Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

witam ja juz po szkole :) zaraz zabieram sie za obiad :) kamecha tobie to sie nudzi jak ja ci wspolczuje jakas niedorobiona-ny jestes brak kultury wyrozumialosci,rasizm nie wiem gdzie cie wychowywano chyba w jakiejs oborze zejdz z tematu i znajdz cos w czyms bedziesz mogl-a sie wykazac.Osmieszasz sie tylko. a proponuje nie ragowac wogole zero konataktu z takim osobami zlewka zaczyna im sie po pewnym czasie nudzic i odchodza :) to teraz cos o sobie jestem 3,5 roku razem z moim Turkiem :) po slubie ponad lata slub byl w turcji mamy 3 ke dzieci w tym jedno pochowalam :( 1 corke mam z 1 szym bylym mezem totalna porazka zyciowa typowy polak ktory mial 2 lece do pracy a jak juz szedl wracal gazeta w reke piwko i czekal az mu podadza :O Jestesmy normalnym melzenstwem coreczke ochrzcilismy po katolicku maz raczej malo wierzacy jest nie praktykujacy dla niego religia nie jest waznym aspektem w zyciu. zero alkoholu :) pracuje i pomaga w miare mozliwsci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" u nas mowimy po niemiecku,coraz wiecej po arabsku i polsku." buhahahahaha, cóż za różnorodność, człowiek nie zdąży się znudzić niemieckim a tu już zasuwają do niego po arabsku i polsku :D widzę, że polskich kurewek puszczających się z kebabami coraz więcej na topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aaliyah :) jak mija dzionek? i wy wszyscy dziwicie sie, ze my wolimy mezow takich,a nie Polakow? Przeciez z waszych wypowiedzi wynika, ze kultura osobista nie grzeszycie, a jezyk polski kaleczycie samymi tylko wyrazami z rynsztoka. Tak reprezentujecie siebie? Nie jest wam wstyd? Wchodzicie na to forum zeby dac upust swoim negatywnym emocjom, bo inaczej nie mozecie, tu czujecie sie anonimowi, a pewnie przed zona czy kolegami z pracy gaciami trzesiecie. Bo jaka jest inna przyczyna tego, ze tak bardzo podnieca was wchodzenie na ten topik i proba zmieszania nas z blotem? Tak proba, bo nas z blotem zmieszac sie nie da; my jestesmy soba i robimy to co chcemy, zyjemy tak jak MY chcemy, a nie pod paluszkiem innych; jesli nastanie moda na opluwanie swoich pradziadow tacy ludzie jak wy rowniez za tym podaza, bo boja sie wypasc z szeregu; rozumiem was, bo nie kazdego stac na odwage by zyc swoim zyciem i byc szczesliwym. i jesli myslisz Jarku, ze bede sie znizac do twojego poziomu kultury, to niestety; pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyzej mialo byc ze ma 2 lewe rece do pracy. szybkko pisze i nie patrze na tresc przed wyslaniem wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Patinka :) do mojej chrzesniaczki tez mowie patinka ;) a wy mieszkacie w TR czy w PL? Bo nigdzie nie doczytalam chyba My tez chcielismy wesele najpierw i w PL i w TR, ale w koncu zrobilismy w Holandii :) widzialam zdjecia, sliczne masz te dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lepiej dla was, no bo widzisz jacy co poniektirzy polacy otwarci na inne kultury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdallah Azzam
Ja mieszkam w Turcji, ale niestety mój chłopak to nie muzłumanin tylko niewierny, mimo że jest turkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie komentuje nawet bo nie ma sensu naprawde .... i naprawde nie komentujmy wogole chocby nie wiem co wypisywali dosc dlugo uczestnicze na kafeteri i wiem jak szybko im sie nudzi atakuja i czekaja az ktos zareaguje a to dodanie oliwy do ognia...Lekcewazyc tak jakby ich nie bylo :)pustka dobra zabieram sie za obiadek bede wieczorem bo o 16 jade do fryzjera cos zmienic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzaja sie i tacy ;) moj niby wierny, a po Bozemu tak do konca nie zyje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moppy!Witaj patinka26!A ja nie widzialam zdjec a tez chce zobaczyc,jak cie znajde?Na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdallah Azzam
no wiem, nawet mnie nie denerwuj. Ex-muzłumanin, no ale co zrobisz serce nie wybiera. Mówi że jest agnostykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala
Kamecha, Ty bezlitosna dziczo:D (to ja, tylko nie mam pl liter w pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bużki
sorki za powyższe :) ja osobiście bałabym się związać z muzumanem, mam dwie koleżanki które to zrobiły i bardzo tego żałują myślę że problemy pojawiają się dopiero gdy pojawią się dzieci, jedna z moich koleżanek była szczęśliwą mężatką przez 6 lat a gdy zdecydowała się na dziecko, po urodzeniu mąż jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki zmienił się nie do poznania, musiała uciekać z dzieckiem do Polski (mieszkała w anglii) i teraz cały czas się ukrywa bo on grozi że zabierze małą, druga niestety nie zatrzymała dzieci przy sobie i już zwątpiła że kiedykolwiek je odzyska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abdallah Azzam przeczytalam poczatek twojego watku i powiem ci, ze mnie tez przeraza tak naprawde ten upadek moralny, te dziewczyny 14/15 wygladajace jakby urodzily sie prostytutkami; wystarczy spojrzec na nk; portal, ktory mial pomoc w odnalezieniu przyjaciol z lat szkolnych, stal sie wirtualnym burdelem, piszac doslownie. Wszystkie te zdjecia, na ktorych wiekszosc dziewczyn spalone na