Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antonio krytykant

Czesc cala-ja

Polecane posty

A projekty a tak mi się nie chce. Przestańcie nie jest tak zimno mi tak dzień bardzo dobrze leci z uśmiechem na ustach jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przypominaj, gorąca plaża, rozpalona słońcem...mrrr Zimno, zimno, cały dzień biegałam po mieście - cholera kiecki mi sie zachciało;), i tylko w kółko odsnieżaj, bo ciągle pada...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię też zimy ale nie można się dołować przez pogodę, prawda? Najgorsze jest to, że nie mam opon zimowych i niedługo pewnie się zabiję. Nie wspomnę o moim podupadłym akumulatorze...A niedługo będzie lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżenie do góry * przy morzu i popijanie zimnego piwka:) Aż mnie ciary po plecach przeszły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak mam pewne opory a muszę sporo do szkoły przez jakieś lasy dojeżdżać i zawsze się boję! I zawsze obiecuje, że pojadę, kupię i założę. Tak ciekawe kiedy jak skończe w rowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troszke chyba inaczej niz wy, cały rok na zimowych:) kupuje komplet raz na dwa lata i mam z głowy, i pamietać o zmianie nie musze:) a umiejetności...jak masz lodowisko, to i umiejetnosci nie pomagają;) hehe, niedzielni kierowcy, dzisiaj taka babke w akcji widziałam - ubaw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pamiętam komuny za młoda jestem:) W tym czasie się dopiero urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio babka pod sklepem przyrżnęła w barierki, bo zamiast wstecznego to jedynkę włożyła:) Myślałam, że mi się przywidziało normalnie, a ona głowa do tyłu a do przodu jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sie pochwalić 6-letnim stażem za kólkiem, adekwatnym do wieku:P a stłuczek, wypadków - 0 w lecie mniejsza przyczepnosc mowisz - tutaj przydaja sie umiejetnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana, dziś babka zero wyobraźni: w zakret minimum 50/h i na przejściu dla pieszych sie zatrzymała, przy okazji całując metalowy słupek...i jak tu bezpiecznie po ulicach jezdzić!!! a komuny niestety też nie pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×