Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ExspressXX

Jak zrozumieć kobiete.. Bo moja mnie chyba przestaje kochać

Polecane posty

Gość Artur23
nie można od razu zakładać niczego z góry. jestem człowiekiem cierpliwym i czekam, ale później wyciągam konsekwencje. zależy mi na niej lecz wszystko ma swoje granice jeżeli będzie mnie dalej tak zwodzić to nie pozostawi mi wyboru lub też sama dokona decyzje. jedyne co jest w tym wszystkim dobre to to że człowiek uczy się na własnych błędach ( z założenia). nie szukam miłoś ci idealnej ale również nie chcę być nieszczęśliwy i nikomu tekgo nie żytcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadacie glupoty nierealne jak nikocha kochac nibedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja wypowiem się ajko kobieta miałam tak samo jak w opisanym tu problemie zero ochoty na sex i na cokolwiek, odstawiliśmy tableki i po 2 miesiącach było prawie jak na początku związku no super, przy okazji jakiś badań do pracy okazało się że jeszcze mam pewne chorubsko i dostałam leki jak ręka odjął sex kilka razy dziennie facet być wyprany;p no i w sumie dalej jest;p wieć moja rada: 1. odstawić tabletki 2. sprawdzić czy nie choruje na coś 3. rozmawiać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrócie moja sytuacja wyglądała tak, że chłopak po krótkim czasie rzucił mnie, ponieważ nic poważnego nie czuł, a on szuka powaznego związku i kobiety na całe zycie. Nie zależało mu aż tak bardzo, by kontynuowac ten związek, po prostu nie widział dla nas przyszłości. Problemem było to że ja się już zdążyłam w nim zakochać…. Musiałam go odzyskać. Zrobiłam to dzieki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl. Wrócił i jesteśmy szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×