Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

witam :) z blogu religia pokoju: Linki * Swiat Sufich * Zwiazek Muzulmanow Polskich * Muzulmanie.com * Tatarzy Polscy * Islam in Poland * Arabia * Planeta Islam * Bliskowschodnie Newsy * Cestovani Sceptycznie ale Obiektywnie * Religia Pokoju Starsze Posty * Koran II * Dwie cywilizacje * Smial sie z Kosciola * Ruch Koraniczny * Koran * Obrzezanie Kobiet * Zamieszki we Francji III * Eurojihad - Zamieszki we Francji II * Eurojihad - zamieszki we Francji * Eurojihad - nauka w swiecie islamu Listed on BlogShares TOPlist NAVRCHOLU.cz Powered by Blogger piątek, maj 05, 2006 Obalenie Kilku Mitow o Islamie BROŃMY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ EUROPY! Od bardzo dawna nie ma czegoś takiego jak chrześcijańska Europa tylko conajwyżej jest wielokulturowa i wieloreligijna Europa. BROŃMY ZACHODU! Bronić Zachodu czyli czego? Włoskich masakr w Etiopii i Erytrei, belgijskiego ludobójstwa w Kongu, spokojnego przyglądania się Holocaustowi, amerykańskich chemikaliów nad Wietnamem, angielskich obozów koncentracyjnych w czasie wojny burskiej czy ostatnio holenderskiego przyzwolenia na masakrę w Srebrenicy. Można conajwyżej bronić wolności słowa, wolności religijnej, wolności gospodarczej - to jak najbardziej tak. ISLAM TO BRAK DEMOKRACJI Ashgar Ali Engineer słusznie zauważył że "Większość państw islamskich była kolonizowana przez państwa Zachodu które narzucały różne formy dyktatur, monarchii, władzy szejków oraz we własnym interesie dusiły wszelkie ruchy demokratyczne. A dzisiaj - po czasie - te same państwa oskarżają islam o to, że nie ma demokracji w państwach zamieszkiwanych przez muzułmanów!" MUZUŁMANKI PADAJĄ OFIARĄ ISLAMU Wszystko rozbija się o kasę. W biednych rodzinach jest gorzej, w bogatszych lepiej. Jak wszędzie na całym świecie. Wiele muzułmanek żyje w komfortowych warunkach: nie muszą pracować, mężowie wszystko im zapewniają, praktycznie cały czas mają dla siebie i na swój rozwój. A mimo to pokazuje się tylko te bite i poniżane. To tak jakby przedstawiać katolicyzm przez pryzmat rodziny alkoholików. MUZUŁMANIE W EUROPIE TO DNO Ktoś tych muzułmanów tutaj sprowadził, najczęściej z najniższych klas społecznych, robotników bez edukacji. A później (kiedy już nie byli potrzebni) Europa ciepłym moczem olała kwestię ich integracji czy edukacji. Więc skąd te robole, często bez języka, mieli wiedzieć o co chodzi jakby? Skąd mieli wiedzieć, że dzieci należy edukować, ba, skąd mieli wziąć kasę na porządną edukację? Ich tylko sprowadzono, użyto i zostawiono. A teraz wielkie halo. Oczywiście eurosocjaliści jeszcze pogarszają sprawę, bo zamiast zachęcać do zmian, oni tylko rozdają demoralizujący socjał. Muzułmanie w USA stanowią najczęściej klasę średnią bo muszą sami na siebie zarobić... ISLAM KAŻE OBRZEZAĆ KOBIETY Istnieje jeden (1) wątpliwej wiarygodności hadis (co przyznają sami muzułmanie np. Muhammad Sayed Tantawi z Al-Azhar), mówiący o tym aby ze względów zdrowotnych skracać łechtaczkę. Muzułmanki bywają obrzezane, to prawda, ale tak samo jak chrześcijanki (w Egipcie, Erytrei, Etiopii, Nigerii, na Mali) czy żydówki (Falaszowie). Zaś najwięcej przypadków obrzezania kobiet znajdziemy w Afryce i w społecznościach afrykańskich imigrantów na całym świecie. I można być muzułmaninem i ostro zwalczać te pogańskie praktyki. ISLAM TO TERRORYZM Na świecie żyje ponad 1,500,000,000 muzułmanów. Jeśli islam to terroryzm, to by już Cię dawno nie było na tym