Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorota....28

jestem panną z dzieckiem i nie wiem już co robić

Polecane posty

Gość aleo
tak bo sa tylko dwa typy kobiet, galerianki i samotne mamy... piekna logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
samotna, cieszy mnie bardzo, ze do nas wrocilas ale zrecznie unikasz niewygodnych tematow np " Nie rozumiem dlaczego radzicie mi związek z rozwodnikiem który ma dziecko. Nie chcę takiego. Musiałby jeździć do obcej kobiety, miałby zobowiązania finansowe. Ja nie mam żadnych zobowiązań, z ojcem dziecka nie utrzymuję kontaktu ponad 9 lat. Chcę kawalera bezdzietnego, który nie ma zobowiązań." jakos sie nie wypowiedzialas na ten inteligenty wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
"a panna z dzieckiem to swieza i nietknieta ?" nikt nie mówi, że "nietknięta" - ale nie mów młodej kobiecie z dzieckiem (abstrahując czy topik prowo czy nie), że jest gorsza od przeciętnej bezdzietnej, bo najprawdopodobniej jest porządniejsza od innych. Błąd młodości i tyle. Nie pierwsza i nie ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
jestes second hand to jest prowokacja...poza tym milosc nie wybiera...co zrobisz jak sie zakochasz w samotnej matce..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
a kto sie zakochuje na pierwszym spotkaniu ? chyba ze ukrywasz fakt posiadania dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaaaaaaaaaaaaaa
**cream** -Oczywiscie lepsza taka co sie wyskrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
Błąd młodości " - a co to za okreslenie rodem z rozmow w tłoku ? co z tego ze mlodosci? myslec trzeba glowa a nie dupa a jest gorsza, bo taki dzieciak sporo kosztuje, a ja nie mam zamiaru harowac, bo inny facet sie spuszczal bez gumy cream, offerma - akurat wasze zdanie malo sie liczy, bo nie jestescie facetami tylko zalosnymi imitacjami prawiki gowno wiedza o sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówa
To tylko w naszym dziwnym, koltuńskim kraju robi sie problemy z takich rzeczy. Mieszkam w niemczech i dla dorosłych facetów (czyli takich od 30 w górę) nie jest problemem zwiazanie się z kobietą z dzieckiem. Kobiety nie są uwiazane przy dziecku, dziecko ma swój świat, swoje zajęcia,a matka ma czas, pieniądze, ochote i potrzebę miec własne życie i własne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
offerma Nastepny idiota...:)) Gdybym mogla przewidziec co sie wydarzy po 10 latach zwiazku ...to bym sie w to nie pakowala...ale niestety tlumoku ograniczony tego nie da sie przewidziec!!! Zycie jest pelne zakretow i niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówa
A dziecko to nie jest zaden błąd, tylko dziecko, czlowiek. Taki sam jak jego matka, jak jej absztyfikant i jak każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota....28
Mój bąbelek nie jest psychopatką jak to określił. Ale jest bardzo wrażliwa. Poza tym dzieci mają szósty zmysł, intuicję i wierze w to, że skoro ona czuje że mam się z kimś nie spotykać to czuje dobrze, bo prawdopodobnie ten człowiek jest zły. A nawet jeśli się myli - to i tak nie zmienia faktu że ona go nigdy nie zaakceptuje, więc na jedno wychodzi. Natomiast jeśli mężczyzna będzie mnie kochał, to będzie rozumiał że w jakiś sposób jestem uwiązana w domu, że nie mogę iśc np. do kina tylko na jego widzimisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no to musi byc
prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten szosty zmysł
u dzieci nazywa się - "matka jest tylko dla mnie":O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
jestes second hand ja mam 30 lat...i nie potrzebuje zeby facet na mnie harowal ;) mam wlasne zycie i potrafie zadbac o siebie...jestes pewnie jeszcze mlody ...przyjdz tu za 10 lat jak juz bedziesz po rozwodzie to sobie pogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
