Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozmiar 48

Odchudzanie między 80-85 kilo

Polecane posty

Ja czytam, wchodzę pare razy dziennie, ale nie mam czasu pisać (sprawdzam, kto był i co napisal) :) Cale dnie zajmuję się malymi dziećmi, więc nie mam czasu na bycie na forum (a wiem, że jak zacznę, to nie moge skończyć) :P Bywam jednak codziennie i tak bedzie jeszcze dłuuuugo, póki nie skończę diety. Tego możecie być pewne ;) Waga u mnie taka sama jak wczoraj. Okres mam i teraz bez sensu jest sie ważyć. Będę jednak sprawdzac wage mimo to (taki nawyk juz) :) Boje się Świąt.... zwykle gdy trafialam z dietą w okres Świąt -zaczynałam od nowa - żreć bez opamiętania mocno kaloryczne rzeczy i szybko wracalo to, co z wielkim wysiłkiem udawalo mi sie zgubić. Oby tym razem nie było tak samo :-0 Wytrzymalam na diecie juz miesiac (minie za 3 dni) bez odstepstw. To sie nie zdarzylo jeszcze nigdy ;) Tylko raz na pow pare sobie pozwolilam i dzisiaj na likier :-0 Ale co do jedzenia - jestem obowiązkowa jak nigdy ;) Piszcie - ja czytam!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wchodze i czytam moim celem jest 60 tka ale ja nie wiem ile waze wiem tylko ze rozmiar 46 musze zamienic na 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście, czytacie, to fajnie. Cieszę się :) Wczoraj dostałam książkę Nie potrafię schudnąć - Pierre Dukana. Sporo słyszałam o jego teoriach. Uważam, że to jest rewelacyjna dieta. Od Pierwszego stycznia 2010 zaczynam. :D Wieczorem będę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytam codziennie:D I też znam ksiązkę dunkana, ale ja nie lubie jeśc w wyznaczonych porach ani to co mi karzą:O wole sama sobie radzić. Dzis waga znowu pokazała mniej i dlatego wpisuję sie do tabelki Nick............ Wiek........ Waga........... Cel rozmiar 48 ....28 ...........80,1kg ...........72kg nonka50 .......31 ...........76,4kg ............65kg upupup.........31.............83,6kg.......63kg ja 80............54.............80kg.........68kg i jak tam przygotowanie do świąt? Ja już mysle o sylwestrze:P A jutro mój maz wraca więc pewnie odezwę sie nie wiem kiedy bo mi komputer zabierze:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak czytacie, więc cieszę się. Nonka - znowu masz minus, jak ty To robisz? :) Od Nowego Roku spróbuję tego Dunkana. Zobaczymy jakie będą efekty. Dzisiaj. Trzy plastry szynki, dwa żółtego sera, kawa z mlekiem. Czerwona herbata. Zielona herbata. Pieczeń wołowa, kapusta kiszona, sok z pomarańczy. Kawa z mlekiem. Tatar, kilka korniszonów, czarna herbata. Do zobaczenia w poniedziałek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonka - pytasz o przygotowania do Świąt. Jutro nie pracuję, więc ostro zabieram się do domowej roboty. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczyny jak mi cięzko dzis było wytrwać, wieczorem zjadłam troche słodkiego na szczescie tylko troche...nie skonczyło sie obżarstwem wszystkiego co na mojej drodze musze wytrwac chce wazyc 60 kilo musze tyle wazyc...nie bede co tydzien zaczynac diety od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów aktualizuję stopkę:D Nick............ Wiek........ Waga........... Cel rozmiar 48 ....28 ...........80,1kg ...........72kg nonka50 .......31 ...........76,0kg ............65kg upupup.........31.............83,6kg.......63kg ja 80............54.............80kg.........68kg Ja pewnie jak wrócę z pracy to zrobie mega pozadki:P Teraz ładnie się żegnam i zajżę tu wieczorkiem:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Waze 85 kilo i mam 162. Urodzilam moja coreczke 1,5 miesiaca temu. Przytylam w ciazy o zgrozo 35 kg. przed ciaza wazylam 65. po porodzie wazylam 90. w 6 tygodni zeszlo 5 kilo i zostalo 20. Masakra troszke :) Ale walcze i wierze ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wiem czy na cos