Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość khgfcvnjhf
przerobiłam prawie wszystko, ale dzisiejszego dnia nie przerobiłam do końca. czy wasi faceci naprawde modlą się 5 razy dziennie i nie piją alkoholu? od paru miesięcy spotykam się z turkiem i nie było weekendu żeby piwka sobie nie wypił, albo ich Raki. A modlitwa hmmm zapomnij. mieszkam w niemczech, w moim regionie nie widziałam żeby muzułmanki chodziły z chustą na głowie, wyglądają tak jak inne kobietki. i same lubią się zabawić w dobrej knajpce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie modli sie ale nie tknie alkoholu,tez mieszkalam w niemczech,masz racje,jedne chodza wchustach inne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
mój się nie modli 5 razy dziennie tylko raz wieczorem ze mną - do Naszego wspólnego Boga, nie pości, pije alkohol - normalnie z umiarem, chodzi na disco, ale nie przepada za tańcem, pali papierosy ale nie ćpa i nie je wieprzowiny w domu normalnie... pomaga mi czasem przy garach, czasem śniadanko mi przygotuje kawusie zaparzy... :) i jest wtedy dumny jak paw jak mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze mysle, ze czeka was swietna przyszlosc; oboje obraliscie taktyke wzajemnego szanowanie siebie i swoich pogladow; gratuluje; mysle,ze wasze podejscie, jest nalepszym sposobem na mieszane zwiazki :) az przyjemnie sie ciebie czyta :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
moppy - dziękuję :) Wiesz - ja na początku miałam olbrzymie wątpliwości, po tym co czytałam w necie... no ale gdy przychodzi prawdziwa miłość to i wątpliwości się rozwiewają. W tym jest olbrzymia zasługa mojej drugiej połówki :) ale jak sam powiedział... to on przyszedł do mojej kultury i to on sam musi przyjąć wiele z naszej europejskiej kultury. Zresztą, on uwielbia postęp, odważny facet i za to go podziwiam... i szanuję - tak jak pisałam - różnic kulturowych prawie nie czujemy... no może w jakiś wyjątkowych sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
a i nie wiem jak jest u was ale np. gdy wychodzimy ze sklepu to ciężkie siatki z zakupami on łapie pierwszy i nie ma mowy żebym dźwigała.. uważa że noszenie ciężkich zakupów to jest zbyt ciężkie dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez; nigdy nie dzwigam praktycznie siatek; nawet jak jest ich wiecej niz jedna; czasem jak chce wziasc i mu pomoc, to mowi, ze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) prawda taka ze kazda z nas sie naczytala w necie.. i kazda chyba miala taki moment ze latwiej byloby odejsc.. ale od milosci nie da sie uciec.. :) a co do modlitw.. moj sie nie modli ale czasami (moze to dziwnie zabrzmi) np w samochodzie wylacza radio i cytuje jakies fragmenty Koranu.. ja osobiscie bardzo to lubie.. co do alkoholu to czasem jak najdzie nas ochota na jakiegos drinka nie ma problemu :) palenie rzucilismy razem :) ktos pytal o miesko nie wiem jak jest w Pl ale u nas w domu innego niz halal nie zjesz.. no chyba ze czasami zrobimy wypad do McDonalds.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz wiedziec jakby zareagowal na taki film.. bylby wstrzasniety tak jak ja.. bo mimo tego co nauczaja te biedne dzieci, w Koranie jest napisane, ze jednym z najwiekszych grzechow jest zabic czlowieka.. zal mi tych dzieci i tych ludzi ktorzy wpajaja im od malenkosci ze niewiernych trzeba zabijac.. wykorzystuja fragmenty Koranu ktore tak naprawda mowia o tym ze jesli ktos zagrozi muzulmanowi ten ma prawo do obrony.. hmm ktos moze powiedziec ze jak mozna zle interpretowac Koran.. ja odpowiem tak samo jak mozna interpretowac Biblie.. dla przykladu aby nie bylo ze zmyslam udowodnie: cytat z Nowego Testamentu "Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. Kto