Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość Girl_UK
Rimm napisalam ci maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
henykk JA JA JA JA! :) JA JESTEM Z UK I TEZ JESTEMZ MUZULMANINEM ;) JESTEM ENGAGED ;) Z NIM LOL. PODAJ MAILA POGADAMY? MASZ FACEBOOK? NASZA KLASE? :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atabasel swietne artykuly; ale mysle, ze ludziom troche zacofanym, zyjacym tylko we wlasnej skorupie, to nic nie da, jedynie ludziom inteligentnym, ktorzy sa sklonni do najpierw poznania czegos, a w nastpestwie krytykowania, da cos do myslenia pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy masz racje wiekszosc ludzi jest zacofanych !!! zyja we wlasnym swiecie i to co inne to zle:( niestety tacy jeszcze sa na ziemi!!! Jak wam mija dzionek? Ja wpadlam do pracy na chwilke dzisiaj Wczoraj mialam zaproszenie do teatru ale nie poszlam :(:(:( bo myslalam ze ida tylko tam ale pozniej byla impreza:( i mnie tam nie bylo!!!!!!!!!!!! Jeszcze poszlam dzisiaj na zakupy kupilam sobie bluzeczke i sweterek:) Moj juz nie moze patrzec na dziesiatki par butow moich i torebek!!! Ja mam chopla na tym punkcie ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llena
taaa, wszyscy sa zacofani, tylko wy, cudowne poleczki jestescie swiatle i odkrylyscie w muzulmanach piekna dusze, ktorej nie dostrzega caly swiat:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czerwcu jestesmy z mezem w polsce pod Wawka w Piasecznie:) Wiec ktore maja blisko wyskocza ze mna na kawke???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
jestem żoną Egipcjanina i powiem wam tylko że ci faceci są zupełnie inni niz nasi, potrafią zabiegać o kobietę, przy moim czułam się jak księzniczka z baśni 1000 i jednej nocy i nadal się tak czuję, jestęmy małżenśtwem już 5 lat i mamy przecudnego synka. a mój były cóż-nie warto wspominac-choć wtedy wydawał mi się najwspanialszym facetem pod słońcem, widziałam go niedano, aż żal patrzec, co zrobił ze sobą i swoją rodziną-i pomyśleć że gdybym w porę nie poszła za głosem serca, byłabym teraz sfrustrowaną,zmizerniałą, nieszczęsliwą i wiecznie zrzędzącą babą, zamiast przeszczęsliwą uśmiechnięta młodą kobietą.zauważyłam, że mieszane małżeństwa są najczęsciej atakowane przez nieudolnych sfrustrowanych męzczyzn, którym nie chce się postarać a tylko wolą narzekać a ich cała rozmowa z kobietą polega na wydawaniu rozkazów i niszczeniu wszystkiego do okoła. a żeby uciąć wasze gadki"wyjedziesz do niego to ci miłość przejdzie"-oświadczam, byłam, żyję,nic mi nie jest, wcale nie zostałam zamknięta w złotej klatce, znam jego rodzinę, mam wspaniała teściową, która o dziwo bardziej trzyma moją stronę niż swojego syna, a najśmieszniejsze jest to, że nigdy nie narzucał mi swojego zdania i szanuje moje jeśli nawet jest odmienne od jego.Bajka- być może-ale jeśli o mnie chodzi niech trwa jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
nie chce mi się drugi raz pisać więc skopiuję z innego foru. to co juz pisałam wcześniej - nie zmieniłam wiary( z ust Farouka niegdy nawet nie padła taka propozycja),poprostu jestśmy małzeństwem dwureligijnym. Uwierzcie nie zamieniłam bym mojego ja wy to nazywacie "brudasa" na najprzystojniejszego polaka-wiecie czemu??? polacy nie mają takiego polotu i fantazji, (no może nie wszyscy). Dużo jeździmy po świecie i zauważyłam, że ludzie z ciepłych krajów wogóle są inni, może dlatego, że mają więcej słońca i więcej wytworzonej serotoniny i chyba dlatego są szczęsliwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rimm :) ja jeszcze w pracy, ale tylko godzinka :) u nas strasznie snieg sypie, pierwszy raz widze tyle sniegu w Holandii Witaj zono Egipcjanina :) a gdzie mieszkacie jesli mozna zapytac? Ja tez nie zmienilam wiary, nikt mnie nie namawial ani tez nie kazal przejsc na islam; choc kto wie, czy kiedykolwiek jej nie zmienie, jesli Bog zechce... A wy dziewczyny? Jest na forum ktoras, ktora przeszla na Islam? Jesli nie chcecie nie piszczecie, rozumiem, bo tu czasem tacy ludzie wchodza, ze pozal sie Boze, wielcy Polacy i ludzie o wielkim umysle;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
hej w tej chwili jesteśmy na wybrzeżu, ale mam za sobą Francję i Egipt mieszkaliśmy tam półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* ja wlasnie skonczylam prasowanie i postanowilam zajrzec :) hej zono egipcjanina :) fajnie ze nas coraz wiecej ;) ja dalej nie wiem co zrobic na ten obiad jutro.. juz moj ma dosyc bo wymyslam coraz to nowsze rzeczy.. skonczy sie tym ze zrobie polskie mielone i tyle :P pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
hi hi, ja kiedyś próbowałam się pobawić w "gotowanie po egipsku", ale mąż się tylko zaśmiał i stwierdził że woli zrazy z ziemniakami i buraczki-i weź tu się postaraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mooniska :) o a te mielone, to super pomysl; moj uwielbia mielone; oni maja cos podobnego do mielonych/tylko nie wiem jak to sie nazywa/, ale w smaku troche inne; mielone super, az mi sie samej zachcialo mielonych :) dziewczynki ja za chwilke ide do domciu; moze wieczorkiem jeszcze do was zagladne, bo wy sie rozpisujecie zazwyczaj wieczorami milego weekendu :) p.s.mooniska nie wazne co zrobisz wazne aby atmosfera byla wesola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessfal
żona Egipcjanina......... skad jest twoj maz? tzn z jakiego miasta w egipcie? ..ja tez jestem zona egipcjanina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessfal
moppy ..te arabskie mielone nazywaja sie kofta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
he he a ja wracam do domciu na pyszny obiadek. YTe mielone to kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak a tureckie kofte/z e na koncu/ :) no wlasnie siedzialo mi to w koncu glowy ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
nessfal przepraszam nie doczytałam z kairu a twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessfal
male miasteczko-wioska ok. 1 godz. od kairo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
a w którą stronę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one sie roznia chyba tylko tym ze dodaja do nich pietruszke.. ja o tureckie potrawy sie nie martwie bo to domena mojego :) hmm moj za to uwielbia ruskie pierogi :) polskie dania w wiekszosci sa z wieprzowiny.. nawet jak zamiast tego dam wolowine to i tak ten smak juz nie jest taki sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessfal
a w strone Fakous ....jesli cos ci to mowi:).. mooniśka ..masz racje kofta jest z pietruszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
no mniejwięcej wiem gdzie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessfal
a mieszkasz w pl? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
Chwilowo mieszkamy w Polsce bo moja mama jest bardzo chora, a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessfal
chcialam sie tylko dowiedziec czy mozliw jest mieszkanie z arabem w pll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
tak samo możliwe, jak mieszkanie z Polką w egipcie, nie znaczy to, że nikt nas nie zaczepia i nie wyzywa, ale to się zdarza na całym świecie nie tylko w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Egipcjanina.
tolerancyjny bardziej niż niemcy i francja na przykłąd, a debile zdarzają się na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×