Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość z dziura w zebie

Boję się dentysty!!!!!

Polecane posty

Wydaje mi się, że to kwestia podejścia stomatologa. Ja też miałam nie fajne doświadczenia, dentystka nie zapytała mnie czy chcę znieczulenie i ogólnie miałam wrażenie, że z racji młodego wieku traktuje się mnie z pobłażaniem. No i wylądowałam w dental care w Tychach (to na Barona 30) i powiem że w końcu mogę powiedzieć że to jest to. Miła i fachowa obsługa, fajna atmosfera i ceny też okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy podczas zapisywania wizyty korzystacie z portalu pacjenta? Ja zawsze, dla mnie to bardzo duże ułatwienie bo tez nei musze dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się nie bój! Przecież są znieczulenia i zawodowcy, którzy nie zrobią Ci krzywdy :) ja mam swój sprawdzony gabinet www.famidental.pl gdzie czuję się spokojna o swoje zęby i portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikolka
Co ile chodzicie do dentysty? Ja tak zawsze co pół roku na kontrolę, ale czytałam artykuł, gdzie było napisane, że nawet co 3 miesiące trzeba. Co o tym myślicie? A co do strachu - polecam znaleźć dobrego dentystę. Ja lubię Sujkę z Olsztyna. Początkowo też się bałam, ale przy takim podejściu do pacjenta to strach szybko mija. Warto znajomych popytać, może mają kogoś godnego polecenia. Przecież nie wierzę, że to tylko Ty się boisz, z pewnością masz w otoczeniu więcej takich osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam moze wykupić sobie pakiet w LuxMed i tutaj własnie korzystać z usług stomatologicznych. Mysle ze bedziesz na pewno zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie bardzo lubię dentystę a ostatnio musiałem usunąć ósemkę, na szczęście trafiłem w ręce dobrego specjalisty pana doktora Piotra Radziszewskiego poszło szybko sprawnie bez komplikacji a co ważne prawie bez bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, taki pakiet moze pomóc chociazby w tym że w LuxMed dostaniesz sie szybko do stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie byłem u dentysty 20 lat, a jak poszedłem to zemdlałem na fotelu ze strachu gdy dentystka zaczęła borować zęba. Musieli mnie cucić, straszny wstyd bo same baby tam były. https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam też http://bezbolesnie.pl/, chodzę tam już od dawna, zawsze mam profesjonalnie zrobione zabiegi w przystępnych cenach, warto jest się zainteresować ich ofertą na stronie, może akurat przypadną do gustu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też, ale odkąd się wybralam do http://www.ds-dentalstudio.pl/ to nie boję sie absolutnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta, wielka delikatność i naprawde dobre ceny. Polecam jak najbardziej Miałam tu wyrywaną ósemkę i leczenie kanalowe, wszystko poszło okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz miała do czynienia z dobrym dentystą to wszystko pójdzie bez żadnego problemu. Przekonałam się o tym kiedy w zeszłym tygodniu miałam usuwaną ósemkę przez Pana Piotra Radziszewskiego, poszło bardzo sprawnie, bez żadnych komplikacji i bez bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_kowcun
Kobitki, ostanio moja cócia kupiła mi niesamowite urządznie... co te cudo nie robi... po kilkunastu dniach wygładziło mi zmarszczki, napięło i wygładziło mi cerę, poza tym, rozluźnia mięśnie i odczuwam ulgę gdy masuję skronie. Żałuję, że dopiero teraz to odkryłam , dlatego teraz z każdym się tym dzielę. allegro.pl/masazer-do-twarzy-lifting-przeciwzmarszczkowa-hit-i7568729649.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_kowcun
Kobitki, ostanio moja cócia kupiła mi niesamowite urządznie... co te cudo nie robi... po kilkunastu dniach wygładziło mi zmarszczki, napięło i wygładziło mi cerę, poza tym, rozluźnia mięśnie i odczuwam ulgę gdy masuję skronie. Żałuję, że dopiero teraz to odkryłam , dlatego teraz z każdym się tym dzielę. allegro.pl/masazer-do-twarzy-lifting-przeciwzmarszczkowa-hit-i7568729649.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zależy od dentysty, nie każdy jest delikatny i ma dobre podejście do pacjenta. Ja po dłuższych poszukiwaniach zostałem w http://zmienswojusmiech.pl/ w Łukowie bo tu najlepiej sie mną opiekują, mają dobre podejście do pacjenta, potrafią rozbawic itd, więc już tak się nie obawiam wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się dentystów, ale czasem jak jest mus pójść, to nie mam wyjścia. Żeby zmniejszyć sobie stres do minimum, długo szukałam dentysty, który spełni moje oczekiwania i będzie leczył szybko i praktycznie bezboleśnie. Trochę mi to zajęło, ale teraz jak mam problem z zębami to chodzę do Medykusa, bo tutaj przyjmuje moja ulubiona pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie bałam az do czasu nim nie trafiłam do LuxMedu do dobrego stomatologa. Najwazniejsze to własnie znalezc dobrego lekarza znającego sie na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie tez LuxMed, pod kazdym względem, równiez jesli chodzi o diagnostyke czy chociazby opiekę stomatologiczną. Ja bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.18 A czy w tej placówce leczą może zęby kanałowo pod mikroskopem? Prawie nigdzie tego nie robią, trudno znaleźć dobry gabinet z kompleksową opieką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwikot30
też się bałam dopóki nie poszłam do mojej kochanej pani stomatolog z Corten Medic - nie powiem, że teraz chodzenie do dentysty to przyjemnosci ale na pewno jest dużo sympatyczniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra panicznie bała się dentysty. Wszystko przez szkolnego dentystę, który tak ją zniechęcił. Doszło do tego, że ostatnio kilka miesięcy chodziła z bolącym zębem. Aż wreszcie znajoma z pracy poleciła jej Eurodental w Warszawie. Siostra jest zadowolona, już nie ma strachu przed stomatologiem no i tak ich zachwala, że chyba sama zacznę tam leczyć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.11.2018 o 10:19, Gość gość napisał:

gość 2018.10.18 A czy w tej placówce leczą może zęby kanałowo pod mikroskopem? Prawie nigdzie tego nie robią, trudno znaleźć dobry gabinet z kompleksową opieką 😞

W Medykusie bardzo kompleksowo podchodzą do leczenia, ich stomatolodzy mają różne specjalizacje, więc wiele zabiegów można u nich zrobić. Mają też na miejscu potrzebny sprzęt, zarówno do badań, jak i do leczenia. Kanałowo oczywiście można u nich leczyć zęby i to pod mikroskopem właśnie, więc śmiało się z nimi kontaktuj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulkas

Ja przestałam się bać dentysty dopiero jak zmieniłam na innego... W gabinecie  www.famidental.pl mają dobrą atmosferę i uśmiechniętą obsługą przez co nie czuć tego stomatologicznego napięcia w powietrzu przed wejściem na fotel 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00w

Mozecie tez sprawdzić w LuxMed. Ja polecam ponieważ już nie raz korzystałam z takich usług i wszystko naprawdę sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjanna

Całkiem niezła przychodnia jest w Lublinie na Lwowskiej - Dental. Regularnie chodzę od 3 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. W środku przychodni bardzo czysto,  sympatycznie - z nastawieniem na pacjenta. Wszędzie tak powinno być. Moim zdaniem najlepszy stomatolog w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Dobrzy stomatolodzy pracują w Eurodental w Warszawie . Warto ich polecać bo zajmują się kompleksowo zębami, od profilaktyki po implanty. Dodatkowo mają bardzo dobre podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam 2 zęby do leczenia kanałowego. W gabinecie  www.vadamko.pl zostałam obsłużona z wielką delikatnością i bezboleśnie. Strach przed dentystą minął bezpowrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Zdecydowanie dodam , ze dla mnie plus też jest taki ze bez problemu mogę korzystać z wizyty u stomatologa. To naprawde duża wygoda i ułatwienie. Dlatego jak szukacie dobrego stomatologa to dla mnie LuxMed jest tym miejscem godnym polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

O wielkości i też uznaniu tej kliniki świadczy to że biorą udział w wielu dobrych projektach

Na pewno a to wpływ na jakość świadczonych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×