chce znaleźć swe życie, straci je. a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je." Mt 10,34-39 hmm czyz nie jest to podobne.. ktos kto nie jest chrzescijaninem, katolikiem czytajac ten fragment pomysli tak samo.. ze to religia nie milosci a nienawisci i zabijania.. pamietajmy o tym ze islam nie jest tak stara religia jak chrzescijanstwo i to jak teraz postepuja ludzie ktorzy nazywaja siebie muzulmanami (czytaj fanatykami islamu) jest tylko powtorka z historii chrzescijanstwa.. bo wystarczy spojrzec na hostorie tej naszej religii a znajdziemy wojny krzyzowe i palenie kobiet na stosie.. wlasnie przez takie filmiki ludzie ktorzy nie pragna dowiedziec sie wiecej bo uznaja internet czy tv za idealne zrodlo informacji krzycza ze islam to zlo.. szkoda mi tych ludzi bo to swiadczy tylko o tym jak plytko potrafia myslec.. nie wiem czy chciales nas skompromitowac ale w kazdym razie Ci sie nie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
chcę znać dokładnie ich zdanie... a nie Twoje co myślisz że co twój mąż by powiedział... Konkrety nie chciałem kompromitować CHCE ZROZUMIEĆ!!! stąd pytania nie do was ale do waszych mężów, przyjaciół itp. no chyba że nie są w stanie tego wytłumaczyć... to ich religia, ich kultura więc myślę że powinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze kochany czemu ja wlaczylam ten pojebany filmik. Gdy dajecie takie rzeczy blagam piszcie co sie tam dzieje bo juz chyba nie zasne dzis a widzialam tylko poczatek! I co myslisz ze sie popisalas/es? Malo jest takich swirow na swiecie? Biedne dzieci maja rodzicow świrow i tyle! A skad wiesz ze to nie jakas odmiana sekty w tamtym kraju ktorzy nawet dzieciom robia pranie z mozgu? Pliss napiszcie o czym sa pierdolone filmiki nastepnym razem... Aha i gdyby takie rzeczy dzialy sie dla religii to nikt by tego nie nagrywal! Filmik jest prowokacja poprostu i co tu wiecej mowic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz angielski? Daj swojego maila to moj facet napisze Ci co mysli o tym filmiku jesli jestes taki ciekaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz powiem Ci jedno nie wiem jak reszta dziewczyn ale ja nie pokaze tego filmu swojemu facetowi.. rozmawialam z nim nie raz na ten temat i zawsze odpowiedz byla jedna ze ludzie ktorzy zabijaja w imie Allaha to psychopaci ktorzy mysla ze robia dobrze i sa przekonani ze pojda do raju z 72 dziewicami a prawda jest ze zabojca trafi tylko do piekla.. w kazdym razie ten film zranilby jego i jego uczucia, wiare.. ja jestem od tego zeby go wspierac w trudnych sytuacjach ( dla mnie taka sytuacja to rowniez atak ludzi innej wiary na islam..) a nie dokladac mu jeszcze zmartwien.. wiem ze w glebi serca boli go to ze jest tak a nie inaczej ale prawda jest ze taki muzulmanin ktory zyje zgodnie z prawdziwymi zasadami (no czasem je nagnie bo jest rowniez czlowiekiem) nie ma jak sie bronic przed tym co pokazuje tv czy internet bo takich ludzi media nie chca sluchac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze!widzialam juz kiedys cos takiego ale nie w wykonaniu dzieci,nie obejrzalam,wylaczylam szybko.Straszne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam tylko poczatek i jak dla mnie jest....... Z tego co wiem ze nawet jak ktos pomysli lub zyczy komus smierci to jest wielki grzech!!!! Jak wroci maz napewno ci odpowiem na ten filmik Moj sie modli jak ma potrzebe Jak bierze prysznic wypowiada pewne slowa przed spaniem rownierz Ramadan przestrzega jak tylko moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) po tym filmiku odechcialo mi sie wszystkiego a wiem ze jak mu pokaze ze cos takiego jest:( to od razu wpadnie w szal.... Moj jest typem domownika przy kominku ze szklanka mleka wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim sledze ten topik od początku, ale ten filmik to jest tragiczny. Obejrzałam go ze znajomymi, tragedia, a co najgorsze, że to dzieci. Co do religii- mój jest muzulmaninem, ale w ogóle nie praktykującym- nie modli się, nie chodzi do meczetu, pije alkohol, pali papierosy, chodzimy na dyskoteki, ramadanu nie przestrzega. Ale pomaga ubogim, jest dobry dla innych. Krzywdy nikomu nie zrobił. A to jest najważniejsze- według niego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten filmik był straszny
