Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość z dziura w zebie

Boję się dentysty!!!!!

Polecane posty

Dnia 21.07.2018 o 23:07, Bardi89 napisał:

Wydaje mi się, że to kwestia podejścia stomatologa. Ja też miałam nie fajne doświadczenia, dentystka nie zapytała mnie czy chcę znieczulenie i ogólnie miałam wrażenie, że z racji młodego wieku traktuje się mnie z pobłażaniem. No i wylądowałam w dental care w Tychach (to na Barona 30) i powiem że w końcu mogę powiedzieć że to jest to. Miła i fachowa obsługa, fajna atmosfera i ceny też okej.

Byłam i mogę potwierdzić pozytywne opinie. Na miejscu zarówno zdjęcie zębów oraz informacja zwrotna co robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longtail

To prawda, sporo ludzi boi się dentysty. Chociaż muszę przyznać, że opieka stomatologiczna w naszym kraju bardzo się zmieniła. Teraz gabinety dbają o to, żeby pacjenci czuli się dobrze w trakcie wizyty. Ja mam świetną opiekę w Bamdzie. Dzięki temu, że zaczęłam tam chodzić mam piękne i zdrowe zęby, ale też przestałam bać się dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jak ktoś się boi chodzić do dentysty to czas najwyższy go zmienić. Ja juz od dłuższego czasu chodzę do Dental Care w Tychach, miałam robione tam m.in leczenie kanałowe, teraz jestem w trakcie prostowania zębów. Chodzę do nich bez strachu bo wiem że są profesjonalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasad

Nie ma sie czego bac !! przeczytajcie tutaj all

aks.suwalki.pl/dentysta-z-chorzowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs_Smith

Trzeba iść do dentysty, przy którym człowiek się komfortowo czuje, i tyle. Skąd jesteś? Bo ja mam we Wrocławiu moją dr Treszczotko (enelmed), która jest bardzo fajną zębową wróżką, ratuje mnie i moje delikatne ząbki za każdym razem. Nie ma zbyt długich terminów do niej jakby co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristy

to racja, gabinet w którym się będziemy czuć komfortowo to jest najlepszy sposób, żeby przestać się dentysty bać. JA mam taki w Łodzi, to Bamed. Jest super opieka i fantastyczna atmosfera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi

Trochę się nie dziwię, jednak wizyty u dentysty mogą nie należeć do przyjemnych. Ale też myślę, że jeśli znajdzie się fajny i przyjazny gabinet to nie ma się czego bać. Ja tak mam w swoim gabinecie w Krainie Uśmiechu w Bydgoszczy, wszyscy są bardzo mili, a każda wizyta jest bezbolesna i bezstresowa. Dlatego ja odkąd zaczęłam chodzić do tego gabinetu zmieniłam zupełnie podejście do wizyt u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga

Nie bój się ❤️ ja tez sie balam a potem poszlam do detysty (dentalcare w tychach) zmuszona przez sytuacje i okazalo sie ze ma gaz rozweselajacy ahhahahaha polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rentka
Dnia 14.10.2019 o 12:06, Gość inga napisał:

Nie bój się ❤️ ja tez sie balam a potem poszlam do detysty (dentalcare w tychach) zmuszona przez sytuacje i okazalo sie ze ma gaz rozweselajacy ahhahahaha polecam

oooo pierwszy raz o czyms takim slysze, chyba musze pojechac do nich to wyprobowac, mam 50km ale co tam, moze warto 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

W Warszawie w Eurodental mają fajne podejście do pacjenta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta

widze po wczesniejszych komentarzach że nie tylko ja jestem zachwycona podejsciem do pacjenta w dental care 🙂 u nich naprawde nie ma sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 7.11.2019 o 18:49, Gość edyta napisał:

widze po wczesniejszych komentarzach że nie tylko ja jestem zachwycona podejsciem do pacjenta w dental care 🙂 u nich naprawde nie ma sie czego bac

Tak, to naprawdę w porządku gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleźć dobrego stomatologa, ja całe życie się bałam i przez to zaniedbałam trochę zęby aż mi się przy jednym zgorzel zrobił, wtedy byłam już zmuszona pójść... Na szczęście trafiłam na takiego dentystę że już tylko do niego chodzę i ból jest do zniesienia  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia W
Dnia 7.11.2019 o 18:49, Gość edyta napisał:

widze po wczesniejszych komentarzach że nie tylko ja jestem zachwycona podejsciem do pacjenta w dental care 🙂 u nich naprawde nie ma sie czego bac

a jak z cenami? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia W
Dnia 7.11.2019 o 18:49, Gość edyta napisał:

widze po wczesniejszych komentarzach że nie tylko ja jestem zachwycona podejsciem do pacjenta w dental care 🙂 u nich naprawde nie ma sie czego bac

a jak z cenami? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja polecam gabinety Lux Med. Miałam okazję korzystać z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie. Z obu wizyt jestem zadowolona. Szybkie terminy, profesjonalne podejście do pacjenta. Nie trzeba się bać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Też się bałam od czasu aż udałam sie do Grażyny Bartosz w Enel Medzie. Posiadają gabinety w całej Polsce, mają naprawdę wysoki poziom i doświadczonych lekarzy stomatologów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu korzystam z usług Scandinavian clinic i już nie boje się dentysty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi odpowiada stomatologia dr Cichonia. Bardzo jest kompetentnie i dokładnie. A zarazem jest tak mila i fajna atmosfera że człowiek zapomina o strachu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bać dentysty. Należy tylko wybrać takiego z dobrym podejściem do pacjenta i z dużym doświadczeniem. Ja chodzę do Eurodental w Warszawie i jestem zadowlona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje... ale znam to uczucie. Tez się panicznie bałam dentystów. Aż wreszcie trafiłam do Centrodent w Koninie. I tam poznałam specjalistów, którzy mają podejście do takich pacjentów jak ja, są spokojni, konkretni i delikatni. Okazało się że wizyta u dentysty może być spoko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×