Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agnieszka Malc

Od dawna farbuje włosy na JASNY BLOND. Czym to groźi??

Polecane posty

Gość Eleonorerere
Hej ten sam problem mam włosy od 2lat na jasno rozjaśniam i są suche, łamią sie bo jak je czesze to wylatuja wlosy roznej dlugosci, mam ich polowe mniej niz kiedys. laduje w nie odzywki i balsamy i maski i nawet o nafcie kosmetycznej czytalam i stosowalam, jedwab tez i nic. wlosy jak siano. POMOCYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggffffffffffffg
Ja chciałabym mieć długie włosy i jasny blond, a te dwie rzeczy nie mogą iść w parze :( bo mi się strasznie kruszyły i same się skracały jak chciały od farby :( Miałam wybór - długie i ciemniejsze, albo krótsze i blond Mam więc krótką fryzurkę, ale kolor swój wymarzony jasniutki -> coś takiego -> http://www.teatry.art.pl/!rozmowy/brodzik_j2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggffffffffffffg
Tylko kolor mam dużo jaśniejszy, ale fryz taki jak na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka555
Miałam to samo, farbowałam włosy u fryzjera na bardzo jasny blond, na to czekoladowe pasemka, tak było z 5 lat, az ktoregos dnia włosy zostały fryzjerce na folii aluminiowej podczas farbowania. Fakt, ze była to jej wina, bo trzymała rozjasniacz 1 godzine, ale za to miała nieprzyjemnosci, jednak nie do tego zmierzam. Dodam, ze włosy miałam do pasa prawie, a jak wyszłam z tego kiczowatego salonu to miałam do ramion. To dopiero był bol. Przepłakałam pol nocy, ale miałam nauczke...Od tego czasu mineły 2 lata, a ja sama w domu farbuje włosy na Swietlisty blond Castingiem Loreala i jestem zadowolona. Włosy mam lśniące i mocne. Poza tym jest to farba bez amoniaku, czyli łagodna.Dodam, ze naturalny kolor moich włosow to ciemny blond. Kiedys tez zrobiłam włosy farbą rozjasniajaca Pallette w4 w takim niebieskim opakowaniu, ale wyszły mi prawie białe włosy, a takich jasnych juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można chcieć wyglądać jak łysa babcia i z własnej woli spalić włosy śmierdzącym rozjaśniaczem? A zresztą nawet ciemna farba potrafi je zniszczyć. Najbardziej pomożesz włosom jeśli zainwestujesz w dobrą odżywkę, niż jeśli dobrowolnie kupisz im narzędzie tortur. Ja wiem, wiele z nas ma swoje idealne kolory. Ja jestem z natury ciemną blondynką i marzyłam o ciepłym kasztanie. Kupiłam farbę i zrobiłam co zrobiłam: ufarbowałam włosy. Mimo, że kolor był ciemniejszy, włosy wypadały, zrobiły się mniej lśniące, napuszone i suche. A wcześniej miałam grube fale i miękkie loki. Po co ja to zrobiłam?! Teraz muszę wydawać fortunę aby moje siano wróciło do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzabeta
ja myślę, że jak ktoś ma na to ochotę to ok, grunt, żeby o takie włosy potem zadbać jak najlepiej :) ja po zabawach z rozjaśniaczem stosuję linię Ultimate Blond z Great Lenghts (http://www.greatlengths.pl/ultimate-blond/) i to chyba jedyny powód, dla którego jeszcze mi nie wypadły :D :D :D generalnie to megamegafajne włosy po tych mazidłach są, więc chyba nie wrócę do naturalnego już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farbowanie wlosów niczym raczej nie grozi chyba, ze używasz szkodliwej farby. Do takich wlosów możesz zastosować specjalną profesjonalną kurację z użyciem b-tox perfect blond Inoar. To taki specyfik, który głuwnie jest stosowany w salonach ale można go zamówić przez internet.Redukuje żólte odcienie wlosów i przywraca im zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy farbujemy włosy to szczególnie ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Chodzi o to żeby włosy nie tylko miały ładny kolor, ale też były zdrowe i odpowiednio nawilżone. Dlatego ja już dłuższy czas polegam na dermokosmetykach od Klorane, stosuję szampon i odżywkę z wyciągiem z granatu. Nie tylko chronią kolor, ale moje włosy są miękkie i z połyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używaj mocno nawilżających kosmetyków to powinno być dużo lepiej. U mnie sprawdzają się apteczne pilomaxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×