czy ten mężczyzna był żywy kiedy mu obcinano głowę???? wygladał na żywego tylko otumanionego czymś może? cóż za okrucieństwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Wiecie co ja nic nie chce mowic juz nawet na ten temat... Jesli ten ciekawski da mail to mu moze moj chlopaj napisze co mysli... Choc najchetniej tez bym mu nawet nie pokazywala bo nie chce go zranic... Przy okazji przypomnialo mi sie.... hihihih Raz trafilam na filmik w ktorych dorosli rzucali dzieckiem z ktoregos tam pietra... Hmmm na samym dole byla trampolina i nie wiem co to mialo byc niby pewien rodzaju chrzest hmmm nie wiem... W kazdym badz razie film byl dosc prowokacyjny... Polak skopiowal link i zrobil wielkie halo... Rzucila sie na to masa Polakow rzucajaca tekstami typu: Ci Arabowie to pojeby... gdzie takie rzeczy robia muzulmanie itd itp cale nagonki na muzulanow co najlepsze w koncu ktos madry sie odezwal i powiedzial ze kto widzial Araba w indiach bo link byl zatytuowany cos tam po angielsku nie pamietam jakies ukosniki i indie ihhihihihihihi no i z tego wszystkiego i ja sie usmialam... dalam mojemu link ogladnal zapytalam go co to jest niby a on ze nie ma pojecia ale ze to w indiach przeciez to skad on ma wiedziec - hmmm usmial sie gdy mu powiedzial jak komentowali to Polacy... Niestety my mamy taka juz mentalnosc nie wiemy co gdzie w ktorym kosciele ale mowimy niczym znawcy tematu... Sama bylam taka czasem az do momentu gdy sie przekonalam w jakim kiedys bylam bledzie... Bedac w Anglii poznalam mnostwo narodowosci i juz sie nie wypowiadam na zaden temat religii wiary pogladow kultur gdy nie mam o nich pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten filmik tez widzialam to robia na szczesie zeby sie dziecku powodzilo itp itd pare dni temu pokazywali to w tv Sluchajcie jesli ktos jest pod wplywem srodkow odurzajacych organizm tzn nerwy reaguja wiec jak mysle on juz byl nie zywy. Niestety takie cos sie zdarza Kuzyn mi opowiadal co bylo w Kabulu:( strasznie i to jest cos podobnego do tego co sie tam dzialo i pewnie nadal dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
chłop był żywy.. gdybyście cały film obejrzały to byscie widziały... maila nie podam - niech napisze na forum. a dla was ekstra wypowiedź muzułmanina - nie moja: "...muzułmanin jest muzułmaninem..czasami niektórzy muzułmanie myślą, że moga zyć inaczej...ale potem odkrywają, że nie mogą...niektóre kobiety cieszą się, że muzułmanin, którego znają jest inny...pije, pali, lubię kiedy mają na sobie miniówki..a potem jest zaskoczenie..zaskoczenie jest bo po prostu my tacy nie jesteśmy i takimi nie potrafimy być..Ja mam narzeczoną, która wie kim jestem, wie, że modlę się 5 razy dziennie, wie jakie są zasady islamu i widzi, że staram się wszystkie przestrzegać..to czym Ja mogę Ją zaskoczyć?..niestety jeszcze raz podkreślam, kobiety niektóre myślą, że lepiej jesli muzułmanin jest niedobrym muzułmaninem..a to jest właśnie wielki bład..proszę mi wierzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia pokoju