sie przydam ale podziwiam i wierze ze sie Wam uda. Ja ma 180 wzrostu jeszcze kilka lat temu wazyłam 98 kg mutant teraz waze 62 kilogramy. Osobiscie nie wieze w zadne diety cud moja dieta to jesc wszystko ale z umiarem i duzo ruchu. Nie wytrwałam w zadnej diecie bo nie potrafie wytrzymac z wyrzeczeniami a im bardziej sobie cegos odmawiacie tym bardziej jest sie osobo zfustroawna i zła na cały świat. Co do karmienia piersia to tylko pozazdroscic bo to najlepsza dieta ja karmiac zruciłam cała nadwage fakt przytłam tylko w ciazy 7,5 kg ale zawsze to dodatkowe kilogramy. Podczas odchudzania co pewien czas waga stoi bo wtedy organizm zuzywa zapasy z organizmu a puniej znowu ruszy zobaczycie. jako uzupełniacz polecam l- karnityne to zdrowe i uzupełnia diete chrom hamuje apetyt na cukier a l-karnityna zamienia tłuszcz w miesnie imodeluje sylwetke sprawdzone polecam i zycze powodzenia. jestem zywym przykładem z rozmiaru 43 przeszłam na 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem na diecie na której jem wszystko nawet troche słodyczy, ale konsekwentnie sie trzymam jednego by nie jeśc po 18 a jak musze to albo mandarynka albo kromka chlebka chrupkiego ja przytyłam bo jadłam własnie wieczorami i przed snem dlatego wiedziałam, ze musze z tym skonczyc raz na zawsze ja jestem na diecie od 10 grudnia pozdrawiam wszystkie babeczki uwazajcie na siebie podczas swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar 48 pamietam Cię ;D Byłaś na tym topiku co lady in Red itd ;D Nie udzielałam się tam, ale uwaznie śledziłam Wasze posty bo opdchudzałyscie się sensownie, z głową, bez katowania sie 500 kcal ;D Ja staram się schudnąć od października, stratowałam z 85, dzis rano na wazde 78.8 ;D Stosuję tradycyjne mniej zrec i nie obżerać się na noc. Moja zmora były kompulsy, a teraz jest w miare ok, nie objadłam sie do bólu brzucha od jakichś dwóch miseisecy. Tanczę codziennie, uwielbiam tanczyc ;D Chętnie zajrzę na ten topic od czasu do czasu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i dodam jeszcze, ze zdziwilam sie nieco jak przeczytałam, ze przy wadze 85 nosiłaś rozmiar 48 bo u mnie to maksymalnie 44. Choć wiadomo, ze romzmiarowka rozmiarowce nierówna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie nosiłam większego rozmiaru niż 44/46. Właśnie -z kąd taki rozmiar u ciebie matko założycielko? Ale może to tylko tak sobie go wymyśliłaś? Ja ciągle jestem w euforii, ale brakuje mi was, piszcie dziewczynki, piszcie,,,,,,:D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge zapytac jakie macie typy budowy? Ja jestem typową klepsydrą, wszystko idzie mi w tyłek i w biodra. A talii mam jakieś 73, wiec nie ma tragedii, ale biodra to masakra, jakies 115.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że ktoś mnie pamięta z dawnego topiku :D Choc z drugiej strony - to tylko potwierdza fakt, że wrocilam do punktu wyjścia, czyli do odchudzania znowu, bo wszystko do wtedy schudlam - przytylam znowu. Nie dlatego, że diety byly złe ,tylko dlatego, że lubie jesc i jak sie rozpędzę, to końca nie widac :-0 A co do rozmiaru - nie, faktycznie - ważąc 85 kilo nie mialam r.48, ależ skąd! To tylko nick ;) Bo gdy go zakladalam - to mialam r.48 a wazylam wtedy jakies 90 kilo. Dawno to bylo. Teraz ważę 80-80,5 i mam rozmiar 44 jakoś. Ale nick juz zostal :) Wczorak poszlam na strych i wykopalam jakies stare spodnie sprzed lat, ktore niestety powędrowaly na strych, bo nie byly mi potrzebne (oczywiscie - za ciasne). Ale wzielam je na próbę.... I co?? I chodzilam w nich dzisiaj caly dzien, ciesząc sie, że są na mnie znowu dobre. :D :D Mam teraz okres i waga dzis pokazala kilo wiecej niz wczoraj, ale nie zrażam się, bo w koncu tak to wlasnie jest, że podczas okresu się puchnie. Na Święta mam juz wszystko kupione. Za robienie zabieram sie w srode. dj ridooo - Ja tez mam coreczke w wieku podobnym do Twojej. 