Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorota....28

jestem panną z dzieckiem i nie wiem już co robić

Polecane posty

Gość samotnamamaa
glupia prowokacja ...zadna samotna matka tak by nie pierdzielila....idz sie wysraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
ja mam 10 letnia corke i nie oczekuje zeby moj przyszly facet ja pokochal wystraczy ze sie zaakceptuja i polubia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Musi na nas dwie jakoś zaslużyć." Ty chyba żartujesz. Jak do związków podchodzisz w ten sposób, że facet musi sobie zasłużyć to ja się nie dziwię, że jesteś sama. Sama napisałaś, że twój bąbelek wybiera sobie facetów - ja się zastanawiam tylko czy ty tych facetów szukasz dla siebie czy dla bąbelka :D Panna z dzieckiem nie jest odpowiednią parą dla bezdzietnego kawalera, szukaj raczej kandydata wśród rozwodników (najlepiej jakby sami mieli dzieci) - kawaler bezdzietny cię nie zrozumie, dla niego twoje problemy są obce, co innego rozwodnik z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
jestes second hand bo co za debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
w męskim swiecie zasady sa proste moja krew, moje geny - moje dziecko obce dziecko to sygnal, ze inny facet sie zabawil, a ty frajerze utrzymuj mojego dzieciaka a jakbys miała syna, inwestowala w niego czas i pieniadze, to bys chciala aby przyprowadzil do dumu panne z dzieckiem jesli sam nie ma dzieci ???? ps bylas w zwiazku z samotnym ojcem ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
> samotnamama jesteś git! dobre teksty! :D:D:D podzielam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator tor tor
to prowokacja mamuska jej napisala prawidlowo idz sie wysraj nie odpisujcie juz w tym temacie bo to jakis niedojeb prowadzi temat, normalna samotna matka oczekuje tylko by jej dziecko bylo akceptowane przez druga strone a nie ze kurwa ma zasluzyc na jej corke a to kurwa jakies ogloszenie dla nieletnich robisz?swaty za pan braty na kafe wypierdalaj z tym topikiem bo wkurwiasz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
jestes second hand powiedz to rodzicom ktorzy adoptuja dzieci...tlumoku zasrany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest tatuś
dziecka? nie interesuje się wami? żenada :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota....28
Nie rozumiem dlaczego radzicie mi związek z rozwodnikiem który ma dziecko. Nie chcę takiego. Musiałby jeździć do obcej kobiety, miałby zobowiązania finansowe. Ja nie mam żadnych zobowiązań, z ojcem dziecka nie utrzymuję kontaktu ponad 9 lat. Chcę kawalera bezdzietnego, który nie ma zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
samotna, nie rzucaj sie tak znam takie panny z bachorami rozpieszczone damulki, ktore szukaja jelenia z mieszkaniem, bez zadnych zobowiazan, a w zamian przylaza z wpadka z "mlodzienczej milosci" ktora najczesciej miala miejsce w kiblu na dyskotece mozecie sie pocieszac, ale dla wiekszosci ludzi w tym kraju jestescie po prostu gorsze od bedzietnych, wiec troche pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehe
"powiedz to rodzicom ktorzy adoptuja dzieci...tlumoku zasrany..." jestes samotna mama i nie jestes obiektywna, troche pokory idiotko co do twojego przykladu z adpocja, w takim przypadku obydwie strony adoptuja dziecko a w przypadku samotnej mamy tylko facet, rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
Chcę kawalera bezdzietnego, który nie ma zobowiązań." buahahahahhahahhahahahhahahhahahahhahahhaaa no i co samotna, kto miał racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
jestes second hand idz sie leczyc czlowieku! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dorota 28
na chu.j ru.chalaś się po kątach 9 lat temu :D teraz nie mialabyś problemu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
z czego mam sie leczyc samotna ? ze ta kobieta z second handu jest przewidywalna i uwaza sie za niewiadomo jak swietna partie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
gdybys miała chociaz syna...,ale za dziurawca podziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota....28
Skoro już jestescie przy "second handzie" to powiem Wam że w lumpeksach można znaleźć czasami o wiele ładniejsze ciuchy niż w normalnych sklepach. To takie porównanie które powinno dać wam do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
rzeczy z lumpeksy maja zapach poprzedniego wlasciciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro już jestescie przy "second handzie" to powiem Wam że w lumpeksach można znaleźć czasami o wiele ładniejsze ciuchy niż w normalnych sklepach. To takie porównanie które powinno dać wam do myslenia." Niestety ale po twoich postach wnioskuję, że ta aluzja nie dotyczy ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehe
przeciez tu nie chodzi o urode... zreszta ciuchy z lumpeksow sa tansze a mamy z dzieckiem wrecz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
mój brat jest w związku (planują ślub) z kobietą z dzieckiem - traktuje przyszywanego syna jak własnego, troszczy się, dba o rozwój itd, a dzieciak za nim przepada. Zdrowo skonstruowani emocjonalnie ludzie nie pierdoolą takich dyrdymałów jak większość tu obecnych tylko mają takie podejście jak np. mamuśka. Geny, sreny - pierdoolenie o Chopinie - kochasz babkę - chcesz z nią być! - nieważne czy ma dziecko czy matkę - schizofreniczkę. Kropka. Kompleksy i zaściankowość aż buzuje wokół niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
jestes second hand "rzeczy z lumpeksy maja zapach poprzedniego wlasciciela" taaaaa a wszystkie bezdzietne to dziewicie ktore sie nie bzykaja po katach hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
ale sa na tyle madre, ze nie wpadaja zreszta obcy dzieciak to ewidentny dowod na to, ze taka dorotka pozwalala na to, aby inny facet sie w niej spuszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
eh wy first handy... popatrzcie na te wycieruchy - galeriany itp dziewice orleańskie - czystość aż daje po oczach! zaparkujcie w centrum wielkich miast samochód - to "reklamówki" zapraszające do świątyń kuurestwa można w worki pakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
a zajcie w ciaze w wieku 18 lat to wzor do nasladowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
"ale sa na tyle madre, ze nie wpadaja " to akurat prawda, tyle tylko, że te same mądre za chwilę będą dramatyzować, że w ciążę nie mogą zajść - tak są zjeżdżone i zużyte - to są dopiero n-handy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolla
"a zajcie w ciaze w wieku 18 lat to wzor do nasladowania ?" nie to akurat może być zwykła wpadka - lepiej być taką, której się przytrafiło niż taką, której nie miał ten, który nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes second hand
tak są zjeżdżone i zużyte - " a panna z dzieckiem to swieza i nietknieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnamamaa
jestes second hand Masz klapki na oczach dzieciaku! wydaje Cie sie ze kazda samotna matka to jakis lachon co sie puscil na dyskotece z pierwszym lepszym...jest jeszcze takie cos jak wielka milosc slub dziecko i rozwod ;) otworz oczy dzieciaku...nie ograniczaj sie umyslowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×