"panna z dzieckiem zawsze będzie gorsza od panny bez dziecka" wolno ci tak sądzić - twoja sprawa, są tacy, którzy myślą inaczej...dla faceta, który wie, że nie może mieć dzieci - może być marzeniem - wolna, odchowane dziecko, lata, które jej równolatki pędziły na grzmocenie się po kątach z innymi "prawiczkami" poświęciła wychowując dziecko..jest coś w tym złego. Miałam wczoraj spotkanie z dziewczyną (24 - b.ładna), która po kilku latach "używania życia", zaliczania kolejnych facetów czuje się jakby miała 50 lat - nie umie się zaangażować z normalny związek, nie umie się zakochać, jest bliska załamania nerwowego, pusta, nieszczęśliwa. Tak lepiej? Wolicie takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie można wszystkiego
robić pod dziecko! ty rowniez masz prawo do ulozenia sobie wlasnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
dorota....28 Wiesz co jakbym byla facet to bym cie nie chcial z dzieckiem czy bez hehee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tolla nie popadaj
w skrajnosci - rozrozniasz tylko samotne mamuski i imprezowiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota....28
ale nie będę szczęśliwa, jeśli moje dziecko będzie nieszczęśliwe. No co mam zrobić? Sprowadzić jakiegoś "wujka" do domu? A jeśli ona będzie cierpieć, płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówa
Z tym szóstym zmysłem to uwazaj, bo zgadzam się z osobą , która powiedziała, ze ten szósty zmysł to przeświadczenie "matka jest tylko dla mnie i nie będę sie nią dzielić z nikim". Jak masz tak, ze masz tylko córkę, a ona tylko ciebie, to siłą rzeczy jestes slepa, kiedy o nią chodzi. Ona toba normalnie manipuluje, szantażuje, a ty jeszcze to naiwnie tłumaczysz. Dziecko masz juz duże, to duza dziewczyna, a nie zaden babelek. Za 3 lata sama przyprowadzi jakiegos smarkacza do domu i przedstawi jako swojego chlopaka. Powiedz jej, ze ją kochasz i zawsze bedziesz miec dla niej czas, ale najwyższa pora, żebyś tez pomyslała o sobie ,a nie tylko o niej. Że chcesz też mieć swoje życie. Pewnie będzie wycie i bunt, ale trudno Jak tego nie przeskoczysz, to nigdy faceta nie znajdziesz, bo dziecko zawsze ich odstraszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie to sie przyda
ale nie rady kafe ale psycholog bo widze, że wszystko w twoim przypadku zalezy od "widzimisie" dziecka a to nie jest normalne, jestes niemal "ubezwlasnowolniona psychicznie" przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdhfhdfhdf
"nie mów młodej kobiecie z dzieckiem że jest gorsza od przeciętnej bezdzietnej, bo najprawdopodobniej jest porządniejsza od innych" To zdanie mnie rozwaliło. Na jakiej podstawie sądzisz że jest porządniejsza od bezdzietnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
nie rozsmieszajcie mnie ze samotne mamy sa porzadne... gowno wiecie o zyciu, samotne mamy sa jedne z latwiejszych kobiet, same sie pchaja na bolca i to ptwierdzi kazdy bywalec klubow (nie mylic z dyskotekami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj aż bąbelek
bedzie miał z 15 lat - przyprowadzi do domu jakiegoś fagasa - to może tez będzie chciał was obydwie !!! ??? :-) :-) raz wyrucha córke, potem matkę i wszystko git... problem z głowy !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
"a jest gorsza, bo taki dzieciak sporo kosztuje, a ja nie mam zamiaru harowac" a kto ci gównozjadzie każe harować na cudze dziecko, ty zarób na siebie - facet, który jako pierwszy afirmuje ten właśnie temat - to najczęściej kupa bidy, co to z cycoszka do pyscoszka.... Uchowaj Boże od takiego co to spod siebie by zjadł! A, że dziecko sporo kosztuje to prawda i ....tym bardziej chwała dziewczynom, które sobie potrafią poradzić same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za iles tam lat
twoj bąbelek wyfrunie z domu i zostaniesz sama...tak to jest jak sie cale zycie podporzadkowuje tylko dziecku myslac, że to dla niego jest najlepsze a o sobie sie nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna panna
z dzieckiem to nie problem. Problem robi sie gdy matka od tego dziecka jest uzalezniona i wszelkie decyzje zamiast podejmowac ona podejmuje dziecko a ona sie temu podporzadkowuje. Jestem kobieta ale gdybym byla facetem to z taką osoba jak autorka bym nie wytrzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko w twoim przypadku
problem nie lezy w posiadaniu dziecka tylko ogólnie w twoim podejściu! mam wrazenie, że pod wzgledem emocjonalnym jestes niewiele bardziej dojrzala od tego swojego "babelka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×