świecie. Terroryzm islamski to grupka fanatyków, którzy z zabijania urządziła sobie niezły biznes. Do paki ich albo od razu kula w łeb. Niestety także przeciwnicy islamu chcą ugrać swoje na terroryzmie. Przedstawiają nauczania fundamentalistów tak jakby to była jedyna, prawidłowa wykładnia islamu. Chcą wmówić, że poglądy sekciarzy są masowo uznawane i popierane przez wszystkich muzułmanów. A że nijak ma się to do rzeczywistości? To się nie liczy. WSZYSCY MUZUŁMANIE TO ANTYSEMICI Podobnie wszyscy katolicy popierają idee ajatollaha Tadeusza Rydzyka. Nie można jednak ukrywać, że media arabskie pogrywają antysemityzmem, aby złość biednego ludu skierowała się przeciwko Żydom a nie nieudolnym władzcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem, że muzułmanie tkwią w średniowieczu. A teraz dowód w prost. W grudniu szyici obchodzą święto jakiegoś Proroka. Polega to na tym, że tłumy męzczyzn okładają sie po plecach żelaznymi łańchami i cali we krwi paradują ulicami miasta. Przypomnijmy sobie sekwencję z filmu "Krzyżacy", tam też są biczownicy ale dzieje się to w średniowieczu, w wieku XIV, czy XV. Można by jako ripostę przytoczyć wielkanocne ukrzyżowania na Filipinach, tylko kościół katolicki surowo potępia te praktyki, bo mało mają wspólnego z wielbieniem Boga , a dużo więcej ze zboczonymi praktykami BDSM. Można wysnuć teorię, że rytualne obrzezania kobiet muzułmańskich, mające na celu zrobienie z kobiet inkubatorów do wyrobu dzieci, a także mówiąc brutalnie "wór na spermę", powoduje drastyczny spadek libido i w konsekwencji całe rzesze kobiet oziębłych. Skutki tego są takie, że męzczyźni muzułmańscy dzielą się na tych bezpruderyjnych i mających kasiorkę, co daje im możliwość wycieczek do Europy i ruchanie wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka. Dowodem tego są występujące tu żony muzułmanów. Inni natomiast zabijają się, bo mają nadzieje na te upragnione 77 dziewic hahahahahahaha w raju, pozostali "marszczą Freda" w kiblach. Są też tacy co mają skłonności sado-masochistyczne i fundują światu i gawiedzi krwawe spektakle, tłumacząc obłudnie, że to na pamiątego jakiegoś tam Proroka. Wychodzi na to, że kobiety europejskie wychodzące za mąż za muzułmanina, to desperatki do n-tej potęgi c.n.d. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej blondasku dawno Cie nie bylo :) po pierwsze dziewic ma byc 72 chyba masz zle dane.. albo nie czytasz uwaznie lub piszesz aby pisac.. i to nie za zabicie kogos ale za zycie meczennika.. jakbys poczytal wiarygodne zrodla to bys wiedzial.. a zabojcy meczennikami nie sa.. wiec dziewic a dokladniej hurys nie dostana.. a co do obrzezania kobiet dla Ciebie to jest smieszne ale np w Afryce w plemionach ludzie w to wierza.. po za tym widac jaki jestes wybiorczy nie ruszylo Cie to ze chrzescijanki sa tez obrzezane w niektorych kulturach ale to ze niektorzy wierza ze to dla zdrowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do
mooniśka - bo widzę że się orientujesz... Jeśli muzułamin chciałby przejsc na chrzescijanstwo to gdzie w Polsce powinien szukać drogi do przejscia... co i jak po kolei, oraz najważniejsze Gdzie i kto to załatwia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm podejrzewam ze wszedl by do pierwszego lepszego kosciola i nie byloby problemu.. hmm na poczatku jednak powinien poznac religie no i znalesc takiego duchowego przewodnika ktory potrafilby odpowiedziec na jego pytania.. najlepiej zeby byl to ksiadz czy zakonnik z tak zwanego