam problemy z kręgosłupem i muszę w miarę jak najszybciej zrzucić chociaż 10 kg. dlatego mam do Was dziewczyny gorącą prośbę czy mogłybyście mi przesłać tą dietkę na email nike11111@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja również chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tej diecie.. Jeśli szukacie kogoś do składki to ja chętnie się dołożę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi LOL
Nie ma diety cud! Trzeba ruszyć dupę z kanapy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym się chciała dorzucić do tej diety, tylko chciałabym wiecej informacji jak to zrobić na e-mail, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkkaa
no własnie wyslijcie chociaz te cwiczenia które podobno sa tak skuteczne alutka_gon@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie wierzę w tak niesamowite efekty tego systemu, a już na pewno nie będę wydawać na nie pieniędzy, bo jakiś czas temu naciągnęłam mamę na "3 minutowe odchudzanie" i efektów nie widziałam, poprosiłam więc o zwrot pieniędzy i ta cała gwarancja okazała się ściemą, nie dostałam ani grosza zwrotu! Pieniądze wyrzucone w błoto. Ale jeśli ktoś byłby tak uprzejmy, żeby wysłać mi to całe "cudo" to byłabym wdzięczna, bo jeszcze żadne ćwiczenia mi nie zaszkodziły, a może te akurat mnie mile zaskoczą. Jeśli coś to tu jest adres: marta_wesola6@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diety nieskowęglowodanowe nie przynoszą skutków? traci się tylko wodę a nie tłuszcz? Hmmm... profesorowie-żywieniowcy na moim uniwersytecie twierdzą inaczej :) i ja będę się tego trzymała. Jeden kilogram tłuszczu to deficyt ok 7000kcal. I jeżeli ogranicza się węglowodany z których w sumie czerpiemy najwięcej kalorii- to nie ma opcji, napewno się schudnie. Np. jeżeli ktoś ma normę 2500kcal a ograniczy do 1500kcal to z pewnością jego masa całkowita spadnie o ok kilogram :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aras
witam wszystkie panie,z tego co widze to chyba jestem jedynym facetem na tym forum,a tak sie sklada ze tez mam powazne problemy z nad waga:(grzecznosciowo pytam i prosze czy moglybyscie mi pomoc lub ewentualnie pezeslac ta djete.zgory bardzo dziekuje i pozdrawiam:)aras arasaras@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Najlepiej będzie, jeśli po prostu zaczniesz ćwiczyć. Np. gimnastyka połączona z bieganiem dobrze by Ci zrobiła. Moim zdaniem to niezły sposób, ja nawet zaczęłam zaopatrzać się w ciuchy sportowe na tanisport.pl I już nie mam takiego brzucha jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam te dietke
jesli kogos interesuje za 5 zl to niech pisze dietka11@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mam nadzieje, że opiszecie swoje osiągnięcia z brzuchstop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiaarka
jak by któraś wrzusała dietke na meila . . tez bym prosiła, tylko ciekawa jestem co tam piszą . . heh Osobiście kiedys sama wymyslilam ' NIBY DIETE ', poprostu zero słodyczy, nic smażonego, tylko gotowane rzeczy mięsa dużo warzyw, zero makarony oraz białego pieczywa . Po tym schudłam ok 7kg. i waga utrzymuje sie do tej pory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×