solarium wypinaja pupy do obiektywu, albo co gorsza, pozuja nago... czy az tak bardzo ludzie tego potrzebuja? To jest chore, bo ekshibicjonizm, to choroba, ktora lepiej leczyc. Wiec rozumiem twoje zwatpenie w zachodnia cywilizacje, ale sa rowniez i pozytywne aspekty , na ktore musisz spojrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! wlasnie zobaczylam ze powstal taki temat i postanowilam dolaczyc, jesli oczywiscie macie ochote ;) Moj maz jest Afganczykiem i od 3 lat mieszkamy w Dubaju i nie mamy zamiaru tego zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah zobacz na stopke Pati, tam ma link do zdjec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozna dolaczyc :) im wiecej osob tym weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś wszystkie mnie podsumowały, żoneczki muzułmanów negatywnie, a żadna nie zauważyła podstawowej prawdy muzułmańskiej i nic nie powiedziała o tym, że jestem MĘZCZYZNĄ A WIĘC Z ZAŁOŻENIA MĄDRZEJSZY OD WAS, no można by się przyczepić, że niewierny. Trzeba powiedzieć przykrą prawdę, ale muzułmanie stoją kulturową niżej od nas, i oni dobrze o tym wiedzą, co robi wśród nich takie frustracje. Dla przykładu, polska malarka namalowała kontrowersyjny obraz, przedstawiający krzyż a na nim męskie genitają. Wywołało to skandal, sprawa sądowa za obrażanie uczuć religinych. No może od jakiejś moherowej babki dostała różańcem po karku. Sama popełniła artystycznego samobója, bo żadna galeria, raczej juz jej prac nie wystawi. Nikt nie podpisał na nią wyroku śmierci, jak w przypadku muzułmańskich fundametalistów, miałem użyć innego słowa, ale co tam... Niektórzy chcą sprawę postawić w ten sposób, muzułmanin pochodzący z Indonezji, Pakistanu, Bliskiego Wschodu, czy mieszkający w USA, czy Europie, są inni. Oni są wszyscy tacy sami, czy sunnici, szyici, bo mają wspólny Koran ich myśl przewodnią. No może jedni są bardziej rozumni i wykształceni w ludzki sposób, bo dla nich umiejący pprzeczytać Koran, to mędrzęc, że ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny): widze ze nowe osobki do nas dolaczyly:))) No wiec tak ja rozmawiam z moim mezem po grecku i myslimy o Polsce na stale on bardziej Cos wam wkleje napisal mi to moj przyjaciel Tylko nie obrazajcie sie dziewczyny ok? he,he-czytalem twoj link z NK,ten o zonach muzulmanow.Mialem nawet cos napisac,bo pojawilo sie tam paru "madrych osob".Tak normalnie ,to zawsze sie znajda tacy ,co im wszystko przeszkadza-nawet arabowie.tak szczerze ,to niczym nie roznia sie od innych.Tak samo wsrod polakow sa skur...ny.zalezy jeszcze jak sie ich kojarzy-w tych czasach,to pewnie z zamachami i konfliktem izraelsko-palestynskim,to nie dziwne ,ze arab jest"beee",bo podklada bomby-ha,ha i mowia to osoby,ktore najczesciej tego araba na oczy nie widzialy,a sprawe znaja z mediow(ktore manipuluja czlowiekiem jak chca)To co pisza te dziewczyny ,to tez niekiedy smieszne,choc powiem Ci ,ze nie spodziewalem sie tam uslyszec ludzi "na poziomie"...madrych,bo to widac po sposobie pisania.Polak i arab to jeden huj i tyle.W seksie tez tak bedzie-jeden dobrze wygrzmoci,drugi troche gorzej.Dla nich,jak i dla Ciebie to wlasne,prywatne ryzyko,a jak naprawde jest to czas pokaze i po cholere tu gadac-ha,ha. Pozdro Misko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mnie zna pare dobrych lat juz :) Ja nie dawno wrocilam z pracy:):):) i jutro wolne :):):) To popiszemy jak narazie spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Mam pytanie do Maryam: Jak jest w Dubaju? Spoko ludzie? Znajde tam prace czy ciezko? Bo chcemy tam zamieszkac z tego wzgledu ze moj chlopak bedzie mial tam prace i sama nie wiem... Boje sie ludzi i tych upalow hihihihihihi Plz napisz jak tam jest bo jestem bardzo ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) co wy spicie, ze tak tu cicho? Czy odpoczywacie i zbieracie sily przed nastepnym atakiem hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos nie moge usnac Buszuje po internecie i szukam ciekawostek o mojej pracy Dziewczyny nie odpowiadajcie na te zaczepki ludzi Im sie nudzi poprostu Ktory facet normalny facet by siedzial na kafe??? ZADEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdallah Azzam
moppy ja nic tu nie umiem już dostrzec dobrego. A najbardziej mnie denerwuje że i Turcja jest już jak każda pospolita europejo-amerykańska mieścina. Ta frustracja mnie zabije po prostu jak będę dalej to oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taktyka ignorowania..... Oglądałem reportaż angielskiej reporterki, która ryzykając wielce przeprowadzała wywiady z kobietami z Arabii Saudyjskiej, sztandarowym przedstawicielem, zadupia i ciemnogródu. Opowiada ta pani, co znaczy słychać, bo widać tylko oczy, o tym, że kobieta nie może byc na kierowniczym stanowisku bo ma okres i szalejące hormony, nie dają jej logicznie myśleć, ale dobrze, jak zaciążyła, to inne hormony nie dają jej żyć????? Tak przeprowadzane pranie mózgów, od lat spowodowało, że one same się już uważają za inkubatory do rodzenia dzieci.... a Europejka wychowana w naszej kulturze, długo by tak wytrzymała. Oczywiście jak zostanie zniewolona i nie ma innego wyjścia prócz nogami do przodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×