powolania a nie ksiadz ktory robi wszystko dla zbicia wiekszej ilosci pieniedzy.. hmm moze to smieszne ale dobrze isc do parafii i poprostu spytac.. zrobic maly wywiad srodowiskowy i tyle.. a potem chrzest :) nauka modlitw komunia i reszta sakramentow :) hmm wiesz napewno przeszkoda jest bariera jezykowa bo podejrzewam ze polskiego nie zna dlatego polecam isc do parafii i zapytac z tego co sie orientuje oni w kazdym biskupstwie maja takich ludzi ktorzy sa odpowiedzialni za ludzi chcacych nawrocic sie na chrzescijanizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do wiem ze nie bylo to pytanie do mnie, ale pozwole sobie odpowiedziec. Jako muzulmanin (wyznawca islamu), ktory chce zostac chrzescijaninem musi zostac ochrzczony, a przedtem pobierac nauke dla katechumenow (katecheze). Poniewaz nie kazdy ksiadz czy proboszcz, jest dobrym przykladem radze skontaktowac sie z jakimis misjonarzami w Polsce ktorzy glosza ewangelie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne czy 72 czy 77, bo to i tak błąd w tłumaczeniu tekstu, Prorokowi chodziło o 72 słodkie rodzynki prawdy, więc przemądrzała mooniśko nie ma to najmiejszego znaczenia. A obrzezanie, to znaczy okaleczanie kobiet, cóż głupota nie zna granic, w szczególnie na Bliskim Wschodzie, i dotyczy także chrześcijan tam mieszkających. Poczytaj sobie po drugiej stronie burki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do
dzięki. :) no wiem że musi być ochrzczony ale... problem jest właśnie z tym przewodnikiem... po chrzescijanstwie - angielsko języcznym... a najlepiej arabskim ... zobaczymy ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zapytac tutaj: Zgromadzenie Księży Misjonarzy ul. Stradomska 4 31-058 Kraków telefon- centrala: (012) 422 88 77, (012) 422 82 85 albo tu: KURIA PROWINCJALNA Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów pw. Matki Bożej Królowej Polski ul. Bratnia 5 02-469 Warszawa Polska tel.: +48 22 863 72 43 fax: +48 22 863 47 65 a moze tu: Misjonarze Oblaci POZNAŃ 1.DOM PROWINCJALNY tel. (061) 830-65-17 lub 830-65-33 2.PARAFIA CHRYSTUSA KRÓLA tel. (061) 830-80-15, 830-76-30 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1.DOM ZAKONNY tel. (095) 722-64-39 2.PARAFIA ŚW. JÓZEFA tel. (095) 735-24-77 KATOWICE - DOM ZAKONNY i PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA tel. (032) 203-71-91 lub 203-78-63 KĘDZIERZYN KOŹLE 1.DOM ZAKONNY tel. (077) 472-55-20 2.PARAFIA ŚW. EUGENIUSZA DE MAZENODA tel. (077) 472-55-35 LUBLIN - DOM ZAKONNY tel. (081) 525-00-85 LUBLINIEC - DOM ZAKONNY i PARAFIA ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 1.DOM ZAKONNY tel. (034) 356-21-72 1.PARAFIA tel. 034 356 20 20 SIEDLCE - DOM ZAKONNY i PARAFIA ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS tel. (025) 643-56-97 WARSZAWA - DOM ZAKONNY ul. Langiewicza 8, 02-071 Warszawa tel. (022) 825-26-41 WROCŁAW 1.DOM ZAKONNY tel. (071) 793-67-71 2.PARAFIA MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POKOJU tel. (071) 793-67-71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodkie rodzynki prawdy hmm pierwszy raz slysze takie porownanie.. w kazdym razie klocic sie nie bede a przemadrzala nie jestem poprostu mam wiedze ktorej Tobie kolego czasem brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie u chrzescijan rowniez wystepuje obrzezanie wiec kolego teksty typu ze nasi mezowie chca zrobic z nas (cytuje) inkubatory do wyrobu dzieci, a także mówiąc brutalnie "wór na spermę" jest chyba nie na miejscu