Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

u mojego w rodzinie nie ma czegos takiego Dowiedzielismy sie jakis czas temu ze jego siostra wyszla za maz ale ona ma sadze ze ponad 25 lat albo cos kolo tego. Jak wroci musze sie go o to wypytac czy mial kogos takiego w rodzinie Ale jego ojciec mial 2 zony i ze jego mama czekala na niego i jeszcze pojechala na slub do niego Fakt faktem zostawil ta druga zone dla mamy mojego i ma z ta druga corke i teraz ona jest z jego rodzina Ja bym tak nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi Wesama brat ma 27 lat, pracuje w Dubaju i jest taki niesmialy ze woli zeby mu mama zone znalazla hihihih Moj sie smieje i mowi ze nie wie czy mama (z ciotkami) szuka czy nie ale ze spotkan jeszcze poznawczych nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
atabasel w naszej kulturze było by nie dopomyślenia żeby mama żony szukała - ehhh hihihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego w rodzinie,dziewczynki i kobiety sa bardzo chronione,i nie ma mowy zeby za mlodo wyszly za maz a ewentualny kandydat jest mocno"przeswietlany",powiem wiecej,siostra mojego przyszla kiedys do ojca z prosba o pozwolenie na slub,ale jako druga zona!mialaby zostac druga zona,sprzeciw ojca i rodziny byl ogromny,powiedzieli ze absolutnie i nigdy w zyciu sie nie zgodza,no to przyleciala z placzem do mojego o poparcie,i moj,sam mocno przeciwny,ale kobiece lzy go roztapiaja,zalatwil sprawe z ojcem,i sa malzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) musialam nadrobic az 4strony tak sie rozpisalyscie :) a moj znowu zaczal palic :( on ma takie fazy, ze pali 3/4 miesiace i przerwa, a ja nie znosze dymu i zapachu papierosow, wiec niestety musi palic na tarasie, u nas zakaz w domu palenia :) powiedzialam mu, ze jak chce sie truc,to niech sie truje, ale mnie nie bedzie :) mooniska z tym kosciolem i twoim, to niezle sie usmialam, az moj sie pytal co sie stalo :) naprawde smieszne juz sobie go wyobnrazam uciekajacego z kosciola :) :) :) co do mojej muzulmanskiej rodziny, to tesciowe i 2szwagierki nosza chusty no i tam pare kuzynek i cioc, ale tez nie wszyscy; ja zawsze mowie, ze moja chusta jest w sercu, czyli prowadze sie dobrze, jestem dobra dziewczyna, nie zdradzam meza, nie ubieram sie "za krotko", nie obwieszam sie zlotem itp, wiec to jest dla mnie hijab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
nie znam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha moj opisywal mi jak kiedys wygladalo to szukanie zon,np.przychodzi mama do domu potencjalnej kandydatki i upuszcza cos na ziemie i patrzy jak tamta to podnosi,jak z gracja to znak,plecy zdrowe,potem daje jej orzechy do rozgryzienia,rozgryzie-zeby zdrowe ;-)reszty nie pamietam,zapytm go i napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliayh mam do ciebie pytanie twoj maz ma prawo jazdy Gdzie je wyrabial? U siebie w kraju? I czy jest mozliwe ze jesli ma prawo jazdy miedzynarodowe to moga zabrac samochod mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co do tego jak Koran sie odnosi do Aiszy.. warto pamietac o tym ze kiedys kobieta 30 letnia byla juz stara.. hmm szczerze mowiac nie wiem jak to wytlumaczyc tak zeby mnie wszyscy zrozumieli.. umieralnosc w tamtych latach byla bardzo wysoka wiec brano mlode zony po to by rodzily dzieci bo niestety taka prawda.. w Biblii tez sa przypadki np wielozenstwa ale o tym juz sie nie mowi w kosciolach.. faceci tez maja przykaz i musza nosic obowiazujace ich stroje ktore maja zakrywac wiadoma czesc ciala.. po za tym facet patrzy na kobiete czesto jako na obiekt plciowy ze tak brzydko napisze i stad to okrywanie ciala dla kobiet zeby np panow nie rozpraszaly.. hejka moppy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to jest tak ze jak twoj ma miedzynarodowe to musi tez zawsze miec przy sobie te ze swojego kraju,ale...miedzynarodowe maja okres waznosci,i do tego czasu twoj ma czas zeby je wymienic w waszym przypadku na greckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
