Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to mozliweeeeeeeeee

ojciec przypomnial sobie o dziecku po 2 latach!

Polecane posty

Gość jak to mozliweeeeeeeeee

wiec w skrocie mam 6letniego syna z jego ojcem rozstalam sie dawno temu, wyszlam za maz, dziecko praktycznie zapomnialo juz o ojcu i teraz nagle po 2 latach ojciec przypomnial sobie o dziecku! i co najciekawsze od reki dostal w sadzie widzenia!! i ja sie pytam jak to mozliwe? nie bylo nawet opinii psychologa. mamy spokojne uporzadkowane zycie i teraz on wlazi w nie z buciorami!! a ja pytam gdzie byl przez ostatnie lata?? przeciez dla dziecka tyle czasu to wiecznosc! co ciekawe przez 2 lata nawet nie mozna bylo ustalic jego adresu by alimenty placil. a teraz nagle sie pojawia nie wiadomo skad i sad argumentuje ze trzeba dac mu szanse. i to jest dobro dziecka?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to mozliweeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos
jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze lepiej pozno niz wcale
( dla dziecka chocby, na pewno pyta o ojca i chce go miec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to mozliweeeeeeeeee
no wlasnie wcale nie pyta bo mojego meza traktuje jak tate i czy to w szkole czy na podworku zawsze mowi ze to jego tata a tu teraz taki burdel sie nam robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla ble bla
no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokataaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Szukaj Adwokata inaczej to ,,gowno,, ex nie odpieprzy sie od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motto
A ty bylas taka madra i powiedzialas dziecku, ze twoj obecny maz to jego ojciec?? Obojetnie jakim swinia sie twoj eks, ma prawo do widzen z synem i bylabys glupia gdybys zabraniala im kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam podobną sytuację z tym że ojciec mojego synka widuję się z synem raz na 3 miesiące ( jak mu jego siostra nagada żeby spotkał się z dzieckiem ) Ja jestem w nowym związku i mój syn mojego obecnego męża traktuje jak ojca. Byłam nawet z synem u psychologa i ten stwierdził że syn jest bardziej związany z moim obecnym mężem niż ze swoim ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
a wnosiłaś o badania w RODKu? sąd nie musi sam się wyrywać z badaniami psychologicznymi. Możesz się jeszcze odwoływać czy czas minął? Dziecko powinno znać ojca i samo zdecyduje czy będzie chciało mieć go w swoim życiu, ale to nie znaczy, że może być traktowane jak przedmiot, który można przekazywać z rąk do rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajusienka dd
lamo powyzej zaczermij nik prosze. czemu tego nie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×