Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moyennna

Co sadzicie o domach z drewna? Nie wydaje sie Wam to liche??

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem sa bardzo ładne, sama chciałabym mieć w przyszłości taki domek postawiony gdzieś jako taki wypoczynkowy. Ja bardzo lubię drewno, mam u siebie deski wszędzie prawie z ArtCore, moim zdaniem drewno dodaje ciepła wnętrzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domy z drewna to dobre rozwiązanie. Sama w takim mieszkam. Dom nie będzie lichy jeżeli zamówi się go u dobrej firmy, która zna się na budowie takich domów. Mój dom wykonała firma www.its-koszalin.pl Pracują tam profesjonaliści, dom jest dobrze wykonany z drewno zabezpieczone, więc nie martwię się o przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy mój drewniany dom wybudowali http://ligar.pl/ to tymbardziej będę stał za tym, iż jest to inwestycja warta świeczki. Mój dom został zbudowany z wysokogatunkowych materiałów, do tego projekt został zrealizowany z ogrzewaniem podłogowym, systemami solarnymi, pompami ciepła, rekuperacją, ogrzewaniem kominkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie to spoko pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to niezmiernie ekologiczne, energooszczędne i nowoczesne rozwiązanie. Przekonałem się o tym dzięki Domtop i całorocznemu, drewnianemu domowi, który dla mnie stworzyli. Mieszkanie w takim budynku jest czystą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 6 lat pracuję w Norwegii przy budowie domów szkieletowych. Na domek sezonowy zdecydowanie polecam, szczególnie górski, bo szybko można go ogrzać gdy jest wychłodzony. I to jest jeden z niewielu plusów. Przede wszystkim przy budowie domu w tej technologii można potencjalnie popełnić znacznie więcej błędów, niż przy budowie klasycznego domu murowanego. A konsekwencje bywają nieprzyjemne i trudne do naprawy. Wilgoć w ścianach, grzyb, skrzypienie przy podmuchach wiatru, głośne stropy, pękające połączenia płyt k-g bo konstrukcja pracuje, skopana membrana i przecieki z łazienek na piętrach, nieszczelności wiatroizolacji, gniazda myszy bądź szczurów w ścianach... Więc polecam nie wydziwiać i w Polskich warunkach postawić normalny dom murowany, zdaje się że koszta wychodzą podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa, i nawiązując do jednego z postów wyżej, co jest bardziej ekologicznego w domu z wyrżniętych drzew, niż w domu z wykopanej gliny, cementu, stali..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest zależne jak go zrobisz:) może to być byle jaki szałas a może to być naprawdę piękny trwały dom. Polecam http://drewnohurt.com.pl/ w zeszłym roku stawiali mi dom z drewna i jest super. Na stronie mają piękne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×