ten filmik tez widzialam to robia na szczesie zeby sie dziecku powodzilo itp itd pare dni temu pokazywali to w tv Sluchajcie jesli ktos jest pod wplywem srodkow odurzajacych organizm tzn nerwy reaguja wiec jak mysle on juz byl nie zywy. Niestety takie cos sie zdarza Kuzyn mi opowiadal co bylo w Kabulu strasznie i to jest cos podobnego do tego co sie tam dzialo i pewnie nadal dzieje buahahahahahhaha tak sobie tlumacz idiotko prawda jest taka ze oni zrobia WSZYSTKO w imie allaha!!!ale czego sie mozna spodziewac po takich dzikusach i barbarzyncach???? jestesmy dla nich wrogami a polki same im sie pchaja do lozka!!czasami sobie mysle ze powinnismy was traktowac tak samo jak oni swoje kobiety 0 praw kobietajest gownem dla nich do tego niewierna przynaJMNIEJ NIE MUSIELIBYSMY SIE WSTYDZIC za was wy degeneratki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
Mahomet jest Prorokiem w islamie. Został jakoby zesłany przez Boga, jego życie, jego postępowanie ma być w przyszłości wzorcem postępowania dla całej ludzkości. Jednak Mahomet... - prowadził wojny, zmuszał ludzi do porzucania ich wiary, rozkazywał ścinać jeńców wojennych; bynajmniej nie zadowalał się samym zwycięstwem, grabił mienie zwyciężonych, a ich domy, posiadłości, nawet ich drzewostan kazał podpalać; - poślubił Aischę, dziecko jeszcze, podczas gdy on liczył sobie 52 lata, Aischa mogłaby być jego wnuczką; - posiadał harem z tuzinem i więcej kobiet, niektóre z nich pochodziły z jego wypraw wojennych przeciw innym plemionom, trafiały do niego jako łup wojenny po wymordowaniu ich rodzin i tak stawały się jego żonami lub niewolnicami; - odstępujących od wiary karał obcięciem naprzemiennie nogi i ręki, i pozostawieniem śmierci z pragnienia; - swoich krytyków, a także przeciwnych mu poetów i poetki, kazał mordować, a mordercom obiecywał sowicie wynagradzać to w zaświatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble....4444
Brak tolerancji wobec niewierzących i ludzi innych wiar Tolerancja i pokój są w islamie jedynie środkami, których w czasie wojny można użyć jako podstępu. W wielu islamskich państwach chrześcijanie i wyznawcy innych wiar muszą płacić dodatkowe podatki. W Imperium Osmańskim panował zwyczaj porywania dzieci chrześcijańskich i przysposabiania ich na janczarów, najbrutalniejszej jednostki militarnej. Oczywiście trafiamy w Koranie na wersety, które mówią, że „bałwochwalcy" mogą sobie chwalić swoich bogów, a muzułmanie swojego . Jest nawet i taki werset, który mówi, że żydzi, chrześcijanie i sabatarianie, jeśli będą mieć na swoim koncie dobre uczynki, trafią do raju . I taki, w którym jest mowa, że nie przymusu wiary . Można by więc sądzić, że islam jest tolerancyjny. Ale jeszcze więcej jest takich wersetów, które mówią coś wręcz przeciwnego i tamte, tolerancyjne, niwelują . Islam, to religia, która widzi świat jako pole walki — i to tak długo, dopóki nie nastąpi islamizacja całej ludzkości. Patrz na przykład Bakara 191: „Zabijajcie, gdziekolwiek ich nie znajdziecie"; Nisa 89/91 i At-Tauba 9:29: „Walczcie z bronią przeciw tym, którzy nie wierzą w Allaha, którzy nie wierzą w dzień sądny, którzy nie uważają za zabronione co Allah i jego wysłaniec Mahomet jako zabronione ogłosili,i którzy którzy nie żyją zgodnie z właściwą religią (jaką jest islam) — otrzymaną od tych, którzy dostali Pismo (to znaczy żydów i chrześcijan) — walczcie z nimi bronią, dopóki nie zapłacą podatku dla mniejszości jako poniżeni!" W wielu miejscach Koranu Mahomet usprawiedliwia — tzn. wedle wierzenia muzułmanów jest to Allah — przemoc wobec innowierców; dla nich śmierć (na przykład sura 47:4 ; 2:191 ; 4:89 ) i niewola (sura 9:29), można ich wygnać i pozbawić mienia (sura 59).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble...444 ale my o tym wiemy,my nie chodzimy w mini itd.wiemy co nasi mezowie lubia a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×