9 tygodni ma :) Ale ja w ciazy przytylam tylko 8 kilo, (czyli tak naprawde schudlam). Obecnie ważę 10 kilo mniej, niż jak zaczynalam ciążę :classic_cool: Co powiecie, by do naszej tabelki dolączyc tez rubryke straconych kilogramow? Dobrze jest sie pochwalic, ile sie juz schudlo, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki. 🖐️ Wchodźcie, czytajcie, piszcie. Nową rubrykę w tabelce popieram. A jak! :) Tylko ciekawe, czy jakiś spadek u mnie wpiszę? :( Ale narobiłam się. Już mieszkanko błysk dostaje. Jednak jeszcze sporo roboty mam. Ech, te Święta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............ Wiek........ Waga wyjściowa.....Waga obecna...... Cel rozmiar 48 ....28 ...........80,1kg ..................xxxxxxxxxx.....72kg nonka50 .......31 ...........81,2kg ..................76,0kg............65kg upupup.........31.............83,6kg.................xxxxxxxxxxx.....63kg ja 80............54.............80kg....................xxxxxxxxxx.....68kg Czy taka tabelka wam odpowiada? Jak nie o to chodziło to skorygujcie ja i podopisujcie...Jadę do pracy b ed e tu wieczoriem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka świateczna
czesc dziewczynki:) że sie tak podłącze :) Moja córka ma 12 tygodni a ja idac do porodu ważyłam 93 kg uroczo:) teraz jest 80,5 polecam Dukana bo głównie na niej schudłam:) fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomarańczko, Ja a może nawet i My, znamy dietkę dunkana i wiemy że jest zdrowa i dobra. Ale żeby być na jakiejś konkretnej diecie trzeba mieć silną motywację, a na początku każdej dietki zawsze się ja traci. Ja osobiście jestem zwolennikiem MŻ i też bez problemu na niej chudnę. Najlepszą zaletą MŻ jest to że można jeść co sie chce ale malutko, ja wyrzuciłam z diety słodycze, pieczywo, alkohol i wciągu 15 dni schudłam 5kg ,czy jakaś inna dieta da mi takie wyniki? Nie sądzę, ponieważ jedzenie co 3 godziny powoduje że organizm pomału sie przyzwyczaja a na to potrzeba mu trochę czasu wiec nie ma mowy żeby chudnąc od razu tylko dopiero po jakimś czasie. Czy moja dieta jest zła? Nie sadze bo codziennie jeżdżę do pracy i nie czuję zmęczenia- wręcz przeciwnie tryskam energią i dobrym humorem, lubię patrzeć na siebie w lusterku i cieszy mnie rozmiar moich ubrań. Wiem że są tu tacy co są mi nie życzliwi ale czy ja musze się przejmować kimś kto pisze na pomarańczowo? Jestem dumna z siebie i nie zamierzam niczego zmieniać. Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki z tego topiku i zachęcam do częstrzego pisania🖐️:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 15 dni 5 kilo, to super wynik!! Gratuluję!!! :classic_cool: Oby dalej szło takim samym tempem ;) Ja sie wpisuję do nowej tabelki. Nick............ Wiek........ Waga wyjściowa.....Waga obecna...... Cel rozmiar 48 ....28 ...........80,1kg .................84,7...................72kg nonka50 .......31 ...........81,2kg ..................76,0kg............65kg upupup.........31.............83,6kg.................xxx xxxxxxxx.....63kg ja 80............54.............80kg....................xxxxxxx xxx.....68kg Ten mój 'cel wagowy' może dla niektorych nie wyglada zbyt ambitnie, ale dla mnie to wielkie wyzwanie, bo tyle to nie ważylam przez cale lata. Chyba nawet z 10 lat - moglabym sie pokusić ;) Jak juz schudne do tej wagi, bede mega-szczęsliwa.. i będe odchudzac sie dalej. Bo jak tyle schudnę, to juz potem wszystko schudnę :classic_cool: Widzę, że jest tu nas kilka z maleńkimi dzidziusiami. :) Fajnie, bo przynajmniej rozumiemy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero zobaczylam, że w tabelce jest waga wyjsciowa, jako waga dzisiejsza, tak? Dobrze to rozumiem?? "Waga obecna" to bedzie ta, ktorą bedziemy zmieniac z biegiem czasu, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie Odchudzaczki! 