tak mój mi też opowiadał... opowiadał... jak to cała rodzinka przychodziła do domu możliwie przyszłej panny młodej matka dziewczynę przyprowadzała przed tłumnie zgromadzoną rodzinkę ewentualnie przyszłego męża cała zasłonietą łącznie z głową i twarzą, dziewczyna niejednokrotnie aż cała się trzesła ze strachu poczym zdejmowała chusty tak że było widać całą tważ i włosy i kazali jej chodzić , zeby widzieli czy nie kulawa, czy chodzi z gracją, oglądali zęby itp... i jak przypadła do gustu wówczas rodzina panny młodej szla do pana młodego i tez go ogladali ale nie az tak dokładnie jak kobietę. w kazdym razie jak się dziewczyna nie spodobala rodzinie, pana mlodego to dalszego ogladania nie bylo. bylam w szoku... powiedzialam ze oglądali jak konia sie ogląda - mój się lekko obruszył bo to przecież w tradycji bylo.... no coż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
لماذا منعت عني؟ : (كنت لا تريد التحدث معي؟ : (أنا تأكدت من هذا الموقع Co to jest? Bo cos mi przyszlo na msn i nic nie jarze a potem jakis link to stronki internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atabasel nie mam teraz jak to wyslac mojemu,bedziesz musiala uzbroic sie w cierpliwosc jak wroci z niemiec to ci przetlumaczy,chyba ze maz ktorejs z dziewczat potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to prawko jest do 3 lat chyba nie wiem dokladnie i policjant powiedzial ze trzeba miec greckie ale to jak teraz nie musi zdawac na prawko po raz drugi? tylko je wymienic tak? jestem zielona w tym:( Ja nie wiem jak wybierali zony kiedys ale jak piszecie to smiac mi sie chce:):):) aale taka wlasnie kultura Zapewne sie strasznie ta dziewczyna musiala czuc jak ja tak ogladali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego użytkownik zablokował mnie? : (użytkownik nie chce rozmawiać ze mną?: (I 'm upewnić, że ta witryna cos takiego wrzucilam do prztlumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rimm na pierwszej bodajze stronie jest napisane do kiedy jest wazne,a ma on wogole prawo jazdy ze swojego kraju?bo jak nie to chyba bedzie musial zdawac,jak ma to powinni mu wymienic na greckie,a gdzie to nie wiem w grecji gdzie sie tym zajmuja,musisz popytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
no strasznie... ja byłam zbulwersowana do reszty jak powiedział jeszcze o tych zębach... a on się zbulwersował że mnie to tak bardzo zbylwersowało hiihih ;) to się go zapytałam czy nie lepiej skoro każdy ma swój rozumek i może kogoś pokochać sam się określił i zdecydował... no i że jak by miał córkę to czy też by tak chciał żeby ją jak konia oglądali... i nic tylko się zamyślił ;) No cóż chłop jak chłop... wszystko dozwolone póki nie dotyczyło by najbliższych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aaliyah :) u mnie po staremu, nic mi sie nie chce w sumie chyba przez pogode :O hej Mooniska :) arabski jest chyba straaasznie trudny do nauczenia, kiedys moja kolezanka napisala mi po arabsku moje imie, slicznie wygladalo ;) no to zaladanie w zeby, to faktycznie jak z koniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma z syrii prawko i tamto miedzynarodowe jest jeszcze wazne pojechal wczesniej zeby odebrac auto ale niechcieli powiedzieli ze musi miec ich prawko :( a ma na to 7 dni inaczej samochod przepadnie Ja bym w zyciu tak corki nie wydala za maz i ie wydam:) Oczywiscie kandydata takze przeswietle ale nie mam zamiaru go tak ogladac jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie strasznie arabski podoba ale czarna magia jest dla mnie to tez chcialabym sie nauczyc ale ciezko z tym u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zaczelam uczyc ale hmmm trudny jest... No i po tej ostatniej sytuacji to sie przestalam bo nic mnie nie cieszylo... Dopoki sie nie przekonam ze warto sie meczyc z tym jezykiem to nie tkne tego wiecej:P hihihihi taki o mam sobie pretekst:D Stwierdzilam ze nie zamierzam dyskutowac z jego rodzicami wiec nie mam potrzeby sie uczyc hihihihi Zartuje tak serio jest trudny no bo wszystko odwrotnie niz u nas to jedno a drugie nie jest tak popularny jak ang francuski wloski.... i ciezko zapisac sie na kurs itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rimm,to jest niemozliwe zeby auto przepadlo,to wezcie kogos kto ma greckie prawo jazdy i niech ta osoba auto odbierze,mialam kiedys podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pochwalic ze u mnie coraz lepiej z arabskim,oczywiscie nie pisanie ani czytanie tego nigdy chyba nie pojme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmabr
Hej dzirwczyny mam pytanie do was co jedza wasi faceci w pl?czy mozna u nas dostac jakies mieso halal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma miesa z zaznaczeniem ze to halal,wiec kupujemy normalnie wolowine,kurczaka,cielecine itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×