nie prawdaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak na znawczynie bardzo mało wiesz, gdyż brzemienie fonetyczne i pisane bardzo się od się różni a dziewica i rodzinek pisze się podobno tak samo, więc można sobie różnie to rozumieć. Polecam Szatańskie wersety, bardzo pożyteczna lektura, o powstaniu i spisaniu Koranu. Prorok jak mu się znudziła jego stara niepłodna żona udał się do jaskini i tak oczekiwał oświecenia. Pojawił się Szatan pod postacią pięknej dziewicy, albo hurysy i podyktował Mohametowi Koran. A więc widzisz jest islam jest pewną odmianą Satanizmu i dlatego tyle w nim zła , rozlewającego się na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u chrześcijan? obrzezanie? jeśli już to dotyczy męnzczyzn i to w judaiźmie, wyraził się o tym bardzo dobitnie św Paweł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn a wiesz kim byli koptowie?? hmm ja nie powiedzialam ze jestem znawczynia wiec nie wiem skad wyciagasz te wariacje?? nie mam nic przeciwko konwersacji z Toba ale do czasu gdy mnie nie obrazisz.. wiec raze uwazac na slowa bo nie zycze sobie zeby ktos z kim ja rozmawiam kulturalnie uzywal wobec mnie nie kulturalnych slow czy wulgaryzmow.. atakujesz Koran i watpisz w jego swietosc.. hmm w sumie masz do tego prawo.. ale pamietaj o tym ze kazdy czlowiek moze powiedziec to samo na temat Chrystusa i jego objawien.. hmm poczytaj ksiazke Pronzato Alessandro "Niewygodne ewangelie" moze wtedy zrozumiesz ze swiete jest tylko to w co czlowiek wierzy.. pamietaj jedno.. ja nie obrazam Twojej wiary czy Biblii.. chce pokazac Ci tylko ze nie zgadzam sie z tym co czesto tutaj wypisujesz.. oboje mamy do tego prawo.. ja nie bede na sile udowadniac Ci ze mam racje chce Ci pokazac tylko tak zwana druga strone medalu.. Ty niestety starasz sie udowodnic mi ze nie mam racji.. chcesz mnie skompromitowac tylko hmm nie rozumiem po co?? nie rozumiem co chesz tym osiagnac?? pokazac ze to Ty jestes madrzejszy?? prawde mowiac w oczach Boga jestesmy tylko ludzmi i nie ma dla niego podzialu ktory jest madry a ktory nie.. dla niego klasyfikacja sa tylko i wylacznie nasze uczynki.. pomysl o tym troszke.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W islamie obrzezanie traktowane jest tylko jako ważne zalecenie, jako że nie wspomina o nim Koran, a jedynie Sunna. I dotyczy ono tylko mezczyzn. Poza tym Jezus takze byl obrzezany: Ewangelia Łukasza 2,21 „Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię, nadano Mu imię Jezus, którym Je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie Matki". aha a to jest zaczerpniete ze strony chrzescijanskiej http://okno1040.org/, zeby nie bylo, ze sama sobie to z palca wyssalam: "Kobiece obrzezanie to niemający nic wspólnego z religią obyczaj występujący wśród wielu ludów Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Południowej, państw Azji Południowo-Wschodniej z regionu Jawy, Borneo, Nowej Gwinei i Australii oraz wysp Pacyfiku. Znano go już w starożytności.Rytuał zaczął być praktykowany ok. 2 tys. lat temu w Afryce. Nie wiąże się bezpośrednio z islamem - w Koranie nie ma ani słowa na temat konieczności obrzezania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym blondynie :) pytanie mam do ciebie :) myslisz, ze muzulmanin moze byc dobrym czlowiekiem? myslisz, ze chrzescijanin moze byc zlym czlowiekiem? a Zyd? Czy moze byc czlowiekiem dobrym? Czy moze byc czlowiekiem zlym? Czy moj maz, jako muzulmanin, nie moze byc dobrym czlowiekiem i dobrym mezem? Czy maz mojej siostry, chrzescijanin, moze byc zlym mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak wam minal dzionek?:) Mi wspaniale pozalatwialam sobie pare spraw no i sie ubawilam w pracy nie moge sie doczekac imprezy w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie chodzi o
bycie zlymczy dobrym kretynko tylko o mentalnosc tych dzikosow od dziecka przecinajacych ludziom glowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wiecie co myslalam ze to forum bedzie super bojest zatytulowane zny muzulmanow, powtarzam ZONY MUZULMANOW a nie walka miedzy chrzescijanizmem a islamem lub czy muzulman jest dobrym czlowiekiem - co mysla Polacy... Blondyn itd to nie trud zalozyc nowy temat forum... Zaloz go i chetnie tam z Toba o tym podyskutujemy... Myslalam ze logujac sie tu bede moagla porozmawiam z dziewczynami o pokrewnych nam tematach... NIe polubilam jeszcze muzulmana ale nie chce tez kiedys tego zalowac jesli sie zdecyduje... Wiec sadzilam ze zawsze gdy bede miec watpliwosci badz putania to pogadam z kims kto sie na tym zna... Bo same dobrze wiedziec to jest decyzja na cale zycie... Decyzja trudna a kultura zupelnie odrebna... Dzielac sie doswiadczeniami nabywamy niezbedna wiedze... I na to liczylam wchodzac na to forum... A co tu widze? Klotnie... Non stop spieramy sie nawzajem ale o co? Przeciez te tematy i odmienne zdania nigdy sie nie skoncza... Bo tak juz jest ze widzimy daleko tylko nie patrzymy w lustro... Wezcie kurwa zrobcie sobie rachunek sumienia czy wy jestescie takimi dobrymi ludzmmi i skoro tak szanujecie czcicie Chrystusa to sie do niego pomodlcie... Wczoraj ogladalam fajny reportaż /film na temat chrzescijan... i konca swiata... Chrzescijanie sadza ze w dniu konca swiata Pan Bog wszystkich zabierze do siebie a na swiecie zostana niewierzacy zli ludzi i to bedzie dla nich pieklo... To skoro wierzycie w Boga to nie macie sie o co martwic... Pan waz zabierze do siebie a na ziemi zostana ci wszyscy okropni muzulmanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) atabasel dobrze napisane :) mam nk ale nie chce podawac tutaj moich danych.. moge Cie odnalesc w znajomych dziewczym rimm albo Aaliyah bo ich tez mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr Rozporek-Walicipski
na początek cmoknijta wielbłąda w jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne sie zbierzecie wszystkie po 22:( a juz bede spala Moj maz znowu jest w pracy no i sama siedze:( strasznie mi jest i szlak mnie trafia ze nie mam sie do kogo odezwac Zrobilam sie strasznie leniwa niechce mi sie gdziekolwiek wychodzic wiele razy Ja juz koncze z jakimis gadkami ktore nie dotycza ZONY MUZULMANOW!!!! bo mnie niekiedy porywa i glupoty zaczynam pisac:) hihihihi Chcemy mieszkanie zmienic na nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!rimm nie przejmuj sie ja tez sama,i nawet bez dzieci bo babcia sie uparla i juz 3 dni je przetrzymuje u siebie:-):-):-)dobrze ze chociaz pies jest...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ja mam kanarka:) wiesz co czemu ludzie tak sie czepiaja nas? jak dla nie oni sa zazdrosni bo jestesmy laski i zaprzeproszeniem nie dajemy im dup tylko zwiazalysmy sie z normalnymi facetami ktorzy nas kochaja za to co mamy w glowach a nie za nasz wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni poprostu nie moga tego zniesc ze nie przylaczymy sie do zbiorowej demonstracji przeciwko muzulmanom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×