🖐️ Pomarańczko Świąteczna - podłączaj się, z uśmiechem zapraszamy. :) Dunkana wypróbuję, zobaczymy co on mi da. :D Nonka - dieta MŻ jest świetna, ale jak nie ma się silnej woli, to nie wychodzi. Kiedyś przed wiekami, jak miałam dwadzieścia i trochę lat, potrafiłam MŻ, teraz cholera nie potrafię. 😭 Słodyczy i alkoholu już od dawna nie ma w moim jadłospisie, pieczywa od soboty unikam, a waga ani drgnie. :( Rozmiar - nie ambitnie? Co Ty mówisz? To jest wielce ambitne! Życzę Tobie, i nam wszystkim, wielu powodów do mega-szczęścia. Mam nadzieję że i ze mną będziecie się Dziewczyny rozumiały. Wprawdzie moje "małe dzidziusie" jakoś tak szybko podrosły i już dawno są dorosłymi ludźmi, ale dzięki nim, mam znowu małe szkraby koło siebie. Właśnie jeden z tych kochanych urwisów dzisiaj nocuje u mnie. Mam go na dwa dni na przechowanie, żeby jego mamcia mogła spokojnie przygotowac się do Świąt. Teraz już wiecie czemu cały dzień nie mogłam wejsc na nasz topik. Maluch wykąpany, bajka przeczytana, więc jestem wolna i piszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itajcie Moje Drogie Odchudzaczki! 🖐️ Pomarańczko Świąteczna - podłączaj się, z uśmiechem zapraszamy. :) Dunkana wypróbuję, zobaczymy co on mi da. :D Nonka - dieta MŻ jest świetna, ale jak nie ma się silnej woli, to nie wychodzi. Kiedyś przed wiekami, jak miałam dwadzieścia i trochę lat, potrafiłam MŻ, teraz cholera nie potrafię. 😭 Słodyczy i alkoholu już od dawna nie ma w moim jadłospisie, pieczywa od soboty unikam, a waga ani drgnie. :( Rozmiar - nie ambitnie? Co Ty mówisz? To jest wielce ambitne! Życzę Tobie, i nam wszystkim, wielu powodów do mega-szczęścia. Mam nadzieję że i ze mną będziecie się Dziewczyny rozumiały. Wprawdzie moje "małe dzidziusie" jakoś tak szybko podrosły i już dawno są dorosłymi ludźmi, ale dzięki nim, mam znowu małe szkraby koło siebie. Właśnie jeden z tych kochanych urwisów dzisiaj nocuje u mnie. Mam go na dwa dni na przechowanie, żeby jego mamcia mogła spokojnie przygotowac się do Świąt. Teraz już wiecie czemu cały dzień nie mogłam wejsc na nasz topik. Maluch wykąpany, bajka przeczytana, więc jestem wolna i piszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak waga wyjściowa to waga z którą startujemy, waga obecna to ta dzisiejsza. Jeżeli coś jst nie tak to oczywiscie zmieńcie. Teraz rozmiar- wyglada tak jakbyś przytyła według mojej tabelki:P wiec zmień to ub popraw tabelkę;-) Moja córa ma 12 lat wiec tez nie mam dzidziusia:P Zaraz jadę po mego meza i jak jutro sie nie pojawie to znaczy że zginełam w wypadku, bo droga jest okropna jakas odwilz czy coś:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonka - pozdrawiam Twoją 12-to latkę i Mężusia Szanownego. Tak, droga straszna, trochę km dzisiaj zaliczyłam, ja dałam radę, to Ty też wytrzymasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbb
) (( ('''')o ''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam więc: Nick............ Wiek........ Waga wyjściowa.....Waga obecna...... Cel rozmiar 48 ....28 ...........84,7kg .................80,1kg.................72kg nonka50 .......31 ...........81,2kg ..................76,0kg............65kg upupup.........31.............83,6kg.................xxx xxxxxxxx.....63kg ja 80............54.............80kg....................xxxxxxx xxx.....68kg Na razie nie mam czasu, ale napiszę niebawem. Piszcie co dzis jadlyscie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nie jem tylko podjdam:P Od dziś do po świąt kończę diętę ponieważ mam mnustwo potraw do ugotowania, więc odpuszczam, bo raz muszę wszystko spróbować dwa nie będę się katować, Tak więc drogie kobietki żegnam was na okres świateczny i spewością zajzę tu około niedzieli żeby skorygować tabelkę:P Wesołych swiąt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×