Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kandelariaaaaa

NIE IGRAJ Z ANIOLEM MASAKRAAAAAAA!!

Polecane posty

Gość skazany
witajcie wszystko zaczelo sie od tego ze mialem(tak ,,mialem'' sam wiem ze to dziwne hehe) troche wolnego i przypadkiem zobaczylem 3 odcinki tego serialu w tv i tak mnie wzielo ze obejrzalem w necie prawie wszystkie w ciagu paru dni:)przez to wlasnie ten serial zrobil mi pranie mozgu i teraz nie moge sie ogarnac poniewaz caly czas przed oczami mam sceny z filmu a przede wszystkim Marichuy! ktora dla mnie stala sie idealna pod kazdym wzgledem,te jej oczy takie piekne i niewinne i ten cudowny gest ustami ach chyba sie w niej zakochalem:)nawet w nocy mi sie ona sni najgorsze jest to ze nie moge sie od niej uwolnic i to sie juz staje meczace trzymie mnie juz tak pare dni:( najbardziej zdenerwowalo mnie to ze biedna tak dlugo cierpiala w tym filmie moim zdaniem bardzo z tym przesadzili jak ja bym byl na miejscu tego JM to za zadne skarby bym do tego nie dopuscil mysle ze jak wam o tym powiem to mi troche przejdzie i taka jeszcze jadna rada dla tych ktorzy maja zamiar to ogladac nie robcie tego tak szybko jak ja bo was to ukarze:( i takie wazne dla mnie pytanie ktore mnie dreczy a mianowicie czy Marichuy dowiaduje sie w ktoryms odcinku ze Juan Miguel gonil ja po to ABY JA PRZEPROSIC A NIE ZGWALCIC??? to byl moj pierwszy i ostatni serial!!! dziekuje wam i licze na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepszy jest
Serial Moj grzech:) Ta aktora tez w nim gra, ale o milion razy lepiej tam wyglada niż w Nie Igraj z aniolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×