Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kandelariaaaaa

NIE IGRAJ Z ANIOLEM MASAKRAAAAAAA!!

Polecane posty

Gość marichuy
asystowac? moim zdaniem to on sam wszystko robil i sam podjal decyzje o calkowitym usunieciu guza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przypuszczam ze
ale w planach miał być jako asystent. oglądałam ten odcinek, jak mówili o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie seriale jak ten psują reputację wszystkim latynoamerykańskim nowelom. Aktorzy zamiast grać beczą i wytrzeszczają gały.Fabuła kupy się nie trzyma, beznadziejne ujęcia, wszystko nienaturalne. Ten serial przypomina mi inny- równie popieprzony- Serce z kamienia(org.Kobieta z lasu) Tam też działy się istne cuda i takie tam, a przy okazji grali ci sami aktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Co mnie rozsmiesza najbardziej to to,ze Marichuy nie poznala,ze to jej ukochany a nie jakis inny lekarz (nie pamietam jak sie nazywal ;P )I po raz drugi go pokochala hehehe..dobre :] Ta Ana Hulia (suka) nawciskala kity,ze Juan MIguel jej tez prawil slodkie komplementy itd i ta jej uwierzyla.A jak doszlo do tego,ze pogodzila sie z Juanem???Ominelam akurat ten odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biki xd
obejrzyj sobie na youtube to będziesz wiedział dlaczego Marchuy tak postapiła wobec Juana Mlguela a a anechulia jest naprawde pokrecona xd nie lubie jej a kto ja lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa
Co się teraz dzieje w naszym ulubionym serialu? ;) Nie mogę ostatnio oglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
to jeszcze w dzisiejszych czasach oglada sie te romantyczne popłuczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa
No pewno! ;) Ja od czasu do czasu lubię obejrzeć bajkowy świat takich romantycznych popłuczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkljklaaaaaadddddd
Hej dziewczyny wiecie może gdzie można obejrzeć wczorajszy odcinek jak jej sciagali te bandarze??? Jeśli wiecie gdzie to poprosze o link z góry dziekuje. Plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórki są zawsze rano
a tak to chyba na youtube, musisz poszukać po nr odcinka, może znajdziesz interesujący Cię moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirilllila
W poprzednim odcinku Maricuii z Huanem Migelem wszystkim się chwalili ze za tydzień ślub a tutaj pokazują "kilka miesięcy później" i dopiero wtedy ślub.... a najlepsze bylo jak AnaJulia urodziła ubrana w jeansy.. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfnsfhg
Nie oglądałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idoidoido
Główna bohaterka gra tak do bani ze żal patrzec. Te jej miny i wogole...żaden z niej anioł tylko jakas ciepła klucha ktora sie boi wszystkiego. Dziecko jej wiecznie na rekach i nic poza tym. Operacje oczu jak jej robił HuanMiguel to miała makijaż! Oczy mocno tuszem do rzęs wymalowane hehe..a tu on operacje robi. Żenada:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh tak
z tego rodzenia to beke niezla mialam :) Dobrze,ze sie konczyjuz ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirilllila
ja sie zachodziłam ze śmiechu, rozumiem, ze MariiCuii jest zawsze w makijażu ,nawet w szpitalu jak lezala, i podczas operacji oczu, zawsze makijaż i włosy wymodelowane. no ale zeby do porodu AnaJulia spodni nie ściągnęła? albo mogli tak to pokazywac zeby nie było widać jej od pasa w dół... to juz nawet nie jest wpadka to meganieprofesjonalizm, wiadomo ze to jest lekka telenowelka, no ale poród w jeansach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no z tym ...........
porodem to bylo juz przegiecie na calego . jeszcze jedna rzecz ktora mnie razila - to dziecko Maricui , chodzi mi o wiek dziecka to dziecko ciagle ma jakies 6 - 8 miesiecy a tyle czasu juz minelo jak huan migel wyjechal na te praktyki to dziecko mialo juz ponoc rok ( pamietam jak Huan Migel powiedzial ze jego synek pewnie juz chodzi , bo ma juz roczek ) Huan Migel wyjechal na praktyki na pol roku - to dziecko pownino miec juz 1,5 roku jak wrocil . potem ciaza Any Julii ktora trwa przeciez 9 miesiecy to w taki razie dziecko Maricuii powinno miec ( w dniu slubu Mariiciui ) około 2 lat a to dziecko nadal ma z 8 miesiecy , bo to widac po buzi i ruchach dziecka - dziecko nawet nie zaczelo chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma sa kraa
No z tym porodem to paranoja. Jak to oglądałam, to mi się śmiać chciało. Robią z widzów głupków. A w ogóle to tyle było ognia wokół, a Marichuy wyciągnęła tą dziewczynę i sama się uratowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirilllila
wkurza mnie ze ostatnio pierwsza polowa odcinka to powtórka poprzedniego.. przedostatni skończył sie na tym ze AnaJulia już urodziła, a w ostatnim znów sceny jeszcze sprzed porwania.. można oglądać tylko co drugi odcinek a i tak będzie sie widzieć te same sceny... ja włączam ten serial przedpołudniem żeby sie trochę pośmiać przy sprzątaniu itd ale oglądać tyle razy jedno i to samo to lekka przesada.. dziś pewnie znowu będzie pokazany poród po raz trzeci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnbjsfsigf
Dzisiaj będzie już chyba przedostatni odcinek,ostatnio zaniedbałam tą telenowelę,żałuję,że nie widziałam kultowych scen porodu Any Hulji :D Dzisiaj może mi się uda obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie stalo z .........
Amadrem i dzieckiem Any Juiii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie stalo z .........
tj Amadorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amador siedzi w wiezieniu
a dziecko Any Hulii trafilo w rece tej przyjaciolki Marichuj (te malzenstwo ktore nie moglo ich miec) ;) Ale z tym dzieckiem Marichuj to naprawde porazka.To bylo dziecko,ktore wiecznie mialo te 8 miesiecy heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiec :
Zna ktoś piosenke z ostatniego odcinka tego serialu gdy Mariicuii jest z HuaneMiguelem i dziećmi na plaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamięć dla prezydenta
i wszystkich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3vitaerc
Dlaczego bez sensu? Był happy end,Hłan i Mariciuj się pogodzili, więc co było bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego tak uważacie te komentarze są mocno przesadzone. mnie się bardzo podoba ta telenowela najlepsza jaką oglądałam.. może ma nie dociągniecia.. ten pech także.. imie jej jest moim zdamiem śliczne bo od imion Marii i Jezusa... uważam że ten film jest bardzo religijny to może dlatego mi się podoba... a jeśli chodzi o specjalizacje to było mówione że zrobił 3 a pracował jako psychoanalityk.. a okulistyke miała ale nie praktykował jej to dlatego wyjechał na rok... jeśli chodz o to jak ją uleczył to jak miała się poczuć każdy ją okłamał